Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
https://www.aek365.com/a-310257/stamataei-to-podosfairo-o-mixalhs-paulhs.htm
Ο Θεος να του δινει δυναμη να αντιμετωπιζει το προβλημα υγειας που εχει.:(
Στεναχωρεθηκα οταν το εμαθα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λευτέρης Β

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης Β αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ΟΦΗ.

support your local team ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Καλή δύναμη στον Μιχάλη Παυλή. Μακάρι να ξεπεράσει όσο το δυνατόν γρηγορότερα αλλά και ανώδυνα το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥΤΣΑ ΟΕ ΟΕ ΟΕ!
Τα τελειώσαμε τα τουρκάκια με σούπερ Περπε και kill Bill που κένταγε σήμερα.
(Εις υγείαν Ζέλικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Ο βασιλιάς της Ευρώπης είναι εδώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγχαρητηρια στον Ολυμπιακο! Επαιξε πραγματικα πολυ σπουδαια σημερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥΤΣΑ ΟΕ ΟΕ ΟΕ!
Τα τελειώσαμε τα τουρκάκια με σούπερ Περπε και kill Bill που κένταγε σήμερα.
(Εις υγείαν Ζέλικο)

Η αρνητική ψήφος είναι για τη βωμολοχία που συνιστά χαμηλό επίπεδο νοημοσύνης και αναγωγής του αθλητισμού σε πράξη πρόστυχου περιεχομένου! Κατά τα άλλα μπράβο στον ΟΣΦΠ ! Τρομερό παιχνίδι!!!! Καταπληκτικοί οι πρώην πράσινοι, και γενικά η ομάδα θύμισε κάτι από πέρυσι.
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΟ FINAL4!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η αρνητική ψήφος είναι για τη βωμολοχία που συνιστά χαμηλό επίπεδο νοημοσύνης και αναγωγής του αθλητισμού σε πράξη πρόστυχου περιεχομένου! Κατά τα άλλα μπράβο στον ΟΣΦΠ ! Τρομερό παιχνίδι!!!! Καταπληκτικοί οι πρώην πράσινοι, και γενικά η ομάδα θύμισε κάτι από πέρυσι.
ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΟ FINAL4!!!!!!!:clapup:

Κομπλεξικός alert

Πήξαμε στους αποστειρωμένους λες και έβρισα εσένα να πούμε.. να φανταστώ δεν έχεις πάει ποτέ γήπεδο μαγκάκο ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κομπλεξικός alert

Πήξαμε στους αποστειρωμένους λες και έβρισα εσένα να πούμε.. να φανταστώ δεν έχεις πάει ποτέ γήπεδο μαγκάκο ε;

Ρε ειναι κοπελα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Κομπλεξικός alert

Πήξαμε στους αποστειρωμένους λες και έβρισα εσένα να πούνε.. να φανταστώ δεν έχεις πάει ποτέ γήπεδο μαγκάκο ε;

ΕΧΩ διαρκείας...:whistle:
Απλά πάντα σιχαινόμουν αυτό που έβλεπα στο γήπεδο από τους οργανωμένους. Πάω να δω άθλημα και όχι κάτι κατσίκια να χοροπηδάνε ( χωρίς να βλέπουν το ματς- με πλάτη-) και να βρίζουν ΑΣΥΣΤΟΛΩΣ αντιπάλους, μάνες και δε ξέρω γω τι άλλο!
Δεν είπα ότι έβρισες εμένα. Προφανώς πήγαινε στην αντίπαλο φενέρ που ηττήθηκε. Απλά δε μου αρέσει η βωμολοχία γενικότερα:) Πρέπει να ντρέπομαι γι αυτό ?:)
*Και μάλλον κομπλεξικός είναι κάποιος με σύμπλεγμα κατωτερότητος δηλ που αναλώνεται σε υποβιβασμό του αντιπάλου προκειμένου να ανυψώσει φαινομενικά και πλασματικά τον εαυτό του! Κάτι που έκανες εσύ αν δεν κάνω λάθος. εγώ εξήρα τον Ολυμπιακό για το καταπληκτικό μπάσκετ που έπαιξε χωρίς να αναφερθώ ειρωνικά στην αντίπαλό του ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Η αρνητική ψήφος είναι για τη βωμολοχία που συνιστά χαμηλό επίπεδο νοημοσύνης και αναγωγής του αθλητισμού σε πράξη πρόστυχου περιεχομένου!
Παιδια ο αθλητισμος και το γηπεδο ειναι για πολλους ενας τροπος εκτονωσης... Το να πας στο γηπεδο η να βλεπεις εναν αγωνα με τους φιλους σου και να βριζεις, να παθιαζεσαι και να φωναζεις ΔΕ συνιστά χαμηλό επίπεδο νοημοσύνης και αναγωγής του αθλητισμού σε πράξη πρόστυχου περιεχομένο αλλα ουτε κομπλεξικο με συνδρομο κατωτεροτητας σε κανει....Αν ειχαν ολοι τη νοοτροπια σου τοτε τα γηπεδα θα ηταν εκκλησιες και η εδρα δε θα επαιζε κανενα ρολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ένα έχω να πω..:Ποιός Γκάλης ! ο σπανουλης εχει παρει αυτά :

