Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Για 25 ολόγιομα φεγγάρια ήμουν και εγώ ΠΑΟΚ..Φανατικό κιόλας! Μετά με τις μαλακίες που παίχτηκαν ξενέρωσα και το παράτησα! Καμία δεν είμαι..:P

Πιστευετε οτι φετος ο ΠΑΟΚ μπορει να χτυπησει μεχρι τελος το πρωταθλημα?

OXI!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Ναι δεν λέω η εικόνα της ομάδας θα είναι βελτιωμένη σε σχέση με πέρσι άλλα το πρωτάθλημα εδώ είναι τραγικά αναμενόμενο για το ποιος θα το πάρει οπότε δεν ενθουσιάζομαι κιόλας :P
Ποσο δικιο εχεις. Δυστυχως δεν προκειται να αλλαξει κατι...

Για 25 ολόγιομα φεγγάρια ήμουν και εγώ ΠΑΟΚ..Φανατικό κιόλας! Μετά με τις μαλακίες που παίχτηκαν ξενέρωσα και το παράτησα! Καμία δεν είμαι..:P



OXI!
Σε ποιες μ..κιες αναφερεσαι γιατι εχουν γινει πολλες και ειναι λογικο να ξενερωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ποσο δικιο εχεις. Δυστυχως δεν προκειται να αλλαξει κατι....
Δυστυχώς όχι. Το πρωτάθλημα εδώ είναι τραγικά προβλέψιμο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ζω για τηνν στιγμή που θα πάρει ο παοκ κύπελλο ή πρωτάθλημα.
Έχω την εικόνα στο μυαλό μου...
Ο Λευκός Πύργος περικυκλωμένος από καντίνες και παοκτσίδες, οπαδοί να επιπλέουν στον Θερμαϊκό και φυσικά θα γίνεται της πουτάνας από μαλαματίνες.
Αχχχ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Σε ποιες μ..κιες αναφερεσαι γιατι εχουν γινει πολλες και ειναι λογικο να ξενερωσεις.

Κυρίως με τα στημένα ματς..Αυτό το πράγμα που κέρδιζε για ένα διάστημα όλα τα εκτός και στα εντός έχανε, ή με συγκεκριμένες ομάδες να έρχεται ισοπαλία πάντα, κατέντησε κωμικοτραγικό :P Έχουν γίνει τρομερά προβλέψιμα όλα!

Ζω για τηνν στιγμή που θα πάρει ο παοκ κύπελλο ή πρωτάθλημα.
Έχω την εικόνα στο μυαλό μου...
Ο Λευκός Πύργος περικυκλωμένος από καντίνες και παοκτσίδες, οπαδοί να επιπλέουν στον Θερμαϊκό και φυσικά θα γίνεται της πουτάνας από μαλαματίνες.
Αχχχ...:P

Θα την έχεις για πολύ καιρό στο μυαλό σου..:P Αν βαρεθεί καμιά φορά ο Μαρινάκης και δεν χώσει τον κ@λο του, μπορεί και να το πάρετε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Θα την έχεις για πολύ καιρό στο μυαλό σου..:P Αν βαρεθεί καμιά φορά ο Μαρινάκης και δεν χώσει τον κ@λο του, μπορεί και να το πάρετε...:P
Ολυμπιακός είμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ολυμπιακός είμαι :P

Προς τι το μήνυμα τότε??
Μου αρέσει που ο Μαρινάκης βάζει το χέρι του για να πάρετε πρωτάθλημα, και ενώ το ξέρετε, συνεχίζετε ακάθεκτοι να το υποστηρίζετε..Έχετε καταντήσει τόσο προβλέψιμοι όσο και η κυβέρνηση του Σαμαρά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Προς τι το μήνυμα τότε??
Μου αρέσει που ο Μαρινάκης βάζει το χέρι του για να πάρετε πρωτάθλημα, και ενώ το ξέρετε, συνεχίζετε ακάθεκτοι να το υποστηρίζετε..Έχετε καταντήσει τόσο προβλέψιμοι όσο και η κυβέρνηση του Σαμαρά! :)
Επειδή είμαι από Θεσ/νίκη.
Αντικειμενικά έχουμε το καλύτερο ρόστερ κάθε χρόνο και παίζουμε καλύτερη μπάλα από τους διεκδικητές.
Ευνοούμαστε σε μερικά παιχνίδια αλλά αυτλο συμβαίνει με όλες τις μεγάλες ομάδες βλέπε παοκ,αεκ,παο...απλά στην περίπτωση της ομάδας μου επειδή πουλάει μια φάση την αναπαράγουν 1 μήνα. Καταγράφουν ακόμα κι ένα λάθος στο πλάγιο ενώ στους απέναντι και πένταλτι να δωθεί το κάνουν γαργάρα ή ασχολούνται 10 λεπτά.
Επειδή βλέπω πολύ αγγλικό πρωτάθλημα, οι σφαγές που γίνονται εκεί ούτε στα όνειρα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ζω για τηνν στιγμή που θα πάρει ο παοκ κύπελλο ή πρωτάθλημα.
Έχω την εικόνα στο μυαλό μου...
Ο Λευκός Πύργος περικυκλωμένος από καντίνες και παοκτσίδες, οπαδοί να επιπλέουν στον Θερμαϊκό και φυσικά θα γίνεται της πουτάνας από μαλαματίνες.
Αχχχ...:P
Χαμός θα γινόταν :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Κοίταξε έχω παρακολουθήσει και ξένο πρωτάθλημα και ελληνικό..Μάλιστα σε ελληνικό είχα παρακολουθήσει από κοντά Άρης-Ολυμπιακός στο Βικελίδης, φέτος και αν θυμάμαι καλά ήρθε 2-2..Μάλιστα σε μια συγκεκριμένη φάση παίκτης του Ολυμπιακού σακάτεψε έναν από τον Άρη και δεν δόθηκε φάουλ..Τέλος πάντων τέτοιες μαλακιούλες γίνονται από όλες τις μεγάλες ομάδες και θα συμφωνήσω (όπως τόνισα για τον ΠΑΟΚ παραπάνω).

