Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
https://alertgr.blogspot.gr/2015/06/blog-post_201.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&m=1 Τι έχετε να πείτε για τις δηλώσεις του Μπεζου;

Σωστος ο Μπεζος, λογικα βλεπει και Τσουκαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
https://alertgr.blogspot.gr/2015/06/blog-post_201.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&m=1 Τι έχετε να πείτε για τις δηλώσεις του Μπεζου;
Τα αυτονόητα είπε. Γενικώς αν είσαι πολύ επιτυχημένος ο κόσμος θα σε ζηλέψει και στη συνέχεια θα σε μισήσει.
Χαρακτηριστικό παράδειγμα ο πασίγνωστος μποξέρ Mayweather, ο οποίος πριν ένα μήνα νίκησε και τον μεγαλύτερο αντίπαλο του (τον Pacquiao) σε έναν αγώνα που περίμενε για χρόνια ο κόσμος, μάντεψε τι; Και πάλι έφαγε άπειρο hate.
Αν ο Ολυμπιακός έκανε μηνύσεις για συκοφαντική δυσφήμιση τότε θα έπαιζε μόνος του μπάλα, οπότε πρέπει να ανεχτεί τους άλλους και να αφήνει τις εμφανίσεις του να μιλούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Είναι αστείο όταν βλέπεις, καθημερινά, το πόσο ευνοείται ο Ολυμπιακός, να κάνεις τέτοιες δηλώσεις.

Υπάρχουν χιλιάδες βίντεο στο youtube που το δείχνουν αυτό. Υπάρχουν πολλές σκοτεινές υποθέσεις με τον Μαρινάκη και στημένα. Όταν υπάρχουν στοιχεία και ηθελημένα οι οπαδοί του Ολυμπιακού τα αγνοούν τότε δεν τίθεται θέμα συζήτησης. Βέβαια, αυτήν την στιγμή, έχει όντως την ποιοτικότερη ομάδα. Προφανώς και ο Ολυμπιακός έχει κερδίσει παιχνίδια με την αξία του, αυτό έλειπε να ήταν όλα με την βοήθεια διαιτητών. Αυτή έρχεται μόνο όταν χρειάζεται. Καθίστε και δείτε τελικό κυπέλλου Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης. Καθίστε δείτε το Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός στην πρώτη χρονιά του Μαρινάκη. Πριν έρθει κάποιος να μου πει ότι ο Ολυμπιακός δεν έχει ιδιαίτερη σχέση με διαιτητές, ας δει αυτά τα δυο παιχνίδια. Δεν είναι κακό να είσαι οπαδός κάποιας ομάδας, αλλά λίγη αυτογνωσία δεν βλάπτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Είναι αστείο όταν βλέπεις, καθημερινά, το πόσο ευνοείται ο Ολυμπιακός, να κάνεις τέτοιες δηλώσεις.

