Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κάμερες υπάρχουν στα γήπεδα αν δεν κάνω λάθος. Αλλά δεν θέλουν να τις χρησιμοποιήσουν. Και δεν υπερασπίζομαι τους βλάκες που μπήκαν μέσα στο γήπεδο, απλώς θεωρώ τρελή μαλακία αυτό που έκανε ο προπονητής του Ολυμπιακού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Outnumbered and outgunned but not outmatched. Η Παρί έπειτα από άδικη αποβολή του Ιμπραΐμοβιτς, πέναλτι που καταλογίστηκε εναντίον της και όλες τις φίφες του Ντιέγκο Κόστα (συμπεριλαμβανομένου του δολοφονικού τάκλιν και του σπρωξίματος που δεν είδε ο επόπτης) κατάφερε να προκριθεί ισοφαρίζοντας δυο φορές όταν όλα έδειχναν ότι η Τσέλσι είχε πάρει το εισιτήριο για τους 8. Δεν πειράζει ρε "special one", τώρα μάζεψε τα πλυντήρια σου και πήγαινε σπίτι, ωχ ξέχασα στο σπίτι σου έχασες ήδη. Justice served.

Για το ΑΕΚ-Ολυμπιακός δεν θα πω κάτι, απλά θα παραθέσω τα λόγια του Δέλλα.
"Ζω ένα deja vu, δεν μπορείς να νικήσεις την βλακεία"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Την ΜΑΤΣΑΡΑ Ρεάλ-Σάλκε την είδε κανένας προχτές? Καταλάθος το είδα, δηλαδή το έβαλαν με προβολέα σε ένα μέρος που πήγα για μπυρίτσα, όμως μου άρεσε πολύ, καιρό είχα να δω καλό ματσάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Outnumbered and outgunned but not outmatched. Η Παρί έπειτα από άδικη αποβολή του Ιμπραΐμοβιτς, πέναλτι που καταλογίστηκε εναντίον της και όλες τις φίφες του Ντιέγκο Κόστα (συμπεριλαμβανομένου του δολοφονικού τάκλιν και του σπρωξίματος που δεν είδε ο επόπτης) κατάφερε να προκριθεί ισοφαρίζοντας δυο φορές όταν όλα έδειχναν ότι η Τσέλσι είχε πάρει το εισιτήριο για τους 8. Δεν πειράζει ρε "special one", τώρα μάζεψε τα πλυντήρια σου και πήγαινε σπίτι, ωχ ξέχασα στο σπίτι σου έχασες ήδη. Justice served.

Αδικη αποβολη δεν την λες. Μπορει να δοθει κοκκινη σε αναλογη φαση πολυ ευκολα.
Τη φαση του τακλιν του Diego Costa δεν πρεπει να την ειδα. Πιαθνοτατα εχεις δικιο γιατι ειναι γνωστη αλητεια.
Τωρα η χολη για τον special one δεν ξερω τι φαση. Μαλλον εχει πονεσει κοσμο και κοσμακη(ησουν και εσυ απο αυτους που λεγανε για το εκπληκτικο τσουκου-τσουκου φουτμπολ της μπαρτσα του 2008?).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Αδικη αποβολη δεν την λες. Μπορει να δοθει κοκκινη σε αναλογη φαση πολυ ευκολα.
Τη φαση του τακλιν του Diego Costa δεν πρεπει να την ειδα. Πιαθνοτατα εχεις δικιο γιατι ειναι γνωστη αλητεια.
Τωρα η χολη για τον special one δεν ξερω τι φαση. Μαλλον εχει πονεσει κοσμο και κοσμακη(ησουν και εσυ απο αυτους που λεγανε για το εκπληκτικο τσουκου-τσουκου φουτμπολ της μπαρτσα του 2008?).
Καμμία σχέση με Μπάρτσα, στον τελικό του 2009 υποστήριζα Μάντσεστερ. Μιλάμε για έναν προπονητή που το μόνο που θέλει είναι να κερδίζει τίτλους με όσες περισσότερες ομάδες γίνεται και μετά να φεύγει, ε κάτι τέτοιο δεν το γουστάρω και δεν νομίζω να αρέσει σε πολλούς μια τέτοια συμπεριφορά, (δεν σου αρέσει το passing game ρε μεγάλε; ), άλλωστε, αν είναι τόσο σπουδαίος προπονητής πώς τα κατάφερε να μην κερδίσει ενάντια σε 10 παίχτες και με ένα πέναλτι και στην έδρα του; Η αποβολή ήταν άδικη, o παίχτης είχε ήδη πέσει και ο Ίμπρα δεν είχε παρατεταμένα τα καρφιά του, αντιθέτως προσπάθησε να μαζέψει τα πόδια του. Καλά ο Ντιέγκο Κόστα 1000 φορές πιο ψευτόμαγκας και από τον Πάμπλο Γκαρσία, δεν χρειάζεται να πω πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Μιλάμε για έναν προπονητή που το μόνο που θέλει είναι να κερδίζει τίτλους με όσες περισσότερες ομάδες γίνεται και μετά να φεύγει, ε κάτι τέτοιο δεν το γουστάρω και δεν νομίζω να αρέσει σε πολλούς μια τέτοια συμπεριφορά, (δεν σου αρέσει το passing game ρε μεγάλε; ),

