Αμερικάνικες εκλογές

νεος κατοικος Λευκου Οικου?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Barrack Obama

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • John McCain

    Ψήφοι: 0 0.0%

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Οιρείνοι υιμοίν :p







:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Μερικές φορές πρέπει να είμαστε σκληροί με κάποια θέματα. Το φασίστας όμως πάει πάρα πολύ.
βασικά δίκιο έχει ο dythor.. φασιστάκος είσαι κι εσύ.. (συγγνώμη κιόλας)

και όσον αφορά τους Ομπάμα και Μακέιν, εγώ να σου πω την αλήθεια δεν βλέπω κάποια ουσιαστική διαφορά μεταξύ των δύο.. είναι όπως τα δίδυμα ΠΑΣΟΚ-ΝΔ, Εργατικοί-Συντηρητικοί (Αγγλία), Σοσιαλδημοκρατες-Χριστιανοδημοκράτες (Γερμανία) κ.α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
και όσον αφορά τους Ομπάμα και Μακέιν, εγώ να σου πω την αλήθεια δεν βλέπω κάποια ουσιαστική διαφορά μεταξύ των δύο.. είναι όπως τα δίδυμα ΠΑΣΟΚ-ΝΔ, Εργατικοί-Συντηρητικοί (Αγγλία), Σοσιαλδημοκρατες-Χριστιανοδημοκράτες (Γερμανία) κ.α.
:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
βασικά δίκιο έχει ο dythor.. φασιστάκος είσαι κι εσύ.. (συγγνώμη κιόλας)

και όσον αφορά τους Ομπάμα και Μακέιν, εγώ να σου πω την αλήθεια δεν βλέπω κάποια ουσιαστική διαφορά μεταξύ των δύο.. είναι όπως τα δίδυμα ΠΑΣΟΚ-ΝΔ, Εργατικοί-Συντηρητικοί (Αγγλία), Σοσιαλδημοκρατες-Χριστιανοδημοκράτες (Γερμανία) κ.α.

Η μόνη διαφορά είναι πως ο Δημοκρατικός θα βρει μια σοβαρή εξήγηση-δικαιολογία για έναν πόλεμο απ'το "Ήρθε το βράδυ ο Θεός στο όνειρό μου και μου είπε να πολεμήσω τους τρομοκράτες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ο McCain μου θυμίζει τις προτηγανισμένες πατάτες.
λολ κι εμενα!
λοιπον κι εγω "ψηφιζω" Ομπαμα,ειναι πιο συμπαθητικουλης (ναι αυτο ειναι το πολιτικο μου κριτηριο και δεν θελω αντιρρησεις :P)
o αλλος στην ηλικια που ειναι ,που να τρεχει μωρε να ασχολειται με προεδριες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Η μόνη διαφορά είναι πως ο Δημοκρατικός θα βρει μια σοβαρή εξήγηση-δικαιολογία για έναν πόλεμο απ'το "Ήρθε το βράδυ ο Θεός στο όνειρό μου και μου είπε να πολεμήσω τους τρομοκράτες".

το θέμα είναι ότι και ο δημοκρατικός (π.χ Μπιλ Κλιντον) και ο ρεπουμπλικάνος (π.χ Μπους) στο τέλος θα τον κάνουν τον πόλεμο..
απλώς οι ρεπουμπλικάνοι αυτοπροβάλονται ως αρκετά συντηρητικοί και παλαιών αρχών κτλ ενώ οι δημοκρατικοί το παίζουν εναλλακτικοί και μοντέρνοι και οικολόγοι (βλ. Αλ Γκορ).. οι πρώτοι είναι και καλά οι δεξιοι και οι δέυτεροι οι αριστεροί -μη χέσω-...
τα ίδια σκατά είναι πάντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ο McCain μου θυμίζει τις προτηγανισμένες πατάτες.

