Αλ τσαντίρι νιούζ: η γνώμη σας

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
εγω εβλεπα απο την αρχη της εκπομπης ,οταν δηλαδη το τσαντιρι εκανε και μονοψηφια ποσοστα..απο τοτε μου ειχε αρεσει αλλα απο τη στιγμη που αρχισε να φερνει και καλλιτεχνες ηταν φοβερο...χαρακτηριστικα θυμαμαι οταν ειχε παει η Αλεξιου που ηταν ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ και οταν ειχε παει ο Παριος (δεν τρελαινομαι) και εγω ειχα διαβασμα γιατι τοτε γραφαμε εξετασεις αλλα καθισα να τον δω...εξαιρετικη η τελευταια εκπομπη εκεινης της σεζον..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
εγω εβλεπα απο την αρχη της εκπομπης ,οταν δηλαδη το τσαντιρι εκανε και μονοψηφια ποσοστα..απο τοτε μου ειχε αρεσει αλλα απο τη στιγμη που αρχισε να φερνει και καλλιτεχνες ηταν φοβερο...χαρακτηριστικα θυμαμαι οταν ειχε παει η Αλεξιου που ηταν ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ και οταν ειχε παει ο Παριος (δεν τρελαινομαι) και εγω ειχα διαβασμα γιατι τοτε γραφαμε εξετασεις αλλα καθισα να τον δω...εξαιρετικη η τελευταια εκπομπη εκεινης της σεζον..:no1:

Πραγματικά η τελευταία εκπομπή ήταν τρομερή...Εγώ στον Πάριο κάθησα απλά κ τον απόλαυσα...Γενικώς όσοι έφερε ή τουλάχιστον οι πλειοψηφία ήταν τρομεροί κ πολλά κοινωνικά θέματα κ πολιτιστικά είναι απίθανα...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
παιδια να σας πω τον Λαζοπουλο και εγώ απο αρχη τον έβλεπα...είναι παρα πολύ καλός...αλλα σε κάποια θέματα υπερβάλει..κατα την γνώμη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ωραία η εκπομπή αλλά το Part με τα τραγούδια απίστευτα βαρετό για ηλικίες 40- :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ναι και έγω το βαριέμαι εκεί...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
άθλιο, όπως και ο Λαζόπουλος (πρεζόνι και αδερφή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Παλιά έκανε πολύ καλό show ο Λαζόπουλος αλλά φέτος το Τσαντίρι είναι πολύ βαρετό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
εεε εντάξει δεν το λες και βαρετώ απλός δεν είναι οπως στην αρχή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
άθλιο, όπως και ο Λαζόπουλος (πρεζόνι και αδερφή)

Έλεος, άσε τον κόσμο ελεύθερο να κάνει ό,τι θέλει. Αλλιώς τι σκατά αμερικανάκι το παίζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
να μου πειτε οτι δεν σας αρεσει επειδη ειναι ξερω γω υποκριτης,λαικιστης,φανερα κομματικοποιημενος,υπερβολικος ή κατι αλλο να πω "οκ.εχουν τους λογους τους"...αλλα να ειστε εναντιον του επειδη ειναι(?) ομοφυλοφιλος ή επειδη παιρνει(?) ναρκωτικα αγγιζει τα ορια της φαιδροτητας και του κομπλεξισμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
να μου πειτε οτι δεν σας αρεσει επειδη ειναι ξερω γω υποκριτης,λαικιστης,φανερα κομματικοποιημενος,υπερβολικος ή κατι αλλο να πω "οκ.εχουν τους λογους τους"...αλλα να ειστε εναντιον του επειδη ειναι(?) ομοφυλοφιλος ή επειδη παιρνει(?) ναρκωτικα αγγιζει τα ορια της φαιδροτητας και του κομπλεξισμου.

