Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Εγώ έμαθα πρόσφατα οτι ένας γνωστός μου είναι.
Αλλά ρε παιδιά έπαθα σοκ, γιατί μου φαινόταν πολύ άντρας!:worry:
Μετά από το ξαφνικό, μετά από κάποιες εβδομάδες το αποδέχτηκα και πλέον νιώθω αρκετά περίεργα.
Αν ήταν φίλος μου κολλητός δεν ξέρω πως θα το έπαιρνα.
Παντως σε καμία περίπτωση δεν θα τον άφηνα!!!
Ούτε 1 στο 1.000.000!
Και αυτό γιατί οι σεξουαλικές προτιμήσεις δεν κρίνουν τις φιλίες!
Τουλάχιστον όχι πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
εμένα άμα κάποιος φίλος ή φίλη μου ήταν ομοφυλόφιλος/η θα ήμουν πολύ άνετη γιατί δεν έχω τέτοια κολλήματα συντηρητισμού. Βέβαια, άμα ήταν φίλος μου θα του έλεγα να μη μου φάει κανένα γκόμενο γιατί θα πιαστούμε μαλλί με μαλλί:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Εφόσον είμαστε ΦΙΛΟΙ, θα τον δεχτώ όπως είναι, αλλιώς η φιλία από μέρους μου δεν θα ήταν αληθινή. So simple.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asoula

Νεοφερμένος

Η Asoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Στην αρχή το ομολογώ θα πάθαινα ένα μικρό σοκ :P κ αυτό γιατί στην Ελλάδα δεν το έχουμε δεχτεί ακόμα αυτό γιατί δεν υπάρχει σε μεγάλο ποσοστό φανερά. αλλά εννοείται πως οι φιλίες δεν κρινονται απο τις σεξουαλικές προτιμήσεις. ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει τις επιλογές του! οποιοσδήποτε μπορεί να ξυπνησει μια μέρα κ να νιωθει έλξη για άτομα του ίδιου φύλου(ακόμα κ αυτοί που το κατακρινουν!!):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εγω εμαθα οτι μια φιλη μου ειναι ομοφυλοφυλη αλλα μετα το 1ο σοκ ολα οκ...σιγα τι πειραζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hiro

Νεοφερμένος

Ο Hiro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Αν ήταν φίλη μου, και τα είχε με κοπέλα, θα τις προσκαλούσα και τις δύο για λεσβιακό όργιο. :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Θα χαιρόμουν βασικά, πάντα ήθελα ένα gay φίλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

:hmm:
θα του έχωνα το κεφάλι σε καυτό οξύ μεχρι να λιποθυμίσει από τον πόνο, και ύστερα θα του βάλω πυρακτομένα σίδερα στον κ#λο και... και.... δεν ξέρω τα άλλα θα μου ρθουν αργότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μαλλον θα έκοβα επαφές (ισως δεν θα έκοβα τελείως αλλά σίγουρα δε θα ταν όπως πριν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
κακώς Γιώργο. Θα άλλαζε ο χαρακτήρας του; Πριν στο πει δηλαδή δεν ήταν γκει; Μην "ακούω" ανυπόστατα πράγματα. Στο κάτω κάτω δε σου πέφτει λόγος ;) Ας μην είμαστε ρατσιστές στο διαφορετικό. Θλίβομαι πραγματικά που εν έτει 2011 συζητιούνται θέματα των lgbt λες και μιλάμε για κάποια ψυχική ασθένεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,807 μηνύματα.
αν ο φίλος σας ο gay σαν την πέσει ή θελήσει να κάνει κάτι μαζί σας, τότε τι θα πείτε, εσείς οι προχώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
αν ο φίλος σας ο gay σαν την πέσει ή θελήσει να κάνει κάτι μαζί σας, τότε τι θα πείτε, εσείς οι προχώ;

Αν σε την πεσει μια φιλη τι θα κανεις??? η φιλια ειναι πανω απο το ερωτικο!!!;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
αν ο φίλος σας ο gay σαν την πέσει ή θελήσει να κάνει κάτι μαζί σας, τότε τι θα πείτε, εσείς οι προχώ;

αν εισαι στρειτ λες απλα "φιλαρακι σορυ αλλα δε γουσταρω, σε βλεπω μονο φιλικα, μου αρεσουν κοριτσια". Εαν εισαι και συ γκει πολυ απλα το απολαμβανεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
τι 8 καναμε?καταρχην δν προκειται ενας φιλος μ να ειναι τελειωμενη.. οχ λες?...αν..τωρα λεμε αν ηταν για να απαντησω...(εκτος οτι 8α εκοβα τν φιλια μας και τν πλακα)8α τον παροτρυνα να παει στο αμστερνταμ.. οσο πιο μακρυα τοσο καλυτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
μανο για πες μου λιγο... προς τι αυτη η υποτιθεμενη αντιμετωπιση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Δεν θα είχα κανένα απολύτως πρόβλημα αν ένας φίλος/φίλη μου μού έλεγε ότι είναι ομοφυλόφιλος/η...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση που υπάρχουν ορισμένα άτομα με τόσο αναχρονιστικές αντιλήψεις.
Μετά θέλουμε να λεγόμαστε και προοδευτική κοινωνία :confused: ..Υποανάπτυκτη Ελλάδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
μανο για πες μου λιγο... προς τι αυτη η υποτιθεμενη αντιμετωπιση;
πως να το κανουμε?ειμαστε συντηρητικη κοινωνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike19930

Νεοφερμένος

Ο mike19930 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
καταρχην θα εκανα οτι περνουσε απο το χερι μου για να τον κανω να αλλαξει.. (μπαρακια με γυναικες, στριπ κλαμπ, κ.τ.λ). Εάν δεν καταφερναμε τιποτα θα τον αποδεχομουν ετσι οπως ειναι ξεκαθαριζοντας βεβαια την θεση μου πως εγω ειμαι στρειτ και μου αρεσουν μονο οι γυναικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση που υπάρχουν ορισμένα άτομα με τόσο αναχρονιστικές αντιλήψεις.
Μετά θέλουμε να λεγόμαστε και προοδευτική κοινωνία :confused: ..Υποανάπτυκτη Ελλάδα..
φιλε τι δουλεια εχει η αναπτυξη η υποαναπτυξη με τους ομοφυλοφιλους?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top