Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mην ασχολείστε με το ποιος ευνοείται ή όχι.Δεν αξίζει;).Πάντως την καλύτερη μπάλα την παίζει μέχρι στιγμής ο ΠΑΟ που κανείς δε τον περίμενε τόσο δυνατό.Αυτός ο νεοπλουτισμός με εξαίρεση το 2009-2010 δε του κάνει καλό.;)(Αυτό το σε λέω ΣΤΗΝ ΠΕΡΊΠΤΩΣΗ που έρθει ο πρίγκηπας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Το γεγονός ότι ο ΠΑΟ δεν έχει Ευρώπη τον οφελεί πραγματικά όπως οφελούσε και πέρσι τον Ολυμπιακό. Δυστυχώς οι ελληνικές ομάδες δεν μπορούν να συνδυάσουν Ελλάδα και Ευρώπη με επιτυχή αποτελέσματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το ότι θεωρώ πιο επιτυχημένο τον ΠΑΟ δεν έχει να κάνει μόνο ότι δεν παίζει ευρώπη.Αλλά και ότι λιγότερα χρήματα.Με αυτούς τους παίκτες(13 αν θυμάμαι καλά) ο ΟΣΦΠ το καλοκαίρι έπρεπε να χει 2 διαφορετικές ομάδες για ελλάδα και ευρώπη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Απλά είναι πιο απελευθερωμένος, ξεκούραστος και έχει ψυχολογία, πράγμα πολύ σημαντικό.

A και να μην ξεχνιόμαστε.. Ολυμπιακός-πέναλτι στην Ευρώπη ΔΕΝ! :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Απλά είναι πιο απελευθερωμένος, ξεκούραστος και έχει ψυχολογία, πράγμα πολύ σημαντικό.

A και να μην ξεχνιόμαστε.. Ολυμπιακός-πέναλτι στην Ευρώπη ΔΕΝ! :P


Αν δεν είχες ψυχολογία εσύ που νίκησες 3-1 την ντόρτμουντ ποιος είχε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Ρε θα μας τρελάνετε; Πάλι σας αδίκησε; Επειδή σφυρούσε τα φάουλ των δρεπανιών σας σημαίνει ότι μας ευνόησε; Πόσο κόμπλεξ με τον Ολυμπιακό πια; Σε κάθε φάση α και ου και α και ου. Χαίρε κόμπλεξ αμέτρητο. Άμα σφυρούσε κάθε φορά που διαμαρτύρονταν ο κόσμος τότε η στατιστική θα έγραφε φάουλ 100-0. Έλεος πια.
Τα 2 γκολ που δέχτηκα ήταν από ανύπαρκτο φάουλ και κόρνερ.
Αλλά δεν μου φταίει αυτό που έχασα. Ακόμα και το γκολ που μείωσα σε 1-2, κατά λάθος μπήκε. Ακόμα και να κέρδιζα, δεν θα άλλαζε τίποτα για μένα, μόνο θα είχα 3ω βαθμούς παραπάνω.

Η ομάδα φέτος παραπαίει για διάφορους λόγους:

  1. Μπέος: αν είχα βγει Ευρώπη θα είχα παραπάνω έσοδα από χορηγούς και τηλεοπτικά.
  2. Κόσμος: δεν στηρίζει όσο οφείλει να κάνει, δεδομένου και της λαϊκής βάσης. Η κρίση δεν είναι δικαιολογία στο να μην πάρεις διαρκείας ή να πληρώσεις τη συνδρομή σου στη Λέσχη.
  3. Διοίκηση: 0 πλάνο, δεν προστατεύει την ομάδα όσο οφείλει. Ακόμα δεν έχει βγάλει έστω και μια ανακοίνωση για τις περυσινές σφαγές.
  4. Προπονητής: ο Τσιώλης έκανε τεράστια ζημιά στην ομάδα. Οι παίχτες δεν έχουν φυσική κατάσταση και επιπλέον δεν ξέρουν που πατάν και που βρίσκονται. Ασε που οι επιλογές των παιχτών η μία ακύρωνε την άλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αντε να δουμε τι θα κανουμε με το βαζελο αυριο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Χ το βλέπω, 1-1
Λες,ε;Εγω παραιτουμαι απο καθε προβλεψη με τους δικους μας:P.Εντωμεταξυ,ο ΟΣΦΠ επαιξε μπασκετ στην πολη μας σημερα:)(αλλα δεν πηγα να το δω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Λες,ε;Εγω παραιτουμαι απο καθε προβλεψη με τους δικους μας:P.Εντωμεταξυ,ο ΟΣΦΠ επαιξε μπασκετ στην πολη μας σημερα:)(αλλα δεν πηγα να το δω:P)
Εγώ γενικά στο 80% των προβλέψεων της ομάδας μου, πέφτω μέσα. Σήμερα το έβλεπα 1-3 με 0-2 στο ημίχρονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εγώ γενικά στο 80% των προβλέψεων της ομάδας μου, πέφτω μέσα. Σήμερα το έβλεπα 1-3 με 0-2 στο ημίχρονο.
Μια χαρααα τους εχεις ψυχολογησει εσυ τους Αρειανους,οι δικοι μας ομως ειναι αψυχολογητοι,δεν καταλαβαινουν απο προγνωστικα:PΤους εχω ικανους να νικησουν αυριο...αλλα και να χασουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Μια χαρααα τους εχεις ψυχολογησει εσυ τους Αρειανους,οι δικοι μας ομως ειναι αψυχολογητοι,δεν καταλαβαινουν απο προγνωστικα:PΤους εχω ικανους να νικησουν αυριο...αλλα και να χασουν:P
Δεν είναι θέμα ψυχολογίας, γενικά έχω προαίσθημα. Και να στο πω και αλλιώς, έχω μάθει πλέον που θα με σφάξουν, που θα με σφάξουν με το γάντι και που θα με σπρώξουν (σπάνιο αλλά λέμε τώρα).

