Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
η καλυτερη ανανεωση θα ηταν να πληρωθουν οι παιχτες μας τα δεδουλευμενα,δεν εχει νοημα να μιλαμε για μεταγραφες,οταν η ομαδα ειναι απληρωτη εδω και 6(και βαλε; ) μηνες.
Βασικά παιδιά η αεκ προπονητή χρειάζεται.Πήγατε και φέρατε τον Κωστένογλου.Ήμαρτον δηλαδή. Διαβάστε αυτό το άρθρο αν θέλετε,εγώ προσωπικά συμφωνώ απόλυτα https://www.onsports.gr/Opinion/Tsarly/item/122823-Epelexan-Pater-en-etei-2011
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εγινε σημερα μια μινι-ανανεωση της 11αδας,αλλα τα ιδια Παντελακη μου-τα ιδια Παντελη μου(και χειροτερα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγινε σημερα μια μινι-ανανεωση της 11αδας,αλλα τα ιδια Παντελακη μου-τα ιδια Παντελη μου(και χειροτερα).
Ποια ανανεωση ο γκεντσογλου και ο γεωργεας? η under21 Που ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Βασικά παιδιά η αεκ προπονητή χρειάζεται.Πήγατε και φέρατε τον Κωστένογλου.Ήμαρτον δηλαδή. Διαβάστε αυτό το άρθρο αν θέλετε,εγώ προσωπικά συμφωνώ απόλυτα https://www.onsports.gr/Opinion/Tsarly/item/122823-Epelexan-Pater-en-etei-2011
Η διοικηση επελεξε προπονητη,οχι με βαση ποδοσφαιρικα κριτηρια(γιατι για να παρεις ικανο προπονητη,χρειαζονται λεφτα),αλλα εναν που θεωρειται καλος στον ψυχολογικο τομεα.(ισως πιστευοντας οτι θα επαναληφθει η εποχη του 2008;),αλλα ο αρθρογραφος ειναι απολυτος.Αν θυμαμαι καλα,ο Αστερας προπερσι σωθηκε με τον Κωστενογλου,ενω περσι η Λαρισα ειχε μεινει ηδη πολυ πισω στην υποθεση σωτηρια,σε σχεση με τις ανταγωνιστριες της.Για μενα η απομακρυνση του Χιμενεθ παντως ηταν σωστη,αλλα αν δεν παρεχεις στον εκαστοτε προπονητη τις συνθηκες για να δουλεψει,οποιος και να ερθει,δε θα ειναι αποδοτικος.

