Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Το δεύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Σιχαινομαι το επαγγελματικο ποδοσφαιρο για 2 λογους:
1)διοτι προκειται για καθαρο εμποριο.Κι εγω πιονι του καθε κοκαλη δεν γινομαι.
2)διοτι αποτελει ενα απο τα πολλα μεσα που εχουν εφευρει για να γεμιζουν το μυαλο του κοσμακι με αχυρα ,να τον αποχαυνωνουν....αρτος και θεαματα.

Παρολαυτα μου αρεσει πολυ να παιζω ποδοσφαιρο με τους φιλους μου οταν εχω χρονο.Ειναι ομορφο αθλημα οταν δεν μετατρεπεται σε εμπορικο προιον..

Όσο και η μουσική που μπορεί να ακούς, η τηλεόραση που μπορεί να βλέπεις, τα μπαρ στα οποία μπορεί να πηγαίνεις για διασκέδαση κλπ. