Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ είμαι με τη Βραζιλία. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
για μένα τα πάντα είναι ανοιχτα
μπορεί να περάσει η Χιλή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ αλλά εγώ προτιμώ να περάσει η Βραζιλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
για μένα τα πάντα είναι ανοιχτα
μπορεί να περάσει η Χιλή

θα το παλεψει η χιλη, αλλα πιστευω οτι η βραζιλια θα περασειιιι....οσο για το αλλο ματς, αφου δεν παιζει ο σουαρεζ, ολα ειναι ανοιχτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εγώ θα πω σκορ 3-0 υπερ της Βραζιλιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εγώ θα πω σκορ 3-0 υπερ της Βραζιλιας

υπερβολικο μου φαινεται....θα το επαιζα 2-1 υπερ της βραζιλιας.... σκεφτομαι και τη παραταση, γιατι η χιλη ειναι πολυ δυνατη ομαδα και εχει παικτες με καλη φυσικη κατασταση και τεχνικη καταρτιση
οψομεθα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
εγώ λέω 2-1 η Χιλή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Η Βραζιλία παίζει μπαλάρα..όπως και ήταν αναμενόμενο άλλωστε..
Η Χιλή σε ένα λάθος της άμυνας της Βραζιλίας ισοφάρισε σε 1-1..

Νομίζω ότι αν συνεχίσει με τον ίδιο ρυθμό η Βραζιλία και στο 2ο ημίχρονο, η ομάδα της Χιλής δεν θα έχει καμία τύχη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Η Βραζιλία παίζει μπαλάρα..όπως και ήταν αναμενόμενο άλλωστε..
Η Χιλή σε ένα λάθος της άμυνας της Βραζιλίας ισοφάρισε σε 1-1..

Νομίζω ότι αν συνεχίσει με τον ίδιο ρυθμό η Βραζιλία και στο 2ο ημίχρονο, η ομάδα της Χιλής δεν θα έχει καμία τύχη..

Αν αξιοποιησει της αντεπιθεσεις, η χιλη μπορει να παρει τη νικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

13fourdio13

Νεοφερμένος

Ο 13fourdio13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
υπερβολικο μου φαινεται....θα το επαιζα 2-1 υπερ της βραζιλιας.... σκεφτομαι και τη παραταση, γιατι η χιλη ειναι πολυ δυνατη ομαδα και εχει παικτες με καλη φυσικη κατασταση και τεχνικη καταρτιση
οψομεθα

ακριβως αυτα επαιξα κι εγω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
υπερβολικο μου φαινεται....θα το επαιζα 2-1 υπερ της βραζιλιας.... σκεφτομαι και τη παραταση, γιατι η χιλη ειναι πολυ δυνατη ομαδα και εχει παικτες με καλη φυσικη κατασταση και τεχνικη καταρτιση
οψομεθα

Το ειπα..ο,τι και να γινει αξιζουν συγχαρητηρια στη χιλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
κουράστηκε η Χιλή
δε την βλέπω καλά

ελπίζω να αντέξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Δικαιοσύνη :D Μπράβο Βραζιλία.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13fourdio13

Νεοφερμένος

Ο 13fourdio13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
πως μπορειτε να υποστηριζετε τοσοι πολλοι τη Βραζιλια, οταν οι περισσοτεροι της παιχτες ειναι αντιπαθεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Η Βραζιλία αυτή που βλέπω δεν πάει ΠΟΥΘΕΝΑ, έπρεπε να το χε βάλει ο Πινίγια στο 120 να κλαίγανε μανούλες αλλά ήταν άτυχη η Χιλή, η οποία είναι ΟΜΑΔΑ με όλη τη σημασία της λέξης... Πάντως ωραίο ματς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Ξενέρωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Κρίμα συμπαθητική ομάδα η Χιλή και το άξιζε να περάσει πιστεύω.Ρε παιδιά μου φαίνεται ή ο κάγκουρας ο Νευμάρ σε κάθε πέναλτυ σταματάει και μετά εκτελεί;Γιατί νομίζω αυτό που κάνει δεν πολιεπιτρέπεται.Τη Βραζιλία πάντως για μένα θα την πάνε μέχρι το τέλος(γιατί μόνη της δεν τραβάει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Με την γερμανια η την γαλλια αν πανε ολα καλα θα τα βρει πιο σκουρα απο σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κρίμα για Χιλή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top