Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ε οχι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Θα χάσει πέναλτυ ο Μέσσι αν πάει ως εκεί...τους φοβάμαι τους μεγάλους παίκτες στις κρίσιμες στιγμές

Σε εθνικό επίπεδο όχι μεγάλος παίχτης, από τους χειρότερους της ομάδας είναι. Περπάτημα, κανένα μαρκάρισμα, βαριέται να κουνηθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σε εθνικό επίπεδο όχι μεγάλος παίχτης, από τους χειρότερους της ομάδας είναι. Περπάτημα, κανένα μαρκάρισμα, βαριέται να κουνηθεί.
Αν θυμάμαι στο προηγούμενο μουντιάλ δεν είχε βάλει γκολ. Αλλά ο μέσσι δεν είναι έτσι στην μαρτσελόνα.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Αν θυμάμαι στο προηγούμενο μουντιάλ δεν είχε βάλει γκολ. Αλλά ο μέσσι δεν είναι έτσι στην μαρτσελόνα.. :/:

Τρεις παράγοντες:
1) Παίζει εναντίον πολύ πιο αδύναμων ομάδων από τη δική του
2) Έχουν μεγάλη σημασία οι συμπαίχτες που τον τροφοδοτούν
3) Πιθανότατα τους "ταΐζουν" καλά στους μεγάλους συλλόγους...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Σιχαμένη Μέρκελ... Δε τη χωνεύω καθόλου τη ξινή! Έχει το βλέμμα αυτό το ηλίθιο του τύπου "παντού κουμάντο κάνω εγώ" και της μαλακοφροσύνης. Ο πατέρας μου από τα νεύρα του δεν είδε καν την απονομή.

Ουφ... Θέλω να ξεσπάσω :

Δε σας χωνεύω χιτλερικοί κωλογερμαναράδες. Ψυχροί, παγοκολώνες, ναζιστικά σκυλιά,αιτία πολλαπλής αιματοχυσίας ουκ ολίγες φορές στην ιστορία. Βωμός στην μακρόχρονη επεκτατική σας πολιτική, οι ζωές εκατομμυρίων ανθρώπων και η εξαθλίωση άλλων τόσων. Εγωιστές, αλαζόνες, αχόρταγοι, μοχθηροί, μισαλλόδοξοι (όπως γίνομαι εγώ καλή ώρα τώρα :P ),φθονεροί και φιλόδοξοι. Ακόμα και η ρήση τους "deutschland über alles" είναι εθνικιστική και άκρως υποστηρικτική της "άριας λογικής".

Ουυυφ... Χαλάρωσα τώρα. Πάω να κοιμηθώ ήσυχη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Stavri_ σε λατρεύω λέμε! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Ένας Παναθηναϊκός να το ισοφαρίσει το ματσάκι δεν υπάρχει; 174-175 κερδίζει ο Ολυμπιακός...
Κάντε κάτι!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Εκτός Εθνικής ο Κουφός!

Ο Κώστας Κουφός ενημέρωσε πως δεν θα ενισχύσει ούτε φέτος την Εθνική ομάδα, γεγονός που προκάλεσε την έντονη αντίδραση του Φώτη Κατσικάρη, καθώς ο σέντερ των Μέμφις Γκρίζλις είχε αποδεχθεί την πρόσκληση για το Παγκόσμιο Κύπελλο 2014!

Ο Κώστας Κουφός για ακόμα ένα καλοκαίρι έθεσε ως προτεραιότητα την ατομική του βελτίωση και προετοιμασία, κάτι που δεν αποκλείεται να του κλείνει… οριστικά την πόρτα της Εθνικής, καθώς η απόφαση του ήταν ξαφνική, την ώρα που είχε αποδεχθεί στην πρόσκληση και οι άνθρωποι της Ομοσπονδίας τον περίμεναν στην προετοιμασία!

Αναλυτικά, η ενημέρωση της Ομοσπονδίας και οι δηλώσεις του Φώτη Κατσικάρη:

Χωρίς τον Κώστα Κουφό θα πορευτεί και φέτος η Εθνική Ανδρών, αφού ο παίκτης για μία ακόμα χρονιά έθεσε ως προτεραιότητά του την ατομική προετοιμασία του. Αυτή δε την απόφασή του, αποφάσισε να την ανακοινώσει μόλις τέσσερις ημέρες πριν από την έναρξη της προετοιμασίας κι ενώ ήδη είχε αποδεχθεί την πρόσκληση και είχε παραλάβει τα εισιτήριά του για να ταξιδέψει και να είναι στην Ελλάδα την Κυριακή 20 Ιουλίου.