Συμφωνώ απόλυτα...Αν είναι δυνατότητα...Όπως λέει η κοπελιά πείτε ό,τι θέλετε για τον τρόπο που παρουσιάζει τα πράγματα αλλά αφήστε την προσωπική του ζωή που στο τέλος τέλος δεν την ξέρετε καν...Οικειοποιείστε διάφορες βλακείες τις οποίες δεν έχετε καν στοιχεία αν αντικατοπτρίζουν την πραγματικότητα...Έλεος δηλαδή...Έλεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
να μου πειτε οτι δεν σας αρεσει επειδη ειναι ξερω γω υποκριτης,λαικιστης,φανερα κομματικοποιημενος,υπερβολικος ή κατι αλλο να πω "οκ.εχουν τους λογους τους"...αλλα να ειστε εναντιον του επειδη ειναι(?) ομοφυλοφιλος ή επειδη παιρνει(?) ναρκωτικα αγγιζει τα ορια της φαιδροτητας και του κομπλεξισμου.

Βασικά αυτό το είπαν, αν δεν κάνω λάθος, μόνο τα δύο πλέον αξιόλογα μέλη του forum...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Βασικά αυτό το είπαν, αν δεν κάνω λάθος, μόνο τα δύο πλέον αξιόλογα μέλη του forum...

Ποιά είναι τα δύο πλέον αξιόλογα μέλη του forum??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
οποιος το ειπε,δεν με απασχολει.ειναι εξ ορισμου γελοια σταση,τι να κανουμε?

να πω και γω οτι ο Alan Turing ηταν γτπ μαθηματικος επειδη ηταν γκει και γω που ειμαι στρειτ ειμαι σαφως καλυτερο μυαλο και μενα να ακουτε οταν μιλαμε για μαθηματικα. μα δεν θα πεσει ο ουρανος να με πλακωσει ? ως που θα φτασει η προκαταληψη ορισμενων ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Γιατί δεν είναι; Τι έκανε το 2000 με τα φιλαράκια του στο σκάφος, και ο κακός τώρα Τριανταφυλλόπουλος τον κάλυψε
-----------------------------------------
Έλεος, άσε τον κόσμο ελεύθερο να κάνει ό,τι θέλει. Αλλιώς τι σκατά αμερικανάκι το παίζεις...

Δεν με νοιάζει που είναι ομοφυλόφιλος, με νοιάζει όμως να το παίζει άντρας γιατί αυτό λέγεται υποκρισία και να κοροϊδεύει τους γκει ενώ αυτός είναι και πολύ άντρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Γιατί δεν είναι; Τι έκανε το 2000 με τα φιλαράκια του στο σκάφος, και ο κακός τώρα Τριανταφυλλόπουλος τον κάλυψε
-----------------------------------------


Δεν με νοιάζει που είναι ομοφυλόφιλος, με νοιάζει όμως να το παίζει άντρας γιατί αυτό λέγεται υποκρισία και να κοροϊδεύει τους γκει ενώ αυτός είναι και πολύ άντρας

Εννοείται ότι ο άνθρωπος που συνελήφθη με τον Ψινάκη στο σκάφος στη Μύκονο με κοκαίνη και γλίτωσε χάρη στα κοννέ του, βάζοντας το διευθυντή της κλινικής Γαλήνη μέσα, αντι γι'αυτόν, δεν μπορεί να μιλάει και πολύ για διαφθορά, απατεωνιά, οικογενειοκρατία, διασυνδέσεις. Αυτό ναι και μάλιστα το έχω συζητήσει κι έχω βριστεί με πάρα πολλούς που ξεχνούσαν την υπόθεση. Παρ'ολα αυτά δεν ξέρω κατά πόσον μια στιγμή μπορεί να καθορίσει ολοκληρωτικά έναν άνθρωπο.
Επιπλέον, δεν θεωρώ ότι χλευάζει τους ομοφυλόφιλους. Μάλλον τις αδερφάρες χλευάζει και η αδερφάρα απέχει πολύ απ'τον ομοφυλόφιλο ως έννοια, πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
και να επαιρνε ναρκωτικα τι σε κοφτει εσενα ? ανησυχεις για την υγεια του μηπως ? να ειχες ενσταση αν ελεγε οτι "νεοι της Ελλαδας παρτε πρεζα,Its ok".πραγμα που οχι μονο δεν κανει αλλα μαλιστα εχει δηλωσει οτι ειναι κατα του καπνισματος..αν τωρα στην προσωπικη του ζωη κανει κατι αλλο,δεν με ενδιαφερει.η δημοσια θεση του επι τουτου ειναι σωστοτατη.

