Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Επ ... Ο παοκ είναι σαφώς μικρότερη ομάδα από την αεκ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Με ποιό κριτήριο θεωρείται μια ομάδα μικρότερη από κάποια άλλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Ναι , ότι επειδή μια φορά σας καταλάβανε πως δεν πάτε να δείτε μπάλα και πήγαν να σας ηρεμήσουν , την είδατε άδικα θύματα .

Σιγά μην κάτσω να διαβάσω όλες αυτές τις πι**ες , κοίτα .Εγώ λέω .
Οι οπαδοί του Ολυμπιακού είναι Χούλιγκαν , όπως και του παοκ και του Παναθηναϊκού αλλά οι οπαδοί των δύο μεγάλων ομάδων νοιάζονται για την ομάδα τους , δεν θέλουν απλά να πλακωθούν .Ίσως γιατί είναι πιο ευχαριστημένοι από την ομάδα τους .

Θα συμφωνησω με το μεγαλο ποστ :p του Βαγγελη .
Αυτοι που δημιουργουν τα διαφορα επεισοδια ειναι ευτυχως η μειοψηφια .
Αλλα θα μου πεις αφου ειναι η μειοψηφια γιατι δημιουργουνται επεισοδια ?
Επειδη καθε αγωνα εντος ημουν στην τουμπα ξερω πανω κατω τι γινεται .
Εινα μερικοι εγκεφαλικα αναπηροι που εχουν παρεξηγησει την ενοια Παοκ και νομιζουν οτι ειναι Παοκ ρετσινα μαλαματινα και Παοκ τρομοκρατεια .
Αφου δεν εχω να κανω τιποτα αλλο στην αθλια ζωη μου ας παρω 10-20 φιλους μου να παμε να πιουμε μαλαματινες και μετα να παμε στο γηπεδο να πεταξουμε κανα μπουκαλι στον κακό Κακο , σιγα μην τολμισει να μου κανενας τιποτα αφου ειμαι μαζι με τους φιλους μου που ο καθενας ζυγιζει 200 κιλα .
Υπαρχουν βεβαια και αυτοι που πρατουν λαθος λογο του θυμου τους και παρασιρονται και πετανε και αυτοι αντικειμενα . Αλλα δεν καταλαβενουν οτι κακο κανουν στην ομαδα τους .
Ομως ολοι οι οπαδοι το καταδικαζουν αυτο γιατι οπως εχεται δει πολλες φορες ολες οι υπολοιπες θυρες τους βριζουν και πολλες φορες υπαρχουν μικροεπεισοδια .
Ε , νταξει ξερουμε πως υπαρχει διαφορετικη αντιπετωπιση αναμεσα στις διαφορες ομαδες (βλεπε αθηνα)...


