Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ασε τις βλαχομαγκιές που κάνετε με τις ταυτότητες...Αν δεν είσαι Ξανθιώτης δεν μπαίνεις, αν δεν είσαι Μαρουσιώτης δεν μπαίνεις κλπ.

Το βρίσκω πολύ σωστό. Αυτό εφαρμόζεται μόνο στα παιχνίδια με μεγάλες ομάδες (συνήθως δεν ζητάνε καν ταυτότητα αλλά το διαρκείας) και έτσι αποφέυγουμε επεισόδια από άκυρους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Το βρίσκω πολύ σωστό. Αυτό εφαρμόζεται μόνο στα παιχνίδια με μεγάλες ομάδες (συνήθως δεν ζητάνε καν ταυτότητα αλλά το διαρκείας) και έτσι αποφέυγουμε επεισόδια από άκυρους...
Αντισυνταγματικό είναι αυτό φίλε μου. Και όσο για τα επεισόδια από το 2004 υπάρχουν κάμερες σε όλα τα γήπεδα. Να βρείτε την άκρη με την αστυνομία.
Οπως αντισυνταγματικό είναι να σε ψάξει ο σεκιουριτάς που πήγε να το κάνει προχθές και όταν του είπα να μου δώσει τα στοιχεία του χεστηκε.
Ηθελε ο μπατσος προχθες να πάρει του αλλουνού την ομπρελα...Ο,τι του καπνισει του καθενός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Αντισυνταγματικό είναι αυτό φίλε μου. Και όσο για τα επεισόδια από το 2004 υπάρχουν κάμερες σε όλα τα γήπεδα. Να βρείτε την άκρη με την αστυνομία.
ναι οπως εκανε και ο ντεμης που πηγε εναντιας των οργανωμενων...λαικιζουμε χωρις λογο απο την στιγμη που δεν προκειται ποτε να γινει αυτο...
Οπως αντισυνταγματικό είναι να σε ψάξει ο σεκιουριτάς που πήγε να το κάνει προχθές και όταν του είπα να μου δώσει τα στοιχεία του χεστηκε.
συμφωνω απολυτως μαζι σου σε αυτο.(να φανταστω τελικα περασες χωρις ερευνα ε;;; ).Αν και απο την αλλη κατι θα επρεπε να υπηρχε στα γηπεδα για να μην μπαινουν μεσα μλκς(φωτοβολιδες κτλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οπως αντισυνταγματικό είναι να σε ψάξει ο σεκιουριτάς που πήγε να το κάνει προχθές και όταν του είπα να μου δώσει τα στοιχεία του χεστηκε.

Δεν το βρίσκω αντισυνταγματικό από την στιγμή που μπορεί να κουβαλάς κάτι επικίνδυνο και να με βλάψει αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Δεν το βρίσκω αντισυνταγματικό από την στιγμή που μπορεί να κουβαλάς κάτι επικίνδυνο και να με βλάψει αυτό.

συμφωνω οτι πρεπει να γινεται για την ασφαλεια μας αλλα ΔΕΝ πρεπει να με αγγιξει κανενας και για κανενα λογο δεν εχει το δικαιωμα να παραβει τα δικαιωματα μου.- να βρει αλλο τροπο.-:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
ναι οπως εκανε και ο ντεμης που πηγε εναντιας των οργανωμενων...λαικιζουμε χωρις λογο απο την στιγμη που δεν προκειται ποτε να γινει αυτο...
Ο Ντέμης τους έδινε από μόνος του, δεν πήγε η αστυνομία με ένταλμα να ζητήσει την κάμερα ασφαλείας.
συμφωνω απολυτως μαζι σου σε αυτο.(να φανταστω τελικα περασες χωρις ερευνα ε;;; ).Αν και απο την αλλη κατι θα επρεπε να υπηρχε στα γηπεδα για να μην μπαινουν μεσα μλκς(φωτοβολιδες κτλπ)
Οχι, πήγα στο μπάτσο και του λέω "όργανο, θα με ελέγξεις σε παρακαλώ πολύ;".
Αυτό που πρέπει να γίνει για την πάταξη της βίας εντός αγωνιστικών χώρων είναι κατά τη γνώμη μου το εξής:
Ενα μηχάνημα όπως αυτά που υπάρχουν στα αεροδρόμια που θα ελέγχει αν έχεις αιχμηρό αντικείμενο πάνω σου. Να βάλουνε και ένα μηχάνημα ελέγχου αλκοόλ, τόσα λεφτά πέρνη Super League από τα εισιτήρια.
Εδώ είχαμε πάει σε μπουρδέλο στην Κολωνία και είχε μηχάνημα που σε έλεγχε για σιδερικά. Αλλά όχι, σε κανέναν πολίτη δεν θα δώσω την άδεια να μου κάνει σωματικό έλεγχο.
Δεν το βρίσκω αντισυνταγματικό από την στιγμή που μπορεί να κουβαλάς κάτι επικίνδυνο και να με βλάψει αυτό.
Λοιπόν, επειδή δεν ξέρεις καλύτερα να μην μιλάς γιατί λες βλακείες.
Ακου λοιπόν. Ούτε ο μπάτσος έχει δικαιοδοσία πάνω μου. Για να με ψάξει πρέπει να με πάει διακριτικά στο ανακριτικό και να με ψάξει ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ χωρίς πολίτες δίπλα μου. ΟΚ;
Αντε γιατί το χουμε παραχέσει σε αυτή τη χώρα...και δεν αναφέρομαι σε σένα...

