Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Διαφωνώ σε σειρά best of 5 δεν θα πέρναγε η Μακάμπι ούτε την Ρεάλ ούτε καν την ΤΣΣΚΑ.Το ότι κάποια ομάδα κέρδισε την Ευρωλίγκα δεν την κάνει την καλύτερη ομάδα στην Ευρώπη.Η Μακάμπι φέτος ήταν χειρότερη και από τους 3 άλλους συμμετέχοντες στο final 4 και από τον Ολυμπιακό ίσως.
Η Μπαρτσελόνα φέτος κόντραρε σε όλους τους αγώνες τη Ρεάλ και ήταν η μόνη ομάδα που μπορούσε να τη νικήσει σε σειρά αγώνων.Στον ημιτελικό παραξενεύτηκα κι εγώ γιατί περίμενα βέβαια νίκη της Ρεάλ αλλά δύσκολη.Η Ρεάλ ήταν φέτος μια ομάδα με τρομερό ταλέντο που στη μέρα της μπορούσε να σε ντροπιάσει.Ναι όντως ήταν άναρχη,δεν είχε προπονητή να βάλει τους παίκτες σε ένα καλούπι και να τους δώσει ρόλο στην ομάδα,και όταν το παιγνιδι του στράβωνε ή δεν έμπαιναν τα σουτ έχανε την ψυχραιμία του και δεν μπορούσε να αντιδράσει.
Σε σειρά με τον περσινό ΠΑΟ η Ρεάλ θα είχε περάσει με 3-0 άντε 3-1.Ήταν μια ομάδα με σχεδόν καθόλου inside game(όπως και ο ΠΑΟ) αλλά με μια περιφέρεια τρομερά γρήγορη που μπορούσε να κλέψει,να τρέξει και να βγει στον αιφνιδιασμό όποτε ήθελε.Πες μου ποιος περιφερειακός του ΠΑΟ μπορούσε σε ταχύτητα να παίξει με αυτούς της Ρεαλ;Το μυστικό του ΠΑΟ με ΟΣΦΠ ήταν ότι θωράκιζε τη ρακέτα μέσα και άφηνε τα σουτ.Με αυτήν τη Ρεάλ ποιον παίκτη θα άφηνες να σουτάρει;Μέχρι και το 5αρι ο Μπουρούσης δεν μπορείς να πεις ότι είναι ακίνδυνος από το τρίποντο.

πως τη νικησε περσι στο top16.ασε τωρα που θα με κερδιζε 3 1

https://www.youtube.com/watch?v=uxh1bHLv6Hg δες το περσινο ματς ιδια ομαδα η ρεαλ με ιδιο προπονητη ασε που δνε μπορουσε.

.

και δες και αυτο που πραγματικα θα το θυμαμαι για ολη μου τη ζωη για τη συγκινηση που μου προσφερε η υπερομαδα του πεδουλακη https://www.youtube.com/watch?v=bN1ytqL4e6k

1:26:17 τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναβιωσει και δυστυχως αυτη η ομαδα ελεω ρηγα δεν πηγε ουτε καν final four οταν εκεινη τη χρονια καποιοι αλλοι παιζαν με της εφες και ζοριζονταν και παιζαν σε ομιλο χαβαλε.αλλα νομιζω καποτε θα δικαιωθουμε για τις αδικιες των προηγουμενων ετων και για να μην ξεχνιομαστε η ασχετη ομαδα του παναθηναικου εκανε μια μηδαμινης σημασιας νικη https://www.youtube.com/watch?v=QV9s2-LPfKc και δες και αυτο που σιγουρα θα σου αρεσει ακομα περισσοτερο https://www.youtube.com/watch?v=Gzt2bGAaPNw&list=UUqgU5V6sJxH1pwVMSyFT0VA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
πως τη νικησε περσι στο top16.ασε τωρα που θα με κερδιζε 3 1

https://www.youtube.com/watch?v=uxh1bHLv6Hg δες το περσινο ματς ιδια ομαδα η ρεαλ με ιδιο προπονητη ασε που δνε μπορουσε.

