Αλλαγή Κατεύθυνσης

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι αν δεν σου αρεσει πραγματικα αυτος ο τομεας και η ιδεα οτι αλλοι ανθρωποι θα κρεμανε την υγεια τους σε σενα, δεν υπαρχει λογος να πας.
Εχω μια φιλη στη γ' που ειναι αριστη μαθητρια, και οταν την ειχα ρωτησει τι θελει να περασει μου ειπε ''Ε δεν ξερω ακομα.. ιατρικη ισως;''.
Αυτο το πραγμα που επικρατει, οι καλυτεροι δηλαδη μαθητες να περνανε απαραιτητα ιατρικη ειναι απιστευτα εκνευριστικο. Χαλανε τοσα χρονια σε κατι που σπουδασαν για τα ματια του κοσμου.
Γι αυτο φταιει η πιεση που υφιστανται αυτα τα παιδια απο τους κομπλεξικους γονεις τους.Μονο και μονο για να κανουν φιγουρα,να κυκλοφορουν στο δρομο και να λενε ʼʼεμενα το παιδι μου περασε ιατρικηʼʼ μονο και μονο επειδη οι ιδιοι δεν καταφεραν να κανουν τιποτα στη ζωη τους.Αυτο δεν ισχυει μονο για την ιατρικη βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω παλι οσα παιδια γνωριζω στη θετικη τους ενδιαφερει εστω και ελαχιστα η ιατρικη το εχουν στο πισω μερος του μυαλου τους τωρα εξαρταται και απο τις δυνατοτητες του καθενος και που στοχευει οταν πηγαινει θετικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γι αυτο φταιει η πιεση που υφιστανται αυτα τα παιδια απο τους κομπλεξικους γονεις τους.Μονο και μονο για να κανουν φιγουρα,να κυκλοφορουν στο δρομο και να λενε ʼʼεμενα το παιδι μου περασε ιατρικηʼʼ μονο και μονο επειδη οι ιδιοι δεν καταφεραν να κανουν τιποτα στη ζωη τους.Αυτο δεν ισχυει μονο για την ιατρικη βεβαια.
Ιατρικη-Πολυτεχνειο-Νομικη. Γι' αυτες τις 3 σχολες ισχυει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το ελάχιστα δεν φτάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
δεν πιστευω πως αυτο ισχυει ελαχιστοι-σχεδον μηδενικο ποσοστο- ειναι οι γονεις αυτοι που πιεζουν τα παιδια τους να περασουν σε τετοιες σχολες προκειμενου οι ιδιοι αργοτερα να καυχιουνται....αντε να πουμε καποιος να περασει ιατρικη επειδη τον πιεσαν νομιζετε θα τη βγαλει τη σχολη?σε 12 χρονια ισως... οποιος περναει ιατρικη πιστευω οτι το κανει για τον ιδιο και οχι για τους συγγενεις του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
εγω παλι οσα παιδια γνωριζω στη θετικη τους ενδιαφερει εστω και ελαχιστα η ιατρικη το εχουν στο πισω μερος του μυαλου τους τωρα εξαρταται και απο τις δυνατοτητες του καθενος και που στοχευει οταν πηγαινει θετικη
Εγω παντως εχω δυνατοτητες για να πιασω ιατρικη,απλα δεν με ενδιαφερει καθολου.Και στο σχολειο φετος υπηρχαν 3 ταξεις θετικης με 25 παιδια η καθεμια.Τα παιδια αυτα που λες εσυ εχουν απλα επηραστει απο το στερεοτυπο ιατρικη=λεφτα=κοινωνικη καταξιωση και διαφιρες τετοιες βλακειες οι οποιες δεν ισχυουν πλεον.