Πηρε Τσουλου με Πορτο και του ηρθε προταση απο την Τσελσι. Προφανως το κινητρο να παιξει σε μια διεκδικητρια πρεμιερλιγκ και τσαμπιονσλιγκ. Εφαγε σουτ απο Τσελσι και πηγε Ιντερ παιρνοντας και με αυτη τα παντα. Η "μετεγγραφη" στην Ρεαλ ηταν μεγαλο φαουλ για εμενα αλλα δεν με καιει.
Στην Τσελσι το ειχε δηλωσει απο πολυ νωριτερα οτι ηθελε να γυρισει να τελειωσει οτι ειχε αρχισει την πρωτη φορα.

Το τσουκου-τσουκου φουτμπολ μου την εδινε στα νευρα(και ακομα). Παιζει εκεινη την χρονια στα μισα ματς της μπαρτσελονας να ειχε αλλαξει καναλι. Αλλο να βλεπεις εμνευσεις τις στιγμης με ωραια τριγωνακια και αυτοματισμους και αλλα να βλεπεις για 70' πασουλες. Τι να κανω εμαθα να παιζω μπαλα σε σχολεια και γηπεδακια μπασκετ και οχι σε τσικο ομαδας.

άλλωστε, αν είναι τόσο σπουδαίος προπονητής πώς τα κατάφερε να μην κερδίσει ενάντια σε 10 παίχτες και με ένα πέναλτι και στην έδρα του;

Η χθεσινη εμφανιση της Τσελσι ηταν κακη. Ενω επαιζε μπαλιτσα ειχε σχεδον νεκρες στιγμες. Δεν γινεται να χανεις ετσι το κεντρο σε καποιες φασεις.

Η αποβολή ήταν άδικη, o παίχτης είχε ήδη πέσει και ο Ίμπρα δεν είχε παρατεταμένα τα καρφιά του, αντιθέτως προσπάθησε να μαζέψει τα πόδια του.

Γενικα εχουν δοθει και αλλες φορες τετοιες καρτες. Ηταν οντως πολυ αυστηρη η ποινη αλλα ειναι και στην ευχερεια του διαιτητη τετοιες περιπτωσεις.

Καλά ο Ντιέγκο Κόστα 1000 φορές πιο ψευτόμαγκας και από τον Πάμπλο Γκαρσία, δεν χρειάζεται να πω πολλά.

Ψευτομαγκα δεν το λες γιατι το ξυλο του το παιζει. Αλλα ναι. Εχει την κακη ποδοσφαιρικη αλητεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Προσωπικά ευχαριστήθηκα ιδιαίτερα με τον πρόωρο αποκλεισμό της Ισπανίας από το παγκόσμιο κύπελλο, ακριβώς επειδή ο καραγκιόζης άλλαξε μέχρι και εθνικότητα για να παίξει. :)

Υ.Γ: Και εμένα μου θυμίζει τον Pablo Garcia. Δε μπορώ να αποφασίσω ποιος είναι πιο Νεάντερταλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Πηρε Τσουλου με Πορτο και του ηρθε προταση απο την Τσελσι. Προφανως το κινητρο να παιξει σε μια διεκδικητρια πρεμιερλιγκ και τσαμπιονσλιγκ. Εφαγε σουτ απο Τσελσι και πηγε Ιντερ παιρνοντας και με αυτη τα παντα. Η "μετεγγραφη" στην Ρεαλ ηταν μεγαλο φαουλ για εμενα αλλα δεν με καιει.
Στην Τσελσι το ειχε δηλωσει απο πολυ νωριτερα οτι ηθελε να γυρισει να τελειωσει οτι ειχε αρχισει την πρωτη φορα.
Αλλά και πάλι δεν καταλαβαίνω τον τίτλο "special one", ο Αντσελότι έχει περισσότερα Σι-Ελζ και εμφανίσεις σε τελικούς. Κακός δεν είναι ο μουρίνιο, αλλά μήπως το παρακάνουμε;.

