Αλ τσαντίρι νιούζ: η γνώμη σας

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
καλά....φιλαράκι τέρμα κομπλεξικο Ελληναρά σε βλέπω....

ο τύπος είναι ο μοναδικός που την λέει σε όλη την χαβούζα και την ηλιθιότητα της ελληνικής τηλεόρασης!το μόνο πρόγραμμα που έχει άποψη!

και δέν σου λέω σώνει και καλά να συμφωνείς με τις απόψεις του...ούτε εγώ συμφωνώ σε όλα εννοείται!τουλάχιστον έχει μια άποψη σεβαστή σε αντίθεση με όλα τα άλλα ζώα που προσπαθούν να μας αποβλακώσουν!

τώρα μπορείς να τον παρακλουθείς και να σημιουργείς άποψη δεχόμενος μερικά απο όσα λέει και απορρίπτοντας τα άλλα μισα ή
αν δέν είσαι αρκετά ώριμος να κάνεις κάτι τέτοιο μπορείς να συνεχίσεις χωρίς επιχειρήματα να τον κράζεις και να επαληθεύεις όλα τα κόμπλεξ του Έλληνα που μήν δεί κάποιον να κάνει επιτυχία ή να διαφέρει θα κράξει για να το παίξει έξυπνος!=]
Ευχαριστώ!
-----------------------------------------


Σεβαστη η γνωμη σου φιλε ειλικρινα... Θα προτιμουσα ομως αυτα που λεει ο Λαζοπουλος να βγει να τα πει καποιος που δεν εχει κανει τις λαδιες του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
καλά....φιλαράκι τέρμα κομπλεξικο Ελληναρά σε βλέπω....

ο τύπος είναι ο μοναδικός που την λέει σε όλη την χαβούζα και την ηλιθιότητα της ελληνικής τηλεόρασης!το μόνο πρόγραμμα που έχει άποψη!

και δέν σου λέω σώνει και καλά να συμφωνείς με τις απόψεις του...ούτε εγώ συμφωνώ σε όλα εννοείται!τουλάχιστον έχει μια άποψη σεβαστή σε αντίθεση με όλα τα άλλα ζώα που προσπαθούν να μας αποβλακώσουν!

τώρα μπορείς να τον παρακλουθείς και να σημιουργείς άποψη δεχόμενος μερικά απο όσα λέει και απορρίπτοντας τα άλλα μισα ή
αν δέν είσαι αρκετά ώριμος να κάνεις κάτι τέτοιο μπορείς να συνεχίσεις χωρίς επιχειρήματα να τον κράζεις και να επαληθεύεις όλα τα κόμπλεξ του Έλληνα που μήν δεί κάποιον να κάνει επιτυχία ή να διαφέρει θα κράξει για να το παίξει έξυπνος!=]
Ευχαριστώ!

Φίλε μου η Ελληνοφρένεια έχει κάνει πράγματα που ο Λαζόπουλος δεν τα έχει φανταστεί καν.
Ο Λαζόπουλος στους Μήτσους και στα θεατρικά του έργα είναι τέλειος.
Παρ' όλα αυτά το να ξαναγίνουν οι Μήτσοι θα το θεωρήσω αποτυχία γιατί σε άλλο κοινό απευθυνόταν τότε και σε άλλο τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Φίλε μου η Ελληνοφρένεια έχει κάνει πράγματα που ο Λαζόπουλος δεν τα έχει φανταστεί καν.
Ο Λαζόπουλος στους Μήτσους και στα θεατρικά του έργα είναι τέλειος.
Παρ' όλα αυτά το να ξαναγίνουν οι Μήτσοι θα το θεωρήσω αποτυχία γιατί σε άλλο κοινό απευθυνόταν τότε και σε άλλο τώρα.