Το επαγκελμα του γιατρου πρεπει να ασκειται αποκλειστικα απο ανθρωπους που το θελουν πραγματικα πολυ και οχι απο αυτους που λενε ααα θα δουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άλλοι το κάνουν για τον εαυτό τους και τους αρέσει
Άλλοι το κάνουν για τον εαυτό τους αλλά τελικά όταν πάνε δεν τους αρέσει
Άλλοι το κάνουν λόγω πίεσης γονέων και τελικά όταν πάνε τους αρέσει
Άλλοι το κάνουν λόγω πίεσης γονέων και τελικά δεν τους αρέσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Νταξει προφανως και υπαρχουν 2 οψεις σε ενα νομισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
συγνωμη αλλα εσυ που ξερεις οτι δεν το αγαπουν?και εγω θελω να περασω ιατρικη μηπως για να λεω μπαρμπα στην κορωνη περασα ιατρικη να εισαι περηφανος για μενα η μηπως ειμαι λεφτας?οι γιατροι(οι νεοι) κακοπληρωνονται.....απλα θελω να σπουδασω μια επιστημη που συνεχως εξελλισσεται διευρυνεται εχει πολλες διεξοδους εξειδικευσεις και γενικα με συναρπαζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Άλλοι το κάνουν για τον εαυτό τους και τους αρέσει
Άλλοι το κάνουν για τον εαυτό τους αλλά τελικά όταν πάνε δεν τους αρέσει
Άλλοι το κάνουν λόγω πίεσης γονέων και τελικά όταν πάνε τους αρέσει
Άλλοι το κάνουν λόγω πίεσης γονέων και τελικά δεν τους αρέσει
Ξεχασες και την πιεση ορισμενων καθηγητων οι οποιοι θελουν να λενε
περσυ ειχα τον ταδε μαθητη που περασε ιατρικη για να προσελκυσουν παιδια για να τους κανουν μαθημα.Αν ο ιδιος μαθητης ειχε βγαλει τα μορια για την ιατρικη και ειχε αποφασισει να παει στο τυροκομων Μετσοβου ουτε που θα τον ανεφερε.Υπαρχουν ανθρωποι που δεν μπορουν να καταλαβουν οτι οθωντας στην ιατρικη παιδια που δεν το θελουν συντελλουν εμμεσως στο θανατο αθωων ανθρωπων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
συγνωμη αλλα εσυ που ξερεις οτι δεν το αγαπουν?και εγω θελω να περασω ιατρικη μηπως για να λεω μπαρμπα στην κορωνη περασα ιατρικη να εισαι περηφανος για μενα η μηπως ειμαι λεφτας?οι γιατροι(οι νεοι) κακοπληρωνονται.....απλα θελω να σπουδασω μια επιστημη που συνεχως εξελλισσεται διευρυνεται εχει πολλες διεξοδους εξειδικευσεις και γενικα με συναρπαζει

Αν αναφέρεσαι σε μένα,νομίζω δεν αναφέρθηκα σε μία περίπτωση.
Αν δεν αναφέρεσαι σε μένα γράψε λάθος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
δεν αναφερομαι σε σενα:xixi:..συντελουν στο θανατο αθωων ανθρωπων?δεν ξερω τι ξερεις για τη σχολη αυτη αλλα σε διαβεβαιω δεν αφηνουν τον οποιοδηποτε να γινει γιατρος τωρα αμα ειναι απο βουλγαρια τρεχα γυρευε απλα μη λες οτι σου κατεβει αν παει ενας αχρηστος στην ιατρικη ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
συγνωμη αλλα εσυ που ξερεις οτι δεν το αγαπουν?και εγω θελω να περασω ιατρικη μηπως για να λεω μπαρμπα στην κορωνη περασα ιατρικη να εισαι περηφανος για μενα η μηπως ειμαι λεφτας?οι γιατροι(οι νεοι) κακοπληρωνονται.....απλα θελω να σπουδασω μια επιστημη που συνεχως εξελλισσεται διευρυνεται εχει πολλες διεξοδους εξειδικευσεις και γενικα με συναρπαζει
Υπαρχουν γιατροι με εμπειρια 30 χρονων που δεν ξερουν που παν τα 4,απλα και μονο επειδη περασαν ιατρικη χωρις κατα βαθος να το θελουν.
