Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Καλα,το λες αυτο επειδη χθες δεν ειχαμε ενα χιτσκοκικο,ενα γκρανκινιολικο φιναλε.:P
Ξέχασες το θριλερικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Βλέπουν Τζέτερ στον Παναθηναϊκό!



Με τον Ούκιτς λόγω του τραυματισμού να είναι μακριά από το περσινό εξαιρετικό πρόσωπο που είχε δείξει και τον Παππά να μην έχει καταφέρει να προσαρμοστεί ακόμα, κάτι λογικό καθώς μιλάμε για έναν νεαρό παίκτη που έκανε άλμα στην καριέρα του, στον Παναθηναϊκό από την αρχή της χρονιάς, όλο το βάρος όσον αφορά τις θέσεις των γκαρντ, έχει πέσει στους Διαμαντίδη και Κάρι.

Οι «πράσινοι» εδώ και αρκετά μεγάλο χρονικό διάστημα προσπαθούν να βρουν τον ιδανικό παίκτη που θα πλαισιώσει τους άλλους δύο και φαίνεται να έχουν καταλήξει στο όνομα. Σύμφωνα με το ebasket.gr, ο εκλεκτός των νταμπλούχων είναι ο Αμερικανός που αγωνίζεται στην Εθνική Ουκρανίας Γιουτζίν «Που» Τζέτερ.

Ο 31χρονος και ύψους 1.80 Τζέτερ αγωνίζεται στην Κίνα και τους Σάνγκντονγκ Φλέιμινγκ Μπουλς έχοντας μέσο όρο 26.1 πόντους. Ο έμπειρος πλέι μέικερ έγινε πιο γνωστός στους περισσότερους φίλους του μπάσκετ με την παρουσία του στο πρόσφατο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα που διεξήχθη στην Σλοβενία. Εκεί με τη φανέλα της Ουκρανίας είχε 13.5 πόντους μέσο όρο, 3.5 ριμπάουντ και 4.1 ασίστ, συμβάλλοντας τα μέγιστα στο να καταλάβει η ομάδα του την 6η θέση και να πάρει την πρόκριση για το Παγκόσμιο της Ισπανίας.

Όσον αφορά τις ομάδες, πριν πάει να βρει την τύχη του στην Κίνα, αγωνίστηκε σε Μενόρκα (2008-’09), Ουνικάχα (2009) και Μπανταλόνα (2011-’12), ενώ έχει περάσει από την Ουκρανία (Κίεβ, 2007-’08 ), το Ισραήλ (Χάποελ Ιερουσαλήμ, 2009-’10) και το ΝΒΑ (Σακραμέντο Κινγκς, 2010-’11), πριν καταλήξει στην Κίνα και τους Σάνγκντονγκ Φλέιμινγκ Μπουλς.

Αξίζει να αναφέρουμε πως ο Τζέτερ δεν πιάνει θέση ξένου αλλά κοινοτικού και δικαίωμα στην Ευρωλίγκα αν όλα πάνε καλά και αποκτηθεί, θα έχει μετά το ματς με τον Ολυμπιακό και μέχρι τις 26 που ολοκληρώνεται η προθεσμία. Βέβαια επειδή έτσι και αλλιώς θα πρέπει στο ελληνικό πρωτάθλημα να υπάρχουν έξι ξένοι και κοινοτικοί μαζί, αν ο Παναθηναϊκός αποκτήσει τον Τζέτερ θα πρέπει να αφήσει εκτός πρωταθλήματος κάποιον, καθώς ήδη υπάρχουν οι Γκιστ, Λάσμε, Ματσιούλις, Ούκιτς, Κάρι και Μπατίστ, με τον τελευταίο να είναι και ο πιθανότερος να μείνει εκτός, αν φυσικά ξαναλέμε αποκτηθεί ο 31χρονος Αμερικανός με ουκρανικό διαβατήριο.




Διάβασε περισσότερα στο: Βλέπουν Τζέτερ στον Παναθηναϊκό! (vids) | gazzetta.gr
Follow us: @gazzetta_gr on Twitter | gazzetta.gr on Facebook


Τον έχετε δει καθόλου, γιατί εγώ πέραν του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος που τον είδα σε λίγα ματς, δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη.
Για να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanahtIstratis

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ρε Πανάθα όχι άλλους 30χρονους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ρε Πανάθα όχι άλλους 30χρονους...