Ο ομοσπονδιακός προπονητής, Φώτης Κατσικάρης έκανε την εξής δήλωσε σχετικά με την υπόθεση: «Εντελώς ξαφνικά και απροειδοποίητα, ο μάνατζερ του Κουφού, αφού ο ίδιος ο παίκτης δεν είχε τη στοιχειώδη ευθιξία να με ενημερώσει άμεσα, μου τηλεφώνησε και μου ανακοίνωσε ότι ο Κουφός δε θέλει να έρθει στην Εθνική. Προτιμά να προετοιμαστεί με την ομάδα του για το μέλλον, δηλαδή θέτει ως προτεραιότητα τις ατομικές προπονήσεις από το να εκπροσωπήσει τη χώρα του σε ένα τόσο σημαντικό τουρνουά.

Ο ίδιος μάνατζερ, ο κ. Μπουντογιάννης, είναι αυτός που προ ημερών μου ανακοίνωνε κομπάζοντας ότι με δικές του προσπάθειες ξεπεράστηκαν κάποια προβλήματα και θα γινόταν πραγματικότητα η σφοδρή επιθυμία του ίδιου και του Κουφού, να δώσει το παρών ο παίκτης στην Εθνική ομάδα.

Εγώ έχω μάθει να μιλάω ειλικρινά με τους παίκτες μου και περιμένω το ίδιο και από αυτούς, όπως συνέβη και σε άλλες περιπτώσεις που υπήρξαν φέτος σχετικά με την Εθνική ομάδα. Ο Κουφός και ο Μπουντογιάννης δεν ανήκουν στην κατηγορία των ειλικρινών ανθρώπων και ο παίκτης αυτός δεν αξίζει να είναι στην Εθνική ομάδα».




Είναι ντροπή. Όχι τόσο το γεγονός ότι δε θα συνδράμει στη προσπάθεια της Εθνικής και δε θα εκπροσωπήσει το Ελληνικό έθνος, αλλά το ότι δεν διαθέτει ως άνθρωπος βασικές αξίες και αρχές. Δε μπορείς να κρεμάς έτσι ολόκληρη ομάδα. Ούτε να αλλάζεις αποφάσεις σαν κυκλοθυμικό 5χρονο. Θες να είσαι στην Εθνική; Στήριξε την επιλογή σου. Δε θες; Με γεια σου με χαρά σου, και ποτέ σου να μη βρεθείς σε αυτήν. Η Εθνική είναι υπεράνω προσώπων. Όμως,δείξε λίγη ευθυκρισία. Τέλος πάντων, για μένα Κουφός και Εθνική δε πρέπει να συνδεθούν ποτέ ξανά και για κανένα λόγο. Ο άνθρωπος το δείχνει τόσα χρόνια. Χέστηκε για την Ελλάδα. Ήταν καλή μόνο για να αναδειχθεί.

Υ.Γ: Αν με κάποιο τρόπο ο Κουφός συμπεριλαμβανόταν στην εθνική των ΗΠΑ, είμαι σίγουρη ότι δε θα το σκεφτόταν καν. Θα έτρεχε να προλάβει. Δεν είναι Έλληνας ο Κουφός. Έλληνες είναι οι αδερφοί Αντεντοκούμπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Γιατί οι Αντεντοκούμπο, Σπανούλης, Διαμαντίδης θα συμμετέχουν; Πολύ καλά κάνει ο Κουφός και δεν συμμετέχει. Επαγγελματίας είναι...

Η παγκόσμια ομοσπονδία πρέπει να δίνει καλές αποζημειώσεις στις ομάδες και στους παίκτες για να συμμετέχουν μεγάλα ονόματα, όπως ακριβώς συμβαίνει στο ποδόσφαιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Γιατί οι Αντεντοκούμπο, Σπανούλης, Διαμαντίδης θα συμμετέχουν; Πολύ καλά κάνει ο Κουφός και δεν συμμετέχει. Επαγγελματίας είναι...