Ποια ανανεωση ο γκεντσογλου και ο γεωργεας? η under21 Που ειναι?
Βασικος ο Χελγκασον(για 1 ημιχρονο),παγκο ο Καραμπελας,εξω Καφες-Δελλας-Λυμπε-Βαργκας,βασικοι Σιαλμας-Μπερνς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βασικος ο Χελγκασον(για 1 ημιχρονο),παγκο ο Καραμπελας,εξω Καφες-Δελλας-Λυμπε-Βαργκας,βασικοι Σιαλμας-Μπερνς.:)
για ανανεωση λεμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
για ανανεωση λεμε...
ωραια,με την εννοια που αντιλαμβανεσαι εσυ την ανανεωση,για να ενταχθουν παιδια απο την U-21,θα ειχαν καει σε αυτο το ματς και θα εβγαιναν ακαταλληλοι και λοιπες αηδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ωραια,με την εννοια που αντιλαμβανεσαι εσυ την ανανεωση,για να ενταχθουν παιδια απο την U-21,θα ειχαν καει σε αυτο το ματς και θα εβγαιναν ακαταλληλοι και λοιπες αηδιες.
εγω την αντιλαμβανομαι ετσι? μου αποδεικνυεις γιατι δεν πρεπει να βλεπω ελληνικο ποδοσφαιρο..γιατι δεν θα παμε ΠΟΤΕ μπροστα με αυτην την απαρχαιωμενη αντιληψη! πες μου..απλα με νοιαζει να νικαω τι συζηταμε τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εγω την αντιλαμβανομαι ετσι? μου αποδεικνυεις γιατι δεν πρεπει να βλεπω ελληνικο ποδοσφαιρο..γιατι δεν θα παμε ΠΟΤΕ μπροστα με αυτην την απαρχαιωμενη αντιληψη! πες μου..απλα με νοιαζει να νικαω τι συζηταμε τωρα
ναι,με νοιαζει να νικουσα σε αυτο το ματς για πολλους λογους:
α)Για να διατηρησω μαθηματικες εστω ελπιδες προκρισης.
β)Για οικονομικο οφελος(170000 η νικη για να ανασανουν εστω και ελαχιστα,οικονομικα,οι παιχτες)
γ)για να μην ειμαι η μονη ομαδα στην ευρωπη μαζι με μια αλλη(μου διαφευγει το ονομα) που δεν εχουμε μαζεψει βαθμο
δ)για να μην διασυρομαι στη βαθμολογια της ΟΥΕΦΑ συνεχως(αντιμετωπιζοντας τον κινδυνο να ειμαι στους αδυνατους στην επομενη κληρωση της ευρωπαικης διοργανωσης,αλλα και για να μαζεψει η Ελλαδα βαθμους)
ε)και για να μη διασυρεται γενικα η ιστορια και η φανελα της ΑΕΚ,αλλα και για να δοθει χαρα στον κοσμο μας.
Αυτα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Έχεις απόλυτο δίκιο που αναφέρεσαι στις ακαδημίες αλλά(και ο νίκος αυτό προσπάθησε μάλλον να πει) η αλήθεια είναι ότι δεν είναι εύκολο για ένα παιδί να μεταβεί από τις ρεζέρβες στην πρώτη ομάδα.Αυτό πρέπει να γίνεται σταδιακά(και συμφωνώ για το ό,τι δεν συντελείται αυτή σταδιακή προσαρμογή ενώ κρίνεται αναγκαία).Εδώ κοτζάμ Μπαρτσελόνα και δεν επιχείρησε να βγάλει όλα τα ταλέντα των ακαδημιών μαζί.Πρώτα βγήκε ο μέσι μετά ο πέδρο,αργότερα ο αλκαντάρα.Και έγινε τόσο αρμονικά αυτή μετάβαση και στο σωστό timing που τώρα μιλάμε για το θαύμα της Μπάρτσα με τους παίκτες από τις ακαδημίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Έχεις απόλυτο δίκιο που αναφέρεσαι στις ακαδημίες αλλά(και ο νίκος αυτό προσπάθησε μάλλον να πει) η αλήθεια είναι ότι δεν είναι εύκολο για ένα παιδί να μεταβεί από τις ρεζέρβες στην πρώτη ομάδα.Αυτό πρέπει να γίνεται σταδιακά(και συμφωνώ για το ό,τι δεν συντελείται αυτή σταδιακή προσαρμογή ενώ κρίνεται αναγκαία).Εδώ κοτζάμ Μπαρτσελόνα και δεν επιχείρησε να βγάλει όλα τα ταλέντα των ακαδημιών μαζί.Πρώτα βγήκε ο μέσι μετά ο πέδρο,αργότερα ο αλκαντάρα.Και έγινε τόσο αρμονικά αυτή μετάβαση και στο σωστό timing που τώρα μιλάμε για το θαύμα της Μπάρτσα με τους παίκτες από τις ακαδημίες.
και σε τετοιο ματς,οπου ηταν πολυ πιθανη η ηττα,δεν επρεπε επ ουδενι να παιξουν πιτσιρικια,γιατι θα ηταν πολυ ευκολα εκτεθειμενα σε λαθη,αλλα και στην οργη του κοσμου,και διχως την καταλληλη προστασια και στηριξη,θα καιγοντουσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Νομίζω ότι πρέπει να μπει η ομάδα ΑΠΟΕΛ στην λίστα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Τραγικός ο ΑΡΗΣ για άλλη μια φορά...Δεν άντεχα τα έξοδα για άλλο ένα ακόμα Σ/Κ...
Η άμυνα αυτό που λέω από το καλοκαίρι...δεν έχει συνοχή...σαν να μαζεύτηκαν 11 παίχτες από την αλάνα...και να παίζουν 1η φορά μαζί τους...
Ο γαύρος τραγικός και αυτός...

Σιδηρόπουλε, τα 2 από τα 3 γκολ, το ένα φάουλ και το ένα κόρνερ, που τα ανακάλυψες πάλι; Θα μου πεις εδώ πέρυσι που είχα και μια μέτρια προς το σοβαρό ομάδα, δεν έδωσες την κόκκινη στο Ριέρα που έπιασε από το λαιμό το Βελλίδη...

Να δω που θα μαζέψουμε βαθμούς...ΟΦΗ έξω, ΠΓΣΣ έξω, βάζελος μέσα...

Με 50-50 διαιτησία προβλέπω μεγάλο κλαρίνο ο γαύρος από το βάζελο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ρε θα μας τρελάνετε; Πάλι σας αδίκησε; Επειδή σφυρούσε τα φάουλ των δρεπανιών σας σημαίνει ότι μας ευνόησε; Πόσο κόμπλεξ με τον Ολυμπιακό πια; Σε κάθε φάση α και ου και α και ου. Χαίρε κόμπλεξ αμέτρητο. Άμα σφυρούσε κάθε φορά που διαμαρτύρονταν ο κόσμος τότε η στατιστική θα έγραφε φάουλ 100-0. Έλεος πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
παιδες αυριο εχει ΑΕΚ-ΠΑΟ αυριο...πιστευω πως ο βαζελος θα το παρει το ματς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
παιδες αυριο εχει ΑΕΚ-ΠΑΟ αυριο...πιστευω πως ο βαζελος θα το παρει το ματς...
ΠΑΟ-ΑΕΚ είναι ;)
Με 50-50 διαιτησία προβλέπω μεγάλο κλαρίνο ο γαύρος από το βάζελο...

Ρε συ ξέρεις ότι δεν υπάρχει το 50-50 στην διαιτησία όταν έχεις γαύρο αντίπαλο, ειδικά με τον Παναθηναϊκό. Την περσινή σφαγή δεν την είδες?

Θέλω να δω αν θα παίξει το ίδιο καλά ο Παναθηναϊκός με την ΑΕΚ όπως με τον ΠΑΟΚ.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Θυμίσου τι έκανε ο Καλόπουλος στο ΚαραΊσκάκη πιο παλιά με γκολ από αουτ και χέρι Ίβανσιτς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αμφισβητείς το πόσο στημένο ήταν το περσινό ντέρμπυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Αμφισβητώ το γεγονόε ότι σε κάθε παιχνίδι ευνοούμαι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλά κάνεις. Μπορεί να μην συμβαίνει πάντα. Δεν μιλάμε για μεγάλα αδικήματα όπως το περσινό. Πας γήπεδο? Αν δεις από κοντά την ομάδα σου σε φάσεις όπου δεν φαίνεται στην κάμερα, σε μικρο σπρωξίματα κλπ σχεδόν πάντα θα πάρεις εσύ το σφύριγμα ενώ αν κάνεις το ίδιο δεν θα δώσει φάουλ στην άλλη ομάδα. Αυτό τώρα μπορεί να είναι και λόγο βάρους του ονόματος του Ολυμπιακού. μπορεί και όχι. Όμως μερικά παραείναι φανερά όπως το περσινό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Να ξέρεις πάντα ότι το μεγάλο όνομα κάθε χώρας σε γεμάτο γήπεδο με υποδεέστερους αντίπαλους πάντα παίρνει παραπάνω σφυρίγματα. Δες π.χ την Man Utd, την Barcelona κτλ.. όπου όπως και εδώ ώρες ώρες η αντιμετώπιση από τον διαιτητή θυμίζει χούντα στην φιλοξενούμενη ομάδα. Αλλά να συνέβαινε μόνο εδώ να πω εντάξει αλλά συμβαίνει παντού. Να ξέρεις ότι και ο ΠΑΟ αν φτιάξει γήπεδο ο Άραβας(;) στα παιχνίδια εκεί θα έχει παραπάνω σφυρίγματα λόγω ατμόσφαιρας.

Y.Γ Το περσινό να ξέρεις πιο πολύ κακό έκανε στον Ολυμπιακό παρά καλό. Μην νομίζεις ότι την χαρήκαμε την νίκη. Στο γκολ του Τζεμπούρ ειδικά κάποιο από εμάς καν δεν το πανηγυρίσαμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top