Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Οε οε οε σας γαμήσαμε μες το Παλεεεεεεε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλλη μια φαπα απο τον αιωνιο δυναστη του Ελληνικου μπασκετ 8-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Άντε γειααααααααααααααααα πελάτεςςςςςςςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Να να να να να να και δεν είμαστε καλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Αντε μετα απο αυτό να πας να γράψεις μαθηματικά κατευθυνσης, ουδεν σχόλιον πραγματικά. Σπανουλη μας χαρησες μια ακομα απογοητευση. Πρασινιάρηδες μη βιαστειτε να χαρείτε.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Βρε τον κακομοιρη τον Αλεχαντρο... Μεγαλα ζορια πρεπει να τραβαει τωρα.
Και επειδη με τις ομαδες μας μονο χαβα ειναι να κανουμε. Επιτυχια μονο αυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Στα αστερια θελω γηπεδο -13-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Βρε τον κακομοιρη τον Αλεχαντρο... Μεγαλα ζορια πρεπει να τραβαει τωρα.
Και επειδη με τις ομαδες μας μονο χαβα ειναι να κανουμε. Επιτυχια μονο αυριο.
Ευχαριστώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Στα αστερια θελω γηπεδο -13-

σωτηρη πανηγυρικη επειβεβαιωση μου στο μηνυμα που εγραψα 2 ωρες πριν το ματς ετσι?????????ουτε εγω να τους προπονουσα.μονο το να σκοραρουν ουκιτς και μπραμος δε βγηκε αλλα ειχαμε το λαχειο του γιανκοβιτς σημερα.καλα στο τελος πηγαμε να το χασουμε μονοι μας το ματς με την ανυπαρξια του αλβερτη σαν προπονητη.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κόντεψα να τρελαθώ στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Κόντεψα να τρελαθώ στο τέλος.

γιατι εγω???με περασαν για τρελο.θα λεγανε δεν παει καλα αυτος.αυτη η ομαδα θα μας στειλει ομαδικα στα τρελαδικα.τετοιο πραγμα 2 φορες σε 1 μηνα που να το αντεξω.χαρακιρι με τη cska 74 72 χαρακιρι και χτες.τετοια ενταση απο το βερολινο με το αστοχο τριποντο του σισκαουσκας ειχα να ζησω και τωρα το εζησα 2 φορες σε λιγοτερο απο ενα μηνα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Rolignstones σου το πα ειμαι αισιοδοξος. Αντε τωρα την Τεταρτη στο οακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Rolignstones σου το πα ειμαι αισιοδοξος. Αντε τωρα την Τεταρτη στο οακα

τα 4 σημεια που ειπα οτι θα δωσουν τον αγωνα πεσαν μεσα ετσι???μιλαγα τωρα με εναν που μου λεει οτι εχει φιλους προπονητες και τετοια και μου ειπε οτι ηταν στημενο για το στοιχημα χτες οπως και του ολυμπιακου την πεμπτη επειδη λεει ταχα μου τα μπρεικ πληρωνουν καλα.μου ειπε οτι την τεταρτη θα το παρει ο γαβρος στην παραταση.ελπιζω να με τρολαρει και να με κοροιδευει γιατι αν γινει αυτο καλυτερα να χαναμε χτες.παντως μου ειχε πει σκορ 64 66 και ηρθε 65 67.για να μην παρεξηγηθω λεω οτι μου ειπε σε καμια περιπτωση δεν υιοθετω την αποψη του.απλα μου ειπε οτι εχει ακρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eμαθα λεει οτι οι Αγγελοπουλοι ειπαν οτι δεν θα πανε οι Ελληνες του Ολυμπιακου στην εθνικη:P Αναρωτιεμαι ποτε επιτελους θα μαθουν να χανουν; Το νικη με καθε τροπο των γαυρων ευτυχως δεν παιρναει στο μπασκετ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εε ειναι αυτοι που ελεγαν την παρασκευη οτι την κυριακη θα γινει φιεστα στο σεφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μου αρέσει που τα μίντια προβάλλουν μια καλή εικόνα για τους Αγγελόπουλους ενώ συνεχώς θάβουν τον δικό μας. Δεν λέω ότι δεν έχει τα αρνητικά του ο πρόεδρος μας, αλλά όχι να γλύφουν τους Αγγελόπουλος οι οποίοι έχουν κάνει πολλές φορές απαράδεκτες δηλώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Μου αρέσει που τα μίντια προβάλλουν μια καλή εικόνα για τους Αγγελόπουλους ενώ συνεχώς θάβουν τον δικό μας. Δεν λέω ότι δεν έχει τα αρνητικά του ο πρόεδρος μας, αλλά όχι να γλύφουν τους Αγγελόπουλος οι οποίοι έχουν κάνει πολλές φορές απαράδεκτες δηλώσεις.

συμφωνω απολυτα.Οι τελευαταιες δηλωσεις για την εθνικη μονο αρνητικα σχολια θα προκαλεσει και σιχασια απο τους φιλαθλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
100 πόντοι πρέπει να μπουν σήμερα..!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
34 εμεις
10 εσεις! !
Μη ξαναμιλησετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
10372504_10152469622048522_7053898675596183870_n.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top