Υπάρχουν χιλιάδες βίντεο στο youtube που το δείχνουν αυτό. Υπάρχουν πολλές σκοτεινές υποθέσεις με τον Μαρινάκη και στημένα. Όταν υπάρχουν στοιχεία και ηθελημένα οι οπαδοί του Ολυμπιακού τα αγνοούν τότε δεν τίθεται θέμα συζήτησης. Βέβαια, αυτήν την στιγμή, έχει όντως την ποιοτικότερη ομάδα. Προφανώς και ο Ολυμπιακός έχει κερδίσει παιχνίδια με την αξία του, αυτό έλειπε να ήταν όλα με την βοήθεια διαιτητών. Αυτή έρχεται μόνο όταν χρειάζεται. Καθίστε και δείτε τελικό κυπέλλου Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης. Καθίστε δείτε το Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός στην πρώτη χρονιά του Μαρινάκη. Πριν έρθει κάποιος να μου πει ότι ο Ολυμπιακός δεν έχει ιδιαίτερη σχέση με διαιτητές, ας δει αυτά τα δυο παιχνίδια. Δεν είναι κακό να είσαι οπαδός κάποιας ομάδας, αλλά λίγη αυτογνωσία δεν βλάπτει.
Και τι θες να μου πεις με αυτό; Ο Παναθηναϊκός δηλαδή δεν έχει ευνοηθεί από διαιτητικά λάθη; Βλέπεις όμως κανέναν να βασίζεται σε θεωρίες συνωμοσίας και υποθέσεις για να καταλήξει στο ότι ο Παναθηναϊκός παίζει στημένα; Μπορώ και εγώ να βρω μερικά ματς του Παναθηναϊκού και να τα βαφτίσω στημένα όταν ωφελούν οι συνθήκες. Τόσες φορές έχουν συκοφαντήσει εναντίον του και άλλες τόσες έχουν φύγει από τα δικαστήρια με σκυμμένα τα κεφάλια, μήπως μας δουλεύουν;
Η αυτογνωσία δεν είναι κακή, κακός είναι ο φθόνος που ανέφερα πριν (άλλο ένα παράδειγμα, οι Μαϊάμι Χιτ και ιδιαίτερα ο Λεμπρόν είδαν όλη τη χαιρεκακία του κόσμου όταν έχασαν πέρσι, αφού είχαν πάρει δυο συνεχόμενους τίτλους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Είδες αυτά τα 2 παιχνίδια (και πολλά άλλα αλλά αναφέρω αυτά τα δυο) και τα περιγράφεις ως "διαιτητικά λάθη"? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Για τη σφαγή που γίνεται κάθε χρόνο στους τελικούς στο μπάσκετ δε μιλάτε όμως. Την Τετάρτη μάθαμε ότι πρέπει να αφήνουμε τον Μαυροκεφαλίδη να βάζει ανενόχλητος καλάθια αν δε θέλουμε να αποβληθεί η μισή ομάδα μας, οτι στο επιθετικό ριμπάουντ δεν ανανεώνεται ο χρόνος(σλουκας), οτι αν τρακάρουν ο Διαμαντίδης με τον Μαυροκεφαλίδη είναι βολές για τον Διαμαντίδη, οτι ο Μάντζαρης δεν έχει δικαίωμα να σώσει την κατοχή και να ανακαλύπτουν αορατες γραμμές. Μάθαμε επίσης ότι οι ποινές δεν ισχύουν για τον Δημήτρη Γιανακόπουλο που μπορεί να αγνοεί το κράτος και να πηγαίνει όποτε θέλει γήπεδο παρά την ποινή του. Πάρτε το χαμπάρι βαζέλια ότι είμαστε εμείς στο ποδόσφαιρο είστε εσείς στο μπάσκετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Και τι θες να μου πεις με αυτό; Ο Παναθηναϊκός δηλαδή δεν έχει ευνοηθεί από διαιτητικά λάθη; Βλέπεις όμως κανέναν να βασίζεται σε θεωρίες συνωμοσίας και υποθέσεις για να καταλήξει στο ότι ο Παναθηναϊκός παίζει στημένα; Μπορώ και εγώ να βρω μερικά ματς του Παναθηναϊκού και να τα βαφτίσω στημένα όταν ωφελούν οι συνθήκες. Τόσες φορές έχουν συκοφαντήσει εναντίον του και άλλες τόσες έχουν φύγει από τα δικαστήρια με σκυμμένα τα κεφάλια, μήπως μας δουλεύουν;
Η αυτογνωσία δεν είναι κακή, κακός είναι ο φθόνος που ανέφερα πριν (άλλο ένα παράδειγμα, οι Μαϊάμι Χιτ και ιδιαίτερα ο Λεμπρόν είδαν όλη τη χαιρεκακία του κόσμου όταν έχασαν πέρσι, αφού είχαν πάρει δυο συνεχόμενους τίτλους)
Δεν ευνοείθηκα ποτέ με με πέναλτι έξω απτην Περιοχή σαν τον Παπουτσέλη,
Δεν έπαιξα ποτέ σε αιώνιο ντερμπι και ο αντίπαλος πάλευε με 8 (στη μπαλα) γιατί με έπαιζε μονότερμα
Δεν με άφησαν ποτέ με 11 ενώ άξιζα να μείνω με 9 παίκτες (βλέπε 2-4 ανατροπή)
Δεν με ευννοείσε ποτέ ο Ποντίκης σε προημιτελικο κυπέλλου εκρτός έδρας
Δεν ευνοείθηκα ποτέ σε τελικό κυπέλλου Ελλάδας (βλέπε Αστέρα-Οσφπ)
(+ πολλά ακόμα)
Στο τέλος εσείς πείρατε και 1 όσκαρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Όπως είπα και πριν, και εγώ μπορώ να απομονώσω περιστατικά και να πω ότι ο Παναθηναϊκός είναι βρώμικος (που δεν είναι σωστό αλλά θέλω να δείτε πόσο ηλίθιο είναι)

