Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
μονο Barca
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Καθε χρονο υπαρχει και μια "παιχτουρα" ξεχωριστη.
Δειτε : Ροναλντινιο , Κακα , Ροναλντο , Μεσι ...

αντε και του χρονου ο σαλπιγγιδης!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Καλα γελα εσυ ...
Εδω πηγε Μονακο , Πορτο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ο Μέσι είναι τουλάχιστον μια κλάση ανώτερος του Ρονάλντο πιστεύω. Κι εγώ τον προτιμώ. Με τα 1000. Αλλά μη λέμε και ό,τι θέλουμε.

Ο ένας είναι επιθετικός, ο άλλος είναι χαφ (άσχετα το ότι παίζει στα 2/3 του γηπέδου. Δε μπορείς να συγκρίνεις. Έχουν διαφορετικά χαρακτηριστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Vamos Barca. Puta Real.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Καθε χρονο υπαρχει και μια "παιχτουρα" ξεχωριστη.
Δειτε : Ροναλντινιο , Κακα , Ροναλντο , Μεσι ...

ε. Ε.
Ο Κακα ειναι ΓΚΟΜΕΝΑΡΟΣ με ολα κεφαλαια.
Ο μονος λογος που παρακολουθουσα ματς της Μιλαν.

:heart::heart::heart::heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
@Χρήστος: Ναι, με τα ελάχιστα Ισπανικά που ξέρω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ο ένας είναι επιθετικός, ο άλλος είναι χαφ (άσχετα το ότι παίζει στα 2/3 του γηπέδου. Δε μπορείς να συγκρίνεις. Έχουν διαφορετικά χαρακτηριστικά.

εγω παιδια απο οτι εχω δει πιστευω οτι ο μεσι ειναι πιο ομαδικος.....ειχα δει μια μερα που ο ροναλντο δεν ηταν στην μερα του και εκανε τριπλες παρολο που δεν του επιανε καμια.....εκει κανε το απλο ρε φιλε....αφου βλεπεις οτι δεν σε θελει σημερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
σαφως και ειναι ικανοτατος αλλα δεν αξιζει και ολα οσα εχουν ειπωθει γι αυτον.νταξει και τις βουτιες να αφησω απο εξω,παλι παρατηρω οτι υπαρχουν πιο ποιοτικοι και πιο σεμνοι (εννοω μη ατομικιστες) παικτες.στην τελικη,για μια καριερα ποιοτητας και διαρκειας στο ποδοσφαιρο παιζει μεγαλο ρολο η "αθορυβη" δουλεια,ισως γιατι εκτιμαται περισσοτερο οταν σταματησουν οι διαφημισεις και τα εξωφυλλα.ολα τα παραπανω παντα σε σχεση με τον ντορο που γινεται για δαυτον ε.


ΠΩ ρανια ετσι.κακα'=ταλαντουχος και θεος!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
ΜΠΑΡΤΣΑ-ΚΑΤΑΛΟΝΙΑ

ΑΝ και γω είμαι Αθλέτικ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Καθολου ! Μπαρτσα και Μαν.Γιουν ειναι μονο για προ εβο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
μη ξεφευγετε ομως..σκεφτειτε τι εχει να γινει εδω μεσα μετα τον τελικο.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Καθολου ! Μπαρτσα και Μαν.Γιουν ειναι μονο για προ εβο .

