Αμερικάνικες εκλογές

νεος κατοικος Λευκου Οικου?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Barrack Obama

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • John McCain

    Ψήφοι: 0 0.0%

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Ναι καλά ούτε εγώ το εννοώ απλά ήθελα να δείξω το μέγεθος των σχέσεων με τον Μακέιν!!Πάντως αυτή η πολιτική επιλογή των ρεπουμπλικανών από την εποχή Ρέιγκαν είναι ήδη γνωστή και νομίζω ότι εκφράζει το σύστημα πολιτικοοικονομικών αξιών που ασπάζονται...και δεν έχει να κάνει απαραίτητα με τη δεδομένη πολιτική αναπηρία των ηγετών τους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
ολοι ειναι τα ιδια,μαυρα χαλια...απλως οι ρεπουμπλικανοι βγαζουν ματι.

με αυτή τη λογική κι εγώ προτιμώ να βγει ο obama αν και δεν πολυκαίγομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ο καημενος ο γιαννακης ψηφο δεν εχει παρει ε:P?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
υπουργοποιηση δεν νομιζω αλλα γενικα αυτο το φλερτ δεν μου αρεσει καθολου...απο την αλλη,ομως μην παρασυρομαστε απο τις "φιλελληνικες" θεσεις των Obama,Biden..ολοι ειναι τα ιδια,μαυρα χαλια...απλως οι ρεπουμπλικανοι βγαζουν ματι.
+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Μάλιστα...Να κ ένα θέμα με το οποίο έχω ασχοληθεί αρκετά...Εγώ βλέπω Ομπάμα κ τον υποστηρίζω πάρα πολύ σαν πολιτικό...Το βιβλίο που έγραψε είναι τρομέρό κ το προτείνω σε όλους σας...Είπες όχι για υποστήριξη scully μου κ θα το σεβαστώ απλά λέγοντας ότι ο Ομπάμα οργάνωσε μια καθαρή πολιτική εκστρατεία πέρα από τα άπλητα που βγήκαν στη φόρα όπως κ κάθε ανθρώπου ενώ ο Μακκέιν αρκέστηκε σε συνηθισμένα ρεπουμπλικανικά ψέματα....Αυτό μόνο...Είναι 9 μονάδες μπροστά όλα δείχνουν ότι θα βγει κιόλας...Εξάλλου η Palin όλοι ίσως γνωρίζουμε τί διάολος είναι κ του λόγου της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Obama, και θυμιθείται ότι αν βγει το πολύ σε 3 μήνες θα είναι νεκρός. Δεν νομίζω οι μυστικές υπηρεσίες να αφήσουν μαύρο Πρόεδρο

Aν γίνει αυτό μετά ποιος τον ακούει τον Λιακόπουλο.. Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνει κανείς.. Το έχω σκεφτεί κι εγώ πάντως.. Προσωπικά δεν τον θεωρώ μαύρο. @@ μαύρος είναι.

Εμένα ο Ομπάμα πάντως μου θυμίζει τον Yorgo-Jeffrey Papandreou..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ναι, βάφεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ολοι ειναι τα ιδια,μαυρα χαλια...απλως οι ρεπουμπλικανοι βγαζουν ματι.

Καλύτερα να λείπουν τα ρατσιστικά σχόλια για τον Obama.. Εσύ ψήφισες McCain ε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Μάλλον λάθος άτομο έκανες quote.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Όχι πλάκα έκανα στη scully:P Αν υπήρχε αυτή η έκφραση στα αγγλικά like.. "black carpets" και την έλεγε κάποιος @ USA θα έλεγαν πως ήταν καθαρά ρατσιστικό σχόλιο για τον obama :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Μάιστα :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Ναι, βάφεται.
Δεν εννούσα αυτό φίλτατε dythor.. εννοούσα ότι δεν μοιάζει σε τίποτα (ούτε στον τρόπο που συμπεριφέρεται και μιλάει) με τον τυπικό αφροαμερικανό.. εγώ αν ήμουν μαύρος δηλαδή δεν θα τον ψήφιζα..