Σωστά... Και κατι αλλο... Ειναι δυνατον ο Λαζοπουλος να μου (μας) κανει εμας μαθηματα του πως να συμπεριφερομαστε στην κοινωνια; Στο Αλ Τσαντιρι εχει ξεφυγει απο το ρολο του σατιρικου συγγραφεα που υπηρετουσε στο θεατρο πιστα (Εχω δει 3 παραστασεις του) και πλεον συμπεριφερεται ως δημαγωγος, του δινεται βημα να λεει τη δικη του αποψη που ΔΕΝ εκφραζει ολο τον Ελληνικο λαο, προς θεου...


Οσο για την Ελληνοφρενεια, οταν οι ιδιοι παιρνουν τηλεφωνο υπουργους, τη στηνουν εξω απο τα υπουργεια η τα γραφεια πολιτικων να κοροιδεψουν π.χ τη Δαμανακη, ο Λαζοπουλος παει και βγαζει φωτογραφιες με αυτους...

Αν ο Λαζοπουλος θελει πραγματικα να κανει σωστη δουλεια κατα τη γνωμη μου θα πρεπει ειτε να γυρει στο μερος του απλου λαου και να γραψει ολα τα γκαλα και τις δεξιωσεις που πηγαινει και χαριεντιζεται, η να παρει το μερος των ισχυρων, πραγμα πολυ πιο πιθανο γιατι ειναι κωλος και βρακι με τον Κοντομηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
μα καλά....εμάς μας πειράζει η προσωπική του ζωή τώρα ή το έργο του;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
μα καλά....εμάς μας πειράζει η προσωπική του ζωή τώρα ή το έργο του;;;;


Κοιτα οταν επιλεγεις να σατυρισεις (κατα τη γνωμη μου) προσωπα και καταστασεις, και ορθα οπως ο Λαζοπουλος κανει, να τους καυτηριαζεις και να λες τη γνωμη σου πρεπει να χεις τις πλατες σου καθαρες ο ιδιος, και δεν ειναι μονο ο Λαζοπουλος αλλα και ο Πανουσης με το σπιτι στα ΒΠ... Είναι σαν να εχω κλεψει αυγά απο σένα και μετα να βγαινω να σε κατηγορω σαν κλέφτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ο τύπος είναι ο μοναδικός που την λέει σε όλη την χαβούζα και την ηλιθιότητα της ελληνικής τηλεόρασης!το μόνο πρόγραμμα που έχει άποψη!

και δέν σου λέω σώνει και καλά να συμφωνείς με τις απόψεις του...ούτε εγώ συμφωνώ σε όλα εννοείται!τουλάχιστον έχει μια άποψη σεβαστή σε αντίθεση με όλα τα άλλα ζώα που προσπαθούν να μας αποβλακώσουν!

τώρα μπορείς να τον παρακλουθείς και να σημιουργείς άποψη δεχόμενος μερικά απο όσα λέει και απορρίπτοντας τα άλλα μισα ή
αν δέν είσαι αρκετά ώριμος να κάνεις κάτι τέτοιο μπορείς να συνεχίσεις χωρίς επιχειρήματα να τον κράζεις και να επαληθεύεις όλα τα κόμπλεξ του Έλληνα που μήν δεί κάποιον να κάνει επιτυχία ή να διαφέρει θα κράξει για να το παίξει έξυπνος!=]
Ευχαριστώ!

Κοίτα δε λέω, είναι ευφυές άτομο, αλλά κάποιες φορές το παρακάνει ειδικά τώρα στις 28 έβριζε συνέχεια το ΠΑ.ΣΟ.Κ. επειδή ήξερε ότι θα είναι η νέα Κυβέρνηση.

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν είναι Οσία Μαρία, έχει κι αυτός τα συμφέροντά του.

Επιτελους τελειωσε για το καλοκαιρι αυτο το σιχαμα που το παιζει ενα κραμμα μηδενιστη-αντικομφορμιστη-αριστερου με βιλες παντου και πανταχου, περιουσια, λαδιες με τον Κοντομηνα κλπ...


