Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλος ο Μπειλ, πραγματικα πολυ καλος, αλλα μεχρι 50-55 μυρια, οχι 100+...
εντάξει με την πώληση του Ιγκουαιν μπορείς να δώσεις και κάτι παραπανω γιατί σίγουρα ο μπέιλ είναι μέσα στους καλύτερους...αλλά τα 100 είναι υπερβολικά:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mantalo

Νεοφερμένος

Ο τραπεζομάντηλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
είμαι Ρεαλιστής(λογοπαίγνιο(;) )
Είιναι πολλά τα λεφτά σίγουρα δεν αξίζει παραπάνω από ρονάλτο+ το γεγονός οτι στην θέση του είμαστε σχετικά πλήρες... Παρόλα αυτά λέω οτι η οάδα 8α βγάζει φωτιές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikicr7

Νεοφερμένος

Η aggelikicr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Και εγώ ακριβώς την ίδια γνώμη με εσάς έχω!!Σίγουρα η επίθεση μας με τη βοήθεια του Μπέιλ θα πάει ένα βήμα παραπέρα.Αλλά παρατηρώ ότι στα φιλικά μας παιχνίδια ο Αντσελότι χρησιμοποιεί τον Κριστιάνο στη θέση του σέντερ φορ και γενικότερα πειραματίζεται στο θέμα των θέσεων στν επίθεση.Πιστεύω οτι ο Κριστιάνο είναι πολύ καλύτερος στα πλάγια.Και ο Μπείλ στα πλάγια παίζει.Οπότε καλό θα ήταν να βρούμε ένα πολύ καλό 9άρι γιατί κ ο Μπένζεμα μια παίζει καλά και μία όχι ενώ και ο Μοράτα δεν έχει τόση εμπειρία.Εσείς τι λέτε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και εγώ ακριβώς την ίδια γνώμη με εσάς έχω!!Σίγουρα η επίθεση μας με τη βοήθεια του Μπέιλ θα πάει ένα βήμα παραπέρα.Αλλά παρατηρώ ότι στα φιλικά μας παιχνίδια ο Αντσελότι χρησιμοποιεί τον Κριστιάνο στη θέση του σέντερ φορ και γενικότερα πειραματίζεται στο θέμα των θέσεων στν επίθεση.Πιστεύω οτι ο Κριστιάνο είναι πολύ καλύτερος στα πλάγια.Και ο Μπείλ στα πλάγια παίζει.Οπότε καλό θα ήταν να βρούμε ένα πολύ καλό 9άρι γιατί κ ο Μπένζεμα μια παίζει καλά και μία όχι ενώ και ο Μοράτα δεν έχει τόση εμπειρία.Εσείς τι λέτε;;;
δυστυχώς το φοβάμαι αυτό..ότι θα καταλήξει ο κριστιάνο να παίζει σεντερ φορ και αυτό θα είναι μεγάλο κακό!!
Από την στιγμή που δεν φαίνεται να κινείται για έναν επιθετικό, κακά τα ψέμματα ο Μπενζεμα δεν μπορεί να βγάλει μόνος του την χρονιά ούτε να κάνει την τόσο καλή σεζόν για να διεκδικήσουμε τσαμπιονς λιγκ!!
Νομίζω πως η ομάδα πρέπει να κινηθεί και για φορ..αλλά ποιον?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikicr7

Νεοφερμένος

Η aggelikicr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εμένα βασικά θα μου άρεσε πάρα πολύ η ιδέα του Λεβαντόφσκι. Τον θεωρώ παιχτούρα και πολύ αποτελεσματικό παίκτη στο τελείωμα των φάσεων γιατί κακά τα ψέματα πέρυσι είχαμε τεράστιο πρόβλημα σε αυτό το θέμα.Δε μπορούμε πάντα να στηριζόμαστε στον Κριστιάνο. Βέβαια ακούγεται και το όνομα του Σουάρεζ αλλα προτιμώ το Λεβαντόφσκι. Αντί ο Πέρεθ να κοιτάξει λιγάκι το ζήτημα αυτό παρακαλά τον Εβραίο πρόεδρο της Τότεναμ..ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εμένα βασικά θα μου άρεσε πάρα πολύ η ιδέα του Λεβαντόφσκι. Τον θεωρώ παιχτούρα και πολύ αποτελεσματικό παίκτη στο τελείωμα των φάσεων γιατί κακά τα ψέματα πέρυσι είχαμε τεράστιο πρόβλημα σε αυτό το θέμα.Δε μπορούμε πάντα να στηριζόμαστε στον Κριστιάνο. Βέβαια ακούγεται και το όνομα του Σουάρεζ αλλα προτιμώ το Λεβαντόφσκι. Αντί ο Πέρεθ να κοιτάξει λιγάκι το ζήτημα αυτό παρακαλά τον Εβραίο πρόεδρο της Τότεναμ..ΕΛΕΟΣ
συμφωνώ και εγώ για τον Λεβαντόφσκι..αφού δεν πήρε Καβάνι ή Φαλκάο(ακόμα απορώ και για τους 2)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikicr7

Νεοφερμένος

Η aggelikicr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Πως το βλέπεις το δίδυμο Μεσι-Νευμάρ; Λες να ταιριάξουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πως το βλέπεις το δίδυμο Μεσι-Νευμάρ; Λες να ταιριάξουν;
δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσει ο Νευμαρ να ανταπεξέλθει σε ένα εντελώς διαφορετικό και πολύ πιο απαιτητικό ποδόσφαιρο..στην Βραζιλία έπαιζε μην το ξεχνάμε! είναι ένα μεγάλο στοίχημα..
αν τα καταφέρει, η Μπαρτσελόνα επιθετικά θα είναι φοβερη...ΟΜΩΣ το πραγματικό της πρόβλημα είναι στην άμυνα, αυτήν την στιγμή είναι ελλειπέστατη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikicr7