Επίσης, ναι ο Ολυμπιακός έχει τα περισσότερα λεφτά σαν ομάδα γι αυτό και μπορεί να φέρει καλύτερους παίκτες..Αλλά και ο Αστέρας Τρίπολης, και ο Παναθηναικός και ΠΑΟΚ έχουν δυνατότητες..Μόνο αυτές οι ηλιθιότητες να μην γίνονταν...

Πάντως αν έπαιρνε ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα θα έβλεπες επί τρεις ημέρες ασπρόμαυρη λαοθάλασσα με μπύρες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πάντως αν έπαιρνε ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα θα έβλεπες επί τρεις ημέρες ασπρόμαυρη λαοθάλασσα με μπύρες :P
Τόσες λίγες; :P Δεν παίζει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Σαβιόλαα Σαβιόλαα χάπια ουίσκι και κόκα κόλα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Σαβιόλαα Σαβιόλαα χάπια ουίσκι και κόκα κόλα :p

σαβιολα σαβιολα σαβιολα στην λεωρορο λουτσα τρως μωρη ....ολα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σαβιολα σαβιολα σαβιολα στην λεωρορο λουτσα τρως μωρη ....ολα:P

Μη φας έχουμε... θα δεις στο ντέρμπι :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
μαμα τη βαζελα τη καριολα ρε σαβιολαα ρε σαβιοολαα https://www.sport-fm.gr/videos/1026463 καλη επιστροφη στη λαγοφορο :D Βλέπω την ΑΕΚ πάντως με τις επενδυσεις στη νεα γενια σε τρία χρονάκια να πρωταγωνιστει στην superleague και να ισοπεδωνει τον παο με τη σκεπαστη να φλέγεται :p Θέλουμε δυνατή ΑΕΚ με εξέδρα σαν και αυτή https://www.youtube.com/watch?v=wLOv7LPtMzQ και να βλέπουμε αγώνες σαν αυτόν https://www.youtube.com/watch?v=137H4_LZ1QU
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
μαμα τη βαζελα τη καριολα ρε σαβιολαα ρε σαβιοολαα https://www.sport-fm.gr/videos/1026463 καλη επιστροφη στη λαγοφορο :D Βλέπω την ΑΕΚ πάντως με τις επενδυσεις στη νεα γενια σε τρία χρονάκια να πρωταγωνιστει στην superleague και να ισοπεδωνει τον παο με τη σκεπαστη να φλέγεται :p Θέλουμε δυνατή ΑΕΚ με εξέδρα σαν και αυτή https://www.youtube.com/watch?v=wLOv7LPtMzQ και να βλέπουμε αγώνες σαν αυτόν https://www.youtube.com/watch?v=137H4_LZ1QU

ναι και να ανεβαινε ο παο και θα ηταν 4 ομαδαρες με αστερα και ατρομητο απο πισω
ανταγωνιστηκο πρωταθλημα αυτο που θελουν ολοι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλός ο Σαβιόλα, αν και έχω να τον δω live από τον καιρό της Μονακό (τότε στον τελικό τσουλου). Το πρώτο μεγάλο όνομα του Βαγγέλα. Ελπίζω να του κάτσει στον λαιμό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πρώτο μεγάλο όνομα του Βαγγέλα. Ελπίζω να του κάτσει στον λαιμό :P

Τσ τσ τσ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ο Σαβιολα θα ειναι ο νεος γκοβου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top