Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annetsak

Νεοφερμένος

Η anna tsakona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παοκάρα μια ζωή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
γιατι τα θεωρω χυδαια, χωρις νοημα και πολλες φορες ρατσιστικα. Οχι μονο οσα λενε οι φιλοι του Παοκ αλλα και ολων των ομαδων.

Απο ελληνικες καμια ιδιαιτερη προτιμηση, νταξ λεω οτι ειμαι Παοκ αλλα δεν τρελαινομαι.

Η αγαπη μου ειναι και θα ειναι η barca.
Ώρες ώρες δεν καταλαβαίνω αυτούς που είναι ΜΟΝΟ με ξένη ομάδα...γιατί απ'ότι φαίνεται δεν ασχολείσαι με ελληνικό πρωτάθλημα και δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο!!!!!!

Αμα θες να είσαι μπάρτσα τράβα στην Ισπανία αμα είναι..τι να το κάνω αμα δεν μπορείς να πας στο γήπεδο της ομάδας σου?!?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Ώρες ώρες δεν καταλαβαίνω αυτούς που είναι ΜΟΝΟ με ξένη ομάδα...γιατί απ'ότι φαίνεται δεν ασχολείσαι με ελληνικό πρωτάθλημα και δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο!!!!!!

Αμα θες να είσαι μπάρτσα τράβα στην Ισπανία αμα είναι..τι να το κάνω αμα δεν μπορείς να πας στο γήπεδο της ομάδας σου?!?!?!
Το να μπορει να παει καποιος δλδ στο γηπεδο της ομαδας του τι θα σου προσφερει δλδ?Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω αυτη την λογικη του φανατισμου με τις ομαδες ποδοσφαιρου...δλδ αν ετυχε να γεννηθεις ελλαδα πρεπει να εισαι καποια ελληνικη ομαδα,αν εισαι απο ισπανια με ισπανικη δλδ δεν παιζει καθολου ρολο η ποιοτητα ποδοσφαιρου των ομαδων και των φιλαλθων?Μην τρελαθουμε κιολας....Οσο για τον λογο που καποιοι δεν ασχολουνται με το ελληνικο πρωταθλημα η απαντηση νομιζω ειναι προφανης γιατι πολυ απλα ειναι ενα στημενο "πανηγυρακι"με ιδιους πρωταγωνιστες παντα και πολυ μα πολυ λαδωμα...Επισης σπανια θα δει κανεις εναν ομορφο αγωνα,δεν ειναι ποδοσφαιρο αυτο που παιζουν,συνηθως, εδω αλλα αγωνας δρομου για το ποιος θα βγει πρωτος και θα παρει το τιτλο του "Πρωταθλητη".Με τετοια μυαλα δλδ με το να εχεις ως σκοπο τον τιτλο και οχι το να παιξεις ποδοσφαιρο δεν γινεται να υπαρξει και ενας σωστος ποδοσφαιρικα αγωνας,αυτη ειναι τουλαχιστον η αποψη μου.Τελος,εντελως αθλια συνθηματα...δλδ οκ....ειπαμε..και τα περισσοτερα εντελως σεξιστικα

(Υ.Γ παντως εγω παναθηναΪκος ειμαι:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Σημερα ειναι η μερα που ολοι περιμεναμε (σχεδον ολοι).....Ακουω προβλεψεις και οτι αλλο θελει να αναφερει κανεις σχετικα με αυτο το θεμα.....:D

Εγω προσωπικα υποστηριζω την μπαρτσα γιατι ειναι απλα υπερομαδα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχικά,ποιοι παίζουν?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
:inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Αρχικά,ποιοι παίζουν?:P

μπαρτσελονα - μαντσεστερ γιουναιτεντ....αμα δεν ξερετε μην μπαινετε....δεν εινια γυναικειο θεμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Barca οε οε οε οε...
Σήμερα περιμένω να δω ένα παιχνίδι ακόμη καλύτερο και από το Τσέλσι-Λίβερπουλ 4-4.
Απλά είναι οι καλύτερες ομάδες στον κόσμο.
-----------------------------------------
μπαρτσελονα - μαντσεστερ γιουναιτεντ....αμα δεν ξερετε μην μπαινετε....δεν εινια γυναικειο θεμα...:P

