Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 772)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 215 27.8%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.4%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.3%
  • Άρης

    Ψήφοι: 41 5.3%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.5%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 73 9.5%

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Αν ακους γαυρο και σε πιανουν τα γελια εγω τι πρεπει να κανω με αυτα που λες?
Με λεφτα του παοκ φτιαχτηκε το κλειστο της Πυλαιας?
Αλλοι πρεπει να αλλαξουν ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ οχι εμεις.
Και επειδη δεν λεω ασυναρτησιες ακουμε,εγω δεν παω πια στο πεταλο και στην θυρα7,αξιολογω οτι βλεπω εχω βγαλει τις οποιες παρωπιδες ειχα πιο πιτσιρικας και επειδη σαν νεοι δεν ακουμε,ξαναδιαβασε αυτο και αστο στο πισω μερος του μυαλου σου και θυμησουμε σε λιγα χρονια που θα πηξει το μυαλο σου. Ρε μπαοκτζηδες ειστε καλα ρε,ρε πατε καλα τι να αυτα που δειχνετε και λετε ρε ενα θα σας πω με παραδειγμα, εχω ενα σπιτι το οποιο δεν παει καλα και το απεναντι σπιτι του γειτονα παει καλα αντις να προσπαθησω να κανω και εγω το σπιτι μου κομπλε να νοικοκυρευτω, απο την κακομοιρια μου και την ανυπαρξια μου, παω να μειωσω τον αλλον ειτε επειδη δεν θελω η δεν μπορω να γινω καλυτερος.Εσεις τι κανετε σαν φιλοι του παοκ πεφτετε στις παγιδες τον φυλλαδων που θελουν να μειωνουν τις αλλες ομαδες να δημιουργουν μισος μεταξυ Αθηνας-Θεσσαλονικης υμνειτε παικτες του τυπου garcia μιλατε για πολεμο στον παοκ για χουντες,καταλαβετε το ολα αυτα σας τα λενε για να στρεψουν το ενδιαφερον σας αλλου και οχι στα προβληματα της ομαδας σας αλλα και πολυ περισσοτερο σε αυτους που τα δημιουργησαν.Φιλικα απο εναν γαυρο.

Βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος καλέ μου φίλε.....

Εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω..... Διέδιδε την προπαγάνδα σου και νιώθε περήφανος για αυτό..... Ζήσε τη οπαδική σου μιζέρια και άσε εμένα να είμαι ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ Π.Α.Ο.Κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Αν ακους γαυρο και σε πιανουν τα γελια εγω τι πρεπει να κανω με αυτα που λες?
Με λεφτα του παοκ φτιαχτηκε το κλειστο της Πυλαιας?
Αλλοι πρεπει να αλλαξουν ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ οχι εμεις.
Και επειδη δεν λεω ασυναρτησιες ακουμε,εγω δεν παω πια στο πεταλο και στην θυρα7,αξιολογω οτι βλεπω εχω βγαλει τις οποιες παρωπιδες ειχα πιο πιτσιρικας και επειδη σαν νεοι δεν ακουμε,ξαναδιαβασε αυτο και αστο στο πισω μερος του μυαλου σου και θυμησουμε σε λιγα χρονια που θα πηξει το μυαλο σου. Ρε μπαοκτζηδες ειστε καλα ρε,ρε πατε καλα τι να αυτα που δειχνετε και λετε ρε ενα θα σας πω με παραδειγμα, εχω ενα σπιτι το οποιο δεν παει καλα και το απεναντι σπιτι του γειτονα παει καλα αντις να προσπαθησω να κανω και εγω το σπιτι μου κομπλε να νοικοκυρευτω, απο την κακομοιρια μου και την ανυπαρξια μου, παω να μειωσω τον αλλον ειτε επειδη δεν θελω η δεν μπορω να γινω καλυτερος.Εσεις τι κανετε σαν φιλοι του παοκ πεφτετε στις παγιδες τον φυλλαδων που θελουν να μειωνουν τις αλλες ομαδες να δημιουργουν μισος μεταξυ Αθηνας-Θεσσαλονικης υμνειτε παικτες του τυπου garcia μιλατε για πολεμο στον παοκ για χουντες,καταλαβετε το ολα αυτα σας τα λενε για να στρεψουν το ενδιαφερον σας αλλου και οχι στα προβληματα της ομαδας σας αλλα και πολυ περισσοτερο σε αυτους που τα δημιουργησαν.Φιλικα απο εναν γαυρο.

Ρε τι κολλιμα ειναι αυτο με τα σπιτια και τους γειτονες , ο Καρατζαφερης εισαι :lol::P ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ρε πια προπαγανδα μου λες τωρα εγω,δεν σε προσεβαλα ετσι μην χρησιμοποιεις βαριες κουβεντες αληθειες παραθετω τελος παντων.Φυσικα και να εισαι περηφανος που εισαι παοκ και ο καθεις για την ομαδα του.Λοιπον επειδη το πλοιο φευγει σε κανα 5ωρο και λεω να τη πεσω τα λεμε σε καμια βδομαδα αν δεν κολησω κανα ιο στο νησι.
-----------------------------------------
Δεν σε επιασα ρε Γιωργο?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Παναθηναικος :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ρε πια προπαγανδα μου λες τωρα εγω,δεν σε προσεβαλα ετσι μην χρησιμοποιεις βαριες κουβεντες αληθειες παραθετω τελος παντων.Φυσικα και να εισαι περηφανος που εισαι παοκ και ο καθεις για την ομαδα του.Λοιπον επειδη το πλοιο φευγει σε κανα 5ωρο και λεω να τη πεσω τα λεμε σε καμια βδομαδα αν δεν κολησω κανα ιο στο νησι.
-----------------------------------------
Δεν σε επιασα ρε Γιωργο?:)


Η παραποίση των γεγονότων και η παράθεση της "μισής αλήθειας", με μία λέξη λέγεται προπαγάνδα, χωρίς καμμία πρόθεση προσβολής.....:bye:

Δεν είσαι τόσο ψαγμένος πάντως σε σχέση με το ποδόσφαιρο, ή τουλάχιστον η αλήθεια πονάει πολύ.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Δεν παραποιησα γεγονοτα μην το συνεχιζεις αυτο το.ΡΕ
-----------------------------------------
ΡΕ Βαγγο 15 χρονια στα γηπεδα κατι ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Δεν παραποιησα γεγονοτα μην το συνεχιζεις αυτο το.ΡΕ
-----------------------------------------
ΡΕ Βαγγο 15 χρονια στα γηπεδα κατι ξερω

Τέσπα, ο κόσμος κρίνει, τώρα αν θες να κρύβεσαι πίσω από το δάχτυλό σου, μόνο στον ευατό σου κάνεις κακό.....

Έχει σχέση το πόσο χρόνια παρακολουθείς εσύ ποδόσφαιρο με τα ντοκουμέντα???

Δεν μπορώ να σου αλλάξω γνώμη, αν δεν παραδέχεσαι τα λάθη σου είναι αδύνατο στο μέλλον να βελτιωθείς..... Πολλοί γαύροι φίλοι μου μου λένε ότι ντρέπονται για τα γεγονότα περί παράγκας κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Γαμω τα μηνυματα τι εγινε τωρα?Συνεχιζω τελευταιο μνμ παω να την πεσω,Βαγγο βγαλε τις παρωπιδες και δες τα πραγματα οπως ειναι μαζευτειτε εκει πανω ολο μελι μελι και τιγανητα τιποτα ειστε.Οι πραξεις και τα αποτελεσματα μιλανε,τελος εγω θελω σαν γαυρος δυνατες ομαδες να γινουμε καλυτεροι μπορειτε να ακολουθησετε ρε Βαγγο?
-----------------------------------------
Βαγγο εσυ κρυβεσαι πισω απο το δακτυλο σου και δεν παραδεχεσαι τις δικιες σου αδυναμιες σαν ομαδα και σου φταιει ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.
-----------------------------------------
Και πολυ εδω κατω,αλλων ομαδων φιλοι λενε οτι η πιο ευνοημενη ομαδα εινα ο παοκ τι να πουμε,αστα τωρα δεν ειμαι ασχετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Γαμω τα μηνυματα τι εγινε τωρα?Συνεχιζω τελευταιο μνμ παω να την πεσω,Βαγγο βγαλε τις παρωπιδες και δες τα πραγματα οπως ειναι μαζευτειτε εκει πανω ολο μελι μελι και τιγανητα τιποτα ειστε.Οι πραξεις και τα αποτελεσματα μιλανε,τελος εγω θελω σαν γαυρος δυνατες ομαδες να γινουμε καλυτεροι μπορειτε να ακολουθησετε ρε Βαγγο?
-----------------------------------------
Βαγγο εσυ κρυβεσαι πισω απο το δακτυλο σου και δεν παραδεχεσαι τις δικιες σου αδυναμιες σαν ομαδα και σου φταιει ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.


Ο κόσμος κρίνει, η ιστορία λέει την αλήθεια, τα ντοκουμέντα δεν αλλάζουν και θα σας παραθέσω το σκεπτικό μου για το ελληνικο πρωτάθλημα κάποτε που θα έχω ΠΟΛΥ χρόνο.....

Προφανώς δεν ξέρεις τι εστί Π.Α.Ο.Κ. φίλε..... Δεν σε κατηγορώ για τα λεγόμενα σου.....

Τη βρωμιά στην κοινωνία δεν την μπορώ, γι' αυτό και είμαι ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ Π.Α.Ο.Κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Ας αλλαξουμε θεμα :p
Τον Παοκ στο φιλικο πως τον ειδατε :hmm: ?
Εγω περιμενα περισσοτερα...
Νταξει ειχαμε καποιες ελλείψεις ...
Ξεχωρισε ο Φωτακη και ο Σορλεν
Ο Λινο φανηκε πως υστερει στα αμυντικα του καθηκοντα αλλα ευτυχως που εχουμε Σαβινι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Οχι Παοκ...αλλά ΠΑΟΚ ή Π.Α.Ο.Κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
έτσι έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Όπως εσύ πας και χτυπιέσαι σε μία συναυλία, αυτός χτυπιέται στο γήπεδο....
θεάματα και τα δύο................ Ποιά η διαφορά?
'
η μουσικη ψυχαγωγει, ο οπαδισμος οχι. by the way, στις συναυλιες δεν χτυπιεμαι, ακουω μουσικη
Φάνη είναι σκληρή η ζωή του ποδοσφαιριστή ...Σοβαρά .
το εργο του ειναι μηδενικο. και τα χρηματα που αμοιβεται ειναι υπερβολικα
ο πρωταθλητισμος βλαπτει σοβαρα την υγεια. ο αθλητισμος οχι.
-----------------------------------------
Ζήσε τη οπαδική σου μιζέρια και άσε εμένα να είμαι ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ Π.Α.Ο.Κ.
απ'οσο μπορω να διακρινω, και εσυ ζεις στην δικια σου οπαδικη μιζερια...
-----------------------------------------
Ο κόσμος κρίνει, η ιστορία λέει την αλήθεια, τα ντοκουμέντα δεν αλλάζουν και θα σας παραθέσω το σκεπτικό μου για το ελληνικο πρωτάθλημα κάποτε που θα έχω ΠΟΛΥ χρόνο.....

Προφανώς δεν ξέρεις τι εστί Π.Α.Ο.Κ. φίλε..... Δεν σε κατηγορώ για τα λεγόμενα σου.....

Τη βρωμιά στην κοινωνία δεν την μπορώ, γι' αυτό και είμαι ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ Π.Α.Ο.Κ.

τι σχεση εχει ο Π.Α.Ο.Κ. με την κοινωνια:emm:
και τι συγκεκριμενα με την βρωμια; που ως τριτος, που εχω παρακολουθησει ποδοσφαιρο, βλεπω οτι υπαρχει παντου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Όπως εσύ πας και χτυπιέσαι σε μία συναυλία, αυτός χτυπιέται στο γήπεδο....
θεάματα και τα δύο................ Ποιά η διαφορά?
'
η μουσικη ψυχαγωγει, ο οπαδισμος οχι. by the way, στις συναυλιες δεν χτυπιεμαι, ακουω μουσικη
το εργο του ειναι μηδενικο. και τα χρηματα που αμοιβεται ειναι υπερβολικα
ο πρωταθλητισμος βλαπτει σοβαρα την υγεια. ο αθλητισμος οχι.
-----------------------------------------
απ'οσο μπορω να διακρινω, και εσυ ζεις στην δικια σου οπαδικη μιζερια...
-----------------------------------------


τι σχεση εχει ο Π.Α.Ο.Κ. με την κοινωνια:emm:
και τι συγκεκριμενα με την βρωμια; που ως τριτος, που εχω παρακολουθησει ποδοσφαιρο, βλεπω οτι υπαρχει παντου

Είσαι 100% λάθος σε ότι είπες.....
Πως μπορείς να ισχυρίζεσαι ότι η μουσική ψυχαγωγεί, ενώ ο αθλητισμός όχι (γιατί εγώ αυτό είπα, άλλο αν εσύ καταλαβαίνεις άλλα πράγματα)?
Από την στιγμή που τόσα εκατομμύρια κόσμος παρακολουθεί ποδόσφαιρο και γενικώς αθλήματα? Εσύ μπορεί να μην το κάνεις, αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι..... Δεν σημαίνει ότι όλοι είμαστε μ@#%^$#ς εκτός από εσένα, που την έχεις δει αλλιώς.....

Ο πρωταθλητισμός δεν βλάπτει σοβαρά την υγεία..... Σε όλα τα πράγματα και κυρίως στην δουλειά, όλοι πρωσπαθούνε για το καλύτερο και για την πρωτιά, δεν καταλαβαίνω γιατί αυτό είναι παράλογο να γίνεται και στον αθλητισμό?

Από που συμπαιρένεις ότι εγώ ζω την οπαδική μου μιζέρια? Επειδή παρακολουθώ τα αθλητικά δρώμενα και πηγαίνω και καμμιά φορά φορά στο γήπεδο? Αν αυτό είναι μιζέρια, τιμή μου που είμαι "μίζερος".....

Ο Π.Α.Ο.Κ. φίλε μου είναι ένα κοινωνικό φαινόμενο, ναι..... Θα το καταλάβαινες και μόνος σου αυτό, από την αγάπη που τρέφει ο κόσμος για την ομάδα, δεδομένων των συνθηκών, κοινή λογική είναι..... Δεν σου λέω τι και πως, κάποια πράγματα ψάξτα και λίγο μόνος σου.....
Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι μία ομάδα αδικημένη, όπως και να το κάνουμε..... Την βρωμιά στο ποδόσφαιρο την αντιπρωσοπεύουν οι διοικούντες την κάθε ομάδας, το υπόβαθρό τους, καθώς και το πόθεν έσχες τους.....
Ακόμη είναι η παράγκα, τα στημένα παιχνίδια κ.α.
Θα έπρεπε να σε προβληματίζει το γεγονός ότι από την φορολογία που πληρώνεις εγώ και εσύ ένα ποσοστό πάει στην κρατική τηλεόραση, και η ίδια η κρατική τηλεόραση παίρνει τα τηλεοπτικά δικαιώματα από τον ολυμπιακό και όχι μόνο, δίνοντας του γύρω στα 4-5 εκατομμύρια ευρώ.....
Ακόμα, η ειδική ρύθμιση, απαλλάσει της ομάδες (γιατί άραγε σχεδόν όλες, πλην του Π.Α.Ο.Κ.?????) και κατ' επέκταση τους επεχειρηματίες από χρέη 40+ εκατομμυρίων ευρώ, που κάλλιστα το κράτος θα μπορούσε να διεκδικήσει? Όλα αυτά λειτουργούν εις βάρος του λαού.....
Έτσι, όπως και σε όλα τα πράγματα, επιλέγω και στον αθλητισμο να υποστηρίξω το σωματείο που έχει την μηδενική, ή έστω την ελάχιστη δυνατή διαφθορά.....:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ο ΠΑΟΚ όπως και όλες οι ομάδες είναι μια Ανώνυμη Επιχείρηση που έχει ως σκοπό την επίτευξη του μεγαλύτερου δυνατού κέρδους.Οπότε μην τα παίρνεται τα επί του θέματος μην τα παίνετε και τόσο σοβαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ο ΠΑΟΚ όπως και όλες οι ομάδες είναι μια Ανώνυμη Επιχείρηση που έχει ως σκοπό την επίτευξη του μεγαλύτερου δυνατού κέρδους.Οπότε μην τα παίρνεται τα επί του θέματος μην τα παίνετε και τόσο σοβαρά.

Είναι και αυτό.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Αεκ, αλλά όχι ότι ασχολούμαι πολύ με το ποδόσφαιρο...
Με το μπάσκετ ασχολούμαι περισσότερο. Στο μπάσκετ είμαι Κολοσσός (αφού είμαι και απ'τη Ρόδο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
ΑΕΚ ελπιζω φετος να α παμε καλυτερα.....μια αγαπη εχω στη ζωη μοναχα μια την κιτρινομαυρη θεα αλλη καμια!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Βρε ΠΑΟΚτζηδες πατε να αποδειξετε οτι δεν ειστε ελεφαντες γαμω το... Συμφωνω με τα περισσοτερα αλλα οι δημοσιευσεις καλύπτονται απο το πεπλο του ''Αθηνα γαμημενη ο ΠΑΟΚ δεν πεθαινει'' εχω αδικο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top