Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
αυριο στις φυλλαδες ο batman, μη δω κανα μητσαρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρεάλ και δεν είμαι καλά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Μόλις γύρισα από το γήπεδο. Τι ατμόσφαιρα Θεέ μου... Περιττό να πω πως έχει κλείσει παντελώς η φωνή μου.

Από που να ξεκινήσω και που να τελειώσω... Από τι στιγμή που ο Φώτσαρος βάζει το τρίποντο στο τέλος; Από την ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ εμφάνιση του Λουκά; Από το "Διαμαντίδης, ολέ, ολέ, ολέ !" λίγο πριν τις βολές του αρχηγού; Από την καταλυτική εμφάνιση του Λάσμε; Από τον θρυλικό Γιόνας; Από το χτυποκάρδι στις τελευταίες ενέργειες του Ούκιτς;

Εν ολίγοις, Τρομερή νίκη! Το πίστευαν τα παλικάρια, το ήθελαν, το πήραν. Πάμε τώρα στη Μόσχα για την ανατροπή (μοναδική στην ιστορία της Euroleague από το 2-0 ). Μπορούμε!

ΠΑΟ εδώ! ΠΑΟ εκεί! Όπου κι αν παίζεις πάντα θα ' μαστε μαζί!ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ.

Η πιο συγκινητική στιγμή κατά την γνώμη μου ήταν εκεί που οι φίλαθλοι του Παναθηναικού φώναζαν το όνομα του Διαμαντίδη,λίγο πριν εκτελέσει τις βολές!! Έχει πέσει αγωνιστικά στα τελευταία παιχνίδια ο αρχηγός αλλά εμείς οι Παναθηναικοί δεν είμαστε αχάριστοι.Αυτός ο άνθρωπος έχει χαρίσει πολλές στιγμές δόξας στην Πανάθα..
Τυχερή που έζησες τέτοιες στιγμές. :) :P

Καλή επιτυχία να έχουμε την Παρασκευή, καλή τύχη και στην Ρεάλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Μόλις γύρισα από το γήπεδο. Τι ατμόσφαιρα Θεέ μου... Περιττό να πω πως έχει κλείσει παντελώς η φωνή μου.

Από που να ξεκινήσω και που να τελειώσω... Από τι στιγμή που ο Φώτσαρος βάζει το τρίποντο στο τέλος; Από την ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ εμφάνιση του Λουκά; Από το "Διαμαντίδης, ολέ, ολέ, ολέ !" λίγο πριν τις βολές του αρχηγού; Από την καταλυτική εμφάνιση του Λάσμε; Από τον θρυλικό Γιόνας; Από το χτυποκάρδι στις τελευταίες ενέργειες του Ούκιτς;

Εν ολίγοις, Τρομερή νίκη! Το πίστευαν τα παλικάρια, το ήθελαν, το πήραν. Πάμε τώρα στη Μόσχα για την ανατροπή (μοναδική στην ιστορία της Euroleague από το 2-0 ). Μπορούμε!

ΠΑΟ εδώ! ΠΑΟ εκεί! Όπου κι αν παίζεις πάντα θα ' μαστε μαζί!ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ.

Παντως αμα καταφερουν να εχουν λιγο καλυτερα στατιστικα στα τριποντα κυριως δεν θα ειναι κακο. Σε καθε ματς αλλαζουν στεφανια στο γηπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Τι μορφάρα το πιτσιρίκι, εκεί στο τρίποντο του Ματσιούλις


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
ΔΙΠΛΟ ΜΕΣ ΤΗ ΜΑΔΡΙΤΗ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ. Μπραβο και στο βαζελο... Ελληνικό τελικό μας χρωστάει η Euroleague απο το 12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Καλη επιτυχεια σε παο και οσφπ την παρασκευη.
Ε ο μικρος ηταν ολα τα λεφτα στο τριποντο.
Το σαββατο εχουμε τελικο να μην ξεχναμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεγάλη βραδιά για το ελληνικό μπάσκετ σήμερα, η Ρεάλ που είχε 2 ήττες σε 50+ αγώνες, έκανε 2 απανωτές τώρα, εγώ ξαναλέω ότι δεν πρόκειται να χαριστεί... Για την ΤΣΣΚΑ αντίθετα δεν είμαι σίγουρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Aek-in εγω θελω να περασουν και οι 2 ομαδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.

