Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

pentium

Νεοφερμένος

Ο pentium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Παιξτε ΗΠΑ -x(nobet) τώρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Ο μόνος λόγος που δεν προκόβει μια Αφρικάνικη ομάδα είναι ότι δεν υπάρχει κανένα απολύτως πλάνο κι ο καθένας παίζει για την πάρτη του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ο μόνος λόγος που δεν προκόβει μια Αφρικάνικη ομάδα είναι ότι δεν υπάρχει κανένα απολύτως πλάνο κι ο καθένας παίζει για την πάρτη του...

Είναι τρεχαντήρια και έχουν άριστη φυσική κατάσταση, ωστόσο παίζουν άναρχα. Δεν δίνουν βάση στο μέρος της τακτικής που είναι πολύ σημαντικό. Με μονάδες μόνο και όχι σύνολο δύσκολα πας μπροστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Είναι τρεχαντήρια και έχουν άριστη φυσική κατάσταση, ωστόσο παίζουν άναρχα. Δεν δίνουν βάση στο μέρος της τακτικής που είναι πολύ σημαντικό. Με μονάδες μόνο και όχι σύνολο δύσκολα πας μπροστά.
Δε φταίνε οι παίκτες γι' αυτό αλλά οι Ομοσπονδίες και το επιτελείο τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pentium

Νεοφερμένος

Ο pentium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Δε φταίνε οι παίκτες γι' αυτό αλλά οι Ομοσπονδίες και το επιτελείο τους...
Προφανώς μια ομάδα δεν ειναι μονο οι παίχτες αλλα όλα αυτά που περιγράψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Επειδή κοπέλες προφανώς δε ξέρετε μπάλα .....μην μιλάτε κ πολύ (πάλι ρατσιστή θα με πείτε )

:clapup: ... Έλα , πάρε και το Όσκαρ τώρα της καλύτερης ατάκας...

Αγαπητέ pentium, έπαιζα χρόνια ποδόσφαιρο σε ακαδημία (μικρότερη βέβαια) και αργότερα ασχολήθηκα με το μπάσκετ και την κολύμβηση. Πιθανότατα να έχω περισσότερες γνώσεις από σένα πάνω στο άθλημα του ποδοσφαίρου. Και δε μιλάω μόνο για θεωρητικές γνώσεις... Ασχολούμαι πολύ (όπως πιστεύω πολλές κοπέλες) .

Προφανώς όμως, δε ξέρουμε μπάλα γιατί είμαστε ΓΥΝΑΙΚΕΣ. Και σύμφωνα με τη λογική σου ,τι μπορεί να ξέρει μία γυναίκα για όρους όπως το τεχνητό οσφάιντ πχ, ή το κατενάτσιο;; Εμείς είμαστε μόνο για να θαυμάζουμε το κορμί πχ του Ρονάλντο έτσι;; Το ότι μπορεί να μας αρέσει το άθλημα, ας πούμε και να ξέρουμε λεπτομέρειες πάνω σε κάθε ποδοσφαιριστή, είναι αφύσικο.
Εδώ ταιριάζει το... " Ε, ρε σανό..." (κοινωνικό σανό πάντα-ταμπού)


Βασιλόπουλος: "Μου πήρε τρία χρόνια αλλά τα κατάφερα"

Συγχαρητήρια στο παλικάρι! Εύχομαι να είναι πάντα υγιής και να τον βλέπουμε περισσότερο πλέον στο παρκέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pentium

Νεοφερμένος

Ο pentium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
:clapup: ... Έλα , πάρε και το Όσκαρ τώρα της καλύτερης ατάκας...

Αγαπητέ pentium, έπαιζα χρόνια ποδόσφαιρο σε ακαδημία (μικρότερη βέβαια) και αργότερα ασχολήθηκα με το μπάσκετ και την κολύμβηση. Πιθανότατα να έχω περισσότερες γνώσεις από σένα πάνω στο άθλημα του ποδοσφαίρου. Και δε μιλάω μόνο για θεωρητικές γνώσεις... Ασχολούμαι πολύ (όπως πιστεύω πολλές κοπέλες) .
.

