Αμερικάνικες εκλογές

νεος κατοικος Λευκου Οικου?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Barrack Obama

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • John McCain

    Ψήφοι: 0 0.0%

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Συμφωνώ...Κ έστω κ αν ο Ομπάμα έχει εκφράσει φιλελληνικές σχέσεις εγώ κρατάω επιφύλαξη γιατί όλοι φιλέλληνες ξεκινάνε κ μετά...Τεσπα...Πάντως ο παππούς που πάνο από όλα δεν έχει γνώση για τα οικονομικά στην παρούσα περίοδο μόνο κακό θα έκανε σε όλους...Κ γενικά οι ρεπουμπλικανοί με τις φασιστικές τους πολιτικές ''Διατάζω κ εκτελείς'' κανένα κράτος δεν οφελούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Άσε ρε Ηλία που το συμφέρον της Ελλάδας είναι ο παππούς...Για να προσγειωθούμε λίγο...Ομπάμα κ ξερό ψωμί...Είναι μοναδικός ο άνθρωπος...Πάμε ρε Ομπάμα γερά σκίσε τους όλους...Έτσι...Καλά είναι οι 11 μονάδες διαφορά...όχι να μου πάει κ για πρόεδρος κάποιος στην ηλικία του παππού μου που δεν έχει ιδέα από πολιτική...Ηλία αναθεώρησε τις απόψεις σου για το τί συμφέρει την Ελλάδα γιατί δε σε πολυβλέπω καλά...