Οπως δεν μπορεί να σου απαγορεύσει να μπεις στο γήπεδο, όπως υπάρχει νόμος που λέει "άρνηση πώλησης απαγορεύεται", αλλά ο καθένας την έχει δει σερίφης.

Στην Ξάνθη πρόπερσυ τα επεισόδια ποιος τα ξεκίνησε; Μήπως ο αντιδήμαρχος;;;;;;

Για την ομπρέλα δεν βλέπω να σχολιάζετε...Λέει ο μπάτσος ότι μπορεί να πετάξεις την ομπρέλα...Οταν του είπα να μου δείξει τη λίστα με τα αντικείμενα που απαγορεύονται το βούλωσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λοιπόν, επειδή δεν ξέρεις καλύτερα να μην μιλάς γιατί λες βλακείες.
Τι? :confused:

Οπως δεν μπορεί να σου απαγορεύσει να μπεις στο γήπεδο, όπως υπάρχει νόμος που λέει "άρνηση πώλησης απαγορεύεται", αλλά ο καθένας την έχει δει σερίφης.
Δεν αρνούνται να πουλήσουν σε έναν αλλά γενικά ΔΕΝ πουλάνε στα μεγάλα παιχνίδια. Δεν μπαίνει κανένας άκυρος στο γήπεδο παρά μόνο όσοι έχουν διαρκείας. Άρνηση πώληση δεν υπάρχει εδώ.
Στην Ξάνθη πρόπερσυ τα επεισόδια ποιος τα ξεκίνησε; Μήπως ο αντιδήμαρχος;;;;;;
Τι να σου πω από πέρυσι ξεκίνησα να πηγαίνω. Ούτε καν ξέρω τι έγινε.
Για την ομπρέλα δεν βλέπω να σχολιάζετε...Λέει ο μπάτσος ότι μπορεί να πετάξεις την ομπρέλα...Οταν του είπα να μου δείξει τη λίστα με τα αντικείμενα που απαγορεύονται το βούλωσε...
Fail του μπάτσου. Εμάς δεν μας αφήνουν να παίρνουμε μπουκάλια με νερό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λέγοντας για σωματικό έλεγχο.Στο πρώτο ματς του ΠΑΟΚ στο μπασκετ που είχα πάει 11 χρονών μας είχανε ψάξει.Δηλαδή ok ενα μικρό παιδί και ο πατέρας του τι μπορούσαν να βάλουν σε ένα ματς με το Μαρούσι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pitbul1996

