Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
^Συμφωνώ! Και εγώ Ολλανδία υποστηρίζω αν και δε θα με χάλαγε να το 'παιρνε και η Αργεντινή. Εφόσον δε το πάρουν οι Γερμανοί είμαι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Vamos Holland!
το αξιζεις!!

Εδώ που φτάσαμε, και εγώ με Ολλανδία είμαι!
Βασικά, ας το πάρει και η Αργεντινή στην εναλλακτική, αρκεί να μη το πάρει ο στρατός της Μέρκελ. Δε τους πάω βρε παιδάκι μου τους Γερμανούς, πώς θα το κάνουμε; Ακόμα και στους πανηγυρισμούς τους, νωχελικοί είναι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Προτιμώ να το πάρει η Γερμανία παρά η Ολλανδία! Ε όχι να χαρεί ο ρόμπεν αυτό πάει πολύ. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Προτιμώ να το πάρει η Γερμανία παρά η Ολλανδία! Ε όχι να χαρεί ο ρόμπεν αυτό πάει πολύ. :pfff:

Το αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ολλανδία με τα χίλια. :vroum: Η Αργεντινή χλωμό να μπορεί να κερδίσει τους κρυόπλαστους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Αργεντινή λόγω Μέσσι αλλιώς ο τελικός θα μου είναι αδιάφορος όποιος και να το πάρει γιατί δεν υποστηρίζω καμία εκ των Ολλανδία Γερμανία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μη ξεχνάμε σήμερα παίζει η Πανάθα.
Πάμε δυνατά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφέρει εγώ δεν θέλω να το πάρει αυτή η ομάδα. Πολύ θέλω να τραυματιστεί σήμερα ο μαλάκας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφέρει εγώ δεν θέλω να το πάρει αυτή η ομάδα. Πολύ θέλω να τραυματιστεί σήμερα ο μαλάκας. :D

Προτιμώ να το πάρει οποιοσδήποτε άλλος εκτός από την Γερμανία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Προτιμώ να το πάρει οποιοσδήποτε άλλος εκτός από την Γερμανία.
Μα ούτε εγώ την συμπαθώ αλλά από το να χαρεί ο ακατανόμαστος χίλιες φορές να το πάρουν οι Γερμανοί. Θα λέω ότι είμαι με τον Οζίλ και τον Χούμελς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγώ θέλω Αργεντινή αλλά δεν πρόκειται να το παρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pol_94

Νεοφερμένος

Ο pol_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ θέλω Αργεντινή αλλά δεν πρόκειται να το παρει.

και εγω αλλα μονο με messi δεν βγαινει τπ πραγμα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πάει και ο Ντι Μαρία, δύσκολο δύσκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
@GATE4

Παιζει να σε εχει πονεσει υπερμετρα πολυ οτι η Ολλανδια δευτερο σερι μουντιαλ σπερνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
@GATE4
Παιζει να σε εχει πονεσει υπερμετρα πολυ οτι η Ολλανδια δευτερο σερι μουντιαλ σπερνει.
Well είναι μαζί με τη Γερμανία οι πιο αντιπαθητικές ομάδες (για μένα) οπότε δεν χαίρομαι κιόλας αν πηγαίνει καλά. Τώρα οκ εγώ χάρηκα με γιούρο μουντιάλ και γιούρο ξανά αυτοί θα πάνε πάλι τελικό και θα χάσουν.
Επίσης δεν είναι περίεργο μια ομάδα που την αντιπαθείς είτε πάει καλά ή όχι πάλι θα τη βρίζεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Well είναι μαζί με τη Γερμανία οι πιο αντιπαθητικές ομάδες (για μένα) οπότε δεν χαίρομαι κιόλας αν πηγαίνει καλά. Τώρα οκ εγώ χάρηκα με γιούρο μουντιάλ και γιούρο ξανά αυτοί θα πάνε πάλι τελικό και θα χάσουν.
Επίσης δεν είναι περίεργο μια ομάδα που την αντιπαθείς είτε πάει καλά ή όχι πάλι θα τη βρίζεις. :P

Καλα και εγω γελαω ακομα με την υπερηχητικη Ισπανια και το απολυτο τσουκου-τσουκου φουτμπολ των προηγουμενων χρονων, που ομως σε μια εξαετια εσβησε.
Αλλα διαφορετικο πραγμα η αντιπαθεια και διαφορετικο η χολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλα και εγω γελαω ακομα με την υπερηχητικη Ισπανια και το απολυτο τσουκου-τσουκου φουτμπολ των προηγουμενων χρονων, που ομως σε μια εξαετια εσβησε.
Αλλα διαφορετικο πραγμα η αντιπαθεια και διαφορετικο η χολη...
Οκ εγώ γελάω με τους "ελληνάρες" που από το 2004 ασχολούνται με το ότι ο ρεχάγκελ είπε τον εθνικό ύμνο της Ελλάδας. Διαγωνισμό γέλιου κάνουμε; Όσο για το δεύτερο όχι δεν είναι καθόλου διαφορετικό πράγμα. Είναι σαν να με λες ότι πρέπει να χαίρομαι που ο ολυμπιακός παίρνει κάθε χρόνο πρωτάθλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Οκ εγώ γελάω με τους "ελληνάρες" που από το 2004 ασχολούνται με το ότι ο ρεχάγκελ είπε τον εθνικό ύμνο της Ελλάδας. Διαγωνισμό γέλιου κάνουμε; Όσο για το δεύτερο όχι δεν είναι καθόλου διαφορετικό πράγμα. Είναι σαν να με λες ότι πρέπει να χαίρομαι που ο ολυμπιακός παίρνει κάθε χρόνο πρωτάθλημα.

Χαχαχ, σωστή εδώ.!! Ειδικά το τελευταίο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χαχαχ, σωστή εδώ.!! Ειδικά το τελευταίο. :P
Παραδέχομαι όμως ότι ο γαύρος (όσο και να τον μισώ) σε σχέση με τις άλλες ομάδες του Ελληνικού πρωταθλήματος παίζει πολύ καλύτερα. Άλλο μισώ μια ομάδα που σημαίνει ότι ναι θα λέω κακίες για αυτήν και άλλο πράγμα το ότι έχω την αξιοπρέπεια να παραδεχτώ την αξία της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top