.
Αναφέρομαι στη season που πέρασε,εσύ μου αναφέρεις την προηγούμενη.Δεν διαφωνώ ότι η Ρεάλ ήταν η ίδια ομάδα με μικρές αλλαγές.Τη season που μας πέρασε η Ρεάλ στην Ευρωλίγκα έκανε ρεκόρ 25-6 στην Ευρωλίγκα(14-15 ο ΠΑΟ) και την προηγούμενη 21-8(18-11 ο ΠΑΟ).Δεν θελω να μπω σε πιο λεπτομερή στατιστικά.Επίσης σκέψου και το άλλο η νεανική σχετικά περιφέρεια της Ρεάλ 1 χρόνο πιο ώριμη απέναντι στη γερασμένη κατά 1 χρόνο περιφέρεια του ΠΑΟ(Και με τον Ούκιτς να έχει πρόβλημα τραυματισμού όλη τη χρονιά φέτος).Δεν μιλάω σαν Ολυμπιακός απλά σου λέω τι πιστεύω ότι θα γινόταν.Όπως πιστεύω ότι ο Ολυμπιακός θα μπορούσε να περάσει αυτήν την ΤΣΣΚΑ λόγω αντίθετων τρόπων παιγνιδιού,ΤΣΣΚΑ αργή και βαρετή ομάδα χωρίς κανέναν αυτοματισμό,στη σειρά με τον ΠΑΟ στα κρίσιμα σημεία(όχι στις 30ρες) έπαιζε μόνο ο Ουίμς και άντε και ο Μίτσοφ που έβαλε κάποια κρίσιμα σουτ.
Η Εφές που αναφέρεις ήταν στον όμιλο σου και τερμάτισε πάνω από εσένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
δεν εχει σημασια αν τερματισε πανω απο μενα.εξαλλου στην ισοβαθμια τερματισε και για 1 ποντο πιο πανω στο goal average.αυτο που θελω να σου πω ειναι για το απιστευτο φαρδος που ειχες και στις 2 ευρωλιγκες.τη μια με τον υπνο τον καζλαουσκας και την αλλη με τη σκανδαλωδη πορεια που εφτασες στο final four χωρις να το αξιζεις παιζοντας με τα σκουπιδια του ευρωπαικου μπασκετ και φτανοντας σε πεμπτο ματς την αστεια εφες με μονο σοβαρο παιχτη ton farmar.ενω εμεις πηγαμε σε πεμπο ματς με τη μπαρτσελονα ενω μας κατεσαφαξε η διαιτησια για δευτερη σερι χρονια μετα το σκανδαλο της κωνσταντινουπολης

