Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
τι σας νοιαζει μωρε ποιος θα ειναι ο προπονητης. σε 5 μηνες θα εχετε αλλον.

επισης, ειναι η πρωτη φορα που ο προπονητης σας εφυγε με 5 νικες και 1 ισοπαλια σε επισημα παιχνιδια. ε, δηλαδη ελεος
Αχ,έναν προπονητή που να μείνει πάνω απο 2 χρόνια,δύσκολο πολύ δύσκολο.Ο Ζίκο είναι ένας πολύ καλός άνθρωπος και ένας πολύ καλός προπονητής και πάνω απ'όλα είναι Βραζιλιάνος και ίσως,λέω,ίσως δούμε ένα πιο επιθετικό ποδόσφαιρο.Καλό το αμυντικό,αλλά σε παιχνίδια δύσκολα και εκτός έδρας,που θέλεις να πάρεις βαθμούς.Ο προπονητής έφυγε γιατί ο Ολυμπιακός δεν έπαιζε ποδόσφαιρο,αλλά αντιποδόσφαιρο και με ομάδες όπως Σερίφ,Σλόβαν...Επίσης ήρθε και η ήττα σε φιλικό με τον Εργοτέλη με 5-0 και η ισοπαλία μέσα στο Γεώργιος Καραϊσκάκης,με τη Καβάλα...Οι 5 αυτές νίκες,δεν μου λένε κάτι.Αν έπαιζαν καλή μπάλα(εντός),τότε ναι...Αλλά κουραζόμουν να βλέπω τον Ολυμπιακό.Με τον Ζίκο θέλω να πιστεύω ότι θα αλλάξουν τα πράγματα.Δύσκολα μεν,με ένα κάρο δύσκολα παιχνίδια(Άρσεναλ,ΠΑΟΚ,ΑΕΚ-όλα εκτός),αλλά τουλάχιστον να δούμε καλή οργάνωση παιχνιδιού,αυτοματισμούς και λοιπά,που αυτή τη στιγμή λείπουν παντελώς απο την ομάδα του Ολυμπιακού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Αχ,έναν προπονητή που να μείνει πάνω απο 2 χρόνια,δύσκολο πολύ δύσκολο.Ο Ζικό είναι ένας πολύ καλός άνθρωπος και ένας πολύ καλός προπονητής και πάνω απ'όλα είναι Βραζιλιάνος και ίσως,λέω,ίσως δούμε ένα πιο επιθετικό ποδόσφαιρο.Καλό το αμυντικό,αλλά σε παιχνίδια δύσκολα και εκτός έδρας,που θέλεις να πάρεις βαθμούς.Ο προπονητής έφυγε γιατί ο Ολυμπιακός δεν έπαιζε ποδόσφαιρο,αλλά αντιποδόσφαιρο και με ομάδες όπως Σερίφ,Σλόβαν...Επίσης ήρθε και η ήττα σε φιλικό με τον Εργοτέλη με 5-0 και η ισοπαλία μέσα στο Γεώργιος Καραϊσκάκης,με τη Καβάλα...Οι 5 αυτές νίκες,δεν μου λένε κάτι.Αν έπαιζαν καλή μπάλα(εντός),τότε ναι...Αλλά κουραζόμουν να βλέπω τον Ολυμπιακό.Με τον Ζίκο θέλω να πιστεύω ότι θα αλλάξουν τα πράγματα.Δύσκολα μεν,με ένα κάρο δύσκολα παιχνίδια(Άρσεναλ,ΠΑΟΚ,ΑΕΚ-όλα εκτός),αλλά τουλάχιστον να δούμε καλή οργάνωση παιχνιδιού,αυτοματισμούς και λοιπά,που αυτή τη στιγμή λείπουν παντελώς απο την ομάδα του Ολυμπιακού.