Άντε να εξηγήσεις σε μια γυναίκα τι είναι το offside...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Να μπει ενα poll να δουμε με ποιον ειναι οι περρισοτεροι.
Εγω αν και θεωρω το ποδοσφαιρο παρακμιακο,λατρευω τη barca επειδη αποτελει κατι παραπανω απο μια ομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Barca οε οε οε οε...
Σήμερα περιμένω να δω ένα παιχνίδι ακόμη καλύτερο και από το Τσέλσι-Λίβερπουλ 4-4.
Απλά είναι οι καλύτερες ομάδες στον κόσμο.

εκτος αν κανει καμια ομαδα την ιδια βλακεια που εκανε η τσελσι στους ημιτελικους με την μπαρτσα και χαλασε ολο το παιχνιδι.....αλλα περιμεναμε και αλλα εκανε η τσελσι.....
-----------------------------------------
Να μπει ενα poll να δουμε με ποιον ειναι οι περρισοτεροι.
Εγω αν και θεωρω το ποδοσφαιρο παρακμιακο,λατρευω τη barca επειδη αποτελει κατι παραπανω απο μια ομαδα.

εγω δεν μπορω να βαλω.....ας βαλει καποιος mod.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
τι λες ρε Παυλο που ηταν κακο το ματσ μπαρτσελονα-τσελσι.

εδιτ. η τσελσι επρεπε να ηταν εκει που ειναι η μπαρτσελονα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Barca οε οε οε οε...
Σήμερα περιμένω να δω ένα παιχνίδι ακόμη καλύτερο και από το Τσέλσι-Λίβερπουλ 4-4.
Απλά είναι οι καλύτερες ομάδες στον κόσμο.
-----------------------------------------


Άντε να εξηγήσεις σε μια γυναίκα τι είναι το offside...:P

εμενα που εβλεπα τον αγωνα και αρχισε να με ρωταει η μανα μου τι ειναι το champions league....πηγα να κοψω τις φλεβες μου......:P
-----------------------------------------
τι λες ρε Παυλο που ηταν κακο το ματσ μπαρτσελονα-τσελσι.

εδιτ. η τσελσι επρεπε να ηταν εκει που ειναι η μπαρτσελονα;)

εγω παντως βαρεθηκα να βλεπω και τους 11 παικτες της τσελσι πισω απο το κεντρο να περιμενουν......χαλαει το θεαμα αυτο το πραγμα......εσυ ειδικα επρεπε να το ξερεις αυτο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
μια χαρα ηταν ο αγωνας και την τσελσι την αδικησε παρα πολυ ο διαιτητης.

τελος παντον ο σημερινος αγωνας θα ειναι γαματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μια ομαδα που το οτι κανει προταθλητισμοπ το οφειλει σε μη νομιμους παραγοντες καλα θα κανει να μην θεωρει οτι αδικειται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Περίμενα Τσέλσι στον τελικό.
Έτσι όπως είχε παίξει σαφώς καλύτερη από Μπάρτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εμενα που εβλεπα τον αγωνα και αρχισε να με ρωταει η μανα μου τι ειναι το champions league....πηγα να κοψω τις φλεβες μου......:P

Μια φορά που έβλεπα έναν αγώνα της εθνικής στο μπάσκετ με ρώτησαν τα κορίτσια από ποιά χώρα έχει ρίζες ο Πρίντεζης και γιατί παίζει στην εθνική?(νόμιζα ότι τον έλεγαν Πρίντεζιτς.pff)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlosssss20

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Μια ομαδα που το οτι κανει προταθλητισμοπ το οφειλει σε μη νομιμους παραγοντες καλα θα κανει να μην θεωρει οτι αδικειται.


επειδη δεν πολυκαταλαβα τι εννουσες το λες λιγο πιο απλα??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top