και τα σερι που μου παραθετεις δεν εχουν καμια αξια σε αυτες τις διοργανωσεις δεν ειναι σουπερλιγδα του μαρινακη.η ευρωλιγκα ειναι μια διοργανωση που πρεπει να ξερεις ποτε θα κερδισεις και πολλες ηττες οι μεγαλες ομαδες τις κανουν για να ειναι σε εγρηγορση.φετος εκανες ενα ανουσιο σερι 23 0 ελλαδα ευρωπη παιζοντας σε ομιλο παλι της πλακας χωρις καμια ουσια.στο κυπελλο ξεφτιλιστηκες γιατι σου εσπασα το σερι και εκλαιγες και ελεγες για τον τανατζη.και ο ζελικο το εκανε αυτο να ξερεις εβγαινε πολλες φορες στους ομιλους σε πιο κατω θεση και εσπαγε μετα εδρες οπως το 2011 με την μπαρτσελονα.δεν εχει καμια αξια το σερι που θα κανεις στην ευρωλιγκα.η μαγκια ειναι να εισαι ετοιμος στα playoffs.αλλωστε οι εδρες πλεον και ευρωπη και αμερικη σπανε για πλακα,εχουν καταρριφθει αυτα που ισχυαν στο παρελθον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
δεν εχει σημασια αν τερματισε πανω απο μενα.εξαλλου στην ισοβαθμια τερματισε και για 1 ποντο πιο πανω στο goal average.αυτο που θελω να σου πω ειναι για το απιστευτο φαρδος που ειχες και στις 2 ευρωλιγκες.τη μια με τον υπνο τον καζλαουσκας και την αλλη με τη σκανδαλωδη πορεια που εφτασες στο final four χωρις να το αξιζεις παιζοντας με τα σκουπιδια του ευρωπαικου μπασκετ και φτανοντας σε πεμπτο ματς την αστεια εφες με μονο σοβαρο παιχτη ton farmar.ενω εμεις πηγαμε σε πεμπο ματς με τη μπαρτσελονα ενω μας κατεσαφαξε η διαιτησια για δευτερη σερι χρονια μετα το σκανδαλο της κωνσταντινουπολης
Δεν διαφωνώ αν φτάσεις στο final 4 σε μονούς αγώνες θα κερδίσει αυτός που βρεθεί στην καλύτερη μέρα όχι αυτός που είναι καλύτερος.Στην Πόλη άλλες 10 φορές να παίζαμε με την ΤΣΣΚΑ δεν την κερδίζαμε.Τώρα για τη δεύτερη συνεχόμενη Ευρωλίγκα κοίτα στο top16 ποιος είχε καφενεία στον όμιλο του...ναι υπήρχαν η Ρεάλ και η ΤΣΣΚΑ αλλά από εκεί και μετά η αμέσως επόμενη καλύτερη ήταν η αστεία Εφές.Ο Ολυμπιακός το μοναδικό καφενείο που είχε ήταν η Μπεσίκτας,ναι η Εφές ήταν η χειρότερη ομάδα αλλά στο κάτω κάτω να έβγαινε ο ΠΑΟ 3ος για να έπαιζε με τον Ολυμπιακό και όχι 4ος για να παίξει με την Μπαρτσελόνα.
Τώρα αν θες να δεις διαιτητικές σφαγές(non call κτλ) δες κανέναν τελικό του ελληνικού πρωταθλήματος αν και θεωρώ τη διαιτησία δικαιολογία.Ναι με την ΤΣΣΚΑ δεν ήταν καλή άλλα ούτε και του Ολυμπιακού με την Μπαρτσελόνα στον άλλον ημιτελικό ήταν καλή.Επίσης σε μια σειρά 5 αγώνων με την Μπαρτσελόνα διαμαρτύρεσαι για ένα φάουλ και μία παράβαση βημάτων αν θυμάμαι καλά.