εγω ειδα οτι προκριθηκε στο champions league με 0 παθητικο, και επισης νικησε στη λαρισα πρωτη φορα υστερα απο πολλα χρονια.
ας μη κρυβομαστε, ουτε χρονος του δοθηκε, ουτε εμπιστοσυνη εξ αρχης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Θέλω να χάσουμε το πρωτάθλημα για να βάλουμε μυαλό.
Αν χάσει το πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός,τότε θα παίξει έναν προκριματικό γύρο(σε περίπτωση που έρθει δεύτερος στη βαθμολογία)και απ'όσο ξέρω θα τύχει μια πολύ δύσκολη ομάδα,και όχι χωριά όπως Σερίφ,Σλόβαν και λοιπά.Οπότε,αν τελικά δεν πάει Champions League του χρόνου,τότε η ΠΑΕ Ολυμπιακός(Κόκκαλης δηλαδή),χάνει πάνω απο 19 εκατομμύρια ευρώ,χωρίς τα εισιτήρια,τους χορηγούς και χωρίς να μετράμε τις πιθανές νίκες,ισοπαλίες και τη πρόκριση στην επόμενη φάση-τότε μιλάμε για πάνω απο 24 εκατομμύρια ευρώ...!Κάτι τέτοιο δεν το θέλει ο Κόκκαλης και γενικά οποιοσδήποτε πρόεδρος ομάδας.Ο Ολυμπιακός θέλει το πρωτάθλημα,μόνο και μόνο για τη σίγουρη συμμετχοή του στους ομίλους του Champions League.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Αν χάσει το πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός,τότε θα παίξει έναν προκριματικό γύρω(σε περίπτωση που έρθει δεύτερος στη βαθμολογία)και απ'όσο ξέρω θα τύχει μια πολύ δύσκολη ομάδα,και όχι χωριά όπως Σερίφ,Σλόβαν και λοιπά.Οπότε,αν τελικά δεν πάει Champions League του χρόνου,τότε η ΠΑΕ Ολυμπιακός(Κόκκαλης δηλαδή),χάνει πάνω απο 19 εκατομμύρια ευρώ,χωρίς τα εισιτήρια,τους χορηγούς και χωρίς να μετράμε τις πιθανές νίκες,ισοπαλίες και τη πρόκριση στην επόμενη φάση-τότε μιλάμε για πάνω απο 24 εκατομμύρια ευρώ...!Κάτι τέτοιο δεν το θέλει ο Κόκκαλης και γενικά οποιοσδήποτε πρόεδρος ομάδας.Ο Ολυμπιακός θέλει το πρωτάθλημα,μόνο και μόνο για τη σίγουρη συμμετχοή του στους ομίλους του Champions League.

και ολες οι υπολοιπες ομαδες νομιζω οτι αυτο θελουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Αν χάσει το πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός,τότε θα παίξει έναν προκριματικό γύρω(σε περίπτωση που έρθει δεύτερος στη βαθμολογία)και απ'όσο ξέρω θα τύχει μια πολύ δύσκολη ομάδα,και όχι χωριά όπως Σερίφ,Σλόβαν και λοιπά.Οπότε,αν τελικά δεν πάει Champions League του χρόνου,τότε η ΠΑΕ Ολυμπιακός(Κόκκαλης δηλαδή),χάνει πάνω απο 19 εκατομμύρια ευρώ,χωρίς τα εισιτήρια,τους χορηγούς και χωρίς να μετράμε τις πιθανές νίκες,ισοπαλίες και τη πρόκριση στην επόμενη φάση-τότε μιλάμε για πάνω απο 24 εκατομμύρια ευρώ...!Κάτι τέτοιο δεν το θέλει ο Κόκκαλης και γενικά οποιοσδήποτε πρόεδρος ομάδας.Ο Ολυμπιακός θέλει το πρωτάθλημα,μόνο και μόνο για τη σίγουρη συμμετχοή του στους ομίλους του Champions League.

Δε σου τα είπαν καλά. Καλή παρουσία στους ομίλους θέλει.
Όχι πρωτάθλημα.