Βασικά,αυτός έχει την εταιρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Που το είδες αυτό; Καναδική εταιρία είναι, που κολλάει ο συγκεκριμένος McCain;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Οι McCain των προτηγανισμένων είναι άλλο σόι. Εκ Καναδά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Καλά όχι ότι θα αλλάξει τον κόσμο ο Ομπάμα αλλά σίγουρα θα είναι καλύτερος. Όσο για τους χαρακτηρισμούς που μου κάνατε πριν, δεν θα το σχολιάσω μιας και οι δυο είστε σαν ληγμένα βιάγκρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadgerBadger

Νεοφερμένος

Ο BadgerBadger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μακάρι να κυβερνούσε αυτός που θα βγει. Δυστυχώς αυτοί είναι πιόνια και υποχείρια του Μάρκετινγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ξεθαβω τουτο το θρεντ μιας και ηρθε το πληρωμα του χρονου για τις περιβοητες εκλογες:D...ολα δειχνουν (οπως και το poll μας:P) Ομπαμα.. πιστευτε οτι υπαρχει περιπτωση να ανατραπει η κατασταση ? προσωπικα ,πιστευω πως ο νεος προεδρος θα ειναι σιγουρα ο Ομπαμα και ειναι θεμα χρονου να το βαλει κατω ο κυριος Μακειν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Ο Μακκέιν δεν έχει ελπίδες και το ξέρει...Απλά θα προσπαθήσει να μειώσει το μέγεθος της ήττας ώστε να έχει ένα σεβαστό αριθμό ρεπουμπλικανών εκλεκτόρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
ξεθαβω τουτο το θρεντ μιας και ηρθε το πληρωμα του χρονου για τις περιβοητες εκλογες:D...ολα δειχνουν (οπως και το poll μας:P) Ομπαμα.. πιστευτε οτι υπαρχει περιπτωση να ανατραπει η κατασταση ? προσωπικα ,πιστευω πως ο νεος προεδρος θα ειναι σιγουρα ο Ομπαμα και ειναι θεμα χρονου να το βαλει κατω ο κυριος Μακειν..

αρε scully ξεθαφτήρι!!!:P

Ομπάμα ftw!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konfou

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω θα βγει -θέλω κι όλας να βγει- Barrack Obama.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ο Μακκέιν δεν έχει ελπίδες και το ξέρει...Απλά θα προσπαθήσει να μειώσει το μέγεθος της ήττας ώστε να έχει ένα σεβαστό αριθμό ρεπουμπλικανών εκλεκτόρων.

Ποιος σου'πε πως δεν έχει ελπίδες;Προσωπικά δεν εμπιστεύομαι καθόλου αυτά τα γκάλοπ των +10%.Ξέρεις ποσοι δεν θα ψηφίζουν Ομπαμα επειδή είναι μαύρος;Στον κλασσικά ρατσιστικό νότο,δεν θα πάρει και πολλές ψήφους.Αναμένω μεγάλο ντέρμπι,και δεν είμαι καθόλου σίγουρος ποιος θα είναι ο νικητής.Πιστεύω πως για την Αμερικη θα΄ναι καλύτερα να βγει ο Ομπάμα,όχι μόνο επειδή παραδοσιακά οι καλύτεροι πρόεδροι ήταν δημοκρατικοί,αλλά και λόγω της αμερικανοβλαχιάς του ΜακΚέιν,που παραπέμπει σ'ένα βελτιωμένο μοντέλο Μπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
να ξερετε παντως οτι το συμφερον της ελλαδας ειναι ο μακ κειν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Μπα δε νομιζω να μας συμφερει λογω πειλιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Άσε ρε Ηλία που το συμφέρον της Ελλάδας είναι ο παππούς...Για να προσγειωθούμε λίγο...Ομπάμα κ ξερό ψωμί...Είναι μοναδικός ο άνθρωπος...Πάμε ρε Ομπάμα γερά σκίσε τους όλους...Έτσι...Καλά είναι οι 11 μονάδες διαφορά...όχι να μου πάει κ για πρόεδρος κάποιος στην ηλικία του παππού μου που δεν έχει ιδέα από πολιτική...Ηλία αναθεώρησε τις απόψεις σου για το τί συμφέρει την Ελλάδα γιατί δε σε πολυβλέπω καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
το συμφερον της Ελλαδας δεν ειναι ο Μακειν ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΔΥΝΑΜΗ. δε λεω οτι ο Ομπαμα και ο Μπαιντεν ειναι οι αγιοι και καλοι φιλελληνες (αλλωστε ολα στρεφονται γυρω απο το συμφερον;) και καμια συμπαθεια δε γενναται χωρις αυτο),οπως ωραιοποιημενα θελουν τα καναλια να μας πεισουν , αλλα οι ρεπουμπλικανοι φιλελληνες και υπερασπιστες των εθνικων ζητηματων ακουγεται τουλαχιστον αστειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top