Το τσουκου-τσουκου φουτμπολ μου την εδινε στα νευρα(και ακομα). Παιζει εκεινη την χρονια στα μισα ματς της μπαρτσελονας να ειχε αλλαξει καναλι. Αλλο να βλεπεις εμνευσεις τις στιγμης με ωραια τριγωνακια και αυτοματισμους και αλλα να βλεπεις για 70' πασουλες. Τι να κανω εμαθα να παιζω μπαλα σε σχολεια και γηπεδακια μπασκετ και οχι σε τσικο ομαδας.
Καλώς ή κακώς με τικι-τακα παιχνίδι η Ισπανία κέρδισε 2 Γιούρο και 1 παγκόσμιο στη σειρά, δεν το λες και λίγο. Οι εμπνεύσεις της στιγμής όντως είναι ωραίες αλλά δεν μπορείς να βασίσεις όλο το παιχνίδι πάνω σε αυτές, όπως δεν μπορείς να βασιστείς αποκλειστικά και μόνο στο οφφσάιντ τραπ για να παίξεις άμυνα. Τα περισσότερα τα κάνουν στην προπόνηση και προσπαθούν να τα μεταφέρουν στο γήπεδο έτσι γίνεται. Η μπαρτσελόνα μόνο παιχνίδι κατοχής με τικι τακα πάσες μπορεί να παίξει, τι άλλο μπορεί να κάνει; Σέντρες και παιχνίδι στον αέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Καλώς ή κακώς με τικι-τακα παιχνίδι η Ισπανία κέρδισε 2 Γιούρο και 1 παγκόσμιο στη σειρά, δεν το λες και λίγο. Οι εμπνεύσεις της στιγμής όντως είναι ωραίες αλλά δεν μπορείς να βασίσεις όλο το παιχνίδι πάνω σε αυτές, όπως δεν μπορείς να βασιστείς αποκλειστικά και μόνο στο οφφσάιντ τραπ για να παίξεις άμυνα. Τα περισσότερα τα κάνουν στην προπόνηση και προσπαθούν να τα μεταφέρουν στο γήπεδο έτσι γίνεται. Η μπαρτσελόνα μόνο παιχνίδι κατοχής με τικι τακα πάσες μπορεί να παίξει, τι άλλο μπορεί να κάνει; Σέντρες και παιχνίδι στον αέρα;

Δεν το λεω λιγο. Απλα λεω οτι ειναι εκνευριστικο. Οπως εκνευριστικο βρισκουν καποιοι και το "αντιποδοσφαιρο" που επαιξαν οι αντιπαλοι της μπαρτσελονα την επομενη σεζον ακολουθωντας την τακτικη που ακολουθησε ο μουρινιο στην ιντερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
εγω το πετυχα στα μισα χθες το ματς,μα καλα με δεκα παιχτες και να τους βαλουν δυο γκολ; σε ομαδα του μουρινιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Δεν το λεω λιγο. Απλα λεω οτι ειναι εκνευριστικο. Οπως εκνευριστικο βρισκουν καποιοι και το "αντιποδοσφαιρο" που επαιξαν οι αντιπαλοι της μπαρτσελονα την επομενη σεζον ακολουθωντας την τακτικη που ακολουθησε ο μουρινιο στην ιντερ.
Βίτσια είναι αυτά, εγώ είμαι της άποψης ότι το ποδόσφαιρο είναι μόνο για το γκολ, οπότε οι πασούλες λογικά είναι διασκεδαστικές από το "παρκαρισμένο πουλμαν". Αλλά στο τέλος μόνο τα αποτελέσματα μετράνε, οι σκοποί αγιάζουν τα μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
στην ιστορια παντως μενουν οι ομαδες που αποδιδουν ωραιο ποδοσφαιρο ακομα και αν δεν εχουν παρει τιτλο(π.χ ολλανδια κροιφ,ουγγαρια πουσκας,βραζιλια σωκρατες),ειναι και εμπορικο το ομορφο ποδοσφαιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Στον Παναθηναϊκό μέχρι το 2017 ο Γκιστ!!!

Σε διετή επέκταση της συνεργασίας του με τον Τζέιμς Γκιστ προχώρησε ο Παναθηναϊκός!
Τη φανέλα με το τριφύλλι στο στήθος θα συνεχίσει να φορά ο Τζέιμς Γκιστ! Ο Αμερικανός υπέγραψε διετή επέκταση της συνεργασίας του με τον Παναθηναϊκό, όπως ενημέρωσε επίσημα η ΚΑΕ: "Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός ανακοινώνει την επέκταση της συνεργασίας της με τον Τζέιμς Γκιστ για τα επόμενα δύο χρόνια"

Πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Εμπρός!
:')


Ρισπεκτ και στον uploader, που όντας παναθηναϊκός, ανέβασε τα highlights.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμπρός!
:')


Ρισπεκτ και στον uploader, που όντας παναθηναϊκός, ανέβασε τα highlights.

