Ακαδημίες volley στη Θεσσαλονίκη

Ελενάκι

Νεοφερμένος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά θέλω να πάω σε κάποια ακοδημία volley,αλλά δεν ξέρω που μπορώ να πάω μένω εξώ από τη Θεσσαλονίκη.Please αν ξέρει κάποιος ας με βοηθήσει θέλω πολύ να ασχοληθώ επαγγελματικά με το volley...!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
επαγγελματικα εεεεεεεεεεεεεε
καλη φαση
ρωτα και κανεναν αθλητικο συλογο για σιγουρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενάκι

Νεοφερμένος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μηπως γνωρίζει κανεις αν ομαδες όπως ¨Αρης ΠΑΟΚ Ηρακλής έχουν τμήματα για να πάω βολλει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εμ το μέρος που μένεις δεν βοηθάει και πολύ...Τώρα θα πας Β γυμνασίου;Έχεις ξανασχοληθεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korina P

Νεοφερμένος

Η korina P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ο Ηρακλης εχει ομαδα βολλει εγω εκει παω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενάκι

Νεοφερμένος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εμ το μέρος που μένεις δεν βοηθάει και πολύ...Τώρα θα πας Β γυμνασίου;Έχεις ξανασχοληθεί;

ναι θα πάω 2 γυμνασίου.πιστελυω έχω χρόνο.πολύ παλιά αλλά παίζω και στην ομάδα του σχολείου
-----------------------------------------
ο Ηρακλης εχει ομαδα βολλει εγω εκει παω
πόσες ώρες κάνετε προπόνηση????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top