Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
δίκιο έχει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ρε συ, χθες με πήρε ο ύπνος στην καρέκλα. Γι' αυτό δεν απάντησα, άσε που βγήκαμε κι έξω. Εγώ πάντως πρόσεξα πως δεν έλεγε τίποτα ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ. Αναφερόταν σε ΟΛΕΣ τις ομάδες. Δεν έχετε άλλοθι εσείς. Πάνω κάτω κάτι ήξερα γι' αυτά που είπες. Αν εξαρέσεις την πολιτική, στην Ελλάδα τα μεγαλύτερα σκάνδαλα γίνονται στο/για ποδόσφαιρο. Αυτό το ξέρω. Αλλά εσύ δεν μου βρήκες στοιχεία να κατηγορούν τον Ολυμπιακό. Όλοι είναι μπλεγμένοι. Εσύ όταν πας στην Τούμπα που πληρώνεις εισητήριο και όταν εγώ πληρώνω συνδρομή στο περιοδικό, ή όταν αγοράζουμε διαρκείας κλπ... τότε είναι που προωθούντε τα σκάνδαλα που αναφέρεις. Όλοι νοιάζονται για το χρήμα. Κι άμα θα μεγαλώσουμε και θα σκεφτόμαστε αλλιώς, πάλι, μπορεί να κάνουμε και 'μεις το ίδιο. Δεν είστε παναγίες. Νομίζεις εσύ ότι ο ΠΑΟΚ έχει τη φωλιά του καθαρή;
Όσο για το ότι ο Ολυμπιακός παίρνει κάθε χρόνο πρωτάθλημα... εγώ δεν νομίζω πως αυτό το καθορίζουν οι διαιτητές. Αν ήταν έτσι ο Βασάρας δεν θα έπαιζε ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Καλά σήμερα πάνω απο 2 χιλιάδες διαρκείας???ΤΡΕΛΑ ΛΕΜΕ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.





ΤΡΕΛΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Τα οφ-τοπικ μηνυματα μετακινηθηκαν και θα ηθελα να παρακαλεσω επιτελους να σταματησετε να ξεφευγετε καταστρεφοντας οχι μονο τη συζητηση των αλλων μελων αλλα και την ιδια την εικονα σας.ειναι κριμα να μπει κι αλλο λουκετο για το τιποτα.
anw ο ολυμπιακος το χει παραδοση να ξεκινα με ντερμπι ε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
anw ο ολυμπιακος το χει παραδοση να ξεκινα με ντερμπι ε.:P


Δε φταίει αυτός, η κληρωτίδα του Πατρίκ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ε, όχι και ντέρμπι με αυτήν την Α.Ε.Κ..................:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ελα τωρα.:P οπως και να χει και με το παιδικο τμημα να κατεβει, ενα ματσακι ΑΕΚ-ΟΣΦΠ ντερμπι θα θεωρειται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Γιατί αεκ εισαι? Γαύρος νόμιζα..........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Πλέον ντέρμπυ δεν υφίσταται πλέον στην ελλάδα...όταν ξανααρχίσουν οι εκδρομές Παναθηναικών στο καραισκάκη ή Αριανών στην Τούμπα και το αντίστροφο τότε θα θεωρηθούν ντέρμπυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
οτι εχουν δηλαδη οι οπαδοι το απαραιτητο επιπεδο για να γινονται "εκδρομες" ε?
να δουμε ντερμπι ειναι το ζητουμενο,οχι ζουγκλα.;)

εγω γαυρακι? no way ρε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Ετσι πρέπει να είναι τα ντέρμπυ...για μένα...αγγλία δεν θέλω να γίνουμε που κάθονται στις θέσεις τους και τρώνε το σποράκι...hardcore καταστάσεις..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Παλιά οι Άγγλοι ήταν οι πιο χουλιγκάνοι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
οπως το ξερω εγω ντερμπι θεωρειται οποιοδηποτε παιχνιδι με αμφιρροπο αποτελεσμα.αυτο που περιγραφεις εσυ,δεν ξερω τι ακριβως ειναι,ντερμπι μια φορα δεν ειναι.ας πουμε παιχνιδια οπως αυτα που ειδαμε στο Ch.L (με κομμενη ανασα)δεν τα θεωρεις ντερμπι επειδη οι ανθρωποι στις κερκιδες ηταν πολιτισμενοι?ή τον τελικο του Κυπελλου Ελλαδας δεν το βρηκες ομορφο και απροβλεπτο παιχνιδι επειδη δεν ειχαμε καναν νεκρο ξερωγω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Άλλο παλιά και άλλο το τώρα..εγω για τώρα λέω..

Είπα εγω να έχει νεκρούς????!!!

Ο τελικός ήταν ντέρμπυ..δεν σ'αρεσε δηλαδή που είχε κόσμο και απο τις δύο ομάδες???Γίναν και τα μπάχαλα πριν το ματς..γι'αυτά ζούνε οι πιο πολλοί..αν είσαι μόνος σου στο γήπεδο είναι ΞΕΝΕΡΩΤΟ..ούτε καλή κερκίδα μπορείς να κάνεις...ντέρμπυ εντος αγωνιστικού χώρου και κερκίδας...αυτό είναι ΝΤΕΡΜΠΥ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον συνονόματο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Απο τοτε που σταματησανε οι μετακινησεις οπαδων παει καθε εννοια του ντερμπυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Οι μετακινήσεις των οπαδών στην χώρα μας δεν είναι κάτι το εφικτό........
Από την στιγμή που δεν η υπάρχει η κατάληλη παιδεία, οι οπαδοί που η ομάδα τους παίζει εντός έδρας θα είναι στο γήπεδο και οι άλλοι πίτσα μπύρα καναπέ.............
Αν και κατά την γνώμη δεν πρέπει να τους τσουβαλιάζουμε...... Λίγοι είναι οι "ασυγκράτητοι"............. Είμαι και εγώ υπέρ των μετακινήσεων των οπαδών-φιλάθλων, κάτω από τις κατάληλες προϋποθέσεις, βέβαια..........
Τα βρισίδια και κάνα δυο φάπες εκτός γηπέδου είναι αναπόφευκτα όσο υπάρχει ποδόσφαιρο και οπαδοί-φίλαθλοι............. Πάντα όμως σε νορμάλ καταστάσεις, όχι ζωώδης συμπεριφορές...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
GATE 7..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top