Ο πατέρας του ήταν Κενυάτης, αλλά η μητέρα του ήταν λευκή και ο πατριός του Ινδονήσιος. Oι γονείς του χώρισαν όταν αυτός ήταν δύο ετών και ο πατέρας του επέστερψε στην Κένυα. Από τότε τον ξαναείδε μόνο μια φορά, πριν πεθάνει σε αυτοκινιτιστικό δυστύχημα. Ο Ομπάμα δηλαδή μεγάλωσε με τη λευκή μητέρα του, τον Ινδονήσιο πατριό του, τον λευκό παππού του και τη λευκή γιαγιά του. Ο τρόπος που ανετράφη δεν έχει καμμία σχέση με τον τρόπο που ανατρέφονται οι αφροαμερικανοί. Εγώ λοιπόν δεν τον θεωρώ ούτε Αφροαμερικανό, ούτε μάυρο.

Και αν ήμουν μαύρος δεν θα τον ψήφιζα με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ποιο νούμερο ψήφισε το βλαμμένο τον κωλόγερο; Ακόμη κι αν βγει, εμείς θα λέμε ότι δεν θα βγει. Ούτε τις στοιχειώδεις αρχές πλύσης εγκεφάλου δεν ξέρετε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Καλύτερα να λείπουν τα ρατσιστικά σχόλια για τον Obama.. Εσύ ψήφισες McCain ε???
Η κοπελα το μαυρα χαλια δεν το πε για το χρωμα δερματος αλλα για την κατασταση που επικρατει!Σε καμμια περιπτωση δεν νομιζω να το πε ρατσιστικα...τουλαχιστον εγω ετσι καταλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
για δες τι έγραψε ο 01011001:
Όχι πλάκα έκανα στη scully:P Αν υπήρχε αυτή η έκφραση στα αγγλικά like.. "black carpets" και την έλεγε κάποιος @ USA θα έλεγαν πως ήταν καθαρά ρατσιστικό σχόλιο για τον obama :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εξάλλου η Palin όλοι ίσως γνωρίζουμε τί διάολος είναι κ του λόγου της...

αν μπορούσα θα τη σκότωνα με τα ίδια μου τα χέρια τη γυναίκα αυτή...είναι ΝΤΡΟΠΗ, μεγάλη ΝΤΡΟΠΗ να υπάρχουν άτομα που σκέφτονται έτσι!Και η πλύση εγκεφάλου που μπορεί να γίνει στους ηλίθιους τους Αμερικάνους είναι πράγματι πολύ εύκολη.

Ομπάμα αν και κανείς δεν έχει τη φωλιά του καθαρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Δεν εννούσα αυτό φίλτατε dythor.. εννοούσα ότι δεν μοιάζει σε τίποτα (ούτε στον τρόπο που συμπεριφέρεται και μιλάει) με τον τυπικό αφροαμερικανό.. εγώ αν ήμουν μαύρος δηλαδή δεν θα τον ψήφιζα..

Ο πατέρας του ήταν Κενυάτης, αλλά η μητέρα του ήταν λευκή και ο πατριός του Ινδονήσιος. Oι γονείς του χώρισαν όταν αυτός ήταν δύο ετών και ο πατέρας του επέστερψε στην Κένυα. Από τότε τον ξαναείδε μόνο μια φορά, πριν πεθάνει σε αυτοκινιτιστικό δυστύχημα. Ο Ομπάμα δηλαδή μεγάλωσε με τη λευκή μητέρα του, τον Ινδονήσιο πατριό του, τον λευκό παππού του και τη λευκή γιαγιά του. Ο τρόπος που ανετράφη δεν έχει καμμία σχέση με τον τρόπο που ανατρέφονται οι αφροαμερικανοί. Εγώ λοιπόν δεν τον θεωρώ ούτε Αφροαμερικανό, ούτε μάυρο.

Και αν ήμουν μαύρος δεν θα τον ψήφιζα με τίποτα.

Γιατί πρέπει δηλαδή ο "μαύρος" να είναι αυτός που μεγάλωσε σε ghetto ξέρω γω? Πώς πρέπει δηλαδή να ανατρέφονται οι μαύροι? Τον ρατσισμό πάντως πως θα τον έχει ζήσει(ακόμα και τώρα).

razorblade κοίτα το επόμενο post μου(μετά απο αυτό που έκανες quote):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
razorblade κοίτα το επόμενο post μου(μετά απο αυτό που έκανες quote):bye:
Το ειδα και απαντησα οτι απλα ειπα και εγω τι νομιζω οτι εννοει..δεν πηγαινε σε εσενα συγκεκριμενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ποια η διαφορά;

Τι άσπρο τι μαύρο σκυλί; :p

P.S Να προστεθούν οι εξείς δύο επιλογές :

- Οσάμα Μπιν Λάντεν
- Θα πέσει αεροπλάνο στο λευκό Οίκο :p

:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top