Περίμενε κανείς ότι ο γαύρος θα πήγαινε με 2 αρνητικά αποτελέσματα στην πλάτη να παίξει ντέρμπυ με το βάζελο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αδιάφορη ποδοσφαιρικά βδομάδα ..κανένα ντερμπυ..ευκολες νικες για ρεαλ ντορτμουντ γιουναιντετ αγχωτικη για σιτυ..ηρεμα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
αδιάφορη ποδοσφαιρικά βδομάδα ..κανένα ντερμπυ..ευκολες νικες για ρεαλ ντορτμουντ γιουναιντετ αγχωτικη για σιτυ..ηρεμα πραγματα
Αδιάφορη για σένα...Εγώ έχω πιει ένα καφάσι μπύρες για να συνέλθω από τα χθεσινά και τα σημερινά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αδιάφορη για σένα...Εγώ έχω πιει ένα καφάσι μπύρες για να συνέλθω από τα χθεσινά και τα σημερινά...
γιατι τι ειχε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Cacofonix πολύ δρεπάνια πάντως οι παίκτες σας. Έπρεπε να είχατε μείνει με 8 με τέτοια μαρκαρίσματα των Καστίγιο, Καζναφέρη και Γιαννιώτα. Δεν ξέρω άλλα όταν παίζετε με τον Ολυμπιακό κάτι σας πιάνει και αφηνιάζετε και βγάζετε ανακοινώσεις με το παραμικρό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι, τρέμουν από δέος και τους βγαίνει στο παιχνίδι:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Cacofonix πολύ δρεπάνια πάντως οι παίκτες σας. Έπρεπε να είχατε μείνει με 8 με τέτοια μαρκαρίσματα των Καστίγιο, Καζναφέρη και Γιαννιώτα. Δεν ξέρω άλλα όταν παίζετε με τον Ολυμπιακό κάτι σας πιάνει και αφηνιάζετε και βγάζετε ανακοινώσεις με το παραμικρό..

Τις κόκκινες που δεν έχει δώσει όμως στην ομάδα του δημοσίου τοοοοοοοοοοοσα χρόνια δεν έχω διαβάσει ποτέ να τις αναφέρεις...:hmm:
Την κόκκινη πέρυσι στο Ριέρα, από το ίδιο κοράκι...
Στο παρελθόν στο Τζόρτζεβιτς που πήγε το κοράκι στον πάγκο και ζήτησε αλλαγή (ναι το κοράκι ζήτησε αλλαγή...)

Ασε μας ρε φίλε...
Δεν έχω που δεν έχω ομάδα ελέω Σάκη Τσιώλη, Μπέου κλπ, τρώω και 2 γκολ από φάσεις που τις δημιούργησε ο κόρακας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Μεγάλη ανατροπή. ενώ ο Παναθηναϊκός είχε ένα παραπάνω like από τον Ολυμπιακό, μόλις αποκαταστάθηκε η ισορροπία με συν 2 like για την Ολυμπιακούρα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μεγάλη ανατροπή. ενώ ο Παναθηναϊκός είχε ένα παραπάνω like από τον Ολυμπιακό, μόλις αποκαταστάθηκε η ισορροπία με συν 2 like για την Ολυμπιακούρα !!!
Μετα το ντερμπι ''αιωνιων''(πφφφφφφφ),να δουμε αν θα αλλαξουν παλι οι ''ισσοροπιες''....:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top