Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Παραδέχομαι όμως ότι ο γαύρος (όσο και να τον μισώ) σε σχέση με τις άλλες ομάδες του Ελληνικού πρωταθλήματος παίζει πολύ καλύτερα. Άλλο μισώ μια ομάδα που σημαίνει ότι ναι θα λέω κακίες για αυτήν και άλλο πράγμα το ότι έχω την αξιοπρέπεια να παραδεχτώ την αξία της.

Ήρθαμε στα φυσιολογικά μας πάλι! Τι παίζει ο γαύρος? Που στα 10 πρωταθλήματα τα 20 τα παίρνει με την διαιτησία? Σπουδαία ομάδα,να τρώει 3 γκολ στο γήπεδο της από την Πανάθα, να χάνει σε κρίσιμα παιχνίδια,όπως πχ με τον Πάοκ για το κύπελο..

Άσε,σπουδαία ομάδα ο γαύρος..να ζήσουμε να τον καμαρώσουμε πρωταθλητή και για τα επόμενα χρόνια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ήρθαμε στα φυσιολογικά μας πάλι! Τι παίζει ο γαύρος? Που στα 10 πρωταθλήματα τα 20 τα παίρνει με την διαιτησία? Σπουδαία ομάδα,να τρώει 3 γκολ στο γήπεδο της από την Πανάθα, να χάνει σε κρίσιμα παιχνίδια,όπως πχ με τον Πάοκ για το κύπελο..

Άσε,σπουδαία ομάδα ο γαύρος..να ζήσουμε να τον καμαρώσουμε πρωταθλητή και για τα επόμενα χρόνια..
Δεν την λέω σπουδαία ομάδα παιδάκι μου αλλά αντικειμενικά έχει καλύτερη ομάδα από το μέσο όρο εδώ στην Ελλάδα. Ότι τον σπρώχνει η διαιτησία το ξέρουν και οι πέτρες. :P Προσωπικά συμπαθώ περισσότερο τον βάζελο παρά αυτό το αίσχος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
@GATE4
Οκ... Εχουμε διαφορετικες αντιληψεις για την εννοια της αντιπαθειας.

@notis_19
Και η Τσελσι φετος πηρε ολα τα ντερμπι και εχασε απο τους ανυπαρκτους. Εχασε ομως το πρωταθλημα. Σην ιστορια λοιπον για φετος μενει η Μαντσεστερ Σιτι μαζι με τον διαστημικο φετος στο πρωταθλημα Γιαγια Τουρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παραδέχομαι όμως ότι ο γαύρος (όσο και να τον μισώ) σε σχέση με τις άλλες ομάδες του Ελληνικού πρωταθλήματος παίζει πολύ καλύτερα. Άλλο μισώ μια ομάδα που σημαίνει ότι ναι θα λέω κακίες για αυτήν και άλλο πράγμα το ότι έχω την αξιοπρέπεια να παραδεχτώ την αξία της.


Κοιτα και ο παο οσο καλα και να παιζει οσο γινονται αυτα ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.

Κοιτα και ο παο οσο καλα και να παιζει οσο γινονται αυτα ελεος

Συγχαρητήρια για το βίντεο.!!! Δεν έχω λόγια..Χίλια μπράβο.!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.