  • FIBA Intercontinental Cup MVP (2013)
  • Euroleague MVP (2013)
  • 3x Euroleague Final Four MVP (2009, 2012, 2013)
  • 5x All-Euroleague Team
    • 2x All-Euroleague First Team (2012, 2013)
    • 3x All-Euroleague Second Team (2006, 2009, 2011)
  • FIBA EuroBasket All-Tournament Team (2009)
  • 2x All-Europe Player of the Year (2012, 2013)
  • 2x Acropolis Tournament MVP (2007, 2009)
  • 2x Greek Basket League MVP (2009, 2012)
  • Greek Basket League Best Young Player (2002)
  • Balkan Athlete of the Year (2009)
Ο Σπανούλης εχει παρει ολα αυτα , ενω τις δυο τελευταιες ευρωλιγκες ηταν ηγετης με συμπαικτες πιτσιρικαδες και αγνωστους ξενους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
1oν οταν επαιζε ο Γκαλης οι μισες απο αυτες τις διοργανωσεις και τους ατομικους τιτλους δεν υπηρχαν... Επισης αν και Ολυμπιακος και εγω, εχω να πω οτι τωρα λες μαλακιες...
Ο Γκαλης εφερε το μπασκετ στην Ελλαδα και μπορουμε και βλεπουμε τωρα εμεις τις ομαδες μας σε τοσο υψηλο επιπεδο... Αν δεν ηταν αυτος ο Σπανουλης και ο Διαμαντιδης τωρα δε θα παιζαν μπασκετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε ειναι κοπελα:P
Συμβαίνουν κι αυτά :P
ΕΧΩ διαρκείας...:whistle:
Απλά πάντα σιχαινόμουν αυτό που έβλεπα στο γήπεδο από τους οργανωμένους. Πάω να δω άθλημα και όχι κάτι κατσίκια να χοροπηδάνε ( χωρίς να βλέπουν το ματς- με πλάτη-) και να βρίζουν ΑΣΥΣΤΟΛΩΣ αντιπάλους, μάνες και δε ξέρω γω τι άλλο!
Δεν είπα ότι έβρισες εμένα. Προφανώς πήγαινε στην αντίπαλο φενέρ που ηττήθηκε. Απλά δε μου αρέσει η βωμολοχία γενικότερα:) Πρέπει να ντρέπομαι γι αυτό ?:)
*Και μάλλον κομπλεξικός είναι κάποιος με σύμπλεγμα κατωτερότητος δηλ που αναλώνεται σε υποβιβασμό του αντιπάλου προκειμένου να ανυψώσει φαινομενικά και πλασματικά τον εαυτό του! Κάτι που έκανες εσύ αν δεν κάνω λάθος. εγώ εξήρα τον Ολυμπιακό για το καταπληκτικό μπάσκετ που έπαιξε χωρίς να αναφερθώ ειρωνικά στην αντίπαλό του ! :)