Στην Αμερική ναι σπάνε γιατί δεν είναι έδρες.Στην Ευρώπη τα τελευταία 3 χρόνια μόνο 2 ομάδες κατάφεραν να περάσουν στο final 4 με μειονέκτημα έδρας,η Μακάμπι φέτος και ο Ολυμπιακός στην πρώτη Ευρωλίγκα με τη Σιένα...2/12 δεν είναι και κανά τρομερό ποσοστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
παλι τα ιδια με το non call.μηπως θες να γυρισουμε παλια τελικος πρωταθληματος 1995 με το φαουλ του σιγαλα στο σοχ????επισης σε εκεινο το ματς που μου λες περνας μπροστα πριν σε καρφωσει για πολλοστη φορα ο διαμαντιδης με ανυπαρκτο φαουλ του τσαρτσαρη.εδω το ματς του 1995 https://www.youtube.com/watch?v=Biv_rBAE7u4 1:05:38 η φαση που λεω και ειναι τελευταιος τελικος και εδω ο περιφημος τριτος τελικος του 2007 https://www.youtube.com/watch?v=ST1rSczzO2Q για να γινουν συγκρισεις.το φαουλ στο τσαρταρη 1:00:50 περιπου γελαει ολο το πανελληνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
παλι τα ιδια με το non call.μηπως θες να γυρισουμε παλια τελικος πρωταθληματος 1995 με το φαουλ του σιγαλα στο σοχ????επισης σε εκεινο το ματς που μου λες περνας μπροστα πριν σε καρφωσει για πολλοστη φορα ο διαμαντιδης με ανυπαρκτο φαουλ του τσαρτσαρη.εδω το ματς του 1995 https://www.youtube.com/watch?v=Biv_rBAE7u4 και εδω ο περιφημος τριτος τελικος του 2007 https://www.youtube.com/watch?v=ST1rSczzO2Q για να γινουν συγκρισεις.
Το 1995 δεν ζούσα οπότε δεν με αφορά και δεν με ενδιαφέρει.Μίλησες για διαιτητικές σφαγές και σου είπα τη θεωρώ δικαιολογία τη διαιτησία.Στη φάση που λες αν θες να γυρίσουμε ακόμα πιο πίσω έχει κάνει φάουλ ο Τσαρτσαρής στο Βασιλόπουλο.Για θυμισέ μου επίσης ποιος ήταν ο νικητής του μοναδικού ευρωπαικού στο οποίο η διωργανώτρια αρχή ζήτησε συγνώμη από τον ηττημένο λόγω διαιτητικών λαθών.Δεν μου αρέσει να μιλάω για διαιτησίες γιατί είναι μια καλή δικαιολογία για να επαναπαύεσαι όταν αποτυγχάνεις αλλά να μιλάνε παναθηναικοί στο μπάσκετ για διαιτησία;Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σκοινί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Το 1995 δεν ζούσα οπότε δεν με αφορά και δεν με ενδιαφέρει.Μίλησες για διαιτητικές σφαγές και σου είπα τη θεωρώ δικαιολογία τη διαιτησία.Στη φάση που λες αν θες να γυρίσουμε ακόμα πιο πίσω έχει κάνει φάουλ ο Τσαρτσαρής στο Βασιλόπουλο.Για θυμισέ μου επίσης ποιος ήταν ο νικητής του μοναδικού ευρωπαικού στο οποίο η διωργανώτρια αρχή ζήτησε συγνώμη από τον ηττημένο λόγω διαιτητικών λαθών.Δεν μου αρέσει να μιλάω για διαιτησίες γιατί είναι μια καλή δικαιολογία για να επαναπαύεσαι όταν αποτυγχάνεις αλλά να μιλάνε παναθηναικοί στο μπάσκετ για διαιτησία;Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σκοινί.

