Αξιωματικών αστυνομίας μόνο για αστυνομικούς εκ του σώματος 2023.

Panelladikologos

Νεοφερμένος

Ο Panelladikologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πόσοι είστε φέτος για ΣΑΕΑ γράψτε εδώ!
 

USER45

Νεοφερμένος

Ο USER45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δεν δίνω εγώ απλά θέλω να κάνω μια ερώτηση επειδή με ενδιαφέρει το θέμα. Προλαβαίνεις να διαβάσεις παράλληλα με την δουλειά; Επίσης κάνεις κάποιο φροντιστήριο;
 

Panelladikologos

Νεοφερμένος

Ο Panelladikologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εφόσον δεν δίνεις πως σε ενδιαφέρει το θέμα;
αν δεν είσαι φέτος υποψήφιος δεν έχει σημασία
Και πρέπει να είσαι αστυνομικός
Εσυ τι είσαι;
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Εφόσον δεν δίνεις πως σε ενδιαφέρει το θέμα;
αν δεν είσαι φέτος υποψήφιος δεν έχει σημασία
Και πρέπει να είσαι αστυνομικός
Εσυ τι είσαι;
Σε ρώτησε ένα πράγμα και του έκανες προσωπική επίθεση για κάτι εντελώς άλλο.
 

USER45

Νεοφερμένος

Ο USER45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εφόσον δεν δίνεις πως σε ενδιαφέρει το θέμα;
αν δεν είσαι φέτος υποψήφιος δεν έχει σημασία
Και πρέπει να είσαι αστυνομικός
Εσυ τι είσαι;
Έχω περάσει Αστυφυλάκων και σκέφτομαι στο μέλλον να δώσω για αξιωματικών γι αυτό σε ρώτησα. Δεν καταλαβαίνω την επίθεσή σου. Χαλάρωσε λίγο
 

Panelladikologos

Νεοφερμένος

Ο Panelladikologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καμία επίθεση
Όταν τελειώσεις
Και στο βαθύ μέλλον ξανά μιλάμε!
 

USER45

Νεοφερμένος

Ο USER45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σε ρώτησε ένα πράγμα και του έκανες προσωπική επίθεση για κάτι εντελώς άλλο.
Πραγματικά μου έκανε επίθεση χωρίς λογο. Εντωμεταξύ έχω περάσει και εγώ σε αστυνομική σχολή. Δεν κατάλαβα την έκρηξή του.
 

Panelladikologos

Νεοφερμένος

Ο Panelladikologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ποτε πέρασες φίλε μου;
 

USER45

Νεοφερμένος

Ο USER45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καμία επίθεση
Όταν τελειώσεις
Και στο βαθύ μέλλον ξανά μιλάμε

Ποτε πέρασες φίλε μου;
Φέτος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καμία επίθεση
Όταν τελειώσεις
Και στο βαθύ μέλλον ξανά μιλάμε!
Δεν μου απάντησες την ερώτηση όμως... Τέλος πάντων καλη δύναμη
 

Panelladikologos

Νεοφερμένος

Ο Panelladikologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ρε πάμε καλά!;
με ρωτάς για κάτι που θα δώσεις και ΑΝ θα περάσεις το 2026!;
Θα πρέπει να έχεις πρόβλημα μεγάλο
Δεν ξέρεις καν τότε τι μαθήματα κτλπ θα δίνεις δεν έχει μπει καν αστυνομία που θα μπεις 15/1
Ελα για χαλάρωσε
 

USER45

Νεοφερμένος

Ο USER45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ρε πάμε καλά!;
με ρωτάς για κάτι που θα δώσεις και ΑΝ θα περάσεις το 2026!;
Θα πρέπει να έχεις πρόβλημα μεγάλο
Δεν ξέρεις καν τότε τι μαθήματα κτλπ θα δίνεις δεν έχει μπει καν αστυνομία που θα μπεις 15/1
Ελα για χαλάρωσε
Ναι γιατι κακο είναι; το μέλλον μου κοιτάω γι αυτό κάνω και τέτοιες ερωτήσεις. Όποιος έχει στόχους σκέφτεται από νωρίς τα πράγματα. Φάνηκε από την αρχή ότι δεν ήθελες να απαντήσεις και απάντησες επιθετικά όπως και τώρα. Χαλάρωσε λίγο
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ρε παιδιά αυτό θα μας φάει. Μια ερώτηση κάνει κάποιος και αμέσως να πουλήσουμε πνεύμα. Γι' αυτό δεν πρόκειται ποτέ να αλλάξει αυτή η χώρα, όσα κωλοπτυχία και να πάρετε. Η συμπεριφορά φαίνεται στα πιο απλά και καθημερινά πράγματα κατά πόσο διευκολύνουν τη ζωή και ομορφαίνουν τη μέρα ενός συνανθρώπου μας. Πάρτε 10 διδακτορικά στην αειφορική ανάπτυξη και τα σκουπίδια να είναι έξω από τον κάδο. Δεν μπορούμε να λύσουμε αυτό το απλό παράδειγμα. Μάλλον κάποιοι θέλουν να γκριζάρουν περισσότερο την ζωή στην Ελλάδα γιατί μάλλον δεν έχουν δει κάτι άλλο στη ζωή τους. 'Έλεος κάπου.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ρε παιδιά αυτό θα μας φάει. Μια ερώτηση κάνει κάποιος και αμέσως να πουλήσουμε πνεύμα. Γι' αυτό δεν πρόκειται ποτέ να αλλάξει αυτή η χώρα, όσα κωλοπτυχία και να πάρετε. Η συμπεριφορά φαίνεται στα πιο απλά και καθημερινά πράγματα κατά πόσο διευκολύνουν τη ζωή και ομορφαίνουν τη μέρα ενός συνανθρώπου μας. Πάρτε 10 διδακτορικά στην αειφορική ανάπτυξη και τα σκουπίδια να είναι έξω από τον κάδο. Δεν μπορούμε να λύσουμε αυτό το απλό παράδειγμα. Μάλλον κάποιοι θέλουν να γκριζάρουν περισσότερο την ζωή στην Ελλάδα γιατί μάλλον δεν έχουν δει κάτι άλλο στη ζωή τους. 'Έλεος κάπου.
Και όταν εγώ στο άλλο θρεντ έλεγα σιγά τους αστυφύλακες είναι οι αντίστοιχοι καραβανάδες του στρατού με μπλε στολή με έκραξαν οι ίδιοι.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,574 μηνύματα.
Εφόσον δεν δίνεις πως σε ενδιαφέρει το θέμα;
αν δεν είσαι φέτος υποψήφιος δεν έχει σημασία
Και πρέπει να είσαι αστυνομικός
Εσυ τι είσαι;
Κοίταξε να δεις τώρα πόσο εύκολο είναι να απαντήσεις σε ένα μήνυμα χωρίς να ξεφεύγεις.