Εσυ σιγουρα δεν θες να περασεις ιατρικη για να κανεις φιγουρα στον μπαρμπα σου στην κορωνη.
Ο μπαρμπας σου στην κορωνη ομως θελει να περασεις εσυ ιατρικη για να κανει αυτος φιγουρα για τον εαυτο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
καλα ενταξει ο αστυνομικος ειναι οργανο το μπουζουκι ειναι οργανο αρα ο αστυνομικος ειναι μπουζουκι αυτο που ισχυριζεσαι ειναι εντελως αβασιμο και βλακωδες οι σωστοι συγγενεισ-γονεις χαιροναται για τα παιδια τους οτι και αν αποφασισουν δεν πα να ειναι και τυροκομων στο μετσοβο δε χρειαζεται να ειναι ιατρικη για να ειναι υπερηφανοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
δεν αναφερομαι σε σενα:xixi:..συντελουν στο θανατο αθωων ανθρωπων?δεν ξερω τι ξερεις για τη σχολη αυτη αλλα σε διαβεβαιω δεν αφηνουν τον οποιοδηποτε να γινει γιατρος τωρα αμα ειναι απο βουλγαρια τρεχα γυρευε απλα μη λες οτι σου κατεβει αν παει ενας αχρηστος στην ιατρικη ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ
.Τωρα τι ξερω για τη σχολη αυτη...
Οσα μπορει να ξερει ενα παιδι που εχει δυο γονεις γιατρους και γνωριζει και αλλους 50 γιατρους λογω της δουλειας των γονιων.Επισης πολλοι φιλοι μου εχουν κι αυτοι γονεις γιατρους και δεν σκεφτεται κανενας τους ουτε για πλακα να περασει ιατρικη.
Επισης υπαρχουν ενα σωρο αχρηστοι που την εχουν τελειωσει,να εισαι σιγουρος γιαυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
χαιρω πολυ ο αδρφος μου ειναι γιατρος η αδερφη μου ειναι γιατρος ο πρωτος μου ξαδεφος γιατρος ο αδερφος του πατερα μου γιατρος η νονα μου γιατρος ο νονος μου θες να συνεχισω?δεν τελειωνω ουτε μεχρι το πρωι και ναι δεν διαφωνω οτι υπαρχουν αχρηστοι αλλα αυτο δεν τους καθιστα την πλειοψηφια αλλα ενα πολυ μικρο ποσοστο σε ολα τα επαγγελματα υπαρχουν σκαρτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
χαιρω πολυ ο αδρφος μου ειναι γιατρος η αδερφη μου ειναι γιατρος ο πρωτος μου ξαδεφος γιατρος ο αδερφος του πατερα μου γιατρος η νονα μου γιατρος ο νονος μου θες να συνεχισω?δεν τελειωνω ουτε μεχρι το πρωι και ναι δεν διαφωνω οτι υπαρχουν αχρηστοι αλλα αυτο δεν τους καθιστα την πλειοψηφια αλλα ενα πολυ μικρο ποσοστο σε ολα τα επαγγελματα υπαρχουν σκαρτοι
Στην ιατρικη οι συμφεροντολογοι και οι αχρηστοι ειναι καπως περισοτεροι απ οτι θα πρεπε ναναι παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
δικη σου αποψη παντα αλλα ξερεις τι συμβαινει στα αλλα επαγγελματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Αφησα τη γνωση για σενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, τελειώστε τις σπουδές σας στα 40, θα κάνετε μεγάλη απόσβεση στις επενδύσεις που κάνατε. Μακριά από Ιατρική, είναι σχολή καθαρά για πορωμένους. Καλύτερα να πάτε Φαρμακευτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top