δε μιλας για το 1995 αλλα μιλας για το 1996 με τα λαθη της γραμματειας και το κολλημενο χρονομετρο.οτι να ναι κοινως.το φαουλ που το ειδες ο θεος και η ψυχη σου.ασχολεισου ρε αγορι μου με τη marinakhs league εκει ειναι ολα εντιμα με τα υποκαταστηματα του βαγγελα και ασε το μπασκετ του βαζελακοπουλου που λενε και οι γουρλοματηδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
δε μιλας για το 1995 αλλα μιλας για το 1996 με τα λαθη της γραμματειας και το κολλημενο χρονομετρο.οτι να ναι κοινως.το φαουλ που το ειδες ο θεος και η ψυχη σου.ασχολεισου ρε αγορι μου με τη marinakhs league εκει ειναι ολα εντιμα με τα υποκαταστηματα του βαγγελα και ασε το μπασκετ του βαζελακοπουλου που λενε και οι γουρλοματηδες.
Εσύ ξεκίνησες με τη διαιτησία...για τους περισσότερους η διαιτητική εύνοια είναι ορατή μόνο όταν κερδίζει ο αντίπαλος.Εφόσον είναι τόσο βρώμικο το ποδόσφαιρο,που είναι δεν διαφωνώ,πάρτε την ομάδα και σηκωθείτε να φύγετε μην την κατεβάζετε στο πρωτάθλημα.Τα τελευταία χρόνια ο Ολυμπιακός παίρνει το πρωτάθλημα με 10 και με 20 βαθμούς.Υπάρχει εύνοια δεν διαφωνώ αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα,κανείς δεν μπορεί να ανταγωνιστεί τον Ολυμπιακό σε ένα πρωτάθλημα 30 αγωνιστικών.Πες μου ποια χρονιά και ποια ομάδα διεκδίκησε στα ίσα πρωτάθλημα από τον Ολυμπιακό και είχε καλύτερη ομάδα-αν θυμάσαι άλλο πιο πρόσφατο εκτός από αυτό με την υπόθεση Βάλνερ πες μου.Στο μπάσκετ δεν μου λες πώς γίνεται τελευταία 5 χρόνια να έχω καλύτερες πορείες στην Ευρώπη με 2 Ευρωπαικά και 1 χαμένο τελικό(όταν σε είχε αποκλείσει το Μαρούσι) και στην Ελλάδα μόνο 1 πρωτάθλημα;Όλα τίμια και καθαρά όμως για τους βάζελους(όχι τους Παναθηναικούς έχει διαφορά) όταν νικάει η ομάδα τους.Κάτσε με το πρεζάκι να ρίχνει λεφτά στους διατητές όταν του στραβώνουν τα ματς να απειλεί στα ίσα διαιτητές και να πουλάει φούμαρα ελληνοποίησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Εσύ ξεκίνησες με τη διαιτησία...για τους περισσότερους η διαιτητική εύνοια είναι ορατή μόνο όταν κερδίζει ο αντίπαλος.Εφόσον είναι τόσο βρώμικο το ποδόσφαιρο,που είναι δεν διαφωνώ,πάρτε την ομάδα και σηκωθείτε να φύγετε μην την κατεβάζετε στο πρωτάθλημα.Τα τελευταία χρόνια ο Ολυμπιακός παίρνει το πρωτάθλημα με 10 και με 20 βαθμούς.Υπάρχει εύνοια δεν διαφωνώ αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα,κανείς δεν μπορεί να ανταγωνιστεί τον Ολυμπιακό σε ένα πρωτάθλημα 30 αγωνιστικών.Πες μου ποια χρονιά και ποια ομάδα διεκδίκησε στα ίσα πρωτάθλημα από τον Ολυμπιακό και είχε καλύτερη ομάδα-αν θυμάσαι άλλο πιο πρόσφατο εκτός από αυτό με την υπόθεση Βάλνερ πες μου.Στο μπάσκετ δεν μου λες πώς γίνεται τελευταία 5 χρόνια να έχω καλύτερες πορείες στην Ευρώπη με 2 Ευρωπαικά και 1 χαμένο τελικό(όταν σε είχε αποκλείσει το Μαρούσι) και στην Ελλάδα μόνο 1 πρωτάθλημα;Όλα τίμια και καθαρά όμως για τους βάζελους(όχι τους Παναθηναικούς έχει διαφορά) όταν νικάει η ομάδα τους.Κάτσε με το πρεζάκι να ρίχνει λεφτά στους διατητές όταν του στραβώνουν τα ματς να απειλεί στα ίσα διαιτητές και να πουλάει φούμαρα ελληνοποίησης.