δν το λεω ετσι τυχαια ναδαλ.... το εχω μελετησει σαν θεμα στο hmce...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ναι εντάξει κ σε τί ακριβώς θα μας συνέφεραν τέτοιες πολιτικές ρε φίλε που το μελέτησες κιόλας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
δε ξερω ποια ακριβως ερευνα μπορει να ακυρωσει το γεγονος οτι οι ρεπουμπλικανοι στρωνουν με ροδοπεταλα το δρομο της ΠΓΔΜ και οτι η αντιπροεδρος Πειλιν εχει τις πλεον αριστες σχεσεις με τον γνωστο κυριο Kissinger (το χαμε αναφερει εδω περα και παλαιοτερα νομιζω)..ενα νεο μοντελακι κυβερνησης Μπους θα ταν καταστροφη για τα ελληνικα συμφεροντα..και επαναλαμβανω οτι δεν βλεπω τον Ομπαμα ως "συντροφο" και τα λοιπα,ουτε αποκλειω να βγει σκατα φιλελληνας στην τελικη,συγγνωμη κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
οπα οπα!! ΠΡΩΤΟΝ ναδαλ επισκεψου αυτο το site www.hmceurope.org και δες τα commitee briefings... μιλαω για προβληματα οπως το ενεργειακο κτλ κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Για προβλήματα όπως το ενεργεικό...Μάλιστα...Για πες μου λοιπόν επειδή το ενεργειακό πρόβλημα στην Ελλάδα το έχω ερευνίσει αρκετά διεξοδικά....Πώς θα μπορούσε η οποιαδήποτε πολιτική του Μακκέιν να βοηθήσει το πρόβλημα αυτό στην Ελλάδα σε μια χώρα όπου πρώτον η κυριότερη πηγή ενέργειας είναι η καύση του λιθάνθρακα που είναι ιδιαίτερα επικίνδυνη για τη ζωή μας κ δεν αξιοποιεί τις υπόλοιπες??Πώς θα μπορούσε να βοηθήσει η οποιαδήποτε πολιτική Μακκέιν σε μια Ελλάδα που ο περισσότερος κόσμος δεν έχει την κατάλληλη προετοιμασία να δεχτεί τέτοια έργα που θα βοηθούσαν στην επίλυση του προβλήματος??Πώς θα μπορούσε να βοηθήσει μια οποιαδήποτε πολιτική Μακκέιν σε μια χώρα που τα χρήματα του δημοσίου που θα μπορούσαν να αποταμιευτούν για να αξιοποιηθούν κατάλληλα ώστε να αξιοποιηθούν εναλλακτικές πηγές ενέργειας που απαιτούν μεγάλο χρηματικό κόστος σπαταλώνται από τους ανίδεους πολιτικούς??Πώς θα μπορούσε να βοηθήσει μια οποιαδήποτε πολιτική Μακκέιν σε μια Ελλάδα που ούτε καν η ίδια η Ευρωπαική Ένωση προσφέρει τα κατάλληλα κονδύλια για αξιοποίση την ήπιων μορφών ενέργειας???Θα ήθελα πολύ να έχω μια απάντηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Κοιτάξτε, το κρατίδιο ονόματι ΠΓΔΜ είναι ξεφτίλα να το βάζουμε στην κουβέντα. Χεσμένο το χουν και οι δύο. Αυτό που με ανησυχεί και φυσικά προτιμώ τον Ομπάμα είναι ότι οι Ρεπουμπλικάνοι είναι εκείνοι που το πόσο σύμμαχοι πρέπει να είναι με μία χώρα το μετράνε με το πόσο μεγάλη εδαφικά είναι. Φυσικά αυτό δεν έχει σε καμία περίπτωση να κάνει με σοβαρή μακροπρόθεσμη πολιτική συμμαχιών στον 21ο αιώνα. Είναι καθαρά απαρχαιωμένος τρόπος επιλογής συμμαχιών. Συνεπώς, με έναν άνθρωπο όπως ο Τζων Μακέην στο Λευκό Οίκο να μην έχετε καμία ελπίδα διεθνούς υποστήριξης της Ελλάδας στα ελληνοτουρκικά. Και φυσικά δεν έχω και τίποτα τρελές αξιώσεις από τον Ομπάμα, ας μην πανηγυρίζουμε. Απλά όταν ένα κόμμα επηρεάζεται περισσότερο απ'το ελληνικό λόμπι των ΗΠΑ έχω περισσότερους λόγους να το υποστηρίξω. Οι Ρεπουμπλικάνοι δεν έχουν και μεγάλες εκτιμήσεις στους μετανάστες. Πάντως πραγματικά, τα μισά απ'οσα λέει να κάνει, θα είναι πάλι 10 φορές καλύτερος απ'τον Μακέην. Δε μπορεί σε περίοδο που το παγκόσμιο οικονομικό σύστημα είναι στα πρόθυρα της κατάρρευσης κάποιος ν'αξιώνει να βγει Πρόεδρος επειδή το '70 τον έπιασαν οι Βιετκονγκ και επί 6 χρόνια τον είχαν ξεσκίσει στα βασανιστήρια. ΟΚ, προφανώς αν ήμουν Αμερικάνος (γιατί ως Έλληνας θεωρώ ότι οι Βιετκονγκ είχαν κάθε δικαίωμα ν'αντιμετωπίσουν τον κατακτητή με κάθε τρόπο) θα με συγκινούσε, αλλά δεν θα τον έβγαζα και πρόεδρο.

