Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
..αντε μπορει να σου χαρησουμε το μπασκετ..αλλα και εκει παμε για το 6ο ευρωπαικο.:bye:



Δε μιλας σωστα... Μια σωστη ομαδα δε χαριζει τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Μπα , δεν έχει τους παίχτες του Θρύλου ο βάζελος , μόνο κάναν Παμπορίδη να 'χει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Δε μιλας σωστα... Μια σωστη ομαδα δε χαριζει τιποτα...


για να μην κλαινε ρε 503 τιτλους εχουμε και θυμησου ποσοι θα γινουν φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Ο Ολυμπιακός έχει 80 παραπάνω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
φετος ο γαυρος σου ειναι ενα τιποτα...μηδενικο το πρωταθλημα ειναι πρασινο μην χαιρεσαι..αντε μπορει να σου χαρησουμε το μπασκετ..αλλα και εκει παμε για το 6ο ευρωπαικο.:bye:

Πως είναι ένα τίποτα; Εγώ βλέπω ότι είμαστε 2οι έχοντας ξεπεράσει ένα πολύ δύσκολο πρόγραμμα. Ενώ εσείς πάσχετε να νικάτε ομάδες με 1-0. Για να δούμε ποιος θα το πάρει φέτος. Είστε πρώτοι προσωρινά και βγάλατε και γλώσσα. Άσε που έχουμε και μισή ομάδα αλλά ΚΑΙ ΠΑΛΙ τα καταφέρνουμε εν αντιθέσει με εσάς που αν είχατε τις μισές απουσίες που έχουμε εμείς θα το είχατε χάσει προ πολλού το πρωτάθλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Πιο ηταν το δυσκολο προγραμμα το φιλικο στην λιβαδεια η το φιλικο στον παοκ??Οι αλλαγες σας ποιες ειναι ο Ζικο και ο ραντος? βαλτε σορτσακι στον Ζικο να ξεκινησει βασικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ναι μωρέ πολύ εύκολο πρόγραμμα. Είχαμε 7 παιχνίδια σε 20 μέρες. Και μέσα σε αυτά τα παιχνίδια αντιμετωπίζαμε ΑΕΚ,ΠΑΟΚ,Άλκμααρ,Άρσεναλ... πολύ εύκολο πρόγραμμα ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ βασικών παικτών. Σταμάτα να βλέπεις μόνο με πράσινα γυαλιά, γίνεσαι γελίος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Πιο ηταν το δυσκολο προγραμμα το φιλικο στην λιβαδεια η το φιλικο στον παοκ??Οι αλλαγες σας ποιες ειναι ο Ζικο και ο ραντος? βαλτε σορτσακι στον Ζικο να ξεκινησει βασικος

Έπος. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Πιο ηταν το δυσκολο προγραμμα το φιλικο στην λιβαδεια η το φιλικο στον παοκ??Οι αλλαγες σας ποιες ειναι ο Ζικο και ο ραντος? βαλτε σορτσακι στον Ζικο να ξεκινησει βασικος

Ράντος;
Δεν τον ξέρω...


Α.
Αυτός ο Σισέ τι να κάνει άραγε; Έμαθα άλλαξε χτένισμα.
Θα κάνει τις τρίχες στα φρύδια του πράσινες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ράντος;
Δεν τον ξέρω...

O προπονητής τερματοφυλάκων μας είναι...

Μην τους κοροϊδεύετε τους παίκτες γιατί θα αρχίσουν να πετάνε άκυρα πάλι

A, παραλίγο να το ξεχάσω... Καρπαζιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πιο ηταν το δυσκολο προγραμμα το φιλικο στην λιβαδεια η το φιλικο στον παοκ??Οι αλλαγες σας ποιες ειναι ο Ζικο και ο ραντος? βαλτε σορτσακι στον Ζικο να ξεκινησει βασικος

Εσύ το ματς με τον ΠΑΟΚ το είδες και βγάζεις συμπέρασμα;Αν δεν έκανε ο ΠΑΟ πάλι μεταγραφές πολλών εκατομμυρίων θα έλεγα τι διαρκεία θα παίρναν οι "φίλαθλοι" του.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
O προπονητής τερματοφυλάκων μας είναι...

Μην τους κοροϊδεύετε τους παίκτες γιατί θα αρχίσουν να πετάνε άκυρα πάλι

A, παραλίγο να το ξεχάσω... Καρπαζιά.

Ε, εντάξει τώρα όχι και καρπαζιά.. Με την Ξάνθη έπαιζαν όχι με καμιά τυχαία.. (βλέπε Άρσεναλ)

ΥΓ. Η ευρωπανάθα ξαναχτύπησε με ένα σπάνιας ομορφιάς γκολ απ' ότι άκουσα!

Τί ώρα θα πας αύριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Α ναι ρε συ με την Ξάνθη ήταν, άκυρο τότε ...

1 παρά λέω να είμαι εκεί... Ξέρω εγώ που είναι η Δο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Α ναι ρε συ με την Ξάνθη ήταν, άκυρο τότε ...

1 παρά λέω να είμαι εκεί... Ξέρω εγώ που είναι η Δο :P

Εντωμεταξύ ασταμάτητη η αρμάδα του Τεν Τεν, ούτε ο Ουζουνίδης με τον Μάλαρτζ και τον Μελίσση δεν μπορουν να τους σταματήσουν. :P

Ωραίος :P Θα τα πούμε αύριο. Άμα δε βγάζω άκρη θα πάρω τηλέφωνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
.:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Ναι μωρέ πολύ εύκολο πρόγραμμα. Είχαμε 7 παιχνίδια σε 20 μέρες. Και μέσα σε αυτά τα παιχνίδια αντιμετωπίζαμε ΑΕΚ,ΠΑΟΚ,Άλκμααρ,Άρσεναλ... πολύ εύκολο πρόγραμμα ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ βασικών παικτών. Σταμάτα να βλέπεις μόνο με πράσινα γυαλιά, γίνεσαι γελίος.


Ποτε παιξατε με την αρσεναλ? γιατι ειδα παιζανε μονοι τους.

@chronis25

και αποψε αλλαξε χτενισμα

@Ιliaso
πιο match με τον παοκ ρε μεγαλε? σε 3 match εκανες 3 ευκαιριες ρε φιλε,και κατι αλλο κ περσυ παλι 26.000 διαρκειας κ φετος τα ιδια.

6χ6 και αντε γεια και καληνυχτα σας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Μελίσσης .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
@Ιliaso
πιο match με τον παοκ ρε μεγαλε? σε 3 match εκανες 3 ευκαιριες ρε φιλε,και κατι αλλο κ περσυ παλι 26.000 διαρκειας κ φετος τα ιδια.

6χ6 και αντε γεια και καληνυχτα σας:)

Π.Α.Ο.Κ είμαι φίλε μου αυτό σου λέω.Σου φάνηκε να έκανε περίπατο ο Ολυμπιακός;Γιατί με αυτό που πες προσβάλλεις τη δικιά μου ομάδα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Μιας και το ΣΚ σχεδόν τελείωσε, 1 έχω να πω.
Η παράγκα του Κόκκαλη ζει..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top