Νεοφερμένος

Η aggelikicr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Σίγουρα...Θα έχει πάντως πολύ ενδιαφέρον το ισπανικό πρωτάθλημα φέτος ειδικά αν έρθει και ο Μπέιλ.Όσο για το Champion league πολύ φοβάμαι ότι πάλι στην Μπάγερν θα καταλήξει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
έχει ενισχυθεί πάρα πολύ η Μπάγερν..είναι σίγουρα το πρώτο φαβορί για μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikicr7

Νεοφερμένος

Η aggelikicr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Υπερβολικά πολύ έχει ενισχυθεί θα μπορούσα να πω..Δε μπορώ να βρω ομάδα που θα μπορέσει να της αντισταθεί αν έχει την περσινή της φόρμα...Ούτε η Ρεάλ νομίζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
έχει ενισχυθεί πάρα πολύ η Μπάγερν..είναι σίγουρα το πρώτο φαβορί για μένα

το γνωστο τικι τακα δεν εριαζει στην μπαγερν αν και το θελει ο πεπ
η παρι που εχει καβανι και ιμπρα?
η τσελσι παντως αν και εχει μουρινιο μεταγραφες δεν κανει
ουτε η αρσεναλ
γενικα η αγγλοι ειναι σε χαμηλα νερα
οι ιταλοι κατι κανουν με γκομεζ η φιορεντινα και η ισχυροποιηση της αρσεναλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikicr7

Νεοφερμένος

Η aggelikicr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
το γνωστο τικι τακα δεν εριαζει στην μπαγερν αν και το θελει ο πεπ
η παρι που εχει καβανι και ιμπρα?
η τσελσι παντως αν και εχει μουρινιο μεταγραφες δεν κανει
ουτε η αρσεναλ
γενικα η αγγλοι ειναι σε χαμηλα νερα
οι ιταλοι κατι κανουν με γκομεζ η φιορεντινα και η ισχυροποιηση της αρσεναλ

Που θες να καταλήξεις ;;; :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το γνωστο τικι τακα δεν εριαζει στην μπαγερν αν και το θελει ο πεπ
η παρι που εχει καβανι και ιμπρα?
η τσελσι παντως αν και εχει μουρινιο μεταγραφες δεν κανει
ουτε η αρσεναλ
γενικα η αγγλοι ειναι σε χαμηλα νερα
οι ιταλοι κατι κανουν με γκομεζ η φιορεντινα και η ισχυροποιηση της αρσεναλ
εντάξει η Παρί έχει ανέβει πάρα πολύ και θεωρώ πως μπορεί να μπει στην 4αδα..αλλά όχι να διεκδικήσει το τρόπαιο..σίγουρα είναι ισχυρή και θα παίξει ωραίο ποδόσφαιρο όταν δέσει σαν ομάδα!
στο τέλος δεν ήθελες να γράψεις άρσεναλ φαντάζομαι
η Φιορεντίνα, είμαι Φιορεντίνα από μικρός, έχει κάνει αρκετά καλή ομαδα και με την προσθήκη του Γκομεζ, αν και έφυγε ο ΓΙόβετιτς, γίνεται ακόμα πιο δυνατή..πιστεύω να μπει στην 3αδα του Καμπιονάτο,..μετα από Γιουβέντους-Νάπολι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakibo

Νεοφερμένος

Η marakibo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ρε παιδια σορρυ που βγαινω οφφ τοπικ αλλα δεν ξερω πως να ανοιξω καινουριο θεμα :worry: ξερει κανεις που μπορω να βρω μπλουζα της εθνικης μπασκετ? η και ποδοσφαιρο αν δεν υπαρχει μπασκετ... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikicr7

Νεοφερμένος

Η aggelikicr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
ρε παιδια σορρυ που βγαινω οφφ τοπικ αλλα δεν ξερω πως να ανοιξω καινουριο θεμα :worry: ξερει κανεις που μπορω να βρω μπλουζα της εθνικης μπασκετ? η και ποδοσφαιρο αν δεν υπαρχει μπασκετ... :/:

Νομίζω ότι υπάρχουν ειδικά καταστήματα που πωλούν φανέλες ποδοσφαίρου και μπάσκετ. Θα πας να δεις κανένα αγώνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marakibo

Νεοφερμένος

Η marakibo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δεν την βρισκω πουθενα :/:
Δεν την θελω για μενα :P Ενας θειος απο τον καναδα πολυ φιλος του μπασκετ και της εθνικης την θελει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikicr7

Νεοφερμένος

Η aggelikicr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Αααα κατάλαβα.Αν μένεις σε καμιά μεγάλη πόλη σίγουρα θα βρεις, πιστεύω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakibo

Νεοφερμένος

Η marakibo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αθηνα μενω αλλα δεν βρισκω τιποτα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosmon1994

Νεοφερμένος

Ο giorgosmon1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Το πρωτάθλημα β εθνικής πότε ξεκινάει; Έχει ανακοινωθεί καθόλου ημερομηνία και πρόγραμμα;
Αν όχι, τότε πότε θα γίνει η κλήρωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top