Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Οσο αναφορα το ΠΑΟΚ ολε και τα μαγκακια στη Νεα Κρήνη... Αποκλειεται να συμβαινει αυτο που λες. Εννοω δηλαδη οτι οποιος ασχολειται με το ποδοσφαιρο, εστω δηλαδη να βλεπει, και να υποστηριζει ομαδα ξερει που ειναι το γηπεδο ποιοι οι παικτες και τα λοιπα. Ειναι στερεοτυπο αηδια αυτο το φωναζω επειδη το κανουνε οι αλλοι, μεγα λαθος!!!
Τώρα δεν ξέρω τι γίνεται δίπλα μου; Αυτό ακριβώς που σου λέω. Κασκολάκι και μαγκιά. Και όταν έρχεται εκείνη η ώρα να μιλήσουν για τεχνικές ομάδας, παίκτες στρατηγικές συνεχίζουμε να φωνάζουμε πάοκ ολέ. Και μόλις καταλάβουμε ότι δεν μας παίρνει την κάνουμε με ελαφρά πηδηματάκια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Τώρα δεν ξέρω τι γίνεται δίπλα μου; Αυτό ακριβώς που σου λέω. Κασκολάκι και μαγκιά. Και όταν έρχεται εκείνη η ώρα να μιλήσουν για τεχνικές ομάδας, παίκτες στρατηγικές συνεχίζουμε να φωνάζουμε πάοκ ολέ. Και μόλις καταλάβουμε ότι δεν μας παίρνει την κάνουμε με ελαφρά πηδηματάκια .

Εσυ ξερεις αλλα ειναι οντως απογοητευτικο αν ισχυει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εσυ ξερεις αλλα ειναι οντως απογοητευτικο αν ισχυει...
Άστα...Σοβαρά τώρα είναι όντως απογοήτευση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Άστα...Σοβαρά τώρα είναι όντως απογοήτευση...


Ε μα ειναι τωρα να φωναζεις Γαμ...ται το λιμανι κι οταν σου λενε τι συστημα παιζει ο Σαντος λογου χαρη να σφυριζεις βλαχικα...

Αμα δεν εχεις και τεχνικες γνωσεις ειναι βραστα η κατασταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Υπάρχουν και γυναίκες κολλημένες με την μπάλα.. :P


Χιχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
τι συστήματα μου λες βρε παιδί μου; Εδώ σου λέω τους 12 (12;)βασικούς παίχτες δεν ξέρουν. Τίποτα. Ούτε προπονητή. Τραγικές καταστάσεις σου λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ε μα ειναι τωρα να φωναζεις Γαμ...ται το λιμανι κι οταν σου λενε τι συστημα παιζει ο Σαντος λογου χαρη να σφυριζεις βλαχικα...

Αμα δεν εχεις και τεχνικες γνωσεις ειναι βραστα η κατασταση
Πες τα!!!!! Και ήθελαν ναμου το παίξουν έξυπνοι βρίζοντας τον Θρύλο! Και με το που ρώτησα το σύστημα τους...Παύση και σιωπή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Χωρις πλακα οντως θελει τεχνικη γνωση... Λες στη Βεφα για ομελετες; Για σε παρακαλω παρα πολυ τα παντα ολα το να τ' αλλο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Τώρα δεν ξέρω τι γίνεται δίπλα μου; Αυτό ακριβώς που σου λέω. Κασκολάκι και μαγκιά. Και όταν έρχεται εκείνη η ώρα να μιλήσουν για τεχνικές ομάδας, παίκτες στρατηγικές συνεχίζουμε να φωνάζουμε πάοκ ολέ. Και μόλις καταλάβουμε ότι δεν μας παίρνει την κάνουμε με ελαφρά πηδηματάκια .
εμμμ να παιξουμε με 4-3-2-1? 1-3-3-3?5-3-2 ή με το κλασσικο(σταθερης αξιας) 4-4-2?Αν ειχαν αποψη για την στρατηγικη και για τα συστηματα δεν θα ηταν μαθητες της γ γυμνασιου.θα ηταν μαζι με τον Μουρινιο......
Στο γηπεδο πας βριζεις σε βριζουνε ,νικας συνεχιζεις να τους βριζεις και χαιρεσαι ,χανεις βριζεις τους παιχτες της ομαδας σου το βουλωνεις και φευγεις.
btw 11 ξεκινανε τον αγωνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Αγαπη το ποδοσφαιρο ,δε λεω αλλα νταξ το συγχρονο εμποριο δεν εχει και καμια ουσιαστικη σχεση με τον αθλητισμο..για τις ομαδες οκ κουβεντουλα να γινεται αλλα μακρια απο υπερβολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Οποιος ασχολειται με συστηματα δεν ειναι απαραιτητα Μουρινιο...