Συμφωνώ μαζί σου! Φαντάζομαι όμως ότι πρόκειται για προσωρινή λύση( μέχρι τέλους σεζόν), εωσότου επανέλθει ο Ούκιτς από το θέμα με τους αχίλλειους, και ο Παππάς από τον προηγούμενο τραυματισμό του. Εγώ πάντως, (αν και ξέρω ότι δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μία στο εκατομμύριο) ήθελα πάντα Καλάθη για guard. Αν και πιστεύω πως αυτό που χρειαζόμαστε πιο πολύ είναι ένα 5άρι που να παίζει λυσσαλέα άμυνα με κινήσεις στο post game κυρίως, αλτικός, ταχύς(με περιστροφές). Αν τραυματιστεί ο Λάσμε δηλαδή με ποιον θα παίξουμε; Με τον Μαύρο, το Μπατίστ( που πλέον μεγάλωσε και έχει χάσει τη δυναμικότητα των κινήσεων) ή τον Σανγκ που απλά ...συμπληρώνει τυπικά το ρόστερ;

Α και κάτι άλλο! Προσωπικά, θέλω από πέρυσι Μποχωρίδη και Βεζένκοβ του Άρη! Μαζί με Παππά, Γιάνκοβιτς, Χαραλαμπόπουλο, Διαμαντάκο θα φτιάψουμε αξιοζήλευτο ελληνικό κορμό για το μέλλον.
Βέβαια εμένα πάντα μου άρεσε και σαν παίκτης ο Μάντζαρης αλλά τώρα είναι αργά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PanahtIstratis

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ΟΚ για τον Καλάθη στην αρχή της χρονιάς είχαμε ελπίδες ότι θα ήταν κι αυτός περίπτωση Σπανούλη-Φώτση και θα γυρνούσε. Αλλά βλέποντας πως έχει ανεβάσει στροφές στο ΝΒΑ και κάνει παιχνιδάρες τώρα τελευταία, οι πιθανότητες μειώνονται.
Πιστεύω πως αν θέλουμε να πάρουμε μια καλή λύση στα γκαρντ πρέπει να είναι και μια λύση που να μπορεί να βοηθήσει για χρόνια, γιατί μην ξεχνάμε πως έχουμε Μήτσο και Καρρυ στα 34.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Μπάλα Μπάσκετ

Φίλοι της Καλαθόσφαιρας, χρειάζομαι βοήθεια!

Θέλω να αγοράσω μία καλή σχετικά μπάλα μπάσκετ (40 - 70 ευρώ), μιας και αποφάσισα πως θέλω να ασχοληθώ ξανά ( μιας και πλέον έχω χρόνο) με το άθλημα. Ως γυναίκα σκέφτομαι να κατευθυνθώ σε 6άρα. Μάλλον δερμάτινη (πλαστική αποκλείεται είναι σκληρή και δε μου αρέσει η αίσθηση στα χέρια), θέλω να ναι μαλακή, να επιτρέπει καλό κράτημα,spinning και να είναι κατάλληλη και για indoor και για outdoor παιχνίδι.
Προβληματίζομαι όμως αρκετά στο θέμα της μάρκας. Και ιδού το δίλημμα: Spalding, Molten, Nike ή Wilson;
(παλιά έπαιζα με molten αλλά αν έχετε να μου προτείνετε κάτι καλύτερο θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως)

Όποιος είναι γνώστης επί του θέματος, μπορεί να μου πει θετικά-αρνητικά της κάθε μάρκας και να με κατευθύνει, γιατί μόνη μου δε το βλέπω να αποφασίζω εύκολα... :redface:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Wilson ειχαμε στις προπονησεις στην ομαδα,που καναμε σε ανοικτο, και ηταν πραγματικα σκυλια...
Εγω ειχα την προηγουμενη της Ευρωλιγκας(την Nike) και ειχε βγει αρκετα καλη. Μετα απο 4-5 χρονια αρχισε να κανει τα πρωτα νερα και τελικα την εγκατελειψε. Αλλα να λεμε την αληθεια ειχε γραψει πολλες ωρες και ακομα περισσοτερο σουτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Wilson ειχαμε στις προπονησεις στην ομαδα,που καναμε σε ανοικτο, και ηταν πραγματικα σκυλια...
Εγω ειχα την προηγουμενη της Ευρωλιγκας(την Nike) και ειχε βγει αρκετα καλη. Μετα απο 4-5 χρονια αρχισε να κανει τα πρωτα νερα και τελικα την εγκατελειψε. Αλλα να λεμε την αληθεια ειχε γραψει πολλες ωρες και ακομα περισσοτερο σουτ.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου! Λες να πάω για Wilson δηλαδή;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου! Λες να πάω για Wilson δηλαδή;

Αμα δεν την δοκιμασεις την μπαλα να την σκασεις δυο-τρεις φορες να αλλαξεις και καμια πασουλα με καναν φιλο οτι και να σου πουμε μπορει να μην ισχυει. Ο καθενας εχει αλλο χερι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Δίκιο έχεις, ευχαριστώ πολύ πάντως για την βοήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Με Contrast συναισθημάτων για μπασκετικό Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό εξελίχθηκε η χτεσινή μέρα η οποία περιλάμβανε την έκτη αγωνιστική στο πρόγραμμα του Τop 16 της Euroleague.

