Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
δεν ειδα καποιον ''γαυρο'' εδω μεσα να βριζει οπως εσυ.

το τι κανω τα λεφτα μου δεν το ξερεις και καλο θα ειναι να μην το σχολιαζεις. πισω απο ενα πισι ευκολο ειναι να λες τι χαζομαρες σου.

ειλικρινα δεν θελω να σκεφτομαι τι γιατρος θα γινεις
Nαι σιγουρα πανε δες τα πρωτα ποστ μετα το χθεσινο αγωνα απο δυο συνοπαδους σου και μετα πες μας ποιος βριζει, χαρακτηριστικα αναφερω τη φραση ''μονο νεκροι θα φυγετε απο τον πειραια μου'', παντως εχετε πλακα και οι μεν και οι δε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα πιστεύεται ότι φταίει η διαιτησία; Εγώ ρίχνω την ήττα μας στην καλή άμυνα του Παναθηναϊκού αλλά και στο πιο βαθύ ρόστερ του.Ο Παναθηναϊκός είχε 12 παίκτες μάχιμους εμείς είχαμε εκτός Μάτζαρη,Μαυροειδή,Λο και οι Πάουελ,Σερμαντίνι,Γκετσεβίτσιους αλλά συμπλήρωναν τη δωδεκάδα. Επίσης εναν Πρίντεζη με την ψυχολογία στα πατώματα. Μου φαίνεται πως ξεχάσαμε τα μυαλά μας στο Λονδίνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα πιστεύεται ότι φταίει η διαιτησία; Εγώ ρίχνω την ήττα μας στην καλή άμυνα του Παναθηναϊκού αλλά και στο πιο βαθύ ρόστερ του.Ο Παναθηναϊκός είχε 12 παίκτες μάχιμους εμείς είχαμε εκτός Μάτζαρη,Μαυροειδή,Λο και οι Πάουελ,Σερμαντίνι,Γκετσεβίτσιους αλλά συμπλήρωναν τη δωδεκάδα. Επίσης εναν Πρίντεζη με την ψυχολογία στα πατώματα. Μου φαίνεται πως ξεχάσαμε τα μυαλά μας στο Λονδίνο.
Ως ουδετερος μπορω να πω πως εισαι υγιης φιλαθλος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ο ΠΑΟ νικησε και στα δυο παιχνιδια χαρη στην αμυνα και στην δυνατοητα να παιρνει ανασες ο διαμαντιδης, λογω των δυο ακρως πετυχεμενων μεταγραφων των Γκουιν και Καρι. Δεν ξερω αμα ο ΠΑΟ ειναι τοσο καλος(σιγουρα βελτιωθηκε επιθετικα) ή ειναι τοσο κακος ο ΟΣΦΠ.

Τωρα για οσα ακουγονται για κατι καλπικα ερωπαικα, για κατι σφυριγματα και για ανουσιες συγκρισεις με τον ποδοσφαιρο(αν ειναι δυνατον δηλαδη στο ποδοσφαιρο εχουμε ευρωπαικως μια κατακτηση Euro,που κοιμηθηκε ο θεος, και εναν τελικο πρωταθλητριων που ο ΠΑΟ ηταν κωλοφαρδος), ειναι απλα να 'χαμε, να λεγαμε. Αμα ειναι σε καθε επαφη να σφυριζουμε αντε γεια. Για το μονο που εχω να πω ειναι για το φουλ στο τριποντο του Σπανουλη, που δν πηρε φαουλ(1 ποντο δηλαδη αμα εβαζε την βολη).

Μεσα στο παρκε βρισκονται 9 ευρωπαικα κυπελλα και εμεις καθομαστε και λεμε γελοιοτητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ο Ολυμπιακός δεν μπορούσε να κερδισει κανένα από τα 2 παιχνίδια, ο Παναθηναικός ήταν καλύτερος απλώς. τελεία και παύλα, αν παρουσιαστεί καλύτερος στο ΣΕΦ ο Ολυμπιακός ας κερδίσει! Με τέτοια εμφάνιση, η σκούπα πλησιάζει όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ας κόψουμε τα περί διαιτησίας, εντάξει, ίσως να μπορούσε να είναι η διαφορά στους 9 αντί στους 11 πόντους. Και τι μ' αυτό; Εγώ ξέρω ότι οι παίχτες μας δεν έπαιξαν μπάσκετ σε αυτά τα 2 ματς και ότι ο Παναθηναϊκός κυριάρχησε, εμείς με 7/40 τρίποντα δεν μπορούμε να περιμένουμε πολλά... Δεν είχαμε φαντασία στην επίθεση, τίποτα. Μπράβο στον Παναθηναϊκό για τη νίκη.

(Αυτό δε σημαίνει ότι δεν παίρνει σφυριγματάκια κλασικά, αλλά είναι μέσα στο παιχνίδι κι αυτά.. Επίσης δε νομίζω να υπάρχει υγιής άνθρωπος που να συμπαθεί τον πρεζάκια τον Τράκη, αλλά αυτός δεν αντιπροσωπεύει όλον τον Παναθηναϊκό, έλεος. )
Επίσης οι συγκρίσεις ποδοσφαίρου και μπάσκετ είναι για γέλια. Έτερον εκάτερον. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlackRazor97

Νεοφερμένος

Ο BlackRazor97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Δεν είναι ακριβώς έτσι γιατί άλλο η διαφορά να είναι στους 5 πόντους και άλλο στους 7+. Παιζει ρόλο στη ψυχολογία των παικτών μιας ομάδας (και είναι παντού έτσι όπως όταν παίζω μπασκετάκι με τα παιδιά στην αλάνα το καλοκαίρι...)
EDIT : Αναφέρομαι στη φάση της τεχνητής ποινής του Antic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Πάντως μερικοί βλέπουν τα πράγματα όπως είναι και δεν τα ρίχνουν στην διαιτησία. Απλά ήμασταν καλύτεροι.
Σοβαρά; Βαζελέτα; Σας έχουμε μάθει πλέον ρε εσας και τις αντικειμενικές πηγές σας.