Κοιτα και ο παο οσο καλα και να παιζει οσο γινονται αυτα ελεος

Μετά από αυτό, όχι πείτε μου, πώς να υποστηρίξω το Γαύρο στην Ελλάδα;;;; Εγώ φταίω, που ακόμα τον υποστηρίζω όταν παίζει στο εξωτερικό, ούσα ελληνική ομάδα. Ναι, αλλά αυτή η ομάδα πατάει επί πτωμάτων για να παίξει Champions League ή Europa. Αυτή η ομάδα, έχει ένα πρόεδρο, που έπειτα από τις ντροπιαστικές της "νίκες", βγαίνει και λέει για καθαρό και αντρίκιο αποτέλεσμα, ενώ το χαίρεται και περισσότερο και από τα άλλα. Και μετά να σου και τα βόδια, κατσίκια, πρόβατα και τα τετράποδα γενικώς να λένε "καλά σας κάνει ο Βαγγέλας" και να ζητωκραυγάζουν και να επευφημούν για τον πρωταθλητή τους! Μία ομάδα που σπέρνει δανεικούς παίκτες παντού για ευνόητους λόγους, που ξεπλένει χρήμα με αγορά "μεγάλων" μεταγραφικών αποκτημάτων με ανακοίνωση ποσών - υπεραξιών (που εννοείται δεν συνάδουν με τη πραγματικότητα) -[βέβαια θα μου πείτε αυτό γίνεται λίγο πολύ σε όλες τις ομάδες, οπότε ας το δεχτώ, αν και εδώ γίνεται περισσότερο]. Και μετά αποκαλούν τον ΠΑΟ ,ΠΑΟΚ κλπ μπόχα-βρώμα... Τι να πεις... IQ ραδικιού (όχι όλοι μη παρεξηγηθώ!). Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι δεν υπάρχουν και βόδια παναθηναϊκοί, παοκτζήδες, αεκτζήδες κλπ. Η χαζομάρα έχει πολλά παιδιά και η μαλάκυνση άλλα τόσα!
Και μη μιλήσει κανένας για μπάσκετ και πει αηδίες του τύπου "και εσείς εκεί τα ίδια είστε", γιατί η διαφορά της ποιότητας είναι έκδηλη. Δε μπορεί 15 χρόνια να σαρώνεις ευρωκούπες και να παίρνεις πρωταθλήματα χάρτινα. Και ας βγει κάποιος να πει ότι το χρονικό διάστημα περίπου 1997-2011 , ο Ολυμπιακός ήταν καλύτερος του ΠΑΟ. Ναι, έστω ότι ισχύει η περίπτωση non call (αν και δεν είμαι απόλυτα σίγουρη), μιλάμε για ένα, βία δύο οριακά πρωταθλήματα (τα οποία και όμως δε κρίθηκαν στο 100% από αυτή τη φάση φερειπήν), σε μία πορεία δεκαπενταετίας και βάλε. Και μη πει κανείς 6-3 ξέρω γω στην Ευρώπη (βασικά δε ξέρω και πόσο είναι ακριβώς, αλλά τόσο νομίζω) γιατί αυτό το σκορ δεν αντικατοπτρίζει τη πραγματικότητα της τελευταίας 15ετίας, που το μπάσκετ στην Ελλάδα έφτασε στο απόγειό του! Και όσο για τις B2B ευρωλίγκες (όπως αρέσκονται πολλοί να τις ονομάζουν), χίλια μπράβο στον Ολυμπιακό. Αυτά που λένε μερικοί ότι κοιμήθηκε ο Θεός, είναι μαλακίες τούμπανα. Άξιζε και τα πήρε και συγχαρητήρια. Αλλά όχι, επειδή είσαστε σκάρτοι στο ποδόσφαιρο (για βόλλευ, πόλο δε μιλάω ,δεν έχω γνώσεις αρκετές) , να βγάλετε και μας σκάρτους φίλτατοι Ολυμπιακοί!
Μακάρι η αθλητική κατάσταση στην Ελλάδα να ήταν "μονοιασμένη" και υγιής. Να ήμασταν στο ίδιο γήπεδο Πράσινοι και Ερυθρόλευκοι. Μακάρι. Μακάρι και να εκλείψει η χουλιγκανική τρομοκρατία. Και να βλέπουμε παιχνίδια σε όλα τα αθλήματα όπου τα σπόρια να μοιράζονται επί ίσοις όροις. Αμήν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
https://www.koutipandoras.gr/article/117702/gia-soreia-egklimatikon-praxeon-egkaleitai-o-marinakis

Μπααα προπαγάνδα θα είναι κι αυτό όπως με το Μελισσανίδη...μη δείτε Έλληνα επιχειρηματία να προκόβει αμέσως να του βάλετε εμπόδια!:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Συγχαρητήρια για το βίντεο.!!! Δεν έχω λόγια..Χίλια μπράβο.!! :)