Ο Ολυμπιακός από την πλευρά του, φιλοξένησε στην έδρα του στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας την τούρκικη Αναντόλου Εφές, την οποία και υποχρέωσε σε ήττα με σκορ 78 - 60 υπέρ του, κάνοντας έτσι το 4-2. Οι ερυθρόλευκοι ήταν καλύτεροι σχεδόν σε όλο το διάστημα του παιχνιδιού και πήραν μία εύκολη νίκη όπως άλλωστε υποδηλώνει και το τελικό ευρύ σκορ. Απών από την αναμέτρηση για την Εφές ο Τζαμόν Γκόρντον ο οποίος δεν κατάφερε να αγωνιστεί κόντρα στην πρώην ομάδα του. Παράλληλα στα μισά της δεύτερης περιόδου η Εφές έχασε τον Κερέμ Γκονλούμ (χτύπημα στο δεξί γόνατο) και με τον Σεμίχ Ερντέν να προέρχεται από πολυήμερη απουσία και να μην είναι σε θέση να αναπληρώσει το κενό, η ρακέτα της εξελίχθηκε σε αφύλακτη διάβαση για τον ΟΣΦΠ (21 στις 34 προσπάθειες στην ρακέτα).
Πόντοι: Πέτγουεϊ 9 , Ντάνστον 13 , Σπανούλης 16 , Περπέρογλου 6 , Σλούκας 5, Κόλινς 2 , Σίμονς 2 , Μπέγκιτς 10, Πρίντεζης 2 , Μάντζαρης 2, Λοτζέσκι 13 .

Από την άλλη πλευρά, ο Παναθηναϊκός ταξίδεψε στη Μάλαγα για να αντιμετωπίσει την Ουνικάχα. Έχοντας ήδη 2 συνεχόμενες ήττες από Φενέρ και Μπαρτσελόνα, αναζήτησε, με ανεβασμένη ομολογουμένως ψυχολογία από την κατάκτηση του 15ου Κυπέλλου στην ιστορία του, την νίκη. Ωστόσο, το αποτέλεσμα δεν άφησε ικανοποιημένη την ομάδα του Πεδουλάκη εφόσον έφυγε ηττημένη (3 νίκες - 3 ήττες). Δήμιοι του οι Αμερικανοί Τούλσον και Κεινερ-Μέντλει ( 20 και 21 πόντοι αντίστοιχα) οι οποίοι συντέλεσαν στο μέγιστο βαθμό στην απίστευτη ευστοχία των Ισπανών από 6,75 μ.(15/27 τρίποντα). Παράλληλα ο Παναθηναϊκός... χάρισε 11 δεύτερες επιθέσεις στους αντιπάλους του, δεν απέφυγε τις κακές επιλογές στην επίθεση και τα εύκολα λάθη κι έδωσε τ' ανάλογα δικαιώματα. Με ανύπαρκτη σχεδόν περιφερειακή άμυνα δε θύμιζε σε τίποτα το πραγματικό του πρόσωπο. Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Παναθηναϊκός αγωνίστηκε χωρίς τον Τζέιμς Γκιστ ( θλάση στους προσαγωγούς) ο οποίος προφυλάχθηκε από τον κόουτς Αργύρη, κάτι όμως που δεν αποτελεί σε καμία περίπτωση δικαιολογία ή αίτιο της ήττας.Τελικό σκορ : 87 - 71.

Όπως είναι αυτονόητο, η αναμέτρηση των δύο "αιωνίων" την επόμενη εβδομάδα για την τελευταία αγωνιστική του πρώτου γύρου του top16 , έχει λάβει τη μορφή ενός ακόμα Τελικού. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Ο.Α.Κ.Α και το αποτέλεσμα κρίνεται καθοριστικής σημασίας.


ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΜΑΣ ΣΤΗ EUROLEAGUE!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Την διέλυσε την άρσεναλ η μπάγερν. Οκ δίκαιο το αποτέλεσμα ούτε να αντιδράσει δεν μπορούσε η άρσεναλ ειδικά μετά το γκολ.

Αχ την μισώ. :( Θέλω το κεφάλι του ρόμπεν σε πιάτο. :(

Αυτά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραιο ποδοσφαιρο οντως η Μπαγερν. Βεβαια με 10 παιχτες απεναντι σε μια Γερμανικη ομαδα εχεις παντα λιγες πιθανοτητες:P Ο Κροος επισης ειναι πολυ ωραιος ποδοσφαιριστης κριμα θα ειναι να μην τον κρατησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Την διέλυσε την άρσεναλ η μπάγερν. Οκ δίκαιο το αποτέλεσμα ούτε να αντιδράσει δεν μπορούσε η άρσεναλ ειδικά μετά το γκολ.