εγω παλι ειμαι υπερ της μιλαν για προ...KAKA και PATO τα σπανε ανετα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ας το σηκώσει η Μπαρτσελόνα, κι ας γίνει ό,τι θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Το να μπορει να παει καποιος δλδ στο γηπεδο της ομαδας του τι θα σου προσφερει δλδ?Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω αυτη την λογικη του φανατισμου με τις ομαδες ποδοσφαιρου...δλδ αν ετυχε να γεννηθεις ελλαδα πρεπει να εισαι καποια ελληνικη ομαδα,αν εισαι απο ισπανια με ισπανικη δλδ δεν παιζει καθολου ρολο η ποιοτητα ποδοσφαιρου των ομαδων και των φιλαλθων?Μην τρελαθουμε κιολας....Οσο για τον λογο που καποιοι δεν ασχολουνται με το ελληνικο πρωταθλημα η απαντηση νομιζω ειναι προφανης γιατι πολυ απλα ειναι ενα στημενο "πανηγυρακι"με ιδιους πρωταγωνιστες παντα και πολυ μα πολυ λαδωμα...Επισης σπανια θα δει κανεις εναν ομορφο αγωνα,δεν ειναι ποδοσφαιρο αυτο που παιζουν,συνηθως, εδω αλλα αγωνας δρομου για το ποιος θα βγει πρωτος και θα παρει το τιτλο του "Πρωταθλητη".Με τετοια μυαλα δλδ με το να εχεις ως σκοπο τον τιτλο και οχι το να παιξεις ποδοσφαιρο δεν γινεται να υπαρξει και ενας σωστος ποδοσφαιρικα αγωνας,αυτη ειναι τουλαχιστον η αποψη μου.Τελος,εντελως αθλια συνθηματα...δλδ οκ....ειπαμε..και τα περισσοτερα εντελως σεξιστικα

(Υ.Γ παντως εγω παναθηναΪκος ειμαι:D)

Στα παραπάνω που λες, για δες καλύτερα τι γίνεται σε Ιταλία, Ισπανία (παλιότερα)-στα δύο από τα μεγαλύτερα πρωταθλήματα του κόσμου-πριν βιαστείς να πεις για την Ελλάδα.

ΥΓ. Γι αυτό δε ξέρεις από μπάλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Τώρα μέσα στους 30 χιλιάδες οπαδούς δεν πιστεύω να μην υπάρχουν και 300 μπαχαλάκηδες...λογικό είναι και αυτό συμβαίνει παντού..

το οτι είσαι γυναίκα πρέπει να ασχολείσαι με άλλα πράγματα και οχι με την μπάλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
ποιο πιστευετε οτι θα ειναι το σκορ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Στα παραπάνω που λες, για δες καλύτερα τι γίνεται σε Ιταλία, Ισπανία (παλιότερα)-στα δύο από τα μεγαλύτερα πρωταθλήματα του κόσμου-πριν βιαστείς να πεις για την Ελλάδα.

ΥΓ. Γι αυτό δε ξέρεις από μπάλα. :P
Μα δεν ειπα πως αυτο δεν συμβαινει αλλου,απλα εδω εχει παραγινει το πραγμα, σε αυτο δεν νομιζω να διαφωνεις.
Υ.Γ κλασσικο αστειακι ολυμπιακακια:P

Τώρα μέσα στους 30 χιλιάδες οπαδούς δεν πιστεύω να μην υπάρχουν και 300 μπαχαλάκηδες...λογικό είναι και αυτό συμβαίνει παντού..

το οτι είσαι γυναίκα πρέπει να ασχολείσαι με άλλα πράγματα και οχι με την μπάλα..
Εγω βλεπω 300 σωστους στους 30 χιλιαδες οπαδους..(ωπα βαστα πολλους ειπες, οχι και 30 χιλιαδες οπαδους δεν νομιζω να χετε:Pκακια..)Μπα και ποιος σου ειπε οτι οι γυναικες ασχολουνται μονο με τα νυχια τους?Το οτι εσυ συναναστρεφεσαι με τετοιες γυναικες μονο μαλλον,δεν σημαινει πως ειναι ολες ετσι,δεν ειπα πως ειμαι εξπερ στο ποδοσφαιρο ουτε ξερω πολλα,αυτο ομως δεν σημαινει πως δεν εχω την δυνατοτητα να κρινω καποια γεγονοτα-καταστασεις.Και συνεχιζεις να εισαι σεξιστης...επιβεβαιωνομαι απ οτι βλεπω...για πες μας με τι πρεπει δλδ πρεπει να ασχολουνται οι γυναικες να ξερω δλδ ,οχι τπτ αλλο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top