Μετά από αυτό, όχι πείτε μου, πώς να υποστηρίξω το Γαύρο στην Ελλάδα;;;; Εγώ φταίω, που ακόμα τον υποστηρίζω όταν παίζει στο εξωτερικό, ούσα ελληνική ομάδα. Ναι, αλλά αυτή η ομάδα πατάει επί πτωμάτων για να παίξει Champions League ή Europa. Αυτή η ομάδα, έχει ένα πρόεδρο, που έπειτα από τις ντροπιαστικές της "νίκες", βγαίνει και λέει για καθαρό και αντρίκιο αποτέλεσμα, ενώ το χαίρεται και περισσότερο και από τα άλλα. Και μετά να σου και τα βόδια, κατσίκια, πρόβατα και τα τετράποδα γενικώς να λένε "καλά σας κάνει ο Βαγγέλας" και να ζητωκραυγάζουν και να επευφημούν για τον πρωταθλητή τους! Μία ομάδα που σπέρνει δανεικούς παίκτες παντού για ευνόητους λόγους, που ξεπλένει χρήμα με αγορά "μεγάλων" μεταγραφικών αποκτημάτων με ανακοίνωση ποσών - υπεραξιών (που εννοείται δεν συνάδουν με τη πραγματικότητα) -[βέβαια θα μου πείτε αυτό γίνεται λίγο πολύ σε όλες τις ομάδες, οπότε ας το δεχτώ, αν και εδώ γίνεται περισσότερο]. Και μετά αποκαλούν τον ΠΑΟ ,ΠΑΟΚ κλπ μπόχα-βρώμα... Τι να πεις... IQ ραδικιού (όχι όλοι μη παρεξηγηθώ!). Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι δεν υπάρχουν και βόδια παναθηναϊκοί, παοκτζήδες, αεκτζήδες κλπ. Η χαζομάρα έχει πολλά παιδιά και η μαλάκυνση άλλα τόσα!
Και μη μιλήσει κανένας για μπάσκετ και πει αηδίες του τύπου "και εσείς εκεί τα ίδια είστε", γιατί η διαφορά της ποιότητας είναι έκδηλη. Δε μπορεί 15 χρόνια να σαρώνεις ευρωκούπες και να παίρνεις πρωταθλήματα χάρτινα. Και ας βγει κάποιος να πει ότι το χρονικό διάστημα περίπου 1997-2011 , ο Ολυμπιακός ήταν καλύτερος του ΠΑΟ. Ναι, έστω ότι ισχύει η περίπτωση non call (αν και δεν είμαι απόλυτα σίγουρη), μιλάμε για ένα, βία δύο οριακά πρωταθλήματα (τα οποία και όμως δε κρίθηκαν στο 100% από αυτή τη φάση φερειπήν), σε μία πορεία δεκαπενταετίας και βάλε. Και μη πει κανείς 6-3 ξέρω γω στην Ευρώπη (βασικά δε ξέρω και πόσο είναι ακριβώς, αλλά τόσο νομίζω) γιατί αυτό το σκορ δεν αντικατοπτρίζει τη πραγματικότητα της τελευταίας 15ετίας, που το μπάσκετ στην Ελλάδα έφτασε στο απόγειό του! Και όσο για τις B2B ευρωλίγκες (όπως αρέσκονται πολλοί να τις ονομάζουν), χίλια μπράβο στον Ολυμπιακό. Αυτά που λένε μερικοί ότι κοιμήθηκε ο Θεός, είναι μαλακίες τούμπανα. Άξιζε και τα πήρε και συγχαρητήρια. Αλλά όχι, επειδή είσαστε σκάρτοι στο ποδόσφαιρο (για βόλλευ, πόλο δε μιλάω ,δεν έχω γνώσεις αρκετές) , να βγάλετε και μας σκάρτους φίλτατοι Ολυμπιακοί!
Μακάρι η αθλητική κατάσταση στην Ελλάδα να ήταν "μονοιασμένη" και υγιής. Να ήμασταν στο ίδιο γήπεδο Πράσινοι και Ερυθρόλευκοι. Μακάρι. Μακάρι και να εκλείψει η χουλιγκανική τρομοκρατία. Και να βλέπουμε παιχνίδια σε όλα τα αθλήματα όπου τα σπόρια να μοιράζονται επί ίσοις όροις. Αμήν.



Και αυτο δικο μου καινουργιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά αυτά είναι γνωστά πράγματα δεν χρειάζονται βίντεο. Απλώς καθίστε και κοιτάξτε 5 συνεχόμενα παιχνίδια του ΠΑΟ και 5 του Ολυμπιακού. Και ο χαζός καταλαβαίνει που υπάρχει εύνοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παιδιά αυτά είναι γνωστά πράγματα δεν χρειάζονται βίντεο. Απλώς καθίστε και κοιτάξτε 5 συνεχόμενα παιχνίδια του ΠΑΟ και 5 του Ολυμπιακού. Και ο χαζός καταλαβαίνει που υπάρχει εύνοια.

