Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Σε ποιό απ'ολα?Οτι πρεπει να υποστηρίξουμε τοπικές ομάδες και να αποβάλλουμε το κόμπλεξ που έχουμε να πηγαίνουμε με τις ομάδες που νικάνε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι τοσο καψιμο με τις ομαδες σιγα τα αυγα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Στο να υποστηρίζουμε τοπικές ομάδες.............
Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι ιδέα, είναι για όλον τον κόσμο, μην μικραίνουμε την ομάδα μας...........
-----------------------------------------
ρε παιδια γιατι τοσο καψιμο με τις ομαδες σιγα τα αυγα !!!

Δεν είμαι "καμένος", αλλά όταν έχω δίκιο σε κάτι, οτιδήποτε κι αν είναι αυτό, το υποστηρίζω μέχρι τελικής πτώσης............ Έτσι έμαθα............:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι τοσο καψιμο με τις ομαδες σιγα τα αυγα !!!
Περίεργο που δεν ασχολείσαι...ΟΛΟΙ οι νεοι πρέπει να ασχολιόμασταν ή να παίζαμε μπάλα ακόμα και στο δημοτικό!!!!!!!!!!!


Βαγγέλη δεν είπα οτι ο ΠΑΟΚ είναι τοπική ομάδα...φυσικά και ο ΠΑΟΚ είναι ΙΔΕΑ...είπα οτι είναι των προσφύγων η ομάδα που είναι διασκοσπισμένοι παντού...φυσικά και θα υποστηρίζεται απο Κρητικούς,απο Νησιώτες απο βέρους Αθηναίους μόνο και μόνο του ΛΑΟΥ και της ΤΡΕΛΑΣ του...ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ!!!!!

Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΚΥΛΑΣ................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
φιλε μου το ποδοσφερο το σιχενομαι το βασκετ παλι το παω με 100000 αλλα αυτο που ασχολουμε σαν τρελος ειναι με τα αμαξια που ειναι 100000000000000000 φορες καλητερο και απο τα δυο προσοπικη αποψη μου παντα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Περίεργο που δεν ασχολείσαι...ΟΛΟΙ οι νεοι πρέπει να ασχολιόμασταν ή να παίζαμε μπάλα ακόμα και στο δημοτικό!!!!!!!!!!!


Βαγγέλη δεν είπα οτι ο ΠΑΟΚ είναι τοπική ομάδα...φυσικά και ο ΠΑΟΚ είναι ΙΔΕΑ...είπα οτι είναι των προσφύγων η ομάδα που είναι διασκοσπισμένοι παντού...φυσικά και θα υποστηρίζεται απο Κρητικούς,απο Νησιώτες απο βέρους Αθηναίους μόνο και μόνο του ΛΑΟΥ και της ΤΡΕΛΑΣ του...ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ!!!!!

Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΚΥΛΑΣ................

Δεν υπάρχει πρέπει...........

Στο δεύτερο συμφωνούμε..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Τίμο στην μπάλα "τελειώνεις"..στα αυτοκινητάκια τι να τελειώσεις ??!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Προσωπική μου άποψη πάντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Τίμο στην μπάλα "τελειώνεις"..στα αυτοκινητάκια τι να τελειώσεις ??!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Προσωπική μου άποψη πάντα..


φιλε μου εγω οποτε βλεπω κανα drift σε πιστα τελιωνω παντος.Να βλεπεις προφιλακτιρα προφιλακτιρα να driftaroun ειναι θεικοοοοοοοοοοοοοοοο:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Διαφορετικοί είμαστε σε αυτό το θέμα...

όταν βάζει γκολ η ομάδα σου και είσαι πίσω απο το τέρμα και πριν προλάβει να μπει μέσα έχεις πέσει προς τα κάγκελα ή σπας καθίσματα ή χοροπηδάς ή πλακώνεσαι με τον κόσμο γύρω σου (με την καλή έννοια) ή βγάζεις κραυγές και μένεις με ανοιχτό το στόμα (αλλιώς να τα ζεις και αλλιώς να στα περιγράφω),να σου έχει τεντωθεί μεσα στην ζάλη και την κα..λα τότε θα με θυμηθείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Επικράτησε ο Ολυμπιακός ε;;
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Ποιός τον .....και τον ολυμπιακό μαρουλάκι..:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni91

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
...και ΗΡΑΚΛΗΣ ο ένας στον κόσμο άλλος κανένας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Για τα στοιχεία που παρέθεσα κανένα γαυράκι δεν μιλάει τώρα, ε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Γεια σου ρε Παναθημαικέ με τις γερές μεταγραφές σου.
Παρτε το δίμπαλο από τους ρολογάδες με το φοντύ και κάντε και κανά μασαζ στον Σισε να ξεμουδίασει, για να τα βάζει τρία τρία στο ελληνικό πρωτάθλημα όπως είχε πεί.

Άντε να σας δούμε γατάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Τι να πουν ωρε και σι...σαμπως ξέρουν και τίποτα?μικρά είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Και εγω μικρός είμαι ρε και εσύ, αλλά καταλαβαίνω τα αυτονόητα..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Εννοώ οτι οι άλλοι τα βλέπουν επιφανειακά τα πράγματα δεν ασχολούνται και καθόλου..μονο να την "λένε" σε κανα βάζελο ή σε μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos the great

Νεοφερμένος

Ο Nikos the great αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καμία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Γεια σου ρε Παναθημαικέ με τις γερές μεταγραφές σου.
Παρτε το δίμπαλο από τους ρολογάδες με το φοντύ και κάντε και κανά μασαζ στον Σισε να ξεμουδίασει, για να τα βάζει τρία τρία στο ελληνικό πρωτάθλημα όπως είχε πεί.

Άντε να σας δούμε γατάκια.


Απο τις μεταγγραφάρες μας 1ον επαιξε 20 λεπτα ο ανέτοιμος Κατσουράνης και ο μαλάκας Καντέ. Οση διαφορα ποιότητας και να χεις αλλο ειναι να παίζεις 2ο ματς σε 2 μερες κι αλλο να κανεις προετοιμασια 1.5 μηνα οπως εκανε η Βασιλεια... Δεν αναιρω οτι ειμασταν κακοι αλλα μη δειχνεις την εμπαθεια σου απο την ηττα στο 1ο φιλικο. Εγω δεν ξεχναω οτι ο Ολυμπιακος του Ριβαλντο το 2005 εχασε σε φιλικο στην Αυστρια απο την Κερντεν (3-1) ομάδα Γ' Κατηγορίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top