Ενεργειακό; Μπορούμε να μιλάμε για το ενεργειακό όταν ένα κόμμα έχει σαν πυλώνα το "Πρώτα η οικονομία της Αμερικής, μετά το φυσικό περιβάλλον''; Μην τρελαθούμε...8 χρόνια ο πλέον ξεφτιλισμένος αμερικάνος πρόεδρος που εξελέγη ποτέ, ο Τζορτζ Μπους, διατύπωνε ευχολόγια για το περιβάλλον χωρίς ποτέ να εφαρμόσει το Κυότο. Αλλά εκεί ειναι που λέμε ότι ο αμερικανόδουλος ΟΗΕ επιβάλλει κυρώσεις όπου γουστάρει κι όχι όπου πρέπει. Γιατί προφανέστατα αν το Ιράν είχε υπογράψει το Κυότο και δεν το εφήρμοζε, ο ΟΗΕ θα έστελνε τα αμερικανάκια και τους δορυφόρους τους (Ευρώπη, Δυτική Ασία κλπ.) να κάνουν πόλεμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Κοιτάξτε, το κρατίδιο ονόματι ΠΓΔΜ είναι ξεφτίλα να το βάζουμε στην κουβέντα. Χεσμένο το χουν και οι δύο. Αυτό που με ανησυχεί και φυσικά προτιμώ τον Ομπάμα είναι ότι οι Ρεπουμπλικάνοι είναι εκείνοι που το πόσο σύμμαχοι πρέπει να είναι με μία χώρα το μετράνε με το πόσο μεγάλη εδαφικά είναι. Φυσικά αυτό δεν έχει σε καμία περίπτωση να κάνει με σοβαρή μακροπρόθεσμη πολιτική συμμαχιών στον 21ο αιώνα. Είναι καθαρά απαρχαιωμένος τρόπος επιλογής συμμαχιών. Συνεπώς, με έναν άνθρωπο όπως ο Τζων Μακέην στο Λευκό Οίκο να μην έχετε καμία ελπίδα διεθνούς υποστήριξης της Ελλάδας στα ελληνοτουρκικά. Και φυσικά δεν έχω και τίποτα τρελές αξιώσεις από τον Ομπάμα, ας μην πανηγυρίζουμε. Απλά όταν ένα κόμμα επηρεάζεται περισσότερο απ'το ελληνικό λόμπι των ΗΠΑ έχω περισσότερους λόγους να το υποστηρίξω. Οι Ρεπουμπλικάνοι δεν έχουν και μεγάλες εκτιμήσεις στους μετανάστες. Πάντως πραγματικά, τα μισά απ'οσα λέει να κάνει, θα είναι πάλι 10 φορές καλύτερος απ'τον Μακέην. Δε μπορεί σε περίοδο που το παγκόσμιο οικονομικό σύστημα είναι στα πρόθυρα της κατάρρευσης κάποιος ν'αξιώνει να βγει Πρόεδρος επειδή το '70 τον έπιασαν οι Βιετκονγκ και επί 6 χρόνια τον είχαν ξεσκίσει στα βασανιστήρια. ΟΚ, προφανώς αν ήμουν Αμερικάνος (γιατί ως Έλληνας θεωρώ ότι οι Βιετκονγκ είχαν κάθε δικαίωμα ν'αντιμετωπίσουν τον κατακτητή με κάθε τρόπο) θα με συγκινούσε, αλλά δεν θα τον έβγαζα και πρόεδρο.

Ενεργειακό; Μπορούμε να μιλάμε για το ενεργειακό όταν ένα κόμμα έχει σαν πυλώνα το "Πρώτα η οικονομία της Αμερικής, μετά το φυσικό περιβάλλον''; Μην τρελαθούμε...8 χρόνια ο πλέον ξεφτιλισμένος αμερικάνος πρόεδρος που εξελέγη ποτέ, ο Τζορτζ Μπους, διατύπωνε ευχολόγια για το περιβάλλον χωρίς ποτέ να εφαρμόσει το Κυότο. Αλλά εκεί ειναι που λέμε ότι ο αμερικανόδουλος ΟΗΕ επιβάλλει κυρώσεις όπου γουστάρει κι όχι όπου πρέπει. Γιατί προφανέστατα αν το Ιράν είχε υπογράψει το Κυότο και δεν το εφήρμοζε, ο ΟΗΕ θα έστελνε τα αμερικανάκια και τους δορυφόρους τους (Ευρώπη, Δυτική Ασία κλπ.) να κάνουν πόλεμο...

Στο ενεργειακό θα μείνω κ θα πω μόνο ότι έχεις απόλυτο δίκιο...Περιττά σχόλια...Έτσι είναι...Αυτό συμβαίνει με το σημερινό ΟΗΕ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Βασικα,ας ξαναγυρισουμε στο θεμα μας μετα απο αυτη τη συντομη διακοπη που ωστοσο ηταν εποικοδομητικοτατη.

Κι εγω αν μπορουσα Ομπαμα θα ψηφιζα,γιατι ο ανθρωπος σε εμπνεει για μεγαλα πραγματα.Βεβαια, θα γινουν αν πρωτα δε δολοφονηθει.Επισης,μπορει να εχει εκφρασει καποιες θεσεις υπερ της Ελλαδας,αλλα ας μην ξεχναμε οτι υπαρχουν κι Ελληνες μεταναστες των οποιων οι ψηφοι ειναι πολυτιμοι,γι'αυτο ας κραταμε μικρο καλαθι.