Πέστα γιτί υπάρψχει περίπτωση να δουν αυτά τα 2 βίντεο και να μην πιστεύουν και πάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Μου αρεσει που καθεστε και ασχολειστε σοβαρα με το ελληνικο ποδοσφαιρο.Στο ποδοσφαιρο στην Ελλαδα(δεν ξερω για τις αλλες χωρες) οποιος μπαινει θελει απλα να γινει ο βασιλιας για το δικο του συμφερον.Και να μην ηταν ο Μαρινακης θα ηταν ο Αλαφουζος ή ο Σαββιδης ή ο Μελισσανιδης κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ναι ρε ο Παναθηναικος στο uefa champions league
πάμε να βάλουμε τέτοια γκολ στην Ευρώπη να τους τρελάνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Υποστηρίζω την ΑΕΚ! :D
Μακάρι να επιστρέψει στην Α' Εθνική με γήπεδο, σοβαρή διοίκηση και ομάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Μου αρεσει που καθεστε και ασχολειστε σοβαρα με το ελληνικο ποδοσφαιρο.Στο ποδοσφαιρο στην Ελλαδα(δεν ξερω για τις αλλες χωρες) οποιος μπαινει θελει απλα να γινει ο βασιλιας για το δικο του συμφερον.Και να μην ηταν ο Μαρινακης θα ηταν ο Αλαφουζος ή ο Σαββιδης ή ο Μελισσανιδης κτλ.
Βλέπεις κανέναν να "ασχολείται" σοβαρά με το οτιδήποτε;Έτσι κι αλλιώς στην Ελλάδα του "μαζί τα φάγαμε" που τα έχουμε παρατήσει όλα στην τύχη τους σε λίγο τέτοιες ειδήσεις δε θα μας κάνουν καμία εντύπωση, κάθε άλλο που θα τις εκλαμβάνουμε και ως κάτι "φυσιολογικό"!:eek:
Μεθαύριο θα γινει η Δ.Ε.Η. παραμάγαζο κάποιου ιδιώτη (όπως έγινε π.χ. ο Ο.Π.Α.Π. του Μελισσανίδη) και θα λένε 10 εκατομμύρια ηλίθιοι Έλληνες πολίτες ότι "έεελα μωρέ αφού όλο ανεβαίνει το ρεύμα ας την πάρει ο τάδε να απολύσει και τους χαραμοφάηδες να μη τους πληρώνω, έτσι κι αλλιώς σε κάποιον δικό τους θα τη δίνανε κ.λπ.", αντιμεθαύριο θα ξεπουλήσουμε κάνα κοίτασμα υδρογονανθράκων και θα λένε "αφού είμαστε τόσο άχρηστοι που δε μπορούμε να τα εκμεταλλευτούμε μόνοι μας ας τα εκμεταλλευτούν ξένοι ιδιώτες", μετά κανένα νησί κ.ο.κ.

Τι πιο "φυσιολογικό" λοιπόν από το να στήνεται ένα ολόκληρο Εθνικό πρωτάθλημα για χάρη ενός μεγαλολαμόγιου και της ομάδας του από εγκληματική οργάνωση συστημένη απ' τον ίδιο η οποία και ελέγχει από διαιτητές, παράγοντες, ομάδες (ως και τη Football League 2) μέχρι υψηλόβαθμα στελέχη της Ε.Π.Ο.!:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Τι λέτε, θα δικαιωθώ για την πρόβλεψη που είχα κάνει έναν μήνα πριν?

2014-07-13_18-54-25.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Τι λέτε, θα δικαιωθώ για την πρόβλεψη που είχα κάνει έναν μήνα πριν?

View attachment 57353

Να δούμε! Θέλω να δικαιωθείς, αλλά πιστεύω πως είναι πιθανότερο να μη δικαιωθείς. Όπως και να'χει, το σημαντικότερο είναι να δούμε ένα πολύ καλό παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Τι λέτε, θα δικαιωθώ για την πρόβλεψη που είχα κάνει έναν μήνα πριν?

View attachment 57353
Ελπίζω να δικαιωθείς,ποτέ δεν την πίστεψα την Αργεντινή γιατί κέντρο δεν έχει κανέναν αλλά είχα παίξει να το σηκώσει(+ Χιλή).Πολύ καλύτερη ομάδα η Γερμανία και αξίζει περισσότερο την κούπα αλλά υποστηρίζω με 1000 τον κοντό και την παρέα του.
Θα έχουν μετά κιόλας ουσία οι συζητήσεις Μέσσι Μαραντόνα ή Πελέ μιας και ο κοντός δεν έχει ακόμα μουντιάλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πάμε ρε Αργεντινή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Θα χάσει πέναλτυ ο Μέσσι αν πάει ως εκεί...τους φοβάμαι τους μεγάλους παίκτες στις κρίσιμες στιγμές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top