ποτε κοροιδεψε τους ομοφυλοφιλους?ναι οκ,τις τελειωμενες που γελοιοποιουν την εννοια "ομοφυλοφιλος" στις μεσημεριανες βλακειες τις κοροιδευει και καλα κανει.γιατι ομοφυλοφιλος δεν ειναι ο καθε γερος που φοραει κοκκινες φουστιτσες και τρεχει στα τζακουζι στη μυκονο.αυτον δικαιως θα τον σατιρισεις γιατι ειναι γελοιος..

επισης δε θυμαμαι ποτε να το επαιξε "αντρας"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
και να επαιρνε ναρκωτικα τι σε κοφτει εσενα ? ανησυχεις για την υγεια του μηπως ? να ειχες ενσταση αν ελεγε οτι "νεοι της Ελλαδας παρτε πρεζα,Its ok".πραγμα που οχι μονο δεν κανει αλλα μαλιστα εχει δηλωσει οτι ειναι κατα του καπνισματος..αν τωρα στην προσωπικη του ζωη κανει κατι αλλο,δεν με ενδιαφερει.η δημοσια θεση του επι τουτου ειναι σωστοτατη.

ποτε κοροιδεψε τους ομοφυλοφιλους?ναι οκ,τις τελειωμενες που γελοιοποιουν την εννοια "ομοφυλοφιλος" στις μεσημεριανες βλακειες τις κοροιδευει και καλα κανει.γιατι ομοφυλοφιλος δεν ειναι ο καθε γερος που φοραει κοκκινες φουστιτσες και τρεχει στα τζακουζι στη μυκονο.αυτον δικαιως θα τον σατιρισεις γιατι ειναι γελοιος..

επισης δε θυμαμαι ποτε να το επαιξε "αντρας"

Αυτό λέγεται υποκρισία και δεν ανέχεται. Βγες να κάνεις κριτική στους άλλους αλλά πρώτα κρίνε τον εαυτό σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ποιο ειναι υποκρισια?δεν καταλαβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
και να επαιρνε ναρκωτικα τι σε κοφτει εσενα ? ανησυχεις για την υγεια του μηπως ? να ειχες ενσταση αν ελεγε οτι "νεοι της Ελλαδας παρτε πρεζα,Its ok".πραγμα που οχι μονο δεν κανει αλλα μαλιστα εχει δηλωσει οτι ειναι κατα του καπνισματος..αν τωρα στην προσωπικη του ζωη κανει κατι αλλο,δεν με ενδιαφερει.η δημοσια θεση του επι τουτου ειναι σωστοτατη.

ποτε κοροιδεψε τους ομοφυλοφιλους?ναι οκ,τις τελειωμενες που γελοιοποιουν την εννοια "ομοφυλοφιλος" στις μεσημεριανες βλακειες τις κοροιδευει και καλα κανει.γιατι ομοφυλοφιλος δεν ειναι ο καθε γερος που φοραει κοκκινες φουστιτσες και τρεχει στα τζακουζι στη μυκονο.αυτον δικαιως θα τον σατιρισεις γιατι ειναι γελοιος..

επισης δε θυμαμαι ποτε να το επαιξε "αντρας"

Δεν είναι τα ναρκωτικά το θέμα ήθους του Λάκη. Αυτό ειναι επιλογή του. Το θέμα είναι πως έκανε διακίνηση, ήταν σε σκάφος με μεγάλα κεφάλια που τώρα κάνει πως δουλεύει και το χειρότερο ότι για ευθύνες που είχε κι αυτός στην παράνομη υπόθεση, πήγε φυλακή ο άλλος, αφού ο Λάκης είχε διασυνδέσεις με μεγαλοδικηγόρους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top