Η παγκόσμια ομοσπονδία πρέπει να δίνει καλές αποζημειώσεις στις ομάδες και στους παίκτες για να συμμετέχουν μεγάλα ονόματα, όπως ακριβώς συμβαίνει στο ποδόσφαιρο.
Ο Σπανούλης έχει πρόβλημα τραυματισμού,ο Διαμαντίδης είναι 34 και δεν έρχεται στην ενική γιατί έχει προβλήματα στη μέση(πράγμα που δεν έχει διαρρεύει ιδιαίτερα στον τύπο).Ο Αντετοκούμπο ο Γιάννης θα συμμετέχει κανονικότατα.Ο Θανάσης δεν κλήθηκε,πώς να συμμετάσχει;Για τον Κουφό(και τον χοντρό βέβαια) το έλεγα σε φίλους μου από την πρώτη στιγμή ότι δεν θα έρθουν.Τελικά με επαλήθευσε και ο Κουφός δείχνοντας πλήρη αντιεπαγγελματισμό καθώς αρχικά δέχτηκε και ξαφνικά λίγο πριν από την προετοιμασία να που δεν έρχεται το αμερικανάκι.Αυτός και ο Σόφο είναι εντελώς απαράδεκτοι καθώς χωρίς να αντιμετωπίζουν πρόβλημα τραυματισμού αρνούνται να έρθουν στην ΕΘΝΙΚΗ επειδή ΕΤΣΙ ΘΕΛΟΥΝ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν θεωρώ μαλακία να μη θέλει ένας παίκτης να συμμετέχει με την εθνική της χώρας του του αλλά είναι απαράδεκτο να δέχεσαι να παίξεις κδκ να λες όχι τελευταία στιγμή. Δεν είναι έντιμο απέναντι στην ομάδα κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ο Σπανούλης έχει πρόβλημα τραυματισμού,ο Διαμαντίδης είναι 34 και δεν έρχεται στην ενική γιατί έχει προβλήματα στη μέση(πράγμα που δεν έχει διαρρεύει ιδιαίτερα στον τύπο).Ο Αντετοκούμπο ο Γιάννης θα συμμετέχει κανονικότατα.Ο Θανάσης δεν κλήθηκε,πώς να συμμετάσχει;Για τον Κουφό(και τον χοντρό βέβαια) το έλεγα σε φίλους μου από την πρώτη στιγμή ότι δεν θα έρθουν.Τελικά με επαλήθευσε και ο Κουφός δείχνοντας πλήρη αντιεπαγγελματισμό καθώς αρχικά δέχτηκε και ξαφνικά λίγο πριν από την προετοιμασία να που δεν έρχεται το αμερικανάκι.Αυτός και ο Σόφο είναι εντελώς απαράδεκτοι καθώς χωρίς να αντιμετωπίζουν πρόβλημα τραυματισμού αρνούνται να έρθουν στην ΕΘΝΙΚΗ επειδή ΕΤΣΙ ΘΕΛΟΥΝ!!

Σε κάθε ομάδα λύπουνε τα μεγάλα αστέρια τους. O Σοφοκλής μια ζωή άμπαλος και υπεριτιμημένος ήτανε και δεν του άξιζε η θέση στην εθνική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
πηραμε το σλοτερ που μου θυμιζει νικολας και τον ντε μαρκους νελσον.παιχτουρες και οι δυο.παμε για ευρωλιγκα του χρονου.το θεμα ειναι ο λασμε και ο ματσιουλισ.μεγιστη βλακεια που τους διωξαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ελληνοποιηση ειπε ο γιαννακοπουλος. Ποια ελληνοποιηση;;;;;;;
Ολα αυτα ηταν μια προφαση για να σπασει τα μεγαλα συμβολαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
πηραμε το σλοτερ που μου θυμιζει νικολας και τον ντε μαρκους νελσον.παιχτουρες και οι δυο.παμε για ευρωλιγκα του χρονου.το θεμα ειναι ο λασμε και ο ματσιουλισ.μεγιστη βλακεια που τους διωξαμε.

O Λάσμε είναι μεγάλος σε ηλικία, νομίζω ότι δεν ήταν άσχημη η κίνηση να φύγει.

Ο Ματσιούλης από την άλλη βοήθησε πολύ φέτος στην κατάκτηση του πρωταθλήματος.Ίσως έπρεπε να το ξανασκεφτούν αν θα έκανε για τον νέο Παναθηναικό.

Τέλος πάντων, όπως και να έχει νομίζω ότι θα σταθεί ακόμη καλύτερα αγωνιστικά ο Παναθηναικός την νέα χρονιά με ακόμα περισσότερες επιτυχίες..

Ήθελα τον Καλάθη στην ομάδα αλλά δυστυχώς δεν έγινε καμία συμφωνία με τον παίχτη.Είναι εξαιρετικός μπασκεμπολίστας,νέος με πολλές φιλοδοξίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
O Λάσμε είναι μεγάλος σε ηλικία, νομίζω ότι δεν ήταν άσχημη η κίνηση να φύγει.

Ο Ματσιούλης από την άλλη βοήθησεε πολύ φέτος στην κατάκτηση του πρωταθλήματος.Ίσως έπρεπε να το ξανασκεφτούν αν θα έκανε για τον νέο Παναθηναικό.

Τέλος πάντων, όπως και να έχει νομίζω ότι θα σταθεί ακόμη καλύτερα αγωνιστικά ο Παναθηναικός την νέα χρονιά με ακόμα περισσότερες επιτυχίες..