Γυρνα στους 10 Μικρους Μητσους οπου πραγματι εκανες κατι αξιολογο... η τελευταια σου ελπιδα ρε συ ''Λακη'' να σωθεις

Δε συμφωνώ με όλα, αλλά σίγουρα δεν είναι και ο μέσος πολίτης, παρ' όλο που είναι ένα μίγμα αριστερού μηδενιστή με τεράστια περιουσία.

Σίγουρα το καλύτερο που μπορεί να κάνει αυτή τη στιγμή είναι να επιστρέψει στους "10 Μικρούς Μήτσους" (τα δικαιώματα των οποίων, σημειωτέον, τα έδωσε για 7 εκατομμύρια ευρώ στο περιοδικό που τα κυκλοφορεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
αυτό που δεν με αρέσει είναι ότι πάλη άρχισε να γλύφει το σύριζα,
παλιά είχε σταματήσει και είχε αρχίσει με τους οικολόγους τώρα το ξαναγύρισε

αν συμπαθούσε γενικά την αριστερά θα έλεγα εντάξει αριστερός είναι ο τύπος, αλλά το ΚΚΕ-πασοκ τα έχει σχολιάσει αρνητικά πολλές φορές, ενώ σύριζα-οικολόγους τους γλύφει ανελλιπώς σε κάθε εκπομπή.
υποτιμά την νοημοσύνη αυτών που τον βλέπουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Κοιτα οταν επιλεγεις να σατυρισεις (κατα τη γνωμη μου) προσωπα και καταστασεις, και ορθα οπως ο Λαζοπουλος κανει, να τους καυτηριαζεις και να λες τη γνωμη σου πρεπει να χεις τις πλατες σου καθαρες ο ιδιος, και δεν ειναι μονο ο Λαζοπουλος αλλα και ο Πανουσης με το σπιτι στα ΒΠ... Είναι σαν να εχω κλεψει αυγά απο σένα και μετα να βγαινω να σε κατηγορω σαν κλέφτη...

Και λοιπον;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Κοίτα δε λέω, είναι ευφυές άτομο, αλλά κάποιες φορές το παρακάνει ειδικά τώρα στις 28 έβριζε συνέχεια το ΠΑ.ΣΟ.Κ. επειδή ήξερε ότι θα είναι η νέα Κυβέρνηση.

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν είναι Οσία Μαρία, έχει κι αυτός τα συμφέροντά του.



Δε συμφωνώ με όλα, αλλά σίγουρα δεν είναι και ο μέσος πολίτης, παρ' όλο που είναι ένα μίγμα αριστερού μηδενιστή με τεράστια περιουσία.

Σίγουρα το καλύτερο που μπορεί να κάνει αυτή τη στιγμή είναι να επιστρέψει στους "10 Μικρούς Μήτσους" (τα δικαιώματα των οποίων, σημειωτέον, τα έδωσε για 7 εκατομμύρια ευρώ στο περιοδικό που τα κυκλοφορεί)

αυτό που δεν με αρέσει είναι ότι πάλη άρχισε να γλύφει το σύριζα,
παλιά είχε σταματήσει και είχε αρχίσει με τους οικολόγους τώρα το ξαναγύρισε

αν συμπαθούσε γενικά την αριστερά θα έλεγα εντάξει αριστερός είναι ο τύπος, αλλά το ΚΚΕ-πασοκ τα έχει σχολιάσει αρνητικά πολλές φορές, ενώ σύριζα-οικολόγους τους γλύφει ανελλιπώς σε κάθε εκπομπή.
υποτιμά την νοημοσύνη αυτών που τον βλέπουν.

Εγώ γιατί πιστεύω ότι στηρίζει ή ΠΑΣΟΚ και το παίζει αριστερός και καλά;
Ξέρω 'γω δε μου βγαίνει για αριστερός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εγώ γιατί πιστεύω ότι στηρίζει ή ΠΑΣΟΚ και το παίζει αριστερός και καλά;
Ξέρω 'γω δε μου βγαίνει για αριστερός.

