Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σημαντικό αυτό που λες γιατί ο Ronaldo δεν είχε δείξει κάτι στα μεγάλα παιχνίδια εκτός από 1-2!

Υ.Γ Τσέκαρε την υπογραφή μου :P
και τώρα εκτελεί την Μπασρτσελόνα όπου την βρεί:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ρεαλ,Σιτι,Αγιαξ και Ντορτμουντ στον ιδιο ομιλο.Πωπω κατι ματσαρες που θα γινουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Αρσεναλ !
Σάλκε !
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ !
Μονπελιέ !

Άντε να δούμε την Ολυμπιακάρα την μοναδική εκπρόσωπο της Ελλάδας στην Ευρώπη αρκεί να πάρουμε κανά δυό παιχτάκια ακόμα !:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Αρσεναλ !
Σάλκε !
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ !
Μονπελιέ !

Άντε να δούμε την Ολυμπιακάρα την μοναδική εκπρόσωπο της Ελλάδας στην Ευρώπη αρκεί να πάρουμε κανά δυό παιχτάκια ακόμα !:clapup:
Που για ακόμα μια φορά απέφυγε όλα τα μεγάλα ονόματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Που για ακόμα μια φορά απέφυγε όλα τα μεγάλα ονόματα!!

Υποννοείς κάτι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πολύ καλή κλήρωση για τον Ολυμπιακό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Τι ύψος έχει ο Άρμστρονγκ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Πάντως εγώ ένα ξέρω, ο Μαρινάκης έφαγε καλά από τα έσοδα του ch.l. για μία ακόμα σεζόν και μας παραμυθιάζουν όλο το καλοκαίρι ότι θα φέρει παίχτες κλπ. Εγώ είδα να φέρνει αέρα κοπανιστό στις θέσεις που πραγματικά πονάει η ομάδα. Γι'αυτό αν και η κλήρωση είναι μάλλον βατή, δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος.. Μακάρι πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
χαχαχα το μυαλό ηταν στο παιδί του τώρα...αυτό που με χαροποιεί είναι ότι ο Ρονάλτο έχει κλείσει το στόμα και του πιο άμπαλου ποδοσφαιρόφιλου που τον θεωρούσε άσχετο ποδοσφαιριστή!!

Δεν νομίζω να τον θεωρούσε άσχετο κανεις...αν είναι δυνατόν.Απλά περιμέναμε να παίξει στα μεγάλα ματς γιατί εκεί είναι όλο το "ζουμί" ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Σωστός μόνο δηλώσεις είναι ο μαρινάκης μας δουλεύει τελείος όμως!
Τόσα λεφτά ! Μάλιστα πείραμε πέρυσι χωρίς καν να έχουμε περάσει όπου στην κατάταξη είμασταν 10τοι με τις ομάδες που πήραν τα περισσότερα και δε φτάνει μόνο αυτό πουλήσαμε και τον μιραλάς τσάμπα που μας έπιασαν κορόιδα οι άγγλοι αλλά αναρωτιέμαι αν ήταν στην πόρτο πόσα θα έδιναν ; Μήπως καμιά 30ρια μύρια ;

Μαρινάκη πάρε κανένα παίχτη αλλιώς κλείσε το στόμα σου γιατί λες μπαρούφες διέλυσες την περσυνή ομαδάρα και μας έκανε ομαδίτσα φέτος ! ;)


Μία ακόμα ξεφτίλα που δεν έβγαλαν τον Κριστιάνο Ρονάλντο καλύτερο ! Δηλαδή τι άλλο έπρεπε να κάνει για να τον βγάλουν βρωμιά παντού τελικά κρίμα για το παιδί...