Ήθελα τον Καλάθη στην ομάδα αλλά δυστυχώς δεν έγινε καμία συμφωνία με τον παίχτη.Είναι εξαιρετικός μπασκεμπολίστας,νέος με πολλές φιλοδοξίες.

Εγω πιστευω οτι αυτη η χρονια θα ειναι απο τις χειροτερες του παναθηναικου. Παικτες σαν τον μπατιστα και τον νελσον δε μπορουν να σταθουν ικανοποιητικα στην ευρωλιγκα.
Ο γιαννακοπουλος επρεπε να ξεκαθαριζε απο την αρχη τους στοχους του παναθηναικου. Ιταν διαλυει τον βασικο κορμο της ομαδας, κατι σημαινει αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
πηραμε το σλοτερ που μου θυμιζει νικολας και τον ντε μαρκους νελσον.παιχτουρες και οι δυο.παμε για ευρωλιγκα του χρονου.το θεμα ειναι ο λασμε και ο ματσιουλισ.μεγιστη βλακεια που τους διωξαμε.
Ο Σλότερ είναι απλά ένα στοίχημα που μπορεί να βγει μπορεί και όχι καθώς δεν έχει καμία απολύτως παράσταση σε υψηλό επίπεδο.Ο Νέλσον είναι πολυεργαλείο και μπορεί να φανεί χρήσιμος αλλά δεν είναι ο σκόρερ που χρειάζεται η ομάδα.Για να περάσετε την πρώτη φάση πάτε αρχικά που δεν θα έλεγα ότι θα είναι τόσο εύκολο καθώς Αρμάνι Μπάγερν θα έχουν καλές ομάδες.Ο ΠΑΟ αποδυναμώθηκε ιδιαίτερα με τη φυγή Λάσμε Ματσιούλις και αν παρατηρήσεις στο 4-5 με Παπαγιάννη Διαμαντάκο Μαυροκεφαλίδη Μπατίστα Φώτση(εξαίρεση ο Γκιστ) θα είναι από τις πιο αργές ομάδες στην Ευρωλίγκα.Βέβαια δεν έχω ακόμα πλήρη εικόνα καθώς λείπουν 2-3 παίκτες αλλά μου φαίνεται ότι ο φετινός ΠΑΟ θα είναι χειρότερος ακόμα κι από τον περσινό

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Δεν πα' να 'ναι και ο χειρότερος όλων των εποχών;; Εμείς ΕΚΕΙ θα τον στηρίξουμε. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ για μία ζωή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ο Σλότερ είναι απλά ένα στοίχημα που μπορεί να βγει μπορεί και όχι καθώς δεν έχει καμία απολύτως παράσταση σε υψηλό επίπεδο.Ο Νέλσον είναι πολυεργαλείο και μπορεί να φανεί χρήσιμος αλλά δεν είναι ο σκόρερ που χρειάζεται η ομάδα.Για να περάσετε την πρώτη φάση πάτε αρχικά που δεν θα έλεγα ότι θα είναι τόσο εύκολο καθώς Αρμάνι Μπάγερν θα έχουν καλές ομάδες.Ο ΠΑΟ αποδυναμώθηκε ιδιαίτερα με τη φυγή Λάσμε Ματσιούλις και αν παρατηρήσεις στο 4-5 με Παπαγιάννη Διαμαντάκο Μαυροκεφαλίδη Μπατίστα Φώτση(εξαίρεση ο Γκιστ) θα είναι από τις πιο αργές ομάδες στην Ευρωλίγκα.Βέβαια δεν έχω ακόμα πλήρη εικόνα καθώς λείπουν 2-3 παίκτες αλλά μου φαίνεται ότι ο φετινός ΠΑΟ θα είναι χειρότερος ακόμα κι από τον περσινό

Ο περυσινος παναθηναικος, παρα τα οποια προβληματα, πηρε νταπλ.....πληροφοριακαα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Ο περυσινος παναθηναικος, παρα τα οποια προβληματα, πηρε νταπλ.....πληροφοριακαα...
Και φέτος μπορει να πάρει(ακόμα και αν κατεβάσει το εφηβικό) αλλά αν σου αρέσει να τρως 30ρες στην Ευρώπη και να κάνεις περισσότερες ήττες από νίκες και να μην περνάς τους 60 πόντους τότε ναι έχεις δίκιο ήταν μια επιτυχημένη χρονιά.Πες μου ποια χρονιά διασύρθηκε περισσότερο από φέτος και έπαιξε χειρότερο μπάσκετ.Ακόμα και τη χρονιά που το πρωτάθλημα κατέληξε στον Ολυμπιακό ο ΠΑΟ πάλεψε στα ίσια όλους τους αγώνες και έφτασε στο final4 και αποκλείστηκε στις λεπτομέρεις(πες το και διαιτησια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top