Τη φέραμε για τα επικοινωνιακά και να αποδείξουμε ότι όχι όλοι , ας πούμε ποτέ δεν θα πίστευα πως ο Ηλία πάει για άλλο λόγο εκτός από το να δει μπάλα στο γήπεδο , αλλά γενικά πως είναι ζούγκλα από μη ποδοσφαιρόφιλους αλλά απλά βάνδαλους .
Να δει μπαλα ? :lol: τι ακριβως να δει :lol: για ποια μπαλα μιλας δεν υπαρχει μπαλα στην σουπερκλικα :p .
Αμα ηταν να παμε στο γηπεδο μονο για να δουμε μπαλα δεν θα πηγαινε κανεις .. Τι να δω τις κολοτουμπες του καραγκουνη ή τον γεναιο και τον ακριβο ή την φοβερη μπαλα που παιζεται ή επειδη αγωνιω να δω ποιος θα παρει το πρωταθλημα αφου ο πρωταθλητης φροντιζεται να ξεκαθαριζεται απο νωρις ?
Πολλα ομως προκειται να αλλαξουν γιατι το θηριο ξυπνα....
Και ισως να γινει καλυτερο το πρωταθλημα και πιο ανταγωνιστικο και να παιζεται και μπαλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Θα συμφωνησω με το μεγαλο ποστ :p του Βαγγελη .
Αυτοι που δημιουργουν τα διαφορα επεισοδια ειναι ευτυχως η μειοψηφια .
Αλλα θα μου πεις αφου ειναι η μειοψηφια γιατι δημιουργουνται επεισοδια ?
Επειδη καθε αγωνα εντος ημουν στην τουμπα ξερω πανω κατω τι γινεται .
Εινα μερικοι εγκεφαλικα αναπηροι που εχουν παρεξηγησει την ενοια Παοκ και νομιζουν οτι ειναι Παοκ ρετσινα μαλαματινα και Παοκ τρομοκρατεια .
Αφου δεν εχω να κανω τιποτα αλλο στην αθλια ζωη μου ας παρω 10-20 φιλους μου να παμε να πιουμε μαλαματινες και μετα να παμε στο γηπεδο να πεταξουμε κανα μπουκαλι στον κακό Κακο , σιγα μην τολμισει να μου κανενας τιποτα αφου ειμαι μαζι με τους φιλους μου που ο καθενας ζυγιζει 200 κιλα .
Υπαρχουν βεβαια και αυτοι που πρατουν λαθος λογο του θυμου τους και παρασιρονται και πετανε και αυτοι αντικειμενα . Αλλα δεν καταλαβενουν οτι κακο κανουν στην ομαδα τους .
Ομως ολοι οι οπαδοι το καταδικαζουν αυτο γιατι οπως εχεται δει πολλες φορες ολες οι υπολοιπες θυρες τους βριζουν και πολλες φορες υπαρχουν μικροεπεισοδια .
Ε , νταξει ξερουμε πως υπαρχει διαφορετικη αντιπετωπιση αναμεσα στις διαφορες ομαδες (βλεπε αθηνα)...



Να δει μπαλα ? :lol: τι ακριβως να δει :lol: για ποια μπαλα μιλας δεν υπαρχει μπαλα στην σουπερκλικα :p .
Αμα ηταν να παμε στο γηπεδο μονο για να δουμε μπαλα δεν θα πηγαινε κανεις .. Τι να δω τις κολοτουμπες του καραγκουνη ή τον γεναιο και τον ακριβο ή την φοβερη μπαλα που παιζεται ή επειδη αγωνιω να δω ποιος θα παρει το πρωταθλημα αφου ο πρωταθλητης φροντιζεται να ξεκαθαριζεται απο νωρις ?
Πολλα ομως προκειται να αλλαξουν γιατι το θηριο ξυπνα....
Και ισως να γινει καλυτερο το πρωταθλημα και πιο ανταγωνιστικο και να παιζεται και μπαλα..

Δυστυχώς τα πράγματα είναι ακριβώς έτσι και δεν θα αλλάξουν με νοοτροπίες τύπου daskalenko7 νέων φιλάθλων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Επ ... Ο παοκ είναι σαφώς μικρότερη ομάδα από την αεκ ...

σαφώς και έχεις άδικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
o ΠΑΟΚ και η ΑΕΚ είναι παρεμφερή σωματεία που απλά μαλώνουνε... Μεταξυ αυτών των δύο ψηφίζω τον μαύρο αετό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
o ΠΑΟΚ και η ΑΕΚ είναι παρεμφερή σωματεία που απλά μαλώνουνε... Μεταξυ αυτών των δύο ψηφίζω τον μαύρο αετό...


α) Τώρα πως έβγαλες το συμπέρασμα για τα 2 παρεμφερή σωματεία, και ότι μαλώνουνε κιόλας, μόνο εσύ το ξέρεις.....