Συνημμένα

  • assets_LARGE_t_1041_106257392_type12450-750x400.jpg
    assets_LARGE_t_1041_106257392_type12450-750x400.jpg
    102.6 KB · Εμφανίσεις: 119

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
απιστευτο παιχνιδι που νομιζω δεν πρεπει να χει ξαναγινει με τετοια διακυμανση στο σκορ,μιλαμε για το απολυτο μπασκετικο θριλερ.Το ματς αν τελειωνε στην κανονικη διαρκεια το χε παρει ο λουκας που ειναι οπως σωστα ακουσα o παραγοντας x factor,αυτοκτονησαμε ομως και πηγε παραταση,εκει το πηρε ο φωτσαρος με την τριπονταρα που εβαλε.Συμπερασμα:αυριο ολα θα κριθουν αν θα παιξει ο τεοντοσιτς η οχι .Αν παιξει τοτε θεωρω δυσκολο το πραγμα ,αν δεν παιξει παιρνοντας καλα σουτ και με την ιδια αμυντικη και με ψυχραιμια στα τελευταια λεπτα εχουμε τυχη.θα δουμε παντως stavri επεσες εξω στην προβλεψη οτι θα μεινει εξω ενας με 3 1:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Κριμα μετα απο 7 χρονια δεν στελνουμε κανεναν στο final4.
Του χρονου τωρα
Υ.Γ. ηθελα να περασουν και οι 2 ομαδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Σημερα εχω την εντυπωση πως φανηκε η διαφορα ποιοτητας και δυναμικοτητας μεταξυ ΤΣΣΚΑ-ΠΑΟ(και ΡΕΑΛ-ΟΣΦΠ). Τι να γινει φετος ημασταν απλα καλοι(και οι δυο ομαδες). Του χρονου παλι με ελπιζω καλυτερο σχεδιασμο για τον ΠΑΟ. Τωρα για το F4 πιστευω πως στο Barca-Real θα περασει η Barca και στο Maccabi-Csska θα περασει η Csska(αν και θα προτιμουσα Maccabi, ιδιαιτερα μαχητικη φετος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Σημερα εχω την εντυπωση πως φανηκε η διαφορα ποιοτητας και δυναμικοτητας μεταξυ ΤΣΣΚΑ-ΠΑΟ(και ΡΕΑΛ-ΟΣΦΠ). Τι να γινει φετος ημασταν απλα καλοι(και οι δυο ομαδες). Του χρονου παλι με ελπιζω καλυτερο σχεδιασμο για τον ΠΑΟ. Τωρα για το F4 πιστευω πως στο Barca-Real θα περασει η Barca και στο Maccabi-Csska θα περασει η Csska(αν και θα προτιμουσα Maccabi, ιδιαιτερα μαχητικη φετος).
Πιστεψε με Real csska τελικο και θα το παρει ρεαλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Πιστεψε με Real csska τελικο και θα το παρει ρεαλ

Προς τι τοση σιγουρια;;; Εμενα μου φαινεαι πολυ πιο σταθερη ομαδα η Barca στην Ευρωλιγκα(μιας και πρωταθλημα ισπανιας δεν βλεπω, οποτε δεν εχω αποψη). Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα. Οποιος και να το παρει το ιδιο μου κανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Aρχιζει σε λιγο ο μεγαλος τελικος για το κυπελλο ελλαδας!! το χειροτερο απο ολα ειναι οτι το δειχνει ζωντανα μονο απο το ote tv, ενω οι τελικοι κανονικα θεωρουνται σημαντικα αθλητικα γεγονοτα και πρεπει να προβαλλονται απο δημοσιο καναλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
αυτα κανουν και μετα κλαινε για την πειρατεια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπράβο στον ΠΑΟΚ :P:P:worry::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παίζει σήμερα να ήταν η πρώτη φορά στη ζωή μου που χάρηκα για νίκη του βάζελου :P Συγχαρητήρια που στήσατε στα τέσσερα τις μπουγάτσες γιατί το παίζανε πολύ μαγκιά στη ζούγκλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top