https://www.youtube.com/watch?v=LootZwQU9dk
https://www.youtube.com/watch?v=u_oMKCyT4Wk
(Συνιστώ να τα δείτε χωρίς ήχο)

Μια χρονιά είχε καλή ομάδα ο ΠΑΟ χωρίς εσωτερικά προβλήματα (2009-2010) και πήρε νταμπλ. Εύγε, από εκεί και πέρα όμως δεν μπορείς να έχεις ως δικαιολογία το "Μα φταίει ο Ολυμπιακός" ή "Φταίμε και εμείς αλλά οι άλλοι περισσότερο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Παιδιά όντας παναθηναικός,εγώ οφείλω να πω ότι ξέρω ολυμπιακούς που παραδέχονται κάποια πράγματα.Δεν μπορούμε να κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλο μας.Υπάρχουν συνομιλίες,υπάρχουν κατηγορίες και οι περιπτώσεις που ευνοείται ο οσφπ είναι αριθμητικά περισσότερες!
Ακόμα και τα φάουλ,οι κίτρινες κάρτες και κόκκινες είναι πάρα μα πάρα πολύ λιγότερες.

Αλλά,αν πραγματικά υπάρχει κάτι,θα τιμωρηθεί.
Μέχρι τότε,ας κοιτάξει ο καθένας να κάνει ότι μπορεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Όπως είπα και πριν, και εγώ μπορώ να απομονώσω περιστατικά και να πω ότι ο Παναθηναϊκός είναι βρώμικος (που δεν είναι σωστό αλλά θέλω να δείτε πόσο ηλίθιο είναι)

https://www.youtube.com/watch?v=LootZwQU9dk
https://www.youtube.com/watch?v=u_oMKCyT4Wk
(Συνιστώ να τα δείτε χωρίς ήχο)

Μια χρονιά είχε καλή ομάδα ο ΠΑΟ χωρίς εσωτερικά προβλήματα (2009-2010) και πήρε νταμπλ. Εύγε, από εκεί και πέρα όμως δεν μπορείς να έχεις ως δικαιολογία το "Μα φταίει ο Ολυμπιακός" ή "Φταίμε και εμείς αλλά οι άλλοι περισσότερο".
Άλλο πεναλτι εξω απτην περιοχη αλλο αμφισβητουμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Για τη σφαγή που γίνεται κάθε χρόνο στους τελικούς στο μπάσκετ δε μιλάτε όμως.

Φίλε μου δεν διαβάζω παρακάτω. Εγώ απάντησα στο θέμα που αφορούσε καθαρά τον ποδοσφαιρικό Ολυμπιακό. Επειδή το πας στο μπάσκετ σαν αντιπαράδειγμα, παίρνω σαν δεδομένο ότι δεν διαφωνείς με αυτά που γράφω για το ποδόσφαιρο.