β) Και οι δύο αετοί είναι μαύροι

γ) Δεν χρειάζεται ο Π.Α.Ο.Κ συγκρίσεις με κανέναν, όλοι ξέρουν την δυναμική του και το μέγεθός του, απλά άλλοι τα αναγνωρίζουν και άλλοι όχι....
-----------------------------------------
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=maqVTdgXr28&feature=channel_page[/ame]


ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΟΛΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ρε μπαοκτζηδες ειστε καλα ρε,ρε πατε καλα τι να αυτα που δειχνετε και λετε ρε ενα θα σας πω με παραδειγμα, εχω ενα σπιτι το οποιο δεν παει καλα και το απεναντι σπιτι του γειτονα παει καλα αντις να προσπαθησω να κανω και εγω το σπιτι μου κομπλε να νοικοκυρευτω, απο την κακομοιρια μου και την ανυπαρξια μου, παω να μειωσω τον αλλον ειτε επειδη δεν θελω η δεν μπορω να γινω καλυτερος.Εσεις τι κανετε σαν φιλοι του παοκ πεφτετε στις παγιδες τον φυλλαδων που θελουν να μειωνουν τις αλλες ομαδες να δημιουργουν μισος μεταξυ Αθηνας-Θεσσαλονικης υμνειτε παικτες του τυπου garcia μιλατε για πολεμο στον παοκ για χουντες,καταλαβετε το ολα αυτα σας τα λενε για να στρεψουν το ενδιαφερον σας αλλου και οχι στα προβληματα της ομαδας σας αλλα και πολυ περισσοτερο σε αυτους που τα δημιουργησαν.Φιλικα απο εναν γαυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
καταλαβαινετε οτι φανατιζεστε ολοι σας, για πραγματα που λιγη σημασια εχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
ποδόσφαιρο και πολιτική συνδέονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Καλο εινα να υπαρχει ενας ΥΓΙΗΣ φανατισμος(λιγο οξυμωρο) να αναβουν τα αιματα αλλα εννοειται και πρεπει να συγκρατειτε σε λογικα πλαισια και να μην τρωμε κουτοχορτο απο τους αρχοντες της βιομηχανιας του ποδοσφαιρου η οποιοι αλλοι εκμεταλευονται την οποια τρελα τελοςπαντων των φιλαθλων.
-----------------------------------------
καταλαβαινετε οτι φανατιζεστε ολοι σας, για πραγματα που λιγη σημασια εχουν;
Ο καθεις οπως το παρει εγω πχ την σημαια της χωρας μου την εχω οσο πιο ψηλα μπορω ενας αναρχικος?Τι θελω να σου πω,οτι ο καθενας εχει δικια του αντιληψη και δικια του κριτικη ικανοτητα για να αγαπησει και κυριως να ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΞΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia-10-

Νεοφερμένος

Η sofia-10- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Η επιλογή "καμμία" γιατί δεν υπάρχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Παντελή στην ελλάδα ζεις..δεν με νοιάζει τι λένε οι εφημερίδες και δεν τις πιστεύω...εγω βλέπω με τα μάτια μου οτι οι αθηναικες "μεγάλες" ομάδες σπρώχνονται..έχουν βγει στην φόρα άπειρα στοιχεία αλλά δεν σας έχουν τιμωρήσει ποτε!!!θυμήσου την παράγκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Παντελή στην ελλάδα ζεις..δεν με νοιάζει τι λένε οι εφημερίδες και δεν τις πιστεύω...εγω βλέπω με τα μάτια μου οτι οι αθηναικες "μεγάλες" ομάδες σπρώχνονται..έχουν βγει στην φόρα άπειρα στοιχεία αλλά δεν σας έχουν τιμωρήσει ποτε!!!θυμήσου την παράγκα..