Αφού λοιπόν απλώς δεν σου αρέσει το βρισιμο δεν μπορείς να κατακρίνεις τον άλλον που βρίζει. Όπως είπε κι ο Φρέντος στο γήπεδο πας και για εκτόνωση, είναι απόλυτα θεμιτό αυτό. Και μετά μου λες οτι έχω χαμηλή νοημοσύνη και κομπλεξικός επειδή κάνω κάτι απόλυτα φυσικό όταν βλεπει καποιος ένα ματς. Εσύ έχεις το θέμα κοπελιά. Στο γήπεδο δεν πάμε να καθίσουμε ήσυχα ήσυχα και να διατυπώσουμε τις απόψεις μας πάνω στο σύστημα που παίζει ο καθε κοουτς. Αν θες συμπεριφορά ήσυχη άντε γράψου κατηχητικό ή τράβα δες μπάντμιντον και γκολφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Συμβαίνουν κι αυτά :P


Αφού λοιπόν απλώς δεν σου αρέσει το βρισιμο δεν μπορείς να κατακρίνεις τον άλλον που βρίζει. Όπως είπε κι ο Φρέντος στο γήπεδο πας και για εκτόνωση, είναι απόλυτα θεμιτό αυτό. Και μετά μου λες οτι έχω χαμηλή νοημοσύνη και κομπλεξικός επειδή κάνω κάτι απόλυτα φυσικό όταν βλεπει καποιος ένα ματς. Εσύ έχεις το θέμα κοπελιά. Στο γήπεδο δεν πάμε να καθίσουμε ήσυχα ήσυχα και να διατυπώσουμε τις απόψεις μας πάνω στο σύστημα που παίζει ο καθε κοουτς. Αν θες συμπεριφορά ήσυχη άντε γράψου κατηχητικό ή τράβα δες μπάντμιντον και γκολφ.

Είσαι και φοιτητής φιλολογίας...δίνεις και ένα καλό παράδειγμα ποιότητας λεξιλογίου! :P :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είσαι και φοιτητής φιλολογίας...δίνεις και ένα καλό παράδειγμα ποιότητας λεξιλογίου! :P :lol: :lol:

Χαχαχα δεν υπάρχουν φιλολογίες οταν πρόκειται για μπάλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Συμβαίνουν κι αυτά :P


Αφού λοιπόν απλώς δεν σου αρέσει το βρισιμο δεν μπορείς να κατακρίνεις τον άλλον που βρίζει. Όπως είπε κι ο Φρέντος στο γήπεδο πας και για εκτόνωση, είναι απόλυτα θεμιτό αυτό. Και μετά μου λες οτι έχω χαμηλή νοημοσύνη και κομπλεξικός επειδή κάνω κάτι απόλυτα φυσικό όταν βλεπει καποιος ένα ματς. Εσύ έχεις το θέμα κοπελιά. Στο γήπεδο δεν πάμε να καθίσουμε ήσυχα ήσυχα και να διατυπώσουμε τις απόψεις μας πάνω στο σύστημα που παίζει ο καθε κοουτς. Αν θες συμπεριφορά ήσυχη άντε γράψου κατηχητικό ή τράβα δες μπάντμιντον και γκολφ.

Δε σε κατέκρινα! Είπα απλώς ότι εμένα δε μου αρέσει και δεν ταιριάζει στην ιδιοσυγκρασία μου. Την άποψή μου εξέφρασα.Το γήπεδο έχει ταυτιστεί δυστυχώς μόνο με την εκτόνωση τελευταία, ενώ θα έπρεπε να ήταν χώρος διασκέδασης και ψυχαγωγίας όπου πας με φίλους, οικογένεια κλπ να παρακολουθήσεις ένα υπέροχο άθλημα. Αλλά πλέον έχει καταλήξει να είναι το μέρος όπου θα βγάλει κανείς όλα τα ψυχολογικά που του έχει δημιουργήσει το κοινωνικό σύστημα.
Επίσης δεν είπα πως έχεις χαμηλή νοημοσύνη, αλλά πως μέρος του σχολίου σου παρέπεμπε σε αυτό. Αυτό δε συνεπάγεται ότι είσαι και χαζός.Και κομπλεξική με χαρακτήρισες εσύ αν δεν κάνω λάθος. ( "κομπλεξικός alert" ) Απλά έχουμε φτάσει σε ένα σημείο πλέον, οτιδήποτε δεν συνοδοιπορεί με τη μάζα να το χαρακτηρίζουμε αφύσικο.
Αν πιστεύεις ότι έχω θέμα επδ δε μου αρέσει η βωμολοχία στο γήπεδο... τότε πάω πάσο!
Και δεν είπα να το παίξουμε εκκλησία. Αλλά ρε παιδί μου, πως να το κάνουμε, δε φαίνεται ανώτερος ένας οπαδός- γιατί φίλαθλος δεν είναι- όταν τα 2/3 των συνθημάτων του βρίζουν αισχρά τον αντίπαλο και δεν επικεντρώνονται στην ΔΙΚΗ του ομάδα. Δεν φαίνεται καλύτερη η δική σου ομάδα όταν επιλέγεις να βρίσεις κάποια άλλη. Κόμπλεξ δείχνεις. Δηλαδή πας να δεις ένα παιχνίδι του ΠΑΟ ξέρω γω με την Αρμάνι και την περισσότερη ώρα ακούς να βρίζουν τον Ολυμπιακό. Δηλαδή τι? Υποστηρίζεις τον ΠΑΟ στη συγκεκριμένη περίπτωση ή απλά περισσότερο μισείς τον Ολυμπιακό? ( χρησιμοποιώ παράδειγμα της δικής μου ομάδας για να μην παρεξηγηθώ)
Δηλαδή σεβασμός μηδέν προς τους αθλητές της αντίπαλης ομάδας.
Όχι δηλ ειλικρινά, εσύ θα το διασκέδαζες να άκουγες για παράδειγμα αν ήσουν αθλητής, να σου βρίζουν την μάνα? Γιατί εμένα δε θα μου άρεσε.