τι θα έπαιζες στο Βέλγιο - Aλγερία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
τι θα έπαιζες στο Βέλγιο - Aλγερία;

Το Βέλγιο έχει πολύ ταλέντο σαν ομάδα. Άζαρ πχ. Οι Αλγερία έχει σχετικά καλή αμυντική γραμμή (περιμένω 9 παίκτες πίσω από το κέντρο). Νομίζω θα έπαιζα άσσο.
Φερτόγκεν ,κομπανί εξαιρετικοί. Λουκάκου πυροβόλο. Έτοιμος πάντα να καθαρίσει.
Βέβαια, δε ξέρω κατά πόσο το Βέλγιο θα λειτουργήσει σα σύνολο. Έχει πολύ ποιοτικές μονάδες, αλλά είναι και πως θα δέσουν μεταξύ τους. Θες να σου πω και τίποτε άλλο;; (κάτι ποιο απαιτητικό ίσως;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Crooked

Νεοφερμένος

Ο Crooked αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Το Βέλγιο έχει πολύ ταλέντο σαν ομάδα. Άζαρ πχ. Οι Αλγερία έχει σχετικά καλή αμυντική γραμμή (περιμένω 9 παίκτες πίσω από το κέντρο). Νομίζω θα έπαιζα άσσο.
Φερτόγκεν ,κομπανί εξαιρετικοί. Λουκάκου πυροβόλο. Έτοιμος πάντα να καθαρίσει.
Βέβαια, δε ξέρω κατά πόσο το Βέλγιο θα λειτουργήσει σα σύνολο. Έχει πολύ ποιοτικές μονάδες, αλλά είναι και πως θα δέσουν μεταξύ τους. Θες να σου πω και τίποτε άλλο;; (κάτι ποιο απαιτητικό ίσως;;;)

πως κρίνεις την μεταγραφή του Ρατς στον ΠΑΟΚ και του Ρακιτιτς στην Μπαρτσελόνα; (να σπάσουμε λίγο το αρνητικό κλίμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pentium

Νεοφερμένος

Ο pentium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Το Βέλγιο έχει πολύ ταλέντο σαν ομάδα. Άζαρ πχ. Οι Αλγερία έχει σχετικά καλή αμυντική γραμμή (περιμένω 9 παίκτες πίσω από το κέντρο). Νομίζω θα έπαιζα άσσο.
Φερτόγκεν ,κομπανί εξαιρετικοί. Λουκάκου πυροβόλο. Έτοιμος πάντα να καθαρίσει.
Βέβαια, δε ξέρω κατά πόσο το Βέλγιο θα λειτουργήσει σα σύνολο. Έχει πολύ ποιοτικές μονάδες, αλλά είναι και πως θα δέσουν μεταξύ τους. Θες να σου πω και τίποτε άλλο;; (κάτι ποιο απαιτητικό ίσως;;;)

ξερεις περισσότερα από μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
πως κρίνεις την μεταγραφή του Ρατς στον ΠΑΟΚ και του Ρακιτιτς στην Μπαρτσελόνα; (να σπάσουμε λίγο το αρνητικό κλίμα)

Είναι καλός αμυντικός νομίζω ο Ρουμάνος. (λίγο μεγάλος αλλά η εμπειρία του και μόνο από την εθνική που έχει πάμπολλες συμμετοχές θα βοηθήσει). Νομίζω (αν δεν κάνω λάθος ) έπαιξε στη Γουεστ Χαμ. Μπορεί να λάβει ηγετικό ρόλο στην άμυνα, είναι τεχνίτης, και τρέχει πολύ μέσα στο γήπεδο. Δεν είναι επένδυση για το μέλλον, αλλά για 2 χρόνια είναι πολύ καλή επιλογή. Γενικά, ο Σαββίδης κάτι προσπαθεί να κάνει. Αν βάλεις χρήμα όλα γίνονται. Για χαρακτήρα του παίκτη πάντως δεν έχω ακούσει τίποτα και δε ξέρω για να κρίνω το κομμάτι της συνεργασίας του με την Ομάδα του ΠΑΟΚ.

Ράκιτιτς. Μαζί με Μόντριτς οι καλύτεροι Κροάτες για μένα. Καλός μέσος και με ανασταλτικά καθήκοντα, αλλά και πολύ καλός δημιουργός. Γεμίζει το κέντρο με την παρουσία του. Εχει πείρα από ισπανικό πρωτάθλημα. Τώρα εντάξει, για να είμαστε ειλικρινείς ,δε νομίζω πως τον χρειάζεται η Μπάρτσα. Που θα τους χωρέσει όλους(αν και φέτος το κέντρο έμπαζε λίγο). Αλλά έχει μέλλον ο Ιβάν. Νομίζω είναι και μικρός σε ηλικία. Κάτω από 28 πρέπει να ναι. Στη Σεβίλλη πέρυσι είχε βγάλει μάτια με την απόδοσή του. Το θέμα είναι πως θα λειτουργήσει σε μία ομάδα με αστέρες.