Άσχετα αν έχω παραδεχτεί πως ήσασταν γενικά καλύτεροι η κακή διαιτησία δημιουργεί εκνευρισμό και κακή ψυχολογία. Δεν μπορείται να μιλάτε υποθετικά τι θα γινόταν αν το ματς παιζόταν 50-50
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alastar

Νεοφερμένος

Ο Ντο Ματζόρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Φωτοβολίδα χτύπησε τον Μπράμο!

να μην γινει καν ο αγωνας! να τον παρει ανευ αγωνα ο παο και βαρβατη τιμωρια του ολυμπιακου.

μην πω και αποκλεισμος του ολυμπιακου απο την ευρωλιγκα του χρονου.

μονο ετσι θα βαλουν καποια ζωαδια μυαλλο. (το ιδιο ισχυει για ολους τους καφρους ανεξαρτητα απο την ομαδα τους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
O Ναδάλ όσο μεγαλώνει,τόσο και πιο αντιπαθητικός-σιχαμένος γίνεται..

Κρίμα για τον Djokovic.Λίγο να είχε μειώσει τα αβίαστα λάθη και θα ήταν τελικό.

Συνηθως σε τετοια ματς οποιος κανει τα λιγοτερα λαθη βγαινει κερδισμενος. Οσο για το σχολιο σου για το ναδαλ θα μπορουσες να μας το εξηγησεις?

Δεν χρείζεται πολύ κλικ κλικ. Είναι σιχαμένος και σπαστικός... μια πιάνει τον κ@λο του, μια το πρόσωπο του, μια τα μαλλιά του.

Έλεος μέσα στα αναβολικά είναι. Κρίμα για τον Τζόκοβιτς που έχασε τόσο εύκολα το τελευταίο game.

Μην μιλήσω για το παιδοβούβαλο την Γουίλιαμς. Αν και σε τεχνική πολύ καλύτερη από την Σαράποβα. Και αυτή βουτηγμένη στα αναβολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αυτό που γίνεται τώρα πρέπει να συνεπάγεται ήττα του Ολυμπιακού και φυσικά τιμωρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
λήξτε για άλλη μια φορά άδοξα τον καλύτερο αγώνα που έχουμε την ΤΙΜΗ να βλέπουμε στην Ελλάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
αντε τωρα και μετα θα λενε τα ιδια
μονο τιμωρια και κεκλεισμενων των θυρων
αφου του χρονου του παραχρονου και παει λεγοντας αν οι συνδεσμοι δεν καταστραφουν τα ιδια θα γινονται
εγω δεν θα σταματισω να βλεπω οσφπ-παο για αυτες τις μαημουδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
λήξτε για άλλη μια φορά άδοξα τον καλύτερο αγώνα που έχουμε την ΤΙΜΗ να βλέπουμε στην Ελλάδα...

O Ολυμπιακός θα νικησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ντροπή στα ζώα που θέλουν να λέγονται φίλαθλοι. Πριν 10 λεπτά βγήκα απτο ΣΕΦ και γυρνάω σπίτι μου, και απότι διαβάζω ακόμα οι ανεγκέφαλοι δεν βγήκαν. Είναι πραγματικά θλιβερό να βλέπεις τέτοια ματσάρα και στο τέλος 50 άτομα να κάνουν το γήπεδο Βαγδάτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ντροπή στα ζώα που θέλουν να λέγονται φίλαθλοι. Πριν 10 λεπτά βγήκα απτο ΣΕΦ και γυρνάω σπίτι μου, και απότι διαβάζω ακόμα οι ανεγκέφαλοι δεν βγήκαν. Είναι πραγματικά θλιβερό να βλέπεις τέτοια ματσάρα και στο τέλος 50 άτομα να κάνουν το γήπεδο Βαγδάτη...

επισης ντροπη να βριζουν εναν απο τους μεγαλυτερους παικτες του ελληνικου μπασκετ ενω τους εχει χαρισει τοσα πολλα
χαρις αυτον ειχαν βγει στους δρομους και πανυγυριζαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ντροπή στα ζώα που θέλουν να λέγονται φίλαθλοι. Πριν 10 λεπτά βγήκα απτο ΣΕΦ και γυρνάω σπίτι μου, και απότι διαβάζω ακόμα οι ανεγκέφαλοι δεν βγήκαν. Είναι πραγματικά θλιβερό να βλέπεις τέτοια ματσάρα και στο τέλος 50 άτομα να κάνουν το γήπεδο Βαγδάτη...

Φίλε μου πως ήταν το κλίμα όταν σας ανακοίνωσαν να φύγετε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φίλε μου πως ήταν το κλίμα όταν σας ανακοίνωσαν να φύγετε ;


Γιουχάρισμα και βροχή από πράγματα πανω στους παίχτες. Όταν ακους ομως οτι η ομάδα σου θα χάσει αν δεν φύγεις, το βουλώνεις και βγαίνεις έξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
αντε ρε γαμω το κερατο μου τι περιμενουν???
αν δεν βγουν τελειωσε ο τελικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Νομίζω πως διακόπηκε οριστικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top