Δεν νομίζω να τον θεωρούσε άσχετο κανεις...αν είναι δυνατόν.Απλά περιμέναμε να παίξει στα μεγάλα ματς γιατί εκεί είναι όλο το "ζουμί" ;)


πλάκα κάνεις πια μεγάλα παιχνίδια ;
με την μπάτσα τι κάνει ;
σε 4 σερί μάτσ έχει βάλει γκόαλ το παιδί έχει σπάσει όλα τα ρεκόρ και είναι πιο μεγάλος σε ηλικία από τον μέσσι
αλλά κάθε χρόνο γίνετε και καλύτερος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Σωστός μόνο δηλώσεις είναι ο μαρινάκης μας δουλεύει τελείος όμως!
Τόσα λεφτά ! Μάλιστα πείραμε πέρυσι χωρίς καν να έχουμε περάσει όπου στην κατάταξη είμασταν 10τοι με τις ομάδες που πήραν τα περισσότερα και δε φτάνει μόνο αυτό πουλήσαμε και τον μιραλάς τσάμπα που μας έπιασαν κορόιδα οι άγγλοι αλλά αναρωτιέμαι αν ήταν στην πόρτο πόσα θα έδιναν ; Μήπως καμιά 30ρια μύρια ;

Μαρινάκη πάρε κανένα παίχτη αλλιώς κλείσε το στόμα σου γιατί λες μπαρούφες διέλυσες την περσυνή ομαδάρα και μας έκανε ομαδίτσα φέτος ! ;)


Μία ακόμα ξεφτίλα που δεν έβγαλαν τον Κριστιάνο Ρονάλντο καλύτερο ! Δηλαδή τι άλλο έπρεπε να κάνει για να τον βγάλουν βρωμιά παντού τελικά κρίμα για το παιδί...
Ας είμαστε αντικειμενικοί ότι πέρσυ ο Iniesta έκανε θαύματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Τι έκανε δηλαδή ;
επειδή έπαιξε ένα εύρο καλά που είναι 15 μέρες θα τον κάνουμε και καλύτερο ;
Δες λίγα τα στατιστικά να δεις ποιός έχει παίξει τα περισσότερα μάτς της χρονιάς και έχει βάλει τα περισσότερα και έχει βοηθήσει την ομάδα του αλλά και την εθνική του που σε σχέση με την ισπανία η πορτογαλία είναι μία κουτσουλιά μακράν καλύτερος ο Κριστιάνο σε όλο τον κόσμο.

Εγώ ρωτώ τι άλλο πρέπει να κάνει για του δώσουν αυτό το στημένο βραβείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Πάντως εγώ ένα ξέρω, ο Μαρινάκης έφαγε καλά από τα έσοδα του ch.l. για μία ακόμα σεζόν και μας παραμυθιάζουν όλο το καλοκαίρι ότι θα φέρει παίχτες κλπ. Εγώ είδα να φέρνει αέρα κοπανιστό στις θέσεις που πραγματικά πονάει η ομάδα. Γι'αυτό αν και η κλήρωση είναι μάλλον βατή, δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος.. Μακάρι πάντως!
Γιατί δε πήρε τόσους παίκτες?? Πόσο τραγικά ΄φέρεστε ώρες ώρε...Άλλο πλούσιος πρόέδρος άλλο πλούσιος σύλλογος.
Σωστός μόνο δηλώσεις είναι ο μαρινάκης μας δουλεύει τελείος όμως!
Τόσα λεφτά ! Μάλιστα πείραμε πέρυσι χωρίς καν να έχουμε περάσει όπου στην κατάταξη είμασταν 10τοι με τις ομάδες που πήραν τα περισσότερα και δε φτάνει μόνο αυτό πουλήσαμε και τον μιραλάς τσάμπα που μας έπιασαν κορόιδα οι άγγλοι αλλά αναρωτιέμαι αν ήταν στην πόρτο πόσα θα έδιναν ; Μήπως καμιά 30ρια μύρια ;

Μαρινάκη πάρε κανένα παίχτη αλλιώς κλείσε το στόμα σου γιατί λες μπαρούφες διέλυσες την περσυνή ομαδάρα και μας έκανε ομαδίτσα φέτος ! ;)


Μία ακόμα ξεφτίλα που δεν έβγαλαν τον Κριστιάνο Ρονάλντο καλύτερο ! Δηλαδή τι άλλο έπρεπε να κάνει για να τον βγάλουν βρωμιά παντού τελικά κρίμα για το παιδί...