Δεν ξέρω, ίσως.
Αλλά, αν ψάξεις να βρεις το επεισόδιο των "Μήτσων" για τις εκλογές του '04 θα δεις ότι σε μία μόνο σκηνή χτυπάει τη Ν.Δ και στις υπόλοιπες το ΠΑ.ΣΟ.Κ., κάτι το οποίο συνεχίζεται και μέχρι σήμερα, με πιο πρόσφατο παράδειγμα το Τσαντίρι της 28/9/09...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Δεν ξέρω, ίσως.
Αλλά, αν ψάξεις να βρεις το επεισόδιο των "Μήτσων" για τις εκλογές του '04 θα δεις ότι σε μία μόνο σκηνή χτυπάει τη Ν.Δ και στις υπόλοιπες το ΠΑ.ΣΟ.Κ., κάτι το οποίο συνεχίζεται και μέχρι σήμερα, με πιο πρόσφατο παράδειγμα το Τσαντίρι της 28/9/09...

Πάντως ένας αριστερός δε θα έκανε διακοπούλες μαζί με το Κοντομηνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Πάντως ένας αριστερός δε θα έκανε διακοπούλες μαζί με το Κοντομηνά.
Μα δεν θα κάνει διακοπές με το αφεντικό του; Τι λες τώρα;
Ξέρεις πόσοι άνθρωποι της τηλεόρασης μένουν άνεργοι;
Πρέπει και ο Λαζόπουλος - ο φτωχούλης του Θεού - να εξασφαλίσει τον επιούσιον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

l2eclipse

Νεοφερμένος

Ο l2eclipse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εμενα με αρεσουν τα ανεκδοτα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Από τη στιγμή που δεν είναι "δεμένα" με copyright, έχει κάθε δικαίωμα να τα χρησιμοποιεί. Άλλωστε, δεν είπε ποτέ ότι είναι δικά του...

ΥΓ: Κι εγώ γελάω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Κοίτα δε λέω, είναι ευφυές άτομο, αλλά κάποιες φορές το παρακάνει ειδικά τώρα στις 28 έβριζε συνέχεια το ΠΑ.ΣΟ.Κ. επειδή ήξερε ότι θα είναι η νέα Κυβέρνηση.

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν είναι Οσία Μαρία, έχει κι αυτός τα συμφέροντά του.



Δε συμφωνώ με όλα, αλλά σίγουρα δεν είναι και ο μέσος πολίτης, παρ' όλο που είναι ένα μίγμα αριστερού μηδενιστή με τεράστια περιουσία.

Σίγουρα το καλύτερο που μπορεί να κάνει αυτή τη στιγμή είναι να επιστρέψει στους "10 Μικρούς Μήτσους" (τα δικαιώματα των οποίων, σημειωτέον, τα έδωσε για 7 εκατομμύρια ευρώ στο περιοδικό που τα κυκλοφορεί)
Συγνώμη,τα 7.000.000 ευρώ που τα βρήκε το περιοδικό για να δώσει τα δικαιώματα της συγκεκριμένης σειράς;Δεύτερον,ποιός ηλίθιος θα έδινε,αν είχε,τόσα λεφτά,για μια απλή σειρά;Ποιό θα ήταν το κέρδος του δηλαδή;Δεν είναι και το VOGUE των ΗΠΑ,για να έχουν τόσα λεφτά να δώσουν.Πάντως 5.000.000 ευρώ,απ'όσο ξέρω,είναι ο μισθός του.Ή κάπου εκεί.Όχι ότι με νοιάζει κιόλας,δεν του δίνω σημασία του κυρίου,οπότε δεν με απασχολεί και τι λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Και λοιπον;;


Τι και λοιπον; Γιατι ο κοσμος να καθεται να συμφωνει με καποιον που διαφωνει με εναν τροπο ζωης ενω ο ιδιος ζει μεσα απο αυτον;