Και ας τα χάσει. Είναι ντροπή του να λέει έχω βάλει 200 εκατομμύρια!
Πόσα παίρνει από τα εισιτήρια και τα διαφημιστικά; Ή μήπως τα λυπάται γιατί η οικονομική κρίση έχει επηρεάσει τα στοιχήματα και την Ιντρακόμ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
εγω ειδα οτι προκριθηκε στο champions league με 0 παθητικο, και επισης νικησε στη λαρισα πρωτη φορα υστερα απο πολλα χρονια.
ας μη κρυβομαστε, ουτε χρονος του δοθηκε, ουτε εμπιστοσυνη εξ αρχης
Με 0 παθητικό απέναντι σε Σερίφ και Σλόβαν...
Και στο Καραϊσκάκη,είδα ένα παιχνίδι Ολυμπιακός-Σερίφ και δεν μπορούσα να καταλάβω γιατί δεν μπορούν να πάρουν τα πόδια τους.Χάλια.
Ναι,η νίκη στη Λάρισα ήταν κάτι το πολύ θετικό.
Αλλά το μοναδικό.
Απο εκεί και πέρα,εγώ περίμενα να δω ένα καλό παιχνίδι απέναντι στη Καβάλα...Έμεινα στο "περίμενα"!Στο 60ο λεπτό,άλλαξα κανάλι.Και λίγες φορές το έχω κάνει αυτό.
-----------------------------------------
Συγχώρεσέ με,αλλά τη καλή παρουσία στους ομίλους,τη θέλει ο κόσμος και όχι ο πρόεδρος της ομάδας.Ο πρόεδρος της ομάδας θέλει τα 20 εκατομμύρια ευρώ και δεν τον πολυασχολεί αν δεν τα πάει καλά.Άμα τον απασχολούσε,τώρα το ρόστερ και ο προπονητής,θα ήταν πολύ καλύτερο απο το σημερινό.Ένα πλήρες ρόστερ.Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο τώρα.Εγώ βλέπω τη Πόρτο και ζηλεύω.Πολλά λεφτά σε μεταγραφές δεν δίνει,παίρνει πολλά εκατομμύρια(315 εκ. σε 5 χρόνια),μόνο απο μεταγραφές και το ρόστερ είναι πάρα πολύ καλό και φυσικά πλήρες.Ο πρόεδρος βγάζει λεφτά,η ομάδα τα πάει καλά και ο κόσμος βλέπει ποδόσφαιρο.Τι γίνεται με τον Ολυμπιακό,δεν έχω καταλάβει ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Με 0 παθητικό απέναντι σε Σερίφ και Σλόβαν...
Και στο Καραϊσκάκη,είδα ένα παιχνίδι Ολυμπιακός-Σερίφ και δεν μπορούσα να καταλάβω γιατί δεν μπορούν να πάρουν τα πόδια τους.Χάλια.
Ναι,η νίκη στη Λάρισα ήταν κάτι το πολύ θετικό.
Αλλά το μοναδικό.
Απο εκεί και πέρα,εγώ περίμενα να δω ένα καλό παιχνίδι απέναντι στη Καβάλα...Έμεινα στο "περίμενα"!Στο 60ο λεπτό,άλλαξα κανάλι.Και λίγες φορές το έχω κάνει αυτό.
-----------------------------------------
Συγχώρεσέ με,αλλά τη καλή παρουσία στους ομίλους,τη θέλει ο κόσμος και όχι ο πρόεδρος της ομάδας.Ο πρόεδρος της ομάδας θέλει τα 20 εκατομμύρια ευρώ και δεν τον πολυασχολεί αν δεν τα πάει καλά.Άμα τον απασχολούσε,τώρα το ρόστερ και ο προπονητής,θα ήταν πολύ καλύτερο απο το σημερινό.Ένα πλήρες ρόστερ.Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο τώρα.Εγώ βλέπω τη Πόρτο και ζηλεύω.Πολλά λεφτά σε μεταγραφές δεν δίνει,παίρνει πολλά εκατομμύρια(315 εκ. σε 5 χρόνια),μόνο απο μεταγραφές και το ρόστερ είναι πάρα πολύ καλό και φυσικά πλήρες.Ο πρόεδρος βγάζει λεφτά,η ομάδα τα πάει καλά και ο κόσμος βλέπει ποδόσφαιρο.Τι γίνεται με τον Ολυμπιακό,δεν έχω καταλάβει ακόμα.
ο προεδρος της ομαδας θελει να κανει το ξέπλυμα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
ο προεδρος της ομαδας θελει να κανει το ξέπλυμα του.
Νομίζω το ανέφερα προηγουμένως αυτό με το ξέπλυμα χρήματος :)
Εννοείται και τα 20 εκατομμύρια που νομίζω ότι πάνε στο μεγαλομέτοχο της ομάδας(Κόκκαλης στη περίπτωσή μας)και απο εκεί και πέρα αυτός αποφασίζει που θα τα δώσει(μισθούς,γήπεδο,μεταγραφές,ακαδημίες κλπ).Αλλά τα κρατάει στη τσέπη του,απ'όσο φαίνεται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Νομίζω το ανέφερα προηγουμένως αυτό με το ξέπλυμα χρήματος :)
Εννοείται και τα 20 εκατομμύρια που νομίζω ότι πάνε στο μεγαλομέτοχο της ομάδας(Κόκκαλης στη περίπτωσή μας)και απο εκεί και πέρα αυτός αποφασίζει που θα τα δώσει(μισθούς,γήπεδο,μεταγραφές,ακαδημίες κλπ).Αλλά τα κρατάει στη τσέπη του,απ'όσο φαίνεται :D

να σε ρωτησω; μιλησες για τα 300 εκ. κερδη της πορτο. σου φαινονται φυσιολογικα ποσα...για το τιποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
να σε ρωτησω; μιλησες για τα 300 εκ. κερδη της πορτο. σου φαινονται φυσιολογικα ποσα...για το τιποτα;
Τα 315 εκατομμύρια που έχει πάρει η Πόρτο,είναι απο τη πώληση παικτών,μόνο.Και μόνο τα τελευταία 5 χρόνια.Φαντάσου πόσα άλλα έχει πάρει.Όσον αφορά τη πώληση παικτών,είναι περιουσιακά στοιχεία της ομάδας και αν κάποια άλλη ομάδα θέλει έναν παίκτη,πρέπει να πληρώσει τη τιμή που ορίζει η Πόρτο(και η κάθε Πόρτο).Γενικά όλα τα λεφτά που δίνονται,είναι τρελά.Όλα γίνονται για ξέπλυμα χρήματος.Η Uefa πέρσι πήρε κοντά στα 600.000.000 ευρώ.Μόνο πέρσι.Έχουν καταντήσει αηδία.Αλλά είπαμε:Στοίχημα,ξέπλυμα χρήματος και άλλα "ωραία".

Συνολικά έσοδα και έξοδα της Πόρτο,απο μεταγραφές,απο το 1990-1991:

Έξοδα:περίπου 183.370.000 ευρώ
Έσοδα:περίπου 440.000.000 ευρώ
Καθαρό κέρδος απο μεταγραφές:256.630.000 ευρώ

Απο τη χρονιά 2004-2005 έχει έσοδα γύρω στα 334.775.000 ευρώ χωρίς να υπολογίσω τους παίκτες που δίνει κάθε χρονιά δανεικούς σε άλλες ομάδες.Και έξοδα γύρω στα 136.695.000 ευρώ.

Και φαντάσου τι γίνεται με τις υπόλοιπες ομάδες...
Τόσοι σύλλογοι υπάρχουν...
Πολύ χρήμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Τα 315 εκατομμύρια που έχει πάρει η Πόρτο,είναι απο τη πώληση παικτών,μόνο.Και μόνο τα τελευταία 5 χρόνια.Φαντάσου πόσα άλλα έχει πάρει.Όσον αφορά τη πώληση παικτών,είναι περιουσιακά στοιχεία της ομάδας και αν κάποια άλλη ομάδα θέλει έναν παίκτη,πρέπει να πληρώσει τη τιμή που ορίζει η Πόρτο(και η κάθε Πόρτο).Γενικά όλα τα λεφτά που δίνονται,είναι τρελά.Όλα γίνονται για ξέπλυμα χρήματος.Η Uefa πέρσι πήρε κοντά στα 600.000.000 ευρώ.Μόνο πέρσι.Έχουν καταντήσει αηδία.Αλλά είπαμε:Στοίχημα,ξέπλυμα χρήματος και άλλα "ωραία".

η ερωτηση: εμεις γιατι καθομαστε και υποστηριζουμε αυτη την κατασταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Όντας ολυμπιακός , λυπούμαι βαθύτατα για την κατάσταση της ομάδας μου , είναι σαν ένα πτώμα ,αλλα οι άλλοι τα κοράκια που θέλουν να φάνε από το πτώμα να τους κάτσει στο λαιμό . πρωτάθλημα δεν παίρνουν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Μπράβο στην ομάδα για τη νίκη με 1-0!Πάρα πολύ καλή άμυνα,έπαιξαν με ψυχή και με θέληση και με απίστευτη σέντρα και πολύ καλή κεφαλιά απο έναν καταπληκτικό Τοροσίδη,μπήκε το γκολάκι.Επιθετικά υπήρχαν πάρα πολλά προβλήματα και φαίνονται οι απουσίες των Μαρέσκα,Γκαλέτι και Ντέρμπισαϊρ αλλά και ενός καλύτερου αριστερού χαφ και ίσως ενός κεντρικού-επιθετικού χαφ.Ανακοινώθηκε και ένας πολύ καλός προπονητής,ο Ζίκο,που παίζει επιθετικό ποδόσφαιρο,άρα ίσως αλλάξουν και κάποια πράγματα στην άμυνα,ελπίζω όχι.Θέλω την ίδια άμυνα,αλλά μια καλύτερη επίθεση.

ΥΓ1. Εξαιρετικό αποτελέσμα,με όλες αυτές τις απουσίες και γενικά το κλίμα που επικρατούσε.
ΥΓ2. Ελπίζω και σε καλά αποτελέσματα στους αυριανούς αγώνες,της ΑΕΚ και του ΠΑΟ.Καλή τύχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Πάλι καλά που πήραμε το 3ποντο. ΨΥΧΑΡΑ ΤΟΡΟ!!!! Πολύ καλή δουλεία και ο Μπάντοβιτς. Η άμυνα μας δεν παίζεται!! Δεν νομίζω να υπάρχει φόβος για να δεχτούμε γκολ με τον ΠΑΟΚ.
-----------------------------------------
Ανέβηκε στη 14η θέση η Ελλάδα!





Η νίκη του Ολυμπιακού επί της Άλκμααρ χάρισε στην Ελλάδα πολύτιμους βαθμούς και της έδωσαν τη δυνατότητα να σκαρφαλώσει από τη 15η στη 14η θέση της κατάταξης των χωρών της UEFA, ξεπερνώντας την Σκωτία. Στόχος για τη χώρα μας είναι τουλάχιστον η 13η θέση, που εξασφαλίζει την απευθείας είσοδο του πρωταθλητή στους ομίλους του Champions League την περίοδο 2011/12. Υπενθυμίζεται πως την επόμενη περίοδο ο πρωταθλητής Ελλάδας θα βρεθεί απευθείας στους ομίλους, ενώ ο δευτεραθλητής θα συμμετάσχει μόνο σε έναν προκριματικό γύρο.

1. Αγγλία 68.248 (6/7)
2. Ισπανία 66.186 (7/7)
3. Ιταλία 52.767 (7/7)
4. Γερμανία 50.207 (6/6)
5. Γαλλία 42.406 (5/6)
6. Ρωσία 39.625 (2/6)
7. Ουκρανία 37.150 (2/5)
8. Ρουμανία 36.158 (5/6)
9. Ολλανδία 30.046 (5/6)
10. Πορτογαλία 29.962 (4/6)
11. Τουρκία 29.650 (3/5)
12. Ελβετία 26.125 (2/4)
13. Δανία 25.950 (1/5)
14. Ελλάδα 24.899 (3/5)
15. Σκωτία 24.791 (2/6)
16. Βουλγαρία 21.250 (2/4)
17. Βέλγιο 20.900 (3/5)
18. Τσεχία 20.375 (2/5)
19. Κύπρος 17.499 (1/4)
20. Νορβηγία 17.400 (0/5)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πως στο διάολο σε κάθε ματς του Παοκ με τον Ολυμπιακό σφυρίζει ο Κάκος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Πάλι καλά που πήραμε το 3ποντο. ΨΥΧΑΡΑ ΤΟΡΟ!!!! Πολύ καλή δουλεία και ο Μπάντοβιτς. Η άμυνα μας δεν παίζεται!! Δεν νομίζω να υπάρχει φόβος για να δεχτούμε γκολ με τον ΠΑΟΚ.
-----------------------------------------
Ανέβηκε στη 14η θέση η Ελλάδα!





Η νίκη του Ολυμπιακού επί της Άλκμααρ χάρισε στην Ελλάδα πολύτιμους βαθμούς και της έδωσαν τη δυνατότητα να σκαρφαλώσει από τη 15η στη 14η θέση της κατάταξης των χωρών της UEFA, ξεπερνώντας την Σκωτία. Στόχος για τη χώρα μας είναι τουλάχιστον η 13η θέση, που εξασφαλίζει την απευθείας είσοδο του πρωταθλητή στους ομίλους του Champions League την περίοδο 2011/12. Υπενθυμίζεται πως την επόμενη περίοδο ο πρωταθλητής Ελλάδας θα βρεθεί απευθείας στους ομίλους, ενώ ο δευτεραθλητής θα συμμετάσχει μόνο σε έναν προκριματικό γύρο.

1. Αγγλία 68.248 (6/7)
2. Ισπανία 66.186 (7/7)
3. Ιταλία 52.767 (7/7)
4. Γερμανία 50.207 (6/6)
5. Γαλλία 42.406 (5/6)
6. Ρωσία 39.625 (2/6)
7. Ουκρανία 37.150 (2/5)
8. Ρουμανία 36.158 (5/6)
9. Ολλανδία 30.046 (5/6)
10. Πορτογαλία 29.962 (4/6)
11. Τουρκία 29.650 (3/5)
12. Ελβετία 26.125 (2/4)
13. Δανία 25.950 (1/5)
14. Ελλάδα 24.899 (3/5)
15. Σκωτία 24.791 (2/6)
16. Βουλγαρία 21.250 (2/4)
17. Βέλγιο 20.900 (3/5)
18. Τσεχία 20.375 (2/5)
19. Κύπρος 17.499 (1/4)
20. Νορβηγία 17.400 (0/5)


Έτσιιιι. Ειδικά με αυτόν τον γκολτζή μουσλίμοβιτς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Tι σχέση έχει ο Μουσλίμοβιτς Evris?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Tι σχέση έχει ο Μουσλίμοβιτς Evris?

γιατί έχει να βάλει γκολ από το 1821. Έχει χάσει κάθε επαφή με τα δίκτυα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Bασικά έβαλε στο ματς με τη Ρέγκα εκτός:lol2: Εσύ ΟΣΦΠ δεν είσαι όμως σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top