Αχ την μισώ. :( Θέλω το κεφάλι του ρόμπεν σε πιάτο. :(

Αυτά :redface:

ο ρομπέν τι σε έφταιξε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πάντως νομίζω ότι και αριθμητικό πλεονέκτημα να μην είχε η μπάγερν πάλι θα το έφερνε ο παιχνίδι όπως ήθελε και θα κέρδιζε. Δεν χάνει εύκολα και έχει πάρα πολύ καλή ομάδα. (δυστυχώς γιατί την αντιπαθώ άπειρα αλλά τι να κάνουμε :redface:)
ο ρομπέν τι σε έφταιξε; :P
Το μισώωωωωω. :D Αυτόν και τον γκουαρντιόλα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οντως ισχυει! Εχει υπεροπλια σε ολες τις γραμμες και δεν εχει ποιον να βαλει στην ενδεκαδα ο Γκουαρδιολα (που ειναι τοπ-κλας προπονητης). Ωραια παιζει, πολυ καλυτερα απο Μπαρτσελονα κατα την γνωμη μου για αυτο χαρηκα πολυ που περσυ τη εριξε 7 γκολακια συνολικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Πάντως νομίζω ότι και αριθμητικό πλεονέκτημα να μην είχε η μπάγερν πάλι θα το έφερνε ο παιχνίδι όπως ήθελε και θα κέρδιζε. Δεν χάνει εύκολα και έχει πάρα πολύ καλή ομάδα. (δυστυχώς γιατί την αντιπαθώ άπειρα αλλά τι να κάνουμε :redface:)

Το μισώωωωωω. :D Αυτόν και τον γκουαρντιόλα. :redface:

έτσι απλά τον μισείς;
η επειδή είναι στην μπάγερν :P

νταξει κ γω δε παω την μπαγερν
αλλά ο πεπ είναι αλανι

ελπίζω να τον πάρει κ η γιουβε κάποια στιγμή :P
(δεν τον παω τόσο τον κόντε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Οντως ισχυει! Εχει υπεροπλια σε ολες τις γραμμες και δεν εχει ποιον να βαλει στην ενδεκαδα ο Γκουαρδιολα (που ειναι τοπ-κλας προπονητης). Ωραια παιζει, πολυ καλυτερα απο Μπαρτσελονα κατα την γνωμη μου για αυτο χαρηκα πολυ που περσυ τη εριξε 7 γκολακια συνολικα...
Κάπως έτσι. Είναι πολύ δύσκολος αντίπαλος γενικά και δεν ξέρω που μπορεί να σκοντάψει στην πορεία. Γιατί νομίζω την πρόκριση σε αυτήν την φάση δεν θα τη χάσει με τίποτα. Και δεν θέλω να πάει τελικό και φέτος. :'(
έτσι απλά τον μισείς;
η επειδή είναι στην μπάγερν :P
Επειδή παίζει στην μπάγερν και επειδή στο μουντιάλ του '10 με είχε σπάσει τα νεύρα :P
Αυτός και η εθνική γερμανίας. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Κάπως έτσι. Είναι πολύ δύσκολος αντίπαλος γενικά και δεν ξέρω που μπορεί να σκοντάψει στην πορεία. Γιατί νομίζω την πρόκριση σε αυτήν την φάση δεν θα τη χάσει με τίποτα. Και δεν θέλω να πάει τελικό και φέτος. :'(

Επειδή παίζει στην μπάγερν και επειδή στο μουντιάλ του '10 με είχε σπάσει τα νεύρα :P
Αυτός και η εθνική γερμανίας. :redface:

δε θέλω να σε στεναχωρεσω αλλά η μπαγερν έτσι πως παίζει θα πάει τελικό :P

τώρα βγήκε κ η εθνική γερμανίας :hehe:
άρα μισείς ότι έχει σχέση με γερμανία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάπως έτσι. Είναι πολύ δύσκολος αντίπαλος γενικά και δεν ξέρω που μπορεί να σκοντάψει στην πορεία. Γιατί νομίζω την πρόκριση σε αυτήν την φάση δεν θα τη χάσει με τίποτα. Και δεν θέλω να πάει τελικό και φέτος. :'(

Ισως να σκονταψει σε καμια Τσελσι, Ρεαλ... Νταξ και η Μπαρτσελονα ειναι παντα μεγαλη ομαδα. Και με την Παρι πιθανον. Γενικα εγω φαβορι για Τσου λου λεω Μπαγερν και Τσελσι. Ελπιζω οχι Ρεαλ που μου ειναι η πιο αντιπαθης ομαδα μετα τον Ολυμπιακο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top