Ο καλυτερος χιουμοριστας, ο καλυτερος κριτης ειναι ο λαος, και δεν βγαινει στην τηλεοραση επειδη δεν εχει κανενα συμφερον να τα πει για να προβληθει οπως ο Λακης και σιγουρα θα πει πολλα πιο σκληρα επειδη τα ζει στο πετσί του... Επειδη παιρνει 700-800 ευρω το μηνα οχι καθε λεπτο που περναει παρουσιαζοντας το Τσαντιρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Τι και λοιπον; Γιατι ο κοσμος να καθεται να συμφωνει με καποιον που διαφωνει με εναν τροπο ζωης ενω ο ιδιος ζει μεσα απο αυτον;

Ο καλυτερος χιουμοριστας, ο καλυτερος κριτης ειναι ο λαος, και δεν βγαινει στην τηλεοραση επειδη δεν εχει κανενα συμφερον να τα πει για να προβληθει οπως ο Λακης και σιγουρα θα πει πολλα πιο σκληρα επειδη τα ζει στο πετσί του... Επειδη παιρνει 700-800 ευρω το μηνα οχι καθε λεπτο που περναει παρουσιαζοντας το Τσαντιρι...

Δηλαδή αν έπαιρνε 800 ευρώ το μήνα θα ήταν καλός, ενώ τώρα που κερδίζει πολλά περισσότερα δεν μπορεί να σατιρίζει...βέβαια δεν θεωρώ ότι ο Λαζόπουλος θα έρθει σε ρήξη με το κατεστημένο...:wow:

Τέλοσπαντων, εγώ αναφερόμουν στο Πανούση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
και κάθε καλοκαίρι πάει διακοπές στα νησιά με το προσωπικό του κότερο.
το Πάσχα προτιμάει να το περάσει στην Σαουδική Αραβία σε ένα υπερπολυτελές ξενοδοχείο πλουσίων,
και άμα βολέψει περνάει και καμιά βόλτα από την Μύκονο σε σκάφη γεμάτα κόκα.

υπόψιν ότι το εισόδημα του ανθρώπου που κλέγετε για την γενιά των 700 ευρώ και το παίζει αριστερός, είναι 5,000,000 ευρώ.

άραγε υπάρχει κανείς να σατιρίσει τον Λαζόπουλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
δε μου αρεσει γιατι ο λαζοπουλος ειναι παρα πολυ λαικιστης...ασε που κανει κ διαφημιση στο κκε συνεχεια...κ ολο λεει για τους πολιτικους που ειναι αμοραλιστες και σκληροι αλλα μαλλον ξεχναει τι ειχε κανει κ αυτος στο παρελθον...μερικες φορες κ αυτα που λεει ειναι χοντροκομμενα 'αστεια'...εχει ολο το πακετο: γελιο, πολιτικη και συγκινηση.τι αλλο να θελει μια εκπομπη για να παει καλα. εμενα ομως μου φαινεται οτι ειναι ΜΟΝΟ πολιτικη εκπομπη, αλλο αν δεν το καταλαβαινουν μερικοι...προτιμω να βλεπω ταινιες, ή στο ιδιο περιπου στυλ, Θεμο...ο λαζοπουλος λεει για ολα τα φτωχαδακια κ το παιζει 'αδικη μοιρα μου' για να προσελκυσει ολα τα target groups αλλα ο ιδιος...ζωη και κοτα...αφηστε ρε παιδια...να λειπουν οι υποκριτες...
-----------------------------------------
συμφωνω απολυτως αλλα το οτι εχει λεφτα δεν εχει να κανει τοσο με τον ιδιο.αν δουλευε π.χ. στο ραδιοφωνο, τα λεφτα θα ηταν πολυ λιγοτερα. ως γνωστον, στην τηλεοραση παιζονται παχυλες αμοιβες, ειδικα για αυτους που φερνουν νουμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top