πρωταθλημα 2000 κυραστα,2012 και αλλα τοσα.πρεζακι δεν εχεις καμια αποδειξη να λες κανεναν.το πρωταθλημα δεν το χανετε απο τα παραρτηματα το χανετε σε face to face κοντρες οποτε σταματα καθε συζητηση.στο ποδοσφαιρο στα μεταξυ μας δεν υπερεχεις τα τελευταια 3 χρονια τουλαχιστον αλλα κερδιζεις τις δικες σου ομαδες πλατανιαδες,λιβαδιες,γιαννενα,πανιωνιους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
πρωταθλημα 2000 κυραστα,2012 και αλλα τοσα.πρεζακι δεν εχεις καμια αποδειξη να λες κανεναν.το πρωταθλημα δεν το χανετε απο τα παραρτηματα το χανετε σε face to face κοντρες οποτε σταματα καθε συζητηση.στο ποδοσφαιρο στα μεταξυ μας δεν υπερεχεις τα τελευταια 3 χρονια τουλαχιστον αλλα κερδιζεις τις δικες σου ομαδες πλατανιαδες,λιβαδιες,γιαννενα,πανιωνιους.
Το πρωτάθλημα έχει 30 αγωνιστικές δεν κρίνεται μόνο στα ντέρμπυ οπότε όταν δεν μπορείς να νικήσεις τον πλατανιά και τον λεβαδειακό δεν δικαιούσαι ούτε να ονειρεύεσαι πρωτάθλημα.Το 2012;Καλό ναι έπαιζες μέσα στο ΟΑΚΑ για να μειώσεις τη διαφορά σε κάρφωσε ο Αμπντούν και το διέκοψες.Γιατί άξιζες αυτό το πρωτάθλημα;Οπότε μένει του 2000,δηλαδή ένα πρωτάθλημα που θα μπορούσε ίσως να το πάρει κάποιος άλλος στα 15 χρόνια.Μάλιστα...Δεν θα στείλω βίντεο με τα διαιτητικά λάθη στο μπάσκετ σε χρονιές που είχα καλύτερη ομάδα όπως είχε φανεί και από τις αντίστοιχες πορείες στην Ευρώπη γιατί προσωπικά η διαιτησία και τα παραρτήματα είναι για να έχεις δικαιολογίες όταν χάνεις.Εφόσον όλοι ξέρετε για τα 12 παραρτήματα γιατί κατεβάζετε τις ομάδες σας και δεν σηκώνεστε να φύγετε;Επίσης είναι η εξής λογική.Όταν ο Ολυμπιακός νικάει αυτές τις ομάδες είναι παραρτήματα και άνοιξαν τα πόδια,όταν χάνει ή όταν φέρνει χ έχουμε τα εξής:α)Δεν μπορεί να νικήσει ούτε τα παραρτήματα ή β)Έχασε για να σώσει το παράρτημα.
Δεν θα ασχοληθώ περαιτέρω γιατί δεν βρίσκω νόημα ο καθένας έχει την άποψη του.Ζήσε με αυτήν που έχεις οπότε κι εγώ θα κάνω το ίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οι Ολυμπιακοί ζουν σε έναν δικό τους κόσμο, εκτός πραγματικότητας, μην προσπαθείτε να τους εξηγήσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Ντε μαρκους νελσον και επισημα!!ενα πενταρι στυλ λασμε και φυγαμε για ευρωλιγκα του χρονου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ευρωλιγκα;;;;
τι λες ρε φιλε;; κατσε πρωτα να περασουμε απο τους ομιλους.
Αυτη η ομαδα που εχουμε ως τωρα δεν ειναι για ευρωλιγκα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
φιλε μου εχε εμπιστοσυνη στον δημητρη γιανακοπουλο.αγαπα τον παναθηναικο πολυ περισσοτερο απο τον καθενα μας να ξερεις.θα την βρει την ακρη φετος να παρει την κουπα.επισης απο φετος αποκτα δυναμη στα κεντρα εξουσιας που δεν ειχε περσι.εγω ειμαι σιγουρος οτι θα το παρουμε μεσα στη μαδριτη με τελικο με τη ρεαλ.να κρατηθει αυτο το μηνυμα.σκορ 82 78 θα ειναι.σε 1 χρονο απο τωρα θα γυριζετε και θα το βλεεπετε και θα λετε υπηρχε ενας που το γραφε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Φιλε μου μακαρι...
Δεν ειναι τυχαιο, ομως, οτι μετα ρη φυγη του θαναση γιαννακοπουλου ο παναθηναικος πηρε την κατω βολτα, τουλαχιστον στην ευρωπη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
2 double με εξεφτελισμο του οσφπ και στα 2 και ενα παρολιγον final four περσι που μας το κλεψαν με χουντικο τροπο.με τη μπαρστελονα λεω.τωρα που ειναι η αποτυχια δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
2 double με εξεφτελισμο του οσφπ και στα 2 και ενα παρολιγον final four περσι που μας το κλεψαν με χουντικο τροπο.με τη μπαρστελονα λεω.τωρα που ειναι η αποτυχια δεν ξερω