Νομίζω ότι όταν ελληνικές ομάδες αγωνίζονται στην Ευρώπη, και φτάνουν σε τέτοιο επίπεδο(να περνούν σε ευρωπαϊκούς τελικούς και να κατακτούν α;κόμη και τίτλους), πρέπει να αφήνουμε το οπαδικό νταηλίκι(όσοι το έχουν) και να υποστηρίζουμε την ομάδα αυτήν. Εγώ, π.χ., είμαι Παναθηναϊκός(μόνο στο μπάσκετ, αν και ως Δραμινός, υποστηρίζω και τον ΚΑΟΔ, και αν παίζουν μεταξύ τους, πάλι τον ΚΑΟΔ, το ποδόσφαιρο ούτε μου αρέσει ούτε το βλέπω), αλλά χάρηκα και φώναξα όταν έβαλαν αυτά τα καλάθια στο τέλος, όταν ο Πρίντεζης έβαλε εκείνο το καλάθι στο παιχνίδι με την Μπαρτσελόνα. Είναι σπουδαίο κατόρθωμα, από όποια ομάδα και να έρχεται αυτό. Γιατί, λοιπόν, να είναι τόσο παράξενο, ένας Παναθηναϊκός να ανεβάζει στιγμιότυπα από το παιχνίδι του "αιώνιου αντιπάλου"; Τέλος πάντων, εύχομαι στον Ολυμπιακό να το πάρει, και του χρόνου να είναι και ο Παναθηναϊκός στο final 4.:D:D

Βαγγέλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Μόνο BayernMunchen re...........:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Συγχαριτήρια στον Οσφπ αλλά και πάλι δύσκολο να πω με συγουργιά ποιος θα το πάρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Νομίζω ότι όταν ελληνικές ομάδες αγωνίζονται στην Ευρώπη, και φτάνουν σε τέτοιο επίπεδο(να περνούν σε ευρωπαϊκούς τελικούς και να κατακτούν α;κόμη και τίτλους), πρέπει να αφήνουμε το οπαδικό νταηλίκι(όσοι το έχουν) και να υποστηρίζουμε την ομάδα αυτήν. Εγώ, π.χ., είμαι Παναθηναϊκός(μόνο στο μπάσκετ, αν και ως Δραμινός, υποστηρίζω και τον ΚΑΟΔ, και αν παίζουν μεταξύ τους, πάλι τον ΚΑΟΔ, το ποδόσφαιρο ούτε μου αρέσει ούτε το βλέπω), αλλά χάρηκα και φώναξα όταν έβαλαν αυτά τα καλάθια στο τέλος, όταν ο Πρίντεζης έβαλε εκείνο το καλάθι στο παιχνίδι με την Μπαρτσελόνα. Είναι σπουδαίο κατόρθωμα, από όποια ομάδα και να έρχεται αυτό. Γιατί, λοιπόν, να είναι τόσο παράξενο, ένας Παναθηναϊκός να ανεβάζει στιγμιότυπα από το παιχνίδι του "αιώνιου αντιπάλου"; Τέλος πάντων, εύχομαι στον Ολυμπιακό να το πάρει, και του χρόνου να είναι και ο Παναθηναϊκός στο final 4.:D:D

Βαγγέλης
Κόντρες στο ντέρμπι αναμφίβολα θα υπάρχουν, αλλιώς δεν θα ήταν ντέρμπι :P. Όμως σε άλλους αγώνες, ιδιαίτερα σε ευρωπαϊκούς, η χαιρεκακία να μας λείπει. Απλά μου φάνηκε ελαφρώς περίεργο επειδή ασχολούμαι πολύ περισσότερο με το ποδόσφαιρο όπου αυτή η αδελφοσύνη που υπάρχει στο μπάσκετ δεν φαίνεται και τόσο πολύ, ίσως και να έχω άδικο αλλά έτσι μου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παιδιά για τα final 4 μη ξεχνάμε βασικά πράγματα απτό 90 και μετά
1989 Άρης 4ος
1993 Παοκ 4ος
1994 Οσφπ 2ος Παο 3ος
1995 Οσφπ 2ος Παο 3ος
1996 Παο 1ος
1997 Οσφπ 1ος
1998 Αεκ 2η
1999 Οσφπ 3ος
2000 Παο 1ος
2001 Παο 2ος
2002 Παο 1ος
2005 Παο 3ος
2007 Παο 1ος
2009 Παο 1ος Οσφπ 4ος
2010 Οσφπ 2ος
2011 Παο 1ος
2012 Οσφπ 1ος Παο 4ος
2013 Οσφπ 1ος
2015 Οσφπ (μακάρι 1ος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top