Αντιστοιχο παραδειγμα υπαρχει στην Αυστραλια,οπου η κυβερνηση πριν εκλεγει ειχε δηλωσει πως δε θα αναγνωρισει την ΠΓΔΜ ως Μακεδονια για να εκμαιευσει ψηφους Ελληνων,και στη συνεχεια, μολις εξελεγη την αναγνωρισε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Χάρη στη Σάρα Πέλιλιν που προτιμάει το yahoo, έναντι των κρατικών mails, ένας χάκερ έγινε ζάμπλουτος. ΑΠλώς μάντεψε ότι γνώρισε τον άντρα της στο Λύκειο, και από εφημερίδες έμαθε τα υπόλοιπα στοιχεία. Ο κύριος αυτός της χάκαρε το email, και ζήτησε ένα αξιοσέβαστο ποσόγια να της πει τον νέο κωδικό:popcorn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
τελικα βγηκε ο Obama...:bravo:
nice..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
αναμενόμενο θα έλεγα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Σήμερα το πρώι στον παπαδάκη λέγανε για το σεξ και την οικονομία και ήρθε ο τρελογιατρός του εξτρα 3 και είπε ότι είχες τη μεγαλύτερη στήση χάρη στη νίκη του Ομπάμα.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Obama! Δε ξέρω γιατί αλλά μου αρέσει πολύ! Μου βγάζει κάτι καλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι ναι όντως Obama, αλλά ερωτώ εγώ τώρα που είμαι δύσπιστος... Τα συμφέροντα των Αμερικάνων ίδια δεν παραμένουν? Τι κι αν αλλάζει ο Πρόεδρος?
Δηλαδή αν εμείς αλλάζαμε κεφάλι/ ''μούρη'' δε θα έπρεπε να μεταβολίζουμε για να ζήσουμε??

Μη με αποπάρετε, κι εγώ ελπίζω να βγω ψεύτης αλλά εδώ παίζονται μεγαλύτερα πράγματα από το όνειρο ενός ανθρώπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo22

Νεοφερμένος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
obama :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
ερωτώ εγώ τώρα που είμαι δύσπιστος... Τα συμφέροντα των Αμερικάνων ίδια δεν παραμένουν? Τι κι αν αλλάζει ο Πρόεδρος?
εδώ παίζονται μεγαλύτερα πράγματα από το όνειρο ενός ανθρώπου.
Αλλαξε ο Μανωλιος και βαλε τα ρουχα αλλιως...αυτο εχω να πω εγω....Η ουσια,δυστυχως,παραμενει ιδια ....:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
δεν εχετε αδικο σε αυτο..και γω φυσικα ελπιζω να μην ειναι ετσι...ο χρονος θα δειξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Mεγάλος Obama απέδειξε πολλά πράγματα σε όλους μας...Πρέπει όλοι να πάρουμε μαθήματα από αυτό το γεγονός...Να μην είμαστε όμως κ άδικοι κ από την αντίπερα όχθη ο κύριος Μακκέιν ήταν κύριος στο τέλος...Κύριος με Κ κεφαλαίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Mεγάλος Obama απέδειξε πολλά πράγματα σε όλους μας...Πρέπει όλοι να πάρουμε μαθήματα από αυτό το γεγονός...Να μην είμαστε όμως κ άδικοι κ από την αντίπερα όχθη ο κύριος Μακκέιν ήταν κύριος στο τέλος...Κύριος με Κ κεφαλαίο...
Κοιτα,οκ...μην τρελενεσαι κιολας..το συμφερον του κοιταει ο Καθενας, νομιζω πως δεν το κανε ουτε απο ανωτεροτητα..εμενα συνεχιζει να μου φαινται παραξενο το πως βγηκε ο Ομπαμα,δεν λεω αντιπροσωπευει και την "αλλαγη" αλλά.....δεν ξερω....δεν μας εχουν συνηθισει σε τετοια οι Αμερικανοι ...θα δειξει το μελλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top