Step 1: Κάνεις παράθεση

Δεν δίνω εγώ απλά θέλω να κάνω μια ερώτηση επειδή με ενδιαφέρει το θέμα. Προλαβαίνεις να διαβάσεις παράλληλα με την δουλειά; Επίσης κάνεις κάποιο φροντιστήριο;

Step 2: Απαντάς με ένα ναι ή ένα όχι

π.χ.


Προλαβαίνεις να διαβάσεις παράλληλα με την δουλειά;
Όχι
Επίσης κάνεις κάποιο φροντιστήριο;
Ναι

Αν θέλεις, μπορείς να εμβαθύνεις κιόλας για να δώσεις μια ολοκληρωμένη εικόνα στον άλλον για το θέμα
 

ΘανάσοςG4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΘανάσοςG4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Average Ohio Cop
 

USER45

Νεοφερμένος

Ο USER45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Και όταν εγώ στο άλλο θρεντ έλεγα σιγά τους αστυφύλακες είναι οι αντίστοιχοι καραβανάδες του στρατού με μπλε στολή με έκραξαν οι ίδιοι.
Φίλε όχι και καραβαναδες ηρέμησε. Η Αστυφυλάκων είναι υψηλοβαθμη σχολή σε σχέση με τη ΣΜΥ και δεν εχει καμία σχέση η ζωή ενός αστυνομικού με ενός στρατιωτικού. Στην αστυνομία έχεις μεγάλο ρόλο για την κοινωνία και πολλές αρμοδιότητες.
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Μπάτσοι τσακώνονται μεταξύ τους, τι πιο σύνηθες θα 'λεγε κανείς.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Ποιος είναι ο μεγάλος ρόλος της κρατικής ασφάλειας στην κοινωνία; Σαφώς και έχουν έναν συνταγματικό ρόλο στην ασφάλεια των πολιτών αλλά μην τους κάνουμε αστροφυσικούς στο τέλος.
 

USER45

Νεοφερμένος

Ο USER45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μπάτσοι τσακώνονται μεταξύ τους, τι πιο σύνηθες θα 'λεγε κανείς.
Πέρνα κάνα μάθημα εσύ και άσε τα κακεντρεχή σχόλια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποιος είναι ο μεγάλος ρόλος της κρατικής ασφάλειας στην κοινωνία; Σαφώς και έχουν έναν συνταγματικό ρόλο στην ασφάλεια των πολιτών αλλά μην τους κάνουμε αστροφυσικούς στο τέλος.
Η τήρηση της δημόσιας τάξης δεν είναι απαρατήρητη για την κοινωνία; Παιδεία υγεία και ασφάλεια πάνε μαζί. Μια εβδομάδα να μην υπήρχε η αστυνομία και θα έκλαιγες να επιστρέψει πίσω
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Ανέφερα τι κάνουν βάση του συνταγματικού ρόλου. Η υπερβολή δεν μ' αρέσει. Επίσης και τώρα που υπάρχει, καθημερινά έχουμε συνηθίσει στο αυτόφωρο μέχρι να οριστεί δικάσιμος μετά από 10 χρόνια και παίζουμε κυνηγητό με την αστυνομία. Θέλω να πω ότι ενώ η αστυνομία βλέπει καθημερινά τι είδους εγκλήματα γίνονται, δεν είδα ποτέ να λάβει την πρωτοβουλία στα πλαίσια της κοινωνικής συνεισφοράς να θέσει το θέμα της νομικής δυσκοιλιότητας που καθιστά τη δικαιοσύνη χρονοβόρα και αναποτελεσματική και ως εκ τούτου εμποδίζει την δημόσια ασφάλεια (και το έργο της αστυνομίας).
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top