Έλα τώρα.........Μου συγκρίνεις το πορτογαλικό πρωτάθλημα με το ελληνικό.Είναι σαν να λέει ο ΠΑΟΚτσης έπρεπε να πουληθεί ο παικταράς ο βιερίνια 15 εκατομμύρια...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Γιατί δε πήρε τόσους παίκτες?? Πόσο τραγικά ΄φέρεστε ώρες ώρε...Άλλο πλούσιος πρόέδρος άλλο πλούσιος σύλλογος.


Έλα τώρα.........Μου συγκρίνεις το πορτογαλικό πρωτάθλημα με το ελληνικό.Είναι σαν να λέει ο ΠΑΟΚτσης έπρεπε να πουληθεί ο παικταράς ο βιερίνια 15 εκατομμύρια...:worry:

Για το πρώτο τα λεφτά από την ευρώπη δεν πάνε στην τσέπη του προέδρου αλλά στο λογαριασμό της ομάδας όπως και οι πωλήσεις παιχτών οπότε όταν βγάζεις λεφτά πρέπει και να δίνεις κύκλο πάει ζήτηση και προσφορά απλά οικονομικά είναι...:whistle:

Το δεύτερο τώρα , στην ευρώπη δεν έπαιξε ο μιραλάς ; βάλε να δεις κανένα βιντεάκι από ευρώπη και ιδίως με άρσεναλ ,μαρσέιγ και ντόρμουντ που οι αμυντικοί χρειζόντουσαν σακούλες με αυτά που τους έκανε ο γάλλος αλλά για κάτι γίδια σαν τον ζιοβάνι ντο σάντος που έχει αλλάξει ένα κάρο ομάδες και ακόμα δεν έχει πατήσει τα 23 τα λεφτά χαλάλι ε ;
Λίγο αντικειμενικότητα αα 2 γκολάκια και 2 ασσιστ στο πρωτο ματσ ο μιραλασ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Eγώ δεν είμαι των οικονομικών...Τώρα τα μαθαίνω τι να κάνουμε;

Ο τζιοβάνι ντος σάντος εννοείται ότι δεν είναι παίκτης.Αλλά δε μπορεί να μου λες ότι τα 8 εκατ. είναι λίγα για μιραλας...Δηλαδή πόσο να δινε;Καμιά 20αρα;Ας μάζευε άλλα 10 να πάρει τον Φαν Πέρσι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Τι έκανε δηλαδή ;
επειδή έπαιξε ένα εύρο καλά που είναι 15 μέρες θα τον κάνουμε και καλύτερο ;
Δες λίγα τα στατιστικά να δεις ποιός έχει παίξει τα περισσότερα μάτς της χρονιάς και έχει βάλει τα περισσότερα και έχει βοηθήσει την ομάδα του αλλά και την εθνική του που σε σχέση με την ισπανία η πορτογαλία είναι μία κουτσουλιά μακράν καλύτερος ο Κριστιάνο σε όλο τον κόσμο.

Εγώ ρωτώ τι άλλο πρέπει να κάνει για του δώσουν αυτό το στημένο βραβείο!
Το παιχνίδι που κάνει ο Ινιέστα στο κέντρο δεν το κάνει κανείς. Πέρσυ ο Ρονάλντο έκανε ίσως την καλύτερη χρονιά του στην ρεάλ αλλά πάλι ήταν για μένα κατώτερος από τον Ινιέστα. Και για να σε προλάβω είμαι κατά της Μπαρτσελόνα και κοίτα την υπογραφή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Κατώτερος δεν γίνετε να είναι γιατί παίζουν σε διαφορετικές θέσεις ο ένας στο κέντο του γηπέδου και ο άλλος
είναι στην επίθεση αλλά περισσότερο αριστερός χάφ όποτε δεν ισχύει αυτό που λες...

Τώρα ο ένας είναι σε μία ομάδα με μερικούς υπερπαίχτες να τον στηρίζουν όπως ο xavi , fabrecas ,mascerano και ο άλλος μία ομάδα μόνος του γιατί χωρίς αυτόν η ρεάλ ακόμα 5 θα έτρωγε από την μπάρτσα μέχρι και ψυχολογία έχει δώσει στους υπολοίπους ο κύριος αυτός για αυτό λέω ότι είναι μακράν ο κορυφαίος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πολυ κακή κλήρωση για Παναθηναικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top