Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Σιγουρα θα βγει μια σκουπα σημερα μπορει και 2!! Δυσκολα να γινει το 2-2 και απο τις 2 ομαδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Άντε βρε παιδιά, Καλή τύχη να έχουν οι ομάδες μας! Πιστεύω θα γίνει και για τις δύο σήμερα το 2-1, και από εκεί και έπειτα όλα παίζονται. Εντάξει, για να λέμε και του στραβού το δίκιο, τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα απέναντι σε ΤΣΣΚΑ - ΡΕΑΛ. Κάτι μου λέει ότι μετά το 2-1 (που θέλω να πιστεύω θα γίνει και από τις δύο μας ομάδες), η μία εκ των δύο θα αποκλειστεί με 3-1 εντέλει, ενώ η άλλη θα κάνει το 2-2 και θα αποκλειστεί στις λεπτομέρειες στο 5ο παιχνίδι. Αυτή είναι η δική μου πρόβλεψη! :D Εύχομαι να διαψευσθώ και να περάσουν Final4 και οι δύο!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παιδια τι ωρα αρχιζουν οι αγωνες σημερα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ελληνική Ψυχή ... και ΟΛΑ παίζονται!

Υ.Γ: έπεσα μέσα στο πρώτο σκέλος της πρόβλεψης μου. Ελπίζω όσο αφορά το δεύτερο, να πέσω έξω!

ΠΑΝΑΘΑ και ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ μειώνουν τη σειρά σε 2-1. Πάμε για το 2-2 μεθαύριο, και μετά όλα για όλα σε Μόσχα και Μαδρίτη αντίστοιχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μπραβο και στις 2 ομαδες παμε τρ για το 2-2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
πραγματικα ο παναθηναικος εχει καταντησει επιθετικα μπασκετικο εκτρωμα και το λεω και ειμαι παναθηναικος.Δεν υποφερεται αλλο αυτο το πραγμα.λιγη στοιχειωδη ευστοχια να ειχαν τετοιο χαλι δεν θα παρουσιαζαμε.εμεις και η εφες του αγγελλου παιζει να να ειμαστε οι χειροτερες ομαδες σε επιθετικο ταλεντο στην ευρωπη αυτη τη στιγμη.η αμυνα ειναι απιθανη οταν με αυτα τα θηρια κανεις αυτο που κανεις αυτο και μονο του συνιστα κατορθωμα αν και εχω την αισθηση οτι ειναι πολυ καλο που δεν παιζει ο τεοντοσιτς οσο ψυχακιας και αν ειναι μπορει να κουβαλησει μπαλα πραγμα που δεν κανει ο τζακσον και ο παργκο.τωρα για την τεταρτη εχω μια αισθηση οτι θα κερδισουμε πιο ευκολα απο τη δευτερα χωρις βεβαια να θελω να προκαταβαλω τιποτα,ολα παιζονται.το θεμα ειναι κερδιζεις μπορεις μετα να κανεις το break εκει μεσα.εχουν μια εδρα που φαινομενικα δεν ειναι εδρα αλλα επικρατει μια ατμοσφαιρα που σε κοιμιζει λες και ειναι εκκλησια και σου γυρναει μπουμερανγκ.ασε που παντα τα ματς εκει ειναι απογευμα.δεν ξερω μακαρι αλλα με τετοιο διαμαντιδη χλωμο εως απιθανο.

Άντε βρε παιδιά, Καλή τύχη να έχουν οι ομάδες μας! Πιστεύω θα γίνει και για τις δύο σήμερα το 2-1, και από εκεί και έπειτα όλα παίζονται. Εντάξει, για να λέμε και του στραβού το δίκιο, τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα απέναντι σε ΤΣΣΚΑ - ΡΕΑΛ. Κάτι μου λέει ότι μετά το 2-1 (που θέλω να πιστεύω θα γίνει και από τις δύο μας ομάδες), η μία εκ των δύο θα αποκλειστεί με 3-1 εντέλει, ενώ η άλλη θα κάνει το 2-2 και θα αποκλειστεί στις λεπτομέρειες στο 5ο παιχνίδι. Αυτή είναι η δική μου πρόβλεψη! :D Εύχομαι να διαψευσθώ και να περάσουν Final4 και οι δύο!!!:clapup:

πραγματικα εισαι πολυ γροσουζα και εγω κατι τετοιο βλεπω.και αν παει ο παναθηναικος σε πεμπτο παιχνιδι πολυ φοβαμαι οτι αυτες οι λεπτομερειες δε θα ειναι αγωνιστικες αλλα οι αποφασεις των διαιτητων.Παρεμπιπτοντως παρατηρω οτι η διαιτησια παει τρενο τον ολυμπιακο στη σειρα με τη ρεαλ ειδικα στα ματς της ισπανιας παραηταν φιλικη η διαιτησια για φιλοξενουμενη ομαδα ενω εμας μας σφαζουν σε καθε ματς,καλα για το δευτερο δε χρειαζεται σχολιο αλλα στο πρωτο το εχει γυρισει κατα ενα μερος και η διαιτησια,χτες με το ζορι να νικησει η cska εκεινο το φαουλ με τις 3 βολες απλα για γελια στο 58 54 που εγινε 58 57.τελοσπαντων ιδωμεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αν ο παο βελτιωθει στην επιθεση και κρατησει την ιδια αμυνα πιστευω οτι θα περασει.
Ο ολυμπιακος τωρα πρεπει να τρεξει γιατι αμα παει σε 5 παιχνιδι θα ειναι πολυ δυσκολο να περασει μεσα στην Μαδριτη.
Υ.Γ. Το σαββατο εχουμε τελικο κυπελλου μη το ξεχναμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Αν ο παο βελτιωθει στην επιθεση και κρατησει την ιδια αμυνα πιστευω οτι θα περασει.
Ο ολυμπιακος τωρα πρεπει να τρεξει γιατι αμα παει σε 5 παιχνιδι θα ειναι πολυ δυσκολο να περασει μεσα στην Μαδριτη.
Υ.Γ. Το σαββατο εχουμε τελικο κυπελλου μη το ξεχναμε

βλεπεις εσυ καμια βελτιωση στην επιθεση σε 30 ματς ευρωλιγκας φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Μόλις έκλεισα εισιτήρια με την κολλητή μου για τον αυριανό αγώνα Παναθηναϊκός - CSKA !Ανυπομονώ για την ώρα!

FORZA PANATHA! Το έβδομο ζητώ.......!!!



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μόλις έκλεισα εισιτήρια με την κολλητή μου για τον αυριανό αγώνα Παναθηναϊκός - CSKA !Ανυπομονώ για την ώρα!

FORZA PANATHA! Το έβδομο ζητώ.......!!!




θα σας στειλουμε ολη την θετικη μας ενεργεια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μακαρι να μπορουσα να ερθω να δω τον αγωνα της παναθα.
Αλλα και παλι θα υποστηριζω την ομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αν έμενα Αθήνα θα πήγαινε σίγουρα. Μακάρι να παίξει καλό μπάσκετ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από ό,τι φαίνεται πάντως, ο ΠΑΟ κουμαντάρει καλύτερα την ΤΣΣΚΑ και του δίνω πιθανότητες για πρόκριση, δύσκολα βέβαια. Αντίθετα, ο ΟΣΦΠ τα έχει βρει μπαστούνια, και να κερδίσει σήμερα, η Ρεάλ δεν πρόκειται να χαριστεί στη Μαδρίτη.

Ρεάλ και Μπάρτσα φέτος πάνε τρένο, είναι αχτύπητες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πάμε για το 2-2 ρε Πανάθα.
Καλή τύχη και στον Ολυμπιακό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
δυσκολα τα πραγματα προκλητικοτατη μεχρι στιγμης η διαιτησια αν κοιταξουμε τα 2 στοιχεια που πρεπει να παμε τελεια για να κερδισουμε την cska και στα 2 ειμαστε για τα θηρια.επιθετικα rebounds μας περνα η cska καλα για τριποντα το αφηνω καλυτερα.μακαρι να γινει το θαυμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ακομα 10 λεπτα εμειναν νικαμε με 3 παμε δυνατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ναι 2 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ΝΑΙ!

ΥΓ: θα μας αφήσουν στον τόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Μόλις γύρισα από το γήπεδο. Τι ατμόσφαιρα Θεέ μου... Περιττό να πω πως έχει κλείσει παντελώς η φωνή μου.

Από που να ξεκινήσω και που να τελειώσω... Από τι στιγμή που ο Φώτσαρος βάζει το τρίποντο στο τέλος; Από την ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ εμφάνιση του Λουκά; Από το "Διαμαντίδης, ολέ, ολέ, ολέ !" λίγο πριν τις βολές του αρχηγού; Από την καταλυτική εμφάνιση του Λάσμε; Από τον θρυλικό Γιόνας; Από το χτυποκάρδι στις τελευταίες ενέργειες του Ούκιτς;

Εν ολίγοις, Τρομερή νίκη! Το πίστευαν τα παλικάρια, το ήθελαν, το πήραν. Πάμε τώρα στη Μόσχα για την ανατροπή (μοναδική στην ιστορία της Euroleague από το 2-0 ). Μπορούμε!

ΠΑΟ εδώ! ΠΑΟ εκεί! Όπου κι αν παίζεις πάντα θα ' μαστε μαζί!ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top