Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Μπράβο στην ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!!!
76-74 τους Τούρκους!
ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΟ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ΕΛΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕ.

Π****α πάλι Π****α πάλι ΟΕ ΟΕ.

ΕΛΛΑΣ Η ΤΕΦΡΑ ΡΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Πάλι τους γ.......με και με κόντρα διαιτησία! Αυτά είναι!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Τους γ.....με τους τούρκους!!:bravo::up::yeah: Ο διαιτητής (; ) της τουρκίας τα'παίξε στο τέλος :mpam::P

Υ.Γ:Στις λέξεις "τούρκους" και "τουρκία" έγραψα επίτηδες το "τ" μικρό.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Πάλι τους γ.......με και με κόντρα διαιτησία! Αυτά είναι!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:

βασικα ο διαιτητης εκανε λαθη, και στις δυο πλευρες.

απλα βλεπουμε μονο αυτα που μας ενδιαφερουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
βασικα ο διαιτητης εκανε λαθη, και στις δυο πλευρες.

απλα βλεπουμε μονο αυτα που μας ενδιαφερουν
Δε διαφωνώ, απλά τα λάθη που έκανε στη δικιά μας μεριά ήταν περισσότερο εμφανή!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Βασικά στους Τούρκους χάρισε καλάθι του Ιλιάσοβα που έκανε 154 βήματα...Σε κρίσιμο σημείο.Ή φάουλ που έγινε σε άλλον(στον Ασίκ με το airball σε βολή :lol:),και το έκανε ο Τούρκογλου(Θεέ μου τι παικταράς,53 εκ. δολλάρια συμβόλαιο έχει βέβαια).Ένα "μπρος πίσω" των Τούρκων και μετά να το τρίποντο(φταίει και η άμυνα εδώ,αλλά λέμε τώρα).Είναι και κάποια άλλα "ψιλά"...Όσον αφορά την Ελλάδα,δεν είδα κάποια σοβαρά λάθη υπέρ της ομάδας μας,απο τους διαιτητές.Μια απόφαση που ενώ μπήκε το καλάθι υπέρ μας,δεν μέτρησε επειδή είχε λήξει ο χρόνος,αλλά εμείς είχαμε επαναφορά με χρόνο 4 δευτερολέπτων,εκεί θα μπορούσαν να κάνουν το λάθος και να μετρήσουν το καλάθι.Δεν το έκαναν(σωστά),κάναμε επίθεση 4 δευτερολέπτων και να το τρίποντο απο τον Ζήση.Πάλι καλά δηλαδή:D Εντάξει,δεν μπορώ να πω ότι η διαιτησία ήταν εναντίον μας,με σκοπό τον αποκλεισμό μας,αλλά έγιναν πολλά λάθη υπέρ της Τουρκίας,αλλά και λίγα υπέρ της Ελλάδας.Ειδικά εκείνο με τον Αλιόσα,με νευρίασε,αλλά τέλος πάντων.Επίσης θα σχολιάσω το θέμα με τα αρκετά λαθάκια με τις πάσες και προς το τέλος ειδικά.Ενώ ήμασταν μπροστά με 6 πόντους.Επίσης,είμαι εντυπωσιασμένος απο το γεγονός των 25 ριμπάουντς που είχαμε συνολικά,ενώ οι Τούρκοι είχαν συνολικά μόλις 11!!Καλό παιχνίδι απο όλους!Έδειξαν ψυχή και νίκησαν.Τώρα έχουμε ένα δύσκολο ματς με την υπερδύναμη,την Ισπανία.Ελπίζω να δείξουν σοβαρότητα και να κάνουν το βήμα παραπάνω.Αλλά και να αποκλειστούν,μπορούμε να πάρουμε το χάλκινο μετάλλιο.Ό,τι και να γίνει,εγώ είμαι ευχαριστημένος με την εμφάνισή τους,που παρ'όλο τις πολλές απουσίες βασικών παικτών,έδειξαν ψυχή και πολύ ταλέντο και έφτασαν εώς εδώ.ΜΠΡΑΒΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Μια χαρά τα πήγαμε!!! Περάσαμε και στο Μουντομπάσκετ, μια χαρά!!!!:)

Η Σερβία θέλω να το πάρει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Κι εγώ η Σερβία θέλω. Έχω συμπάθεια και στον Ντούντα. Αχώνευτοι ισπανοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Αυτός ο Γκασόλ έκανε κάτι γκριμάτσες ώρες ώρες και μου έσπαγε τα νεύρα. Και καλά όταν του έκανε κάποιος φάουλ έκανε μια γκριμάτσα εννοώντας : εμμμ αυτά παθαίνεις άμα τα βάζεις με εμένα. :P


Kάτι άλλο τώρα.. για να δούμε τι θα γίνει σήμερα στην Τούμπα. Με μισή ομάδα πάμε εμείς οι Ολυμπιακοί. :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ο Μαρκ Γκασόλ, έχει φάτσα για πολλές σφαλιάρες, ή ήταν ιδέα μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί όταν έχουν τη μπάλα δεν ρίχνουν τρίποντα και περιμένουν να πάνε μέσα για να βάλουν δίποντο (και αν).:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
E τωρα μη λεμε οτι θελουμε,Αλκμααρ και Στανταρ νομιζω πως ειναι οτι καλυτερο μπορουσε να σας τυχει,θα ειναι αστειο να μην περασετε στην επομενη φαση,οπως αστειο θα ειναι να μην περασει και ο Παναθηναικος.

Η Σταντάρ Λιέγης ήταν ότι χειρότερο με Βόλζμπουργκ και η Ρέιντζερς ήταν προτιμότερη της Άλκμααρ .
-----------------------------------------
Ο Μαρκ Γκασόλ, έχει φάτσα για πολλές σφαλιάρες, ή ήταν ιδέα μου;

Δίκιο έχεις .:P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Τούμπα;;;;;;;;; Τι είναι αυτό;;;;;;;;;; ;D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Καρπαζιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Καρπαζιά νο2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Δεν εχει ορια η κωλοφαρδια του Ολυμπιακου... Δηλαδη παει στο διαολο με τον ΠΑΟΚ, η ΑΕΚ τον ειχε πατησει και χρειαστηκε τον Τοροσιδη να βαλει 2 γκολ.... Αφου ο Μπιλαρος βαπτιστηκε εξτρεμ μετα το πειραμα του αριστερου μπακ απο τον Ρεχαγκελ παιρνει τον τιτλο του Εθνικου Πειραματοζωου...

Απο την αλλη, η ΑΕΚ αφου τα χανε, την ταπωσε ο αγραφος νομος του ποδοσφαιρου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Φαγανε καλα τα χανουμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Μετά Χανουμιών δικαίων, τετελειωμένων, τας Μπλανκας των δούλων σου Σώωωωτερ ανάπαυσον.
Αααααααααααααααααααααααααααααααααμηηηηηηηνννννννν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Έτσι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top