Φίλε, το ότι νικάμε όπου βρούμε τον Ολυμπιακό αυτό δεν λέει και τίποτα....γνωστά πράγματα αυτά..

Η αποτυχία είναι στο ότι στην Ευρώπη μέχρι final 4 το πολύ να φτάσουμε και μετά τέλος, αυτό ήταν.

Η ήττα από την csska με 30 πόντους τι ήταν, επιτυχία? :P

Ο Παναθηναικός είναι για να παίρνει ευρωπαικά και όχι πρωταθληματάκια με τον γαύρο...καλά και τα πρωταθλήματα δεν λέω, αλλά δεν μπορώ να συμβιβαστώ με αυτά μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Φίλε, το ότι νικάμε όπου βρούμε τον Ολυμπιακό αυτό δεν λέει και τίποτα....γνωστά πράγματα αυτά..

Η αποτυχία είναι στο ότι στην Ευρώπη μέχρι final 4 το πολύ να φτάσουμε και μετά τέλος, αυτό ήταν.

Η ήττα από την csska με 30 πόντους τι ήταν, επιτυχία? :P

Ο Παναθηναικός είναι για να παίρνει ευρωπαικά και όχι πρωταθληματάκια με τον γαύρο...καλά και τα πρωταθλήματα δεν λέω, αλλά δεν μπορώ να συμβιβαστώ με αυτά μόνο...
Σωστος..
Θελουμε το 7ο...εχουμε βαρεθει να γαμ@@@με τον πελατη στο εξοχικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Φίλε, το ότι νικάμε όπου βρούμε τον Ολυμπιακό αυτό δεν λέει και τίποτα....γνωστά πράγματα αυτά..

Η αποτυχία είναι στο ότι στην Ευρώπη μέχρι final 4 το πολύ να φτάσουμε και μετά τέλος, αυτό ήταν.

Η ήττα από την csska με 30 πόντους τι ήταν, επιτυχία? :P

Ο Παναθηναικός είναι για να παίρνει ευρωπαικά και όχι πρωταθληματάκια με τον γαύρο...καλά και τα πρωταθλήματα δεν λέω, αλλά δεν μπορώ να συμβιβαστώ με αυτά μόνο...

λες το πολυ μεχρι final four.δηλαδη μετα το final four υπαρχει αλλη φαση και δεν το ξερω???να παμε nba και να σηκωνουμε δαχτυλιδια του nba.φιλε μου καταλαβαινετε οτι οι εποχες αλλαξανε?????μαλλον οχι.πρωταθληματακια με το γαβρο ε??δηλαδη αν δεν σηκωνες ουτε αυτα τι θα ελεγες??θα αλλαζες ομαδα???πολυ μεγαλη αχαριστια εχουν πολλοι οπαδοι μας.αυτο διακρινω.εγω επιμενω οτι αυτη η ομαδα θα παρει ευρωλιγκα του χρονου.εκει οδηγει το πραγμα.ο ιβανοβιτς ειναι απιστευτος προπονητης να ξερεις.ο συγχωρεμενος ο φιλιππος ο συριγος ελεγε οτι θα ειναι ο προπονητης της επομενης δεκαετιας.και ο συριγος ξερει μπασκετ περισσοτερο απο οσο ξερει ολη η ελλαδα.θεωρω οτι αν κρατησουμε το ιδιο μοντελο πεδουλακη και ηδη με τις κινησεις της διοικησης βαζουμε πλωρη για μεγαλα πραγματα του χρονου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top