Το μπάσκετ είναι άλλη συζήτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Φίλε μου δεν διαβάζω παρακάτω. Εγώ απάντησα στο θέμα που αφορούσε καθαρά τον ποδοσφαιρικό Ολυμπιακό. Επειδή το πας στο μπάσκετ σαν αντιπαράδειγμα, παίρνω σαν δεδομένο ότι δεν διαφωνείς με αυτά που γράφω για το ποδόσφαιρο.

Το μπάσκετ είναι άλλη συζήτηση.

Αλλη συζητηση δεν ειναι, ακριβως το ιδιο παραδειγμα ειναι, αλλα σε αλλο αθλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αλλη συζητηση δεν ειναι, ακριβως το ιδιο παραδειγμα ειναι, αλλα σε αλλο αθλημα

Εγώ μιλάω για το αν ο ποδοσφαιρικός Ολυμπιακός στήνει αγώνες και διαιτητές ή όχι. Που κολλάει το μπασκετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εγώ μιλάω για το αν ο ποδοσφαιρικός Ολυμπιακός στήνει αγώνες και διαιτητές ή όχι. Που κολλάει το μπασκετ?

Ωπα αδερφε, τι εννοεις στηνει αγωνες;Αυτη ειναι νοοτροπια δημοτικου!! Θες να σου θυμισω οτι σε επιασαν με την ανθοδεσμη στο χερι πριν καποια χρονια, με την επιταγη μεσα για τους παιχτες του ηρακλη;Επαυτοφορω!!! Αυτα δε τα λες !! Ολοι στηνουν αγωνες, θυμησου ποσες ανατροπες ειχε ο παοκ φετος!! Ο παναθηναικος δε στηνει δηλαδη; Η αεκ με τον τιγρη που εχει τον οπαπ δε στηνει δηλαδη;Και ο ολυμπιακος στηνει, αλλα πότε ειχες καλυτερη ομαδα και το εχασες αδικα; Θες να σου πω που κολλαει το μπασκετ!! Το συστημα που εχει ο παο στο μπασκετ δεν εχει προηγουμενο!! Τα τελευταια 10 χρονια στην Επο εχουν αλλαξει 3 προεδροι και 3 επιτροπες διαιτησιας!! Στο μπασκετ ο βαζελακοπουλος ειναι εκει τα τελευταια 20 χρονια!! Εσυ αρνεισαι οτι εχεις παρει αδικα πρωταθληματα, με φουλ σπρωξιμο σε τελικους;Ακομα και στην Ευρωπη..Μη σου θυμισω πως πηρες το πρωτο σου ευρωπαικο!!! Ακομα και τωρα που εχω 2 επιπεδα πιο πανω ομαδα, εκαναν το λουκα hakeem για να γινει ντερμπι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dr. No

Δραστήριο μέλος

Ο Dr. No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ωπα αδερφε, τι εννοεις στηνει αγωνες;Αυτη ειναι νοοτροπια δημοτικου!! Θες να σου θυμισω οτι σε επιασαν με την ανθοδεσμη στο χερι πριν καποια χρονια, με την επιταγη μεσα για τους παιχτες του ηρακλη;Επαυτοφορω!!! Αυτα δε τα λες !! Ολοι στηνουν αγωνες, θυμησου ποσες ανατροπες ειχε ο παοκ φετος!! Ο παναθηναικος δε στηνει δηλαδη; Η αεκ με τον τιγρη που εχει τον οπαπ δε στηνει δηλαδη;Και ο ολυμπιακος στηνει, αλλα πότε ειχες καλυτερη ομαδα και το εχασες αδικα; Θες να σου πω που κολλαει το μπασκετ!! Το συστημα που εχει ο παο στο μπασκετ δεν εχει προηγουμενο!! Τα τελευταια 10 χρονια στην Επο εχουν αλλαξει 3 προεδροι και 3 επιτροπες διαιτησιας!! Στο μπασκετ ο βαζελακοπουλος ειναι εκει τα τελευταια 20 χρονια!! Εσυ αρνεισαι οτι εχεις παρει αδικα πρωταθληματα, με φουλ σπρωξιμο σε τελικους;Ακομα και στην Ευρωπη..Μη σου θυμισω πως πηρες το πρωτο σου ευρωπαικο!!! Ακομα και τωρα που εχω 2 επιπεδα πιο πανω ομαδα, εκαναν το λουκα hakeem για να γινει ντερμπι!!!