Νεοφερμένος

Ο pitbul1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παίδες όσο και να το ψάχνετε δεν πρόκειται να βγάλετε νόημα..Εγώ είμαι Ηρακλής και προσωπικά έχω σταματήσει να βλέπω Super League...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παίδες όσο και να το ψάχνετε δεν πρόκειται να βγάλετε νόημα..Εγώ είμαι Ηρακλής και προσωπικά έχω σταματήσει να βλέπω Super League...
προφανως και δεν θα βγαλουν νοημα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Για το σωματικό έλεγχο στην είπα.
Δεν αρνούνται να πουλήσουν σε έναν αλλά γενικά ΔΕΝ πουλάνε στα μεγάλα παιχνίδια. Δεν μπαίνει κανένας άκυρος στο γήπεδο παρά μόνο όσοι έχουν διαρκείας. Άρνηση πώληση δεν υπάρχει εδώ.
Δεν αρνούνται να πουλήσουν όταν για να σου δώσουν εισιτήριο αν δεν είσαι δημότης εκείνου του Δήμου δεν σου δίνει; Παμε στο Μαρούσι να πάρουμε εισιτήρια και μας λέει μόνο αν είσαι Μαρουσιώτης; Που εγώ την άκρη θα τη βρω...Είτε πρόσκληση, είτε με εισιτήριο άλλου αγώνα, είτε από τα αποδυτήρια, θα την βρω την άκρη. Οταν δεν βγάζουν εισιτήρια στα εκδοτήρια, γιατί πάλι είσαι off.
Λέει ο κανονισμός ότι αν δεν υπάρχουν ειστήρια στα εκδοτήρια το γήπεδο πρέπει να είναι γεμάτο. Αν δεν είναι έχει δικαίωμα η φιλοξενούμενη ομάδα να κάνει ένσταση και μετά ο κομισάριος ή ο παρατηρητής να κατοχυρώσουν το ματς υπέρ τους. Ξέρεις πόσες φορές έχουν κρύψει τα εισιτήρια οι Μαρουσιώτες και στο γήπεδο να είναι 300 άτομα;
Τι να σου πω από πέρυσι ξεκίνησα να πηγαίνω. Ούτε καν ξέρω τι έγινε.
Ο αντιδήμαρχος κοπάνισε τον πάγκο του ΑΡΗ και έσπασε ο πλεξιγκλας. Δεν του κάνα τίποτα, παρόλα αυτά δικοί μας πήγαν στο τμήμα...
Fail του μπάτσου. Εμάς δεν μας αφήνουν να παίρνουμε μπουκάλια με νερό...
Αν δεν επενέβαινα θα είχε βραχεί το παλικάρι. Και εγώ είμαι βλαμμένος και δεν με νοιάζει, ο άλλος γιατί να βραχεί; Και το λέω στο γέρ μου και μου λέει ότι είναι πολεμικό όπλο...Πολεμικό όπλο είναι και η γροοθιά μου, να μου κόψετε το χέρι τότε...

Λέγοντας για σωματικό έλεγχο.Στο πρώτο ματς του ΠΑΟΚ στο μπασκετ που είχα πάει 11 χρονών μας είχανε ψάξει.Δηλαδή ok ενα μικρό παιδί και ο πατέρας του τι μπορούσαν να βάλουν σε ένα ματς με το Μαρούσι;:)
Να πω και το άλλο μιας και το θυμήθηκα πριν λίγο που είχα την κουβέντα για τα προχθεσινά....
Πριν μερικά χρόνια είχα πάει στο γήπεδο. Το τσαντάκι της φωτογραφικής μηχανής το χρησιμοποιούσα αντί για "μπανάνα". Στη μικρή θηκούλα, εκεί που μπαίνει το τριποδάκι είχα βάλει κάποτε ένα ελβετικό πολυεργαλείο. Τυχαίνει και μου το ανοίξανε και μου το πήρανε. Γιατί ρε φίλε δεν με πας στο τμήμα για ανάκριση; Γιατί δεν μου ζήτησες ταυτότητα; Εγώ έτυχε και το είχα μαζί μου (γιατί το είχα ξεχασμένο στο τσαντάκι). Γιατί δεν κάνεις σωστά τη δουλειά σου;
Παίδες όσο και να το ψάχνετε δεν πρόκειται να βγάλετε νόημα..Εγώ είμαι Ηρακλής και προσωπικά έχω σταματήσει να βλέπω Super League...
Θα βλέπεις Δ' Εθνική...Πες τον Κατσιαμπή να βάλει ένα κωλάρο. Ολα δανεικά είναι στη ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ΑΠΟΕΛ και Ολυμπιακός έσκισαν σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ΑΠΟΕΛ και Ολυμπιακός έσκισαν σήμερα.
Έτσι,οι κύπριοι συνεχίζουν να εντυπωσιάζουν.! ο Ολυμπιακός έπαιξε τέλεια και δικαίως νίκησε και πήρε τρεις βαθμους.Κατ εμε θα πρεπε να χε αλλους δυο στα ματσ με μαρσειγ και αρσεναλ αλλα δυστυχως λογω ατυχιας δεν τα καταφερε.