Αυτά πάνω κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αρε νιγηρια γιατι δεν εβαλες γκολ.
Δε με πηγες ταμειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ξέρει κανείς για πότε είναι προγραμματισμένη η συνάντηση Αγγελόπουλων - Μάντζαρη; Νόμιζα ότι ήταν σήμερα το μεσημέρι, αλλά δεν έχω βρει πουθενά σχετική ανακοίνωση για την ανανέωση του παίκτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ξέρει κανείς για πότε είναι προγραμματισμένη η συνάντηση Αγγελόπουλων - Μάντζαρη; Νόμιζα ότι ήταν σήμερα το μεσημέρι, αλλά δεν έχω βρει πουθενά σχετική ανακοίνωση για την ανανέωση του παίκτη.

Σε εξέλιξη το ραντεβού Ολυμπιακού - Μάντζαρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Κατι μου λεει οτι θα τα βρουν. Μεγαλη μαλακια που δεν τον ειχαμε παρει τοτε μιας και ειναι και βαμμενος Παναθηναικος απο παιδακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Κατι μου λεει οτι θα τα βρουν. Μεγαλη μαλακια που δεν τον ειχαμε παρει τοτε μιας και ειναι και βαμμενος Παναθηναικος απο παιδακι.

Συμφωνώ απόλυτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Οι Παναγιώτης και Γιώργος Αγγελόπουλος αποχώρησαν από τα γραφεία της εταιρείας τους λίγο μετά τις έξι το απόγευμα και τις διαπραγματεύσεις με τον Έλληνα γκαρντ χειρίστηκε ο Γιώργος Σκινδήλιας. Οι ιδιοκτήτες της ΚΑΕ Ολυμπιακός, βγαίνοντας από τα γραφεία της εταιρείας τους, δήλωσαν πως "... όλα καλά θα πάνε". Περίπου μία ώρα κράτησε το ραντεβού του Σκινδήλια με τον Μάντζαρη. Ο Έλληνας γκαρντ αποχώρησε με τον μάνατζέρ του, χωρίς να κάνει δηλώσεις.

Εσείς τι λέτε;


To SPORT24 έχει ως τίτλο στο θέμα Μάντζαρη : "ΘΟΛΟ ΤΟΠΙΟ"

Το gazzetta λέει: Ο Βαγγέλης Μάντζαρης και η διοίκηση του Ολυμπιακού βρέθηκαν και συζήτησαν το ενδεχόμενο της ανανέωσης της συνεργασίας του για τρία ακόμη χρόνια, ωστόσο δεν επήλθε καμία συμφωνία. Οι δύο πλευρές συμφώνησαν να σκεφτούν τα οικονομικά δεδομένα που έπεσαν στο τραπέζι και θα κάνουν νέο ραντεβού τις επόμενες μέρες

Το ραντεβού των δύο πλευρών έγινε σε άριστο κλίμα με τις δύο πλευρές να έχουν καλή διάθεση. Η συνάντηση έλαβε χώρα στα γραφεία της Arcadia και οι Παναγιώτης και Γιώργος Αγγελόπουλος μίλησαν για λίγο με τον αντιπρόεδρο Γιώργο Σκινδήλια.

Ακολούθως οι ιδιοκτήτες της «ερυθρόλευκης» ΚΑΕ αποχώρησαν και τις διαπραγματεύσεις ξεκίνησε ο Γιώργος Σκινδήλιας με τους ατζέντηδες του παίκτη.

Οι οικονομικές λεπτομέρειες που έθεσαν οι δύο πλευρές δεν έγινα γνωστές.





E D I T : Κάτι μου λέει ότι οσονούπω θα σκάσει ο Τράκης με νέα πρόταση γύρω στις 500-600 χιλιάδες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
και γω το πιστεύω αυτό ο Τράκης
θα κάνει προταση γύρω στα 600 χιλιάρικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Η Βραζιλία πάντως και χθες δεν έδειξε τίποτα ιδιαίτερο.Περιμένουν από τον Νειμάρ να πάρει τη μπάλα και να περάσει όλη την ομάδα μπας και βάλουν γκολ.Αν τύχει με καμιά Γερμανία ή Ολλανδία θα φάει καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top