Όλα στημένα ρε φίλε και εν Ελλάδι και στας Ευρώπας, ακόμα και το φετινό που το παίρνει πεντακάθαρα ο γαύρος, είναι στημένο για να φανεί ως τελευταίος επιζών ο Μαυροκεφαλίδης. Αν σου κάνει καλό να πιστεύεις τα προαναφερθέντα, πάω πάσο, τα 6 μια φορά ποτέ δεν θα τα φτάσετε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Όλα στημένα ρε φίλε και εν Ελλάδι και στας Ευρώπας, ακόμα και το φετινό που το παίρνει πεντακάθαρα ο γαύρος, είναι στημένο για να φανεί ως τελευταίος επιζών ο Μαυροκεφαλίδης. Αν σου κάνει καλό να πιστεύεις τα προαναφερθέντα, πάω πάσο, τα 6 μια φορά ποτέ δεν θα τα φτάσετε.;)

Χαχαχα αλλο στημενο, αλλο σπρωξιμο!! Καλα δε θα το αναλυσω για να σας αλλαξω τα μυαλα, οπως δεν αλλαζουν και τα δικα μου!! Τωρα για τα 6 δεν ειμαι σιγουρος!!! 5 τα μετραω, τελοσπαντων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσείς οι γαύροι δείτε λίγο να ξεστραβωθείτε: https://www.youtube.com/user/kardinalios74/videos... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Χαχαχα αλλο στημενο, αλλο σπρωξιμο!! Καλα δε θα το αναλυσω για να σας αλλαξω τα μυαλα, οπως δεν αλλαζουν και τα δικα μου!! Τωρα για τα 6 δεν ειμαι σιγουρος!!! 5 τα μετραω, τελοσπαντων...

Αν τα μετράς πέντε, δες εδώ. Δεν είναι τίποτα, αριθμητικό είναι το θέμα. Η πρόσθεση είναι η πιο εύκολη μαθηματική πράξη. Και για του λόγου το αληθές:

Ένα (1): Παρίσι 1996
Δύο (2): Θεσσαλονίκη 2000
Τρία (3): Μπολόνια 2002
Τέσσερα (4): Αθήνα 2007
Πέντε (5): Βερολίνο 2009
Έξι (6): Βαρκελώνη 2011


Euroleague net

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αν τα μετράς πέντε, δες εδώ. Δεν είναι τίποτα, αριθμητικό είναι το θέμα. Η πρόσθεση είναι η πιο εύκολη μαθηματική πράξη. Και για του λόγου το αληθές:

Ένα (1): Παρίσι 1996
Δύο (2): Θεσσαλονίκη 2000
Τρία (3): Μπολόνια 2002
Τέσσερα (4): Αθήνα 2007
Πέντε (5): Βερολίνο 2009
Έξι (6): Βαρκελώνη 2011


Euroleague net

7 φορές πήγα σε τελικό το πείρα 6
7 φορές πήγαν το πείραν 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η διαιτησία φταίει!

Σε αντίθεση με το ποδόσφαιρο, όταν ο Ολυμπιακός έπαιρνε πέτσινα, στην Ευρώπη υπήρχε μόνο Panathinaikos (γιατί άραγε εμείς κάναμε καλές εμφανίσεις στην Ευρώπη ενώ εσείς παίρνατε πρωταθλήματα? Θα έλεγε κανείς ότι τα παίρνατε... δίκαια!), ενώ στο μπάσκετ κλαίτε για διαιτησία αλλά ο Παναθηναϊκός είτε Ελλάδα είτε Ευρώπη είναι πάντα εκεί για να κλείνει στόματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top