Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

petalouda

Νεοφερμένος

Η petalouda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλή ερώτηση... Μ'αρέσει που ρωτάμε κιόλας... Αν κάποιος είναι πραγματικός φίλος μας, δεν παρεξηγούμε ό,τι κι αν μας πει.. Στην τελική δεν επηρεάζουν οι σεξουαλικές του προτιμήσεις τη φιλική μας σχέση..! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Δεν θα ειχα προβλημα ειλικρινα στα π@π@ρια μου τι θελει να κανει ο αλλος στο κρεβατι του (εκτος κι αν μου την επεφτε οπου εκει θα γινοταν της κακομοιρας:P)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Θα συνεχιζα να του κανω παρεα κανονικα οπως πρωτα σα να μην ειχα μαθει τπτ..ολα τα ιδια...απο τη στιγμη που ειναι αξιοπρεπης απεναντι μου με σεβεται και ειμαστε και φιλοι τι με νοιαζει τι κανει στο κρεβατι του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Ενα καυτο θεμα...

Αν ο φιλος σας σας ελεγε οτι ηταν ομοφυλοφιλος,τι θα κανατε?

Θα τον σουταρατε?Θα του μιλαγατε?Θα τον κοιταγατε με αλλο ματι?

Για να δω σχολια...


τπτ απολυτως...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Ενα καυτο θεμα...

Αν ο φιλος σας σας ελεγε οτι ηταν ομοφυλοφιλος,τι θα κανατε?

Θα τον σουταρατε?Θα του μιλαγατε?Θα τον κοιταγατε με αλλο ματι?

Για να δω σχολια...


Δεν νομίζω να τον έβλεπα αρνητικά, με την έννοια ότι επειδή είναι αυτός ομοφυλόφιλος, δεν έχει να πει ότι την πέφτει και σε όποιον του ίδιου φύλου βλέπει μπροστά του.
Είναι όπως και στις σχέσεις των straight ανδρών με straight γυναικών, που μπορεί να είναι απλά φιλικές (ή και πολύ καλές πραγματικές φιλίες σε αναρίθμητες περιπτώσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Απλα θα καθομασταν και αντι να μου ελεγε κοιτα αυτη η κοπελια τι κ0....λ0 εχει θα μου ελεγε το ιδιο αλλα αντι για κοπελια θα μου ελεγε το τεκνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina3a2

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Καλή ερώτηση... Μ'αρέσει που ρωτάμε κιόλας... Αν κάποιος είναι πραγματικός φίλος μας, δεν παρεξηγούμε ό,τι κι αν μας πει.. Στην τελική δεν επηρεάζουν οι σεξουαλικές του προτιμήσεις τη φιλική μας σχέση..! ;)


+1 :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Απλα θα καθομασταν και αντι να μου ελεγε κοιτα αυτη η κοπελια τι κ0....λ0 εχει θα μου ελεγε το ιδιο αλλα αντι για κοπελια θα μου ελεγε το τεκνο...

Μην το'χεις για δεδομενο αυτο,γιατι αν υπαρχει ο φιλος-γκει που δεν ειναι μισογυνης,τοτε θα πει αντικειμενικα οτι αυτη ειναι ομορφη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Απλα θα καθομασταν και αντι να μου ελεγε κοιτα αυτη η κοπελια τι κ0....λ0 εχει θα μου ελεγε το ιδιο αλλα αντι για κοπελια θα μου ελεγε το τεκνο...

Ε, αν ηταν για τεκνό, δεν ειναι βεβαιο ότι θα κοιτούσε τον κ0....λ0 του. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daniela_ROCK

Νεοφερμένος

Η Daniela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
κρινεις εναν φίλο από την φιλία που σου προσφερει!
οχι απο το τι κανει στο κρεβατι του! εκει κρινεις τον δεσμο σου!
αν ειναι σωστός ως φίλος δεν εχεις κανενα δικαίωμα να τον απορίψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Θα τον σουταρα και θα τουλεγα να κανει παρεα με τις φιλεναδες του.
ΤΙ NOOBAS δλδ!!!
βλακας, τι θα κανει χωρις μ**νι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
κρινεις εναν φίλο από την φιλία που σου προσφερει!
οχι απο το τι κανει στο κρεβατι του! εκει κρινεις τον δεσμο σου!
αν ειναι σωστός ως φίλος δεν εχεις κανενα δικαίωμα να τον απορίψεις...


Το δικαίωμα το έχεις,δεν σου το απαγορεύει κανείς,είναι θέμα άποψης και επιλογής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Θα τον γ*****σα:P:P:P
just kidding
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
θα απογοητευομουν και θα προσπαθουσα να τον αλλαξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
;! Γιατί να τον αλλάξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
γιατι ειναι κατι παρα πολυ ασχημο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Είναι πάρα πολύ άσχημο για ποιον; Για εσένα;
Και τι εννοείς άσχημο; Προτίμηση είναι. Δεν σε αφορά εσένα. Εκτός και αν "σου την πέσει")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
η αποψη μου ειναι οτι δυο ανθρωποι πρεπει να μην ειναι γκει.ο καθενασ μπορει να κανει αυτο που θελει.αλλα εγω με αυτο το πραγμα δεν μπορω να συμβιβαστω.αυτο δεν σημαινει οτι θα σουταρα ενα τετοιο ατομο.αλλα θα προσπαθουσα να τον κανω να καταλαβει το λαθος.με αυτην την προσωπικη επιλογη του καταστρεφεται χωρισ να το καταλαβαινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top