Α, και δεν πρόκειται να κόψω το γήπεδο και το μπάσκετ γενικότερα που λατρεύω,( και να γραφτώ κατηχητικό ) επειδή δεν ταιριάζει ο τρόπος σκέψης μου με αυτόν των άρρωστων οπαδών και ανώριμων ανθρώπων! Εγώ ζώο δε θα γίνω. Άλλωστε τέτοιου είδους εκτόνωση δε μου χρειάζεται.:)

Αν δεν κάνω λάθος ( εσύ είσαι ο φιλόλογος , διόρθωσε με) η λέξη οπαδός προέρχεται από το έπομαι. Δηλαδή ακολουθώ κάποιον-κάτι, γίνομαι θιασώτης και υπηρετώ κάποιον ως δεύτερη σημασία. προφανώς λοιπόν δεν είναι τιμή μας να είμαστε οπαδοί, αλλά φίλαθλοι!

Φιλικά. Καλή τύχη στις ομαδάρες μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αφού λοιπόν απλώς δεν σου αρέσει το βρισιμο δεν μπορείς να κατακρίνεις τον άλλον που βρίζει. Όπως είπε κι ο Φρέντος στο γήπεδο πας και για εκτόνωση, είναι απόλυτα θεμιτό αυτό. Και μετά μου λες οτι έχω χαμηλή νοημοσύνη και κομπλεξικός επειδή κάνω κάτι απόλυτα φυσικό όταν βλεπει καποιος ένα ματς. Εσύ έχεις το θέμα κοπελιά. Στο γήπεδο δεν πάμε να καθίσουμε ήσυχα ήσυχα και να διατυπώσουμε τις απόψεις μας πάνω στο σύστημα που παίζει ο καθε κοουτς. Αν θες συμπεριφορά ήσυχη άντε γράψου κατηχητικό ή τράβα δες μπάντμιντον και γκολφ.
Πες τα ρε συ :clapup:
Πραγματικά στο γήπεδο αν δεν τρελαθείς, αν δεν φωνάξεις/βρίσεις τι νόημα έχει; Χάνεται η μαγεία πιστεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Πες τα ρε συ :clapup:
Πραγματικά στο γήπεδο αν δεν τρελαθείς, αν δεν φωνάξεις/βρίσε:Dις τι νόημα έχει; Χάνεται η μαγεία πιστεύω!

μπράβο Σοφία :D

οντοπικ:

κ γω όταν παω γήπεδο ρίχνω καντήλια :P
είτε είναι επαγγελματικός αγώνας είτε ερασιτεχνικός

τι καλύτερο από αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Πες τα ρε συ :clapup:
Πραγματικά στο γήπεδο αν δεν τρελαθείς, αν δεν φωνάξεις/βρίσεις τι νόημα έχει; Χάνεται η μαγεία πιστεύω!

Ότι τώρα αυτό -->ΦΑΝΑΤΙΣΜΟΣ-600x442.gif είναι η μαγεία του αθλητισμού!:no::ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top