ας πουμε εγω ειμαι κολλημενος με αυτα και παιζω και χρονια football manager
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
E, καλό είναι για όσους τους αρέσει (και για να ελέγχουν οι Βαρδινογιάννηδες και οι Κοκάληδες την αγορά πιο εύκολα), κι άμα έχει κάποιον έτσι σπουδαίο τελικό/ημιτελικό (π.χ. Μουντιάλ ή Euro) ίσως κάτσω να τον δω αν δεν έχω άλλο τίποτα να κάνω, αλλά δεν ασχολούμαι σοβαρά, ούτε είμαι οπαδός καμιάς ομάδας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Οποιος ασχολειται με συστηματα δεν ειναι απαραιτητα Μουρινιο...

ας πουμε εγω ειμαι κολλημενος με αυτα και παιζω και χρονια football manager
'Κανεις' τον προπονητη δεν εισαι το football manager ειναι μονο ενα παιχνιδι..δεν εχει να κανει σχεση με την πραγματικοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
'Κανεις' τον προπονητη δεν εισαι το football manager ειναι μονο ενα παιχνιδι..δεν εχει να κανει σχεση με την πραγματικοτητα


Ναι βρε δεν αντιλεγω. Δε σημαινει οτι με μια τακτικη γινεσαι Φεργκιουσον. Οσο αναφορα το football manager δεν εχει 100% προσεγγιση στην πραγματικοτητα αλλα ενα 80% ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
εμμμ να παιξουμε με 4-3-2-1? 1-3-3-3?5-3-2 ή με το κλασσικο(σταθερης αξιας) 4-4-2?Αν ειχαν αποψη για την στρατηγικη και για τα συστηματα δεν θα ηταν μαθητες της γ γυμνασιου.θα ηταν μαζι με τον Μουρινιο......
Στο γηπεδο πας βριζεις σε βριζουνε ,νικας συνεχιζεις να τους βριζεις και χαιρεσαι ,χανεις βριζεις τους παιχτες της ομαδας σου το βουλωνεις και φευγεις.
btw 11 ξεκινανε τον αγωνα
Ναι όμως το θέμα είναι ότι ούτε που είναι το γήπεδο ξέρουν. Αυτό σας λέω τόση ώρα και δεν λέτε να το πιάσετε. Δεν μίλησα εγώ για συστήματα, γιατί προφανώς δεν ξέρουν-ξέρουμε καν τι είναι. Εγώ σου λέω για απλά πράγματα που πρέπει να παρακολουθείς αν θες να λέγεσαι φαν μιας ομάδας. Προσθέτω και το να έχεις πάει έστω και 1 φορά στο γήπεδο, μόνο για να βρίσεις και να φας ξύλο, δεν με νοιάζει-αλλά να έχεις πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
υποστιρίζω βέβαια τον ΑΠΟΛ (λεβαδιακός)αλλά είμαι κ ΠΑΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΖΩ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ. Πραγματικη τρελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ρε παιδια μια ειναι η ομαδα σε αυτη τη χωρα η ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ!Τωρα με την τριημερη λεμε στους καθηγητες να μας πανε να προσκυνησουμε στο ναοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Η Σοφία έπρεπε να κάνει επώνυμη τη δημοσκόπηση:D:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Σιχαινομαι το επαγγελματικο ποδοσφαιρο για 2 λογους:
1)διοτι προκειται για καθαρο εμποριο.Κι εγω πιονι του καθε κοκαλη δεν γινομαι.
2)διοτι αποτελει ενα απο τα πολλα μεσα που εχουν εφευρει για να γεμιζουν το μυαλο του κοσμακι με αχυρα ,να τον αποχαυνωνουν....αρτος και θεαματα.

Παρολαυτα μου αρεσει πολυ να παιζω ποδοσφαιρο με τους φιλους μου οταν εχω χρονο.Ειναι ομορφο αθλημα οταν δεν μετατρεπεται σε εμπορικο προιον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top