Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ωραία απάντηση...:whistle:

Στο αγωνιστικό...
Η ομάδα χωρίς αρχή και τέλος για άλλη μια φορά...Τσιώλη, άδειασε μας τη γωνιά. Η ομάδα είναι 1ο φαβορί για Β' Εθνική. Οταν γινόταν η κλήρωση λέγαμε για 7/7 και τώρα σε 5 αγωνιστικές έχουμε 4 βαθμούς με 2 γκολ...
Για τη διαιτησία, να μη μιλήσω...2 πέναλτυ και ένα off-side όταν έβγαινε παίκτης μου τετ-α-τετ...
Για το γκολ που φάγαμε, ευθύνη έχουν και ο αμυντικός και ο Βελλίδης...
Συννενόηση 0...σαν να βρέθηκαν 11 παίχτες από μια αλάνα και να παίζανε 1η φορά μαζί...6 μήνες προετοιμασία τι έκανε ο Τσιώλης;;;
με αυτα που γραφεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Επειδή ήμουν στο γήπεδο, μιλάς για το πανό στο κέντρο του γηπέδου; Γιατί, αν μιλάς γι' αυτό εμάς όταν μας λένε οι δίπλα Εβραίους δεν νομίζω να έχει κατέβει κανένα πανό, ούτε να έχουν τιμωρηθεί ποτέ...
Όσες φορές έχω πάει σε μεταξύ μας ματς πανώ για εβραίους δεν είδα.Ακόμα και να είδα όμως τι θα γίνει;Θα κάνουμε κόντρα ποιος θα φάει τη μεγαλύτερη τιμωρία;
Γίνεσαι άδικος με την ομάδα σου.Ξέρω ότι σου κακοφαίνεται όταν δε κερδίζεις τον θεωρητικά "μεγάλο" σου αντίπαλο αλλά μη κάνεις έτσι.Έχεις και 2 ματς λιγότερο.Σωστά;:hmm:







μη θιχτείς πλάκα κάνουμε))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Όσες φορές έχω πάει σε μεταξύ μας ματς πανώ για εβραίους δεν είδα.Ακόμα και να είδα όμως τι θα γίνει;Θα κάνουμε κόντρα ποιος θα φάει τη μεγαλύτερη τιμωρία;
Γίνεσαι άδικος με την ομάδα σου.Ξέρω ότι σου κακοφαίνεται όταν δε κερδίζεις τον θεωρητικά "μεγάλο" σου αντίπαλο αλλά μη κάνεις έτσι.Έχεις και 2 ματς λιγότερο.Σωστά;:hmm:







μη θιχτείς πλάκα κάνουμε))
Δεν θα με πειράξει αν θα χάσω από μια ανώτερη ομάδα. Θα με πειράξει όμως όταν δεν θα με παίξει η διαιτησία στα ίσια, είτε στην έδρα μου, είτε εκτός.
Επίσης με πειράζει που το κοράκι δεν ξεκινούσε το ματς για το πανό, όταν στην Τούμπα ή στην Πυλαία, υπάρχουν πανό που βρίζουν τη μάνα παίχτη της ομάδας μου (Λαμπριάκος), λένε για Εβραίους, βρίζουν τις μάνες παραγόντων της ομάδας μου κλπ. Το πρόβλημα δεν είναι αν υπάρχει ένα πανό, αλλά το ότι όταν βάζω εγώ πανό, αν δεν κατέβει διακόπτεται το ματς εις βάρος μου.
Παράδειγμα πριν μερικά χρόνια με πανό στη Θ1. "ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΚΕΡΑΤΑ". Διαιτητής αν θυμάμαι καλά, ο "Κολίνα".
Πανό που έλεγε για "ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ ΣΤΟΛΟΥ" αναφερόμενους στους Βαρδινογιάννηδες, Μαρινάκηδες και λοιπούς "μεγιστάνες" που κάνουν κουμάντο στο ελληνικό ποδόσφαιρο.
Χθες, οπαδοί του Παναθηναϊκού μπήκαν στη φυλακή για πανό με πολιτικό περιεχόμενο.

Για τα επεισόδια το έχω πει άπειρες φορές ότι είμαι κατά, και έχω φάει και ξύλο για να προστατέψω οπαδό άλλης ομάδας. Αλλά να υπάρχει ισονομία. Ούτε όμως ο κανονισμός με την απαγόρευση των υβριστικών με βρίσκει σύμφωνο. Σε όλο τον κόσμο βρίζουν στα γήπεδα, δεν νομίζω ότι είναι εκεί το πρόβλημα. Ούτε είναι λύση το κεκλεισμένων το θυρών. Ισως η καλύτερη λύση είναι μακρυά από την έδρα σου, όπως γινόταν πριν 10 χρόνια.