και αλλοι βαθμοι για την ελλαδα στο ranking.!καλη επιτυχια σημερα σε παοκ που θα σκισει και ευχομαι στην αεκ να μην ξεφτιλιστει αλλη μια φορα αλλα να κάνει ενα παιχνίδι αντάξιο της φανέλας και της ιστορίας της και ας παρει εστω ένα χ(χλωμο το βλέπω)

ιδωμεν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
συγχαρητηρια στον ολυμπιακο σημερα επαιξε πολυ ωραιο και ουσιαστικο ποδοσφαιρο! ο αποελ συνεχιζει να μας εκπλησσει ευχαριστα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
και αλλοι βαθμοι για την ελλαδα στο ranking.!καλη επιτυχια σημερα σε παοκ που θα σκισει και ευχομαι στην αεκ να μην ξεφτιλιστει αλλη μια φορα αλλα να κάνει ενα παιχνίδι αντάξιο της φανέλας και της ιστορίας της και ας παρει εστω ένα χ(χλωμο το βλέπω)

ιδωμεν!!!!
Ενω τη νικη του Παοκ την εχεις σιγουρη,ε?Μη λεμε πολλα πριν τους αγωνες,γιατι δεν νομιζω να ηταν πολλοι που να περιμεναν τη νικη του γαυρου χθες(πολλα συγχαρητηρια:D).Η ΑΕΚ μπορει να κανει την ''εκπληξη-θαυμα'' ή οπως αλλιως θα το ονομαζαν οι περισσοτεροι φιλαθλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Κάτσε να τρωγε το γκολάκι στο τετ-α-τετ πριν βάλει το γκολ στην επόμενη φάση, και μετά θα είχαμε τελείως άλλο αγώνα...Από την άλλη η BVB δεν είναι η ίδια ομάδα με την περυσινή, οι παίχτες βαρόμετρο της περυσινής ομάδας έχουν φύγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Ετσι σας ....γλεντανε αυτοι που σας χρωστανε!!! Μερκελ μην ξεχνας αποψε σε πληρωνει με ... σπερμα ο Πειραιας!!!
Πειραιωτικη Τροικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Ετσι σας ....γλεντανε αυτοι που σας χρωστανε!!! Μερκελ μην ξεχνας αποψε σε πληρωνει με ... σπερμα ο Πειραιας!!!
Πειραιωτικη Τροικα!!!
Πολυ γραφικο για μενα.
Αμα εισαι απο κατω και σε εχουν στην φαπα τι να πεις?
Μπορεις να εξισωσεις εναν ποδοσφαιρικο αγωνα με μια πολιτικη κατασταση;
Και λες και οι Γερμανοι σημερα θα στεναχωρεθηκαν επειδη τους εβρισαν οι γαυροι...
Εδώ υπάρχουν οικογένειες που δεν έχουν να πληρώσουν το ρεύμα με όλο το θέμα με το ΔΝΤ, αλλά ποιος το γαμεί, τους κερδίσαμε στην μπάλα ρε.. Γιουχου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ενω τη νικη του Παοκ την εχεις σιγουρη,ε?Μη λεμε πολλα πριν τους αγωνες,γιατι δεν νομιζω να ηταν πολλοι που να περιμεναν τη νικη του γαυρου χθες(πολλα συγχαρητηρια:D).Η ΑΕΚ μπορει να κανει την ''εκπληξη-θαυμα'' ή οπως αλλιως θα το ονομαζαν οι περισσοτεροι φιλαθλοι.
σιγουρα τη περιμενα οπως θα νικησει και ο παοκ αποψε.ο ολυμπιακος δεν αξιζε την ηττα ουτε με την σαφωε ετοιμοτερη marseille ουτε με την arsenal στο emirates. η αεκ εχασε 3-1.η αεκ δυστυχως δεν βλεπεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Πολυ γραφικο για μενα.
Αμα εισαι απο κατω και σε εχουν στην φαπα τι να πεις?
Μπορεις να εξισωσεις εναν ποδοσφαιρικο αγωνα με μια πολιτικη κατασταση;
Και λες και οι Γερμανοι σημερα θα στεναχωρεθηκαν επειδη τους εβρισαν οι γαυροι...
Εδώ υπάρχουν οικογένειες που δεν έχουν να πληρώσουν το ρεύμα με όλο το θέμα με το ΔΝΤ, αλλά ποιος το γαμεί, τους κερδίσαμε στην μπάλα ρε.. Γιουχου...

ωραια φιλε μου και οι γερμανοι γραφικοι ειναι τοτε γιατι αν ειδες στον γερμανικο τυπο σημερα εκαναν λογω 'για πτωχευση της ντορτμουντ στον πειραια'
https://www.google.gr/url?q=https://m...664118&usg=AFQjCNErIC3Ysj-dmgsPSpl7gIHkumDXiQ

σαφως και δεν συγχεονται αλλα ο αθλητισμος στην Ελλαδα ειναι παντα ψηλα..και ειναι το μονο που μας εχει απομεινει...και να εισαι σιγουρος οι Ελληνες της Γερμανιας χτες χαρηκαν δις !! *αν την κερδιζε η ομαδα σου δεν 8α το ελεγες αυτο ειμαι σιγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top