παραγκες ονειρευεστε ολοι σας. το ξεπλυμα να γινεται, και εσεις να θεοποιητε αυτους που το κανουν. σκεφτειτε λιγο αυτο, ρε. ενας ποδοσφαιριστης παιρνει 1.000.000 ευρω, χωρις να κανει τιποτα αλλο απο το να... διασκεδαζει. δεν ψυχαγωγει. διασκεδαζει. και εσεις καθεστε και βριζεστε για το ποιος ιεναι καλυτερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Φάνη είναι σκληρή η ζωή του ποδοσφαιριστή ...Σοβαρά .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ρε μπαοκτζηδες ειστε καλα ρε,ρε πατε καλα τι να αυτα που δειχνετε και λετε ρε ενα θα σας πω με παραδειγμα, εχω ενα σπιτι το οποιο δεν παει καλα και το απεναντι σπιτι του γειτονα παει καλα αντις να προσπαθησω να κανω και εγω το σπιτι μου κομπλε να νοικοκυρευτω, απο την κακομοιρια μου και την ανυπαρξια μου, παω να μειωσω τον αλλον ειτε επειδη δεν θελω η δεν μπορω να γινω καλυτερος.Εσεις τι κανετε σαν φιλοι του παοκ πεφτετε στις παγιδες τον φυλλαδων που θελουν να μειωνουν τις αλλες ομαδες να δημιουργουν μισος μεταξυ Αθηνας-Θεσσαλονικης υμνειτε παικτες του τυπου garcia μιλατε για πολεμο στον παοκ για χουντες,καταλαβετε το ολα αυτα σας τα λενε για να στρεψουν το ενδιαφερον σας αλλου και οχι στα προβληματα της ομαδας σας αλλα και πολυ περισσοτερο σε αυτους που τα δημιουργησαν.Φιλικα απο εναν γαυρο.

Κατ' αρχάς δεν λεγόμαστε μπαοκτζήδες..... Όταν μάθεις να μιλάς κάνουμε και συζήτηση.....
Μάλλον ζεις σε άλλη χώρα..... Είστε οι πιο νωθροί οπαδοί, δεν καταλαβαίνετε τι γίνεται.....
Όλοι το χουν τούμπανο και σεις κρυφό καμάρι.....
Όποτε ακούω γαύρο να μιλάει με πιάνουν τα γέλια.... Μιλάτε με έναν τραγελαφικό τρόπο και ζείτε στο παραμυθάκι σας.....
Σας ΛΥΠΑΜΑΙ ειλικρινά.....
Αλλάξτε νοοτροποία γιατί έτσι δεν θα πάτε μπροστά ως οπαδοί(?).....
Φαίνεστε τόσο στενόμυαλοι που μόνο γέλιο προκαλείτε (η πλειονότητα, υπάρχουν και λογικοί άνθρωποι)

Τέλος όταν το σπίτι του ο γείτονας έχει τα @@@ και το νοικοκυρεύει μόνος του και με σπαθί του, τότε θα τον πω και μάγκα και θα τον συγχαρώ
Όταν όμως αγοράζει και συντηρεί το σπίτι του με τα λεφτά του κράτους και κατ' επέκταση με τα δικά μου λεφτά, και μου καίει και το δικό μου σπίτι, τότε θα τον πολεμήσω όσο μπορώ.....
Τρέμετε και πανω στην σύγχησή σας λέτε ασυναρτησίες και εκτίθεστε.....
Φιλικά από έναν Π.Α.Ο.Κ.τσή
-----------------------------------------
παραγκες ονειρευεστε ολοι σας. το ξεπλυμα να γινεται, και εσεις να θεοποιητε αυτους που το κανουν. σκεφτειτε λιγο αυτο, ρε. ενας ποδοσφαιριστης παιρνει 1.000.000 ευρω, χωρις να κανει τιποτα αλλο απο το να... διασκεδαζει. δεν ψυχαγωγει. διασκεδαζει. και εσεις καθεστε και βριζεστε για το ποιος ιεναι καλυτερος.

Όπως εσύ πας και χτυπιέσαι σε μία συναυλία, αυτός χτυπιέται στο γήπεδο....
θεάματα και τα δύο................ Ποιά η διαφορά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ρε συ, χθες με πήρε ο ύπνος στην καρέκλα. Γι' αυτό δεν απάντησα, άσε που βγήκαμε κι έξω. Εγώ πάντως πρόσεξα πως δεν έλεγε τίποτα ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ. Αναφερόταν σε ΟΛΕΣ τις ομάδες. Δεν έχετε άλλοθι εσείς. Πάνω κάτω κάτι ήξερα γι' αυτά που είπες. Αν εξαρέσεις την πολιτική, στην Ελλάδα τα μεγαλύτερα σκάνδαλα γίνονται στο/για ποδόσφαιρο. Αυτό το ξέρω. Αλλά εσύ δεν μου βρήκες στοιχεία να κατηγορούν τον Ολυμπιακό. Όλοι είναι μπλεγμένοι. Εσύ όταν πας στην Τούμπα που πληρώνεις εισητήριο και όταν εγώ πληρώνω συνδρομή στο περιοδικό, ή όταν αγοράζουμε διαρκείας κλπ... τότε είναι που προωθούντε τα σκάνδαλα που αναφέρεις. Όλοι νοιάζονται για το χρήμα. Κι άμα θα μεγαλώσουμε και θα σκεφτόμαστε αλλιώς, πάλι, μπορεί να κάνουμε και 'μεις το ίδιο. Δεν είστε παναγίες. Νομίζεις εσύ ότι ο ΠΑΟΚ έχει τη φωλιά του καθαρή;
Όσο για το ότι ο Ολυμπιακός παίρνει κάθε χρόνο πρωτάθλημα... εγώ δεν νομίζω πως αυτό το καθορίζουν οι διαιτητές. Αν ήταν έτσι ο Βασάρας δεν θα έπαιζε ποτέ.

Ο μητρόπουλος και ο γκαγκάτσης σε ποια ομάδα ήταν επί παράγκας?
Ρε εσύ μην ψάχνεις δικαιολογίες, γιατί απλά δεν υπάρχουν.....
Αυτά τα ξέρουν και οι πέτρες..... Τα μεγαλύτερα σκάνδαλα όντως γίνονται στο ποδόσφαιρο, σαφώς μετά την πολιτική.... Και μην μου πεις ότι ο Κόκκαλης δεν επηρεάζει καταστάσεις σε σχέση με την πολιτική, θα είσαι τρελός (σόρρυ κι όλας) αν το πεις αυτό.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αν ακους γαυρο και σε πιανουν τα γελια εγω τι πρεπει να κανω με αυτα που λες?
Με λεφτα του παοκ φτιαχτηκε το κλειστο της Πυλαιας?
Αλλοι πρεπει να αλλαξουν ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ οχι εμεις.
Και επειδη δεν λεω ασυναρτησιες ακουμε,εγω δεν παω πια στο πεταλο και στην θυρα7,αξιολογω οτι βλεπω εχω βγαλει τις οποιες παρωπιδες ειχα πιο πιτσιρικας και επειδη σαν νεοι δεν ακουμε,ξαναδιαβασε αυτο και αστο στο πισω μερος του μυαλου σου και θυμησουμε σε λιγα χρονια που θα πηξει το μυαλο σου. Ρε μπαοκτζηδες ειστε καλα ρε,ρε πατε καλα τι να αυτα που δειχνετε και λετε ρε ενα θα σας πω με παραδειγμα, εχω ενα σπιτι το οποιο δεν παει καλα και το απεναντι σπιτι του γειτονα παει καλα αντις να προσπαθησω να κανω και εγω το σπιτι μου κομπλε να νοικοκυρευτω, απο την κακομοιρια μου και την ανυπαρξια μου, παω να μειωσω τον αλλον ειτε επειδη δεν θελω η δεν μπορω να γινω καλυτερος.Εσεις τι κανετε σαν φιλοι του παοκ πεφτετε στις παγιδες τον φυλλαδων που θελουν να μειωνουν τις αλλες ομαδες να δημιουργουν μισος μεταξυ Αθηνας-Θεσσαλονικης υμνειτε παικτες του τυπου garcia μιλατε για πολεμο στον παοκ για χουντες,καταλαβετε το ολα αυτα σας τα λενε για να στρεψουν το ενδιαφερον σας αλλου και οχι στα προβληματα της ομαδας σας αλλα και πολυ περισσοτερο σε αυτους που τα δημιουργησαν.Φιλικα απο εναν γαυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
εεεεεεππππππ λεβεντεσ γαυροι μαυροι και οτι αλλο ειστε μια ειναι η ομαδα ΠΑΟΚ[ατεκμηριωτα και φιλικα απο εναν οχι και τοσο φανατικο παοκτση]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top