με αυτα που γραφεις..
Πετάμε ένα (-) ή "λες ό,τι να 'ναι" και καθαρίσαμε;
Πες συγκεκριμένα που είμαι λάθος να κάνουμε διάλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μπήκαν φυλακή για πανό? Για ενημέρωσε με γιατί κάτι άκουσα αλλά δεν ξέρω λεπτομέρειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Μπήκαν φυλακή για πανό? Για ενημέρωσε με γιατί κάτι άκουσα αλλά δεν ξέρω λεπτομέρειες.
Ηταν ένα πανό που έλεγε για λαμόγια τους πολιτικούς. Κάτι άκουσα ότι θα κάνουν και μηνύσεις οι πολιτικοί...Προσαγωγή έγινε, δεν έχουν μπει φυλακή. Τώρα μπορεί να ισχύουν τα μισά από αυτά που ακούμε.

Ορίστε και το μήνυμα...
"ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΛΑΜΟΓΙΑ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΒΟΛΕΜΕΝΩΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΝΙΞΕΙ Η ΟΡΓΗ ΤΩΝ ΕΞΕΓΕΡΜΕΝΩΝ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ηταν ένα πανό που έλεγε για λαμόγια τους πολιτικούς. Κάτι άκουσα ότι θα κάνουν και μηνύσεις οι πολιτικοί...Προσαγωγή έγινε, δεν έχουν μπει φυλακή. Τώρα μπορεί να ισχύουν τα μισά από αυτά που ακούμε.

Ορίστε και το μήνυμα...
"ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΛΑΜΟΓΙΑ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΒΟΛΕΜΕΝΩΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΝΙΞΕΙ Η ΟΡΓΗ ΤΩΝ ΕΞΕΓΕΡΜΕΝΩΝ".
Κάτσε ρε φίλε θα μπουν φυλακή επειδή εξέφρασαν την αλήθεια? Μακάρι να μπορούσαμε να εκδικηθούμε όλα αυτά τα ΛΑΜΟΓΙΑ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Κάτσε ρε φίλε θα μπουν φυλακή επειδή εξέφρασαν την αλήθεια? Μακάρι να μπορούσαμε να εκδικηθούμε όλα αυτά τα ΛΑΜΟΓΙΑ !!!
Οταν μπαίνεις φυλακή για ένα πυρσό...
Οταν λένε να κλείσουν οι σύνδεσμοι γιατί προάγουν τη βία (οι κομματικές παρατάξεις δεν προάγουν βία...)

Τι ψάχνεις να βρεις...Το θέατρο του παραλόγου...

Κάτσε ρε φίλε θα μπουν φυλακή επειδή εξέφρασαν την αλήθεια? Μακάρι να μπορούσαμε να εκδικηθούμε όλα αυτά τα ΛΑΜΟΓΙΑ !!!
Και τώρα που το θυμήθηκα...
Εδώ ο Πάγκαλος έκανε μήνυση σε φοιτητή - υποψήφιο δ.σ. επειδή έγραφε κάποια πράγματα στο blog του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
........
αυτα για το χθεσινο στραπατσο της ομαδας μου(καλα που δεν πηγα Ηρακλειο να τους δω),και αλλο ενα(.....................) ως σχολιο για την παραιτηση του Δ.Σ μας απο 6/10(αναδρομικη ηταν?)Και για το τελος,:(χ οο για αυτο:https://www.aek365.gr/a-151581/omologia-ptwxeushs-apo-kapsh.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
εμενα μου φαινετε παρα πολυ καλος προπονητης(ο καλυτερος) αλλα δεν μου αρεσει που προκαλει συνεχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Αναστάτωση επικράτησε το Σαββατοκύριακο στα ποδοσφαιρικά γήπεδα, αφού οι θεατές φώναξαν συνθήματα κατά των πολιτικών και της Βουλής, ενώ ανάρτησαν και πανό με πολιτικό περιεχόμενο και μαρξιστικά τσιτάτα. Στο ΟΑΚΑ, στον αγώνα του Παναθηναϊκού με τον Εργοτέλη, οι οπαδοί του Παναθηναϊκού φώναζαν υβριστικά συνθήματα κατά των πολιτικών και τους έγινε σύσταση από τα μεγάφωνα να αφήσουν τους πολιτικούς ήσυχους και να ασχοληθούν με τα μουνιά των μανάδων των παικτών και των διαιτητών.
Αμέσως, οι οπαδοί του Παναθηναϊκού φώναξαν το σύνθημα «Παπανδρέου σε γαμάμε, το μουνί της μάνας σου όλο πηδάμε», αλλά κανένας από τους παίκτες ή τους διαιτητές του αγώνα δεν λεγόταν Παπανδρέου, οπότε ο διαιτητής αναγκάστηκε να διακόψει τον αγώνα, γιατί αντελήφθη πως οι οπαδοί δεν αναφέρονταν σε ένα τυχαίο μουνί αλλά στο μουνί της μάνας του πρωθυπουργού που είναι ιερό και έχει ανακηρυχθεί σε εθνική περιουσία.
Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΟΥΕΦΑ, απαγορεύονται οι αναφορές στο μουνί της κυρίας Παπανδρέου γιατί το επισκεπτόταν τακτικά ένας πρώην πρωθυπουργός, ενώ απ’ αυτό βγήκε και ο σημερινός πρωθυπουργός.
Η κατάσταση στο ΟΑΚΑ χειροτέρεψε με την ανάρτηση πανό πολιτικού περιεχομένου αντί του γνωστού και αθώου «Γαμιέται ο Θρύλος κι ο Πειραιάς».
Οι κανονισμοί της ΟΥΕΦΑ προβλέπουν πως, αν αναρτηθεί πανό με πολιτικό περιεχόμενο στο γήπεδο, πρέπει να διακοπεί ο αγώνας και να προκηρυχτούν πρόωρες εκλογές στο σημαιάκι του κόρνερ.
Ο διαιτητής δεν τήρησε τον κανονισμό και διέταξε τους άνδρες των ΜΑΤ να ρίξουν δακρυγόνα στους θεατές, ενώ, παράλληλα, έδωσε εντολή στους παίκτες να φορέσουν τις αντιασφυξιογόνες μάσκες, ώστε να συνεχιστεί κανονικά ο αγώνας.
Μετά το τέλος του αγώνα, οι άνδρες των ΜΑΤ έκαναν εξονυχιστικό έλεγχο σε αυτοκίνητα οπαδών του Παναθηναϊκού, όπου βρήκαν 400 κιλά χασίς, 150 Καλάσνικοφ και 200 πουτάνες αλλά στόχος τους ήταν το πανό, το οποίο βρέθηκε τελικά κρυμμένο στη θέση του αερόσακου.
Δυο οπαδοί του Παναθηναϊκού μεταφέρθηκαν στη ΓΑΔΑ αλλά έγινε κάλεσμα από το Indymedia για διαδήλωση συμπαράστασης έξω από το κτίριο, οπότε οι δυο οπαδοί αφέθηκαν ελεύθεροι και γνώρισαν την αποθέωση στο διπλανό γήπεδο της Λεωφόρου Αλεξάνδρας, όπου ακούστηκε το σύνθημα «ΠΑΟ – Θρησκεία- Θύρα 13, η Χούντα δεν τελείωσε το ’73».
Τα πανό με τα υβριστικά συνθήματά κατά των πολιτικών έχουν τρομοκρατήσει το πολιτικό σύστημα και υπάρχει η σκέψη να ανατεθεί η περιφρούρηση των κερκίδων στο ΠΑΜΕ.
Προβληματισμός επικρατεί και στις διοικήσεις των ομάδων. Σύμφωνα με τον πρόεδρο του Ολυμπιακού κ. Μαρινάκη, υπάρχει ο κίνδυνος στο ντέρμπι του Ολυμπιακού με τον Παναθηναϊκό να μπει μόνος του ο Τζιμπούρ στη μικρή περιοχή με την μπάλα στα πόδια, να είναι έτοιμος να την καρφώσει στα δίχτυα και εκείνη τη στιγμή οι οπαδοί του Παναθηναϊκού να σηκώσουν ένα πανό με το σύνθημα «Ελλάς-Ευρώπη-Παναθηναϊκός, γαμιέται η κυβέρνηση και ο πρωθυπουργός», οπότε ο διαιτητής θα διακόψει τον αγώνα.
Ο κ. Μαρινάκης ζητάει –σε αυτές τις περιπτώσεις- να ισχύσει ο κανονισμός του τεχνητού πανό και το γκολ να μετράει.
Με ενθουσιασμό υποδέχτηκαν τα ιδιωτικά κανάλια τα πανό με τα συνθήματα κατά των πολιτικών στα γήπεδα αλλά, μόλις δουν το πανό με το σύνθημα «Να καεί, να καεί του Mega το μπουρδέλο, στου Πρετεντέρη τον ποπό θα βάλουμε φουρνέλο», μάλλον θα αλλάξουν γνώμη.
Τα συνθήματα και τα πανό στα γήπεδα -και ο ντόρος που προκαλούν- αποδεικνύουν πόσο λανθασμένη ήταν η επιλογή των πολιτών να διαδηλώνουν μπροστά στη Βουλή.
Τσάμπα τραβιόμασταν τόσους μήνες στο Σύνταγμα. Έπρεπε να είχαμε πάει στο Καραϊσκάκη.


https://pitsirikos.net/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
https://www.olavissini.gr/ποδόσφαιρο/έλληνεςαδέρφια-μη-λυγάτε/


Πανο συμπαραστασης απο Κυπριους οπαδους για τους Ελληνες το οποιο εγραφε «Λαμόγια πολιτικοί τι φταίνε οι οπαδοί – Έλληνες πολεμάτε, αδέρφια μην λυγάτε»

Ευχαριστουμε τους Κυπριους αδερφους μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
11/3 ΑΡΗΣ FM
28/3 Goalnews
10/4 ΟΠΑΠ TV
11/4 SportFm
12/4 Nova
15/4 Larisagoal
19/4 ET 3
21/4 Sentra Fm
7/5 Κόσμος του Επενδυτή
20/5 ΑΡΗΣ FM
21/5 Ελευθερία
23/5 Betorium
28/5 Αποψη
31/5 Libero
2/6 AΡΕΝΑ TV
3/6 ΕΡΑ ΣΠΟΡ
19/6 Eλευθεροτυπία
22/7 Eυρυτανικός Παλμός
26/7 SportFM
2/8 SportFM Μαγνησίας
6/8 SportFM
16/9 SportFM
3/10 Sentra FM
11/10 Athletic Radio
16/10 Real News
31/10 AllAboutARIS




26 συνεντεύξεις (αν δεν ξέχασα καμία),βάλτες σε άλμπουμ να τις θυμάσαι.

Τωρα θα εχετε απειρο χρονο να δινετε συνεντευξεις στις εφημεριδες και να γυρισετε ολους τους ραδιοφωνικος σταθμους για να μιλατε...

μπορειτε μαλιστα να κανετε κ δικη σας εκπομπη αφου τοσο αγαπατε τα ΜΜΕ και φυσικα με την πρωτη ευκαιρια να εκθειαζετε την ΑΕΛ κ της καλης υποδοχης που σας επιφυλασσουν παντοτε εκει...

Εφτασε Νοεμβριος και δεν μπορειτε να βρειτε σε τι θεση παιζει ο καθενας...

Τον Καζναφερη χθες τον εβαλε σε 4η διαφορετικη θεση σε 6 ματς...

και φυσικα τον εβγαλε ενω ηταν και παλι ο καλυτερος παιχτης του γηπεδου...

Τα λόγια αυτά δεν είναι δικά μου, αλλά με βρίσκουν σύμφωνο 1000%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αντε ρε Αποελαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
έχασε ο Ολυμπιακός... τζάμπα ήττα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ελπιζω να αξιζε η ''θυσια'' του σημερινου αγωνα,για χαρη του κυριακατικου με τον ΠΑΟ.Πονεσαν παλι τα ματακια μας με αυτους.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
συγχαρητηρια στον Παοκ για την εμφανιση και κυριως το αποδοτικο ποδοσφαιρο,γιατι σημασια εχει η μπαλα να μπαινει στο πλεκτο ;) την αεκ δεν την ειδα με τους συμφοιτητες γιατι ειχαμε σχεδον κοιμηθει και οι 3 στον καναπε με αυτο(?) που επαιζαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
συγχαρητηρια στον Παοκ για την εμφανιση και κυριως το αποδοτικο ποδοσφαιρο,γιατι σημασια εχει η μπαλα να μπαινει στο πλεκτο ;) την αεκ δεν την ειδα με τους συμφοιτητες γιατι ειχαμε σχεδον κοιμηθει και οι 3 στον καναπε με αυτο(?) που επαιζαν
...το οποιο μονο ποδοσφαιρο δεν ηταν,σμειωτεον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
...το οποιο μονο ποδοσφαιρο δεν ηταν,σμειωτεον.
ε για αυτο εβαλα το ερωτηματικο:P Νικο η ομαδα χρειαζεται ανανεωση..δεν υπαρχει αλλη λυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ε για αυτο εβαλα το ερωτηματικο:P Νικο η ομαδα χρειαζεται ανανεωση..δεν υπαρχει αλλη λυση
η καλυτερη ανανεωση θα ηταν να πληρωθουν οι παιχτες μας τα δεδουλευμενα,δεν εχει νοημα να μιλαμε για μεταγραφες,οταν η ομαδα ειναι απληρωτη εδω και 6(και βαλε; ) μηνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
η καλυτερη ανανεωση θα ηταν να πληρωθουν οι παιχτες μας τα δεδουλευμενα,δεν εχει νοημα να μιλαμε για μεταγραφες,οταν η ομαδα ειναι απληρωτη εδω και 6(και βαλε; ) μηνες.
μιλαω για εσωτερικες μεταγραφες απο τη στιγμη που δεν υπαρχουν λεφτα για κανονικες μεταγραφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top