Αναζήτηση σημειώσεων

Nikoleta05

Νεοφερμένος

Η Nikoleta05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Όπως διαβάσατε και στον τίτλο, ψάχνω σημειώσεις από κάποιον που τις έχει από το φροντιστήριο κτλ. Συγκεκριμένα ψάχνω για αοθ και αεππ που δεν κάνω φροντιστήριο. Αν τις έχει κάποιος μπορεί να μου τις στείλει; για αρχή θέλω για το 1ο κεφάλαιο :) ευχαριστώ :))
 

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για το ΑΟΘ θα σου πρότεινα να πάρεις το βοήθημα του Σαββάλα (2 τόμοι, μπλέ και κόκκινο) και να μην μπλέκεις με σημειώσεις. Τα λέει ολα και μάλιστα ειναι πολυ οργανωμένο με ξεκάθαρες μεθοδολογίες και καλογραμμένο. Εχει και πολυ καλες ασκήσεις. Εμενα με έσωσε και με διευκόλυνε πολύ.
 

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Όπως διαβάσατε και στον τίτλο, ψάχνω σημειώσεις από κάποιον που τις έχει από το φροντιστήριο κτλ. Συγκεκριμένα ψάχνω για αοθ και αεππ που δεν κάνω φροντιστήριο. Αν τις έχει κάποιος μπορεί να μου τις στείλει; για αρχή θέλω για το 1ο κεφάλαιο :) ευχαριστώ :))
Καλησπέρα, ο Σαββάλας είναι όντως καλό βοήθημα,αναφέρομαι σε αυτό
Αρχές Οικονομικής Θεωρίας Γ΄ Λυκείου - Εκδόσεις Σαββάλας
γιατί έχει και άλλα. Είναι καλός για κατανόηση θεωρίας,ασκήσεων και έχει και πάρα πολλά σ/λ και πολλαπλής που βοηθούν πολύ. Μια συμβουλή είναι σε κανένα μάθημα να μην διαβάζεις (για να μάθεις) θεωρία από βοηθήματα. Το κάθε βοήθημα έχει γραμμένη πιο απλοποιημένα την θεωρία για να την κατανοήσεις καλύτερα, όμως εσύ εξετάζεσαι στο σχολικό βιβλίο και όχι στα βοηθήματα.
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Όπως διαβάσατε και στον τίτλο, ψάχνω σημειώσεις από κάποιον που τις έχει από το φροντιστήριο κτλ. Συγκεκριμένα ψάχνω για αοθ και αεππ που δεν κάνω φροντιστήριο. Αν τις έχει κάποιος μπορεί να μου τις στείλει; για αρχή θέλω για το 1ο κεφάλαιο :) ευχαριστώ :))
αν ψάξεις, είναι πιθανό να βρεις καλές σημειώσεις και στο ιντερνετ (αν και το λέω με κάποια επιφύλαξη γιατί δεν το έχω ψάξει)
 

Nikoleta05

Νεοφερμένος

Η Nikoleta05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ισχύει στο ίντερνετ υπάρχει άπειρο υλικό απλά θα ήθελα κάτι πιο συγκεκριμένο γιατί στο ίντερνετ είναι όλα σκόρπια
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Τα δύο βοηθήματα που αναφέρονται και πιο πάνω σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ για φέτος απλώς είδα που αναφέρθηκε η θεωρία να μην διαβαστει αποκλειστικά από αυτά
Δηλαδή εγώ ως απόφοιτη να αγοράσω και τα σχολικά βιβλία (δεν τα είχα πέρσι ήμουν άλλη κατεύθυνση);
 

Nikoleta05

Νεοφερμένος

Η Nikoleta05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Τα δύο βοηθήματα που αναφέρονται και πιο πάνω σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ για φέτος απλώς είδα που αναφέρθηκε η θεωρία να μην διαβαστει αποκλειστικά από αυτά
Δηλαδή εγώ ως απόφοιτη να αγοράσω και τα σχολικά βιβλία (δεν τα είχα πέρσι ήμουν άλλη κατεύθυνση);
Ναι γιατί πρέπει να ξέρουμε την θεωρία όπως το σχολικό. Τα βοηθήματα αυτά πιο πολύ βοηθούν για τις ασκήσεις. Οπότε ναι καλύτερα είναι να πάρεις τα βιβλία
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Τα δύο βοηθήματα που αναφέρονται και πιο πάνω σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ για φέτος απλώς είδα που αναφέρθηκε η θεωρία να μην διαβαστει αποκλειστικά από αυτά
Δηλαδή εγώ ως απόφοιτη να αγοράσω και τα σχολικά βιβλία (δεν τα είχα πέρσι ήμουν άλλη κατεύθυνση);
Μην γυριζεις ποτε την πλατη στα σχολικα θα την πατησεις.
εχουν δικιο ή οχι πρεπει να τα ξερεις.
 

Guest 004218

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλο θα ήταν να διαβάζεις πρώτα απο το βοήθημα την θεωρία και την μεθοδολογία, ωστε να τα κατανοήσεις και μετά η αποστήθιση απο το βιβλίο. Τουλάχιστον για το ΑΟΘ εγω αυτο προτείνω!
 

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Τα δύο βοηθήματα που αναφέρονται και πιο πάνω σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ για φέτος απλώς είδα που αναφέρθηκε η θεωρία να μην διαβαστει αποκλειστικά από αυτά
Δηλαδή εγώ ως απόφοιτη να αγοράσω και τα σχολικά βιβλία (δεν τα είχα πέρσι ήμουν άλλη κατεύθυνση);
Ναι να αγοράσεις τα σχολικά βιβλία γιατί εξετάζεσαι σε αυτά.
 

2005

Νεοφερμένος

Η 2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Ψάχνω σημειώσεις από κάποιον που τις έχει από το φροντιστήριο κτλ. ΦΥΣΙΚΗΣ γ λυκειου Αν τις έχει κάποιος μπορεί να μου τις δωσει με πληρωμη βεβαια,μαζι με βοηθηματα απο φροντιστηρια.
 

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Ψάχνω σημειώσεις από κάποιον που τις έχει από το φροντιστήριο κτλ. ΦΥΣΙΚΗΣ γ λυκειου Αν τις έχει κάποιος μπορεί να μου τις δωσει με πληρωμη βεβαια,μαζι με βοηθηματα απο φροντιστηρια.
Μπες στο facebook στην ομάδα ''ΠΑΝΕΛΛΗΘΙΕΣ'' https://www.facebook.com/groups/265830198102701/
Εκεί ανεβάζουν και για σημειώσεις και βοηθήματα.
 

2005

Νεοφερμένος

Η 2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top