Αλ τσαντίρι νιούζ: η γνώμη σας

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Καλό το τσαντίρι ρίχνεις το γέλιο σου αλλά μέχρι εκει...Πολλή σημασία δεν νομίζετε οτι του δίνετε ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Δεν είναι τα ναρκωτικά το θέμα ήθους του Λάκη. Αυτό ειναι επιλογή του. Το θέμα είναι πως έκανε διακίνηση, ήταν σε σκάφος με μεγάλα κεφάλια που τώρα κάνει πως δουλεύει και το χειρότερο ότι για ευθύνες που είχε κι αυτός στην παράνομη υπόθεση, πήγε φυλακή ο άλλος, αφού ο Λάκης είχε διασυνδέσεις με μεγαλοδικηγόρους...

ναι οκ .αυτο τι σχεση εχει με το αν κανει καλα τη δουλεια του στο τσαντιρι ή οχι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Η δουλειά του είναι να σατιρίζει, και η σάτιρα απαιτεί καθαρό κούτελο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σ'αυτό θα συμφωνήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Καλα... ποιος εχει καθαρο το κουτελο του σ' αυτον τον χωρο; Και εν τελει συμφωνω με τα παιδια που ειπαν οτι μπορει να κανει ο,τι κανει, ομως δεν προεβαλε ποτε τις πραξεις του ως προτυπο. Και οπως ειπε και καποιος ριχνεις το γελιο σου και μεχρι εκει. Και το γελιο σημαντικο εχει γινει πια.

Και οποιος εχει κουραστει, απλα σταματαει να τον βλεπει (οπως εγω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
τοτε δε θα υπαρχει κανενας να σατιρισει..
οπως και να χει,ειπα και πριν οτι συμμεριζομαι να ειστε εναντιον του γιατι ειναι υποκριτης ή κατι αλλο και ετσι το δεχομαι,αλλα η ερωτικη και προσωπικη ζωη δεν αποτελουν κριτηρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι έχει σχέση τι κάνει ο καθένας στην προσωπική του ζωή με τα επαγγελματικά του. Κανείς δεν είπε οτί είναι καθαρός ή ότι δεν έχει κάνει πράγματα, αλλά νομίζω ότι ο Λαζόπουλος κάνει επιτυχημένα τη δουλεία του. Αυτό δείχνουν τουλάχιστον τα νούμερα της εκπομπής του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Overall, μ' αρέσει. Δεν μ' αρέσει όταν αναλώνεται σε φτηνούς λαικισμούς και ανούσια/φαιδρά θέματα. Επί παραδείγματι έχει βγάλει 4 φορές τον Εθνικό Σταρ. Εσύ ρε μαλάκα που ασχολείσαι τόσο πολύ μαζί του και του αφιερώνεις μέρος του τηλεοπτικού σου χρόνου τι είσαι; Καλύτερος.

Να μου πεις αν δεν έκανε κι αυτά ποιός ξέρει τι τηλεθέαση θα είχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι έχει σχέση τι κάνει ο καθένας στην προσωπική του ζωή με τα επαγγελματικά του. Κανείς δεν είπε οτί είναι καθαρός ή ότι δεν έχει κάνει πράγματα, αλλά νομίζω ότι ο Λαζόπουλος κάνει επιτυχημένα τη δουλεία του. Αυτό δείχνουν τουλάχιστον τα νούμερα της εκπομπής του.

Το γεγονός είναι ότι δεν κάνει μια απλή εκπομπή. Είναι εκεί και θέλει να κρίνει και να σατιρίζει. Πως είναι δυνατόν να το παίζει συνέχεια δημόσιος κατήγορος των διαπλεκομένων, της διαφθοράς και της αδιαφάνειας όταν ακριβώς αυτά, που εσκεμμένα χρησιμοποίησε, τον γλίτωσαν από τη φυλακή κι έβαλαν κάποιον άλλον μέσα στη θέση του; Εγώ ξέρω πως για τους άλλους είμαστε όλοι ιδεολόγοι. Όταν έρθει, όμως, η γλύκα της παρανομίας για την παρτούκλα μας, πρώτοι. ;)
Όταν η προσωπική ζωή ενός δημοσίου προσώπου έρχεται σε πλήρη αντίθεση με αυτά που ισχυρίζεται δημοσίως, τότε μιλάμε για κριτική επί του ήθους του συγκεκριμένου προσώπου. Δεν δουλεύει απλά σε ένα εργοστάσιο για να μας νοιάζει αποκλειστικά το πόσο καλός είναι στη δουλειά του. Είναι δημόσιο τηλεοπτικό πρόσωπο, διαμορφώνει απόψεις και συνειδήσεις κι έχει μεγάλη ευθύνη απέναντι σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Οκ δεν μπορώ να πω ότι δεν έχεις δίκιο εν μέρει, αλλά παρ΄ολα αυτα προσπάθησε να δεις την εκπομπή του και αυτά που σατιρίζει και με τον τρόπο που το κάνει χωρίς να σε νοιάζει ο ίδιος ο Λαζόπουλος. Δηλαδή εφόσον αυτό που κάνει το κάνει καλά και μου προκαλεί γέλιο αδιαφορώ τι κάνει στην προσωπική του ζωή. Εγώ τουλάχιστον έτσι το βλέπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Απορώ γιατί τα βάζει με τους ομοφυλόφιλους αφού είναι ένας από αυτούς:hmm:

Εγώ γελάω με τα βίντεο που στην ουσία δε τα κάνει αυτός αλλά η εκάστοτε εκπομπή παρά με τα σχόλιά του:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά είστε όλοι τόσο σίγουροι ότι είναι ομοφυλόφιλος παντρεμένος άνθρωπος με παιδί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Έτσι λένε.:)
Δεν είναι πια παντρεμένος νομίζω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Εντάξει εννοώ ότι έχει παντρευτεί...Το ότι είναι χωρισμένο είναι γεγονός εντάξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Και ο Φλωρινιώτης παντρεμένος ήταν και ήταν ανέκαθεν αδερφάρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Αυτό δε λέει τίποτα...Αν έχετε στοιχεία κ απτά παραδείγματα να καταθέσετε υπερ αυτής της απόψεως να τα δούμε...Πολύ ευχαρίστως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Αυτό δε λέει τίποτα...Αν έχετε στοιχεία κ απτά παραδείγματα να καταθέσετε υπερ αυτής της απόψεως να τα δούμε...Πολύ ευχαρίστως

ναι συμφωνώ δεν πιστέυω να είναι gay...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ο Λαζόπουλος έχει εκφράσει κάποιες πολύ σωστές απόψεις στις εκπομπές του και για αυτό, γενικά μου αρέσει. Επίσης αρκετές είχαν υψηλό καλλιτεχνικό επίπεδο.

Μου τη σπάει μόνο όταν ανακυκλώνει το βόθρο της ελληνικής τηλεόρασης.

Τώρα πλέον τον παρακολουθώ σπάνια. Τον βαριέμαι λίγο να πω την αλήθεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Τι υψηλό καλλιτεχνικό επίπεδο μωρέ; Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πιστεύει ότι έχει καλή φωνή :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
μαλλον εννοουσε οτι γενικα η εκπομπη εχει καποιες φορες υψηλο καλλιτεχνικο επιπεδο και εδω θα συμφωνησω.μια εκπομπη που ειχε καλεσμενους οπως ο Παπαζογλου και η Αλεξιου αξιζε να την παρακολουθησεις.
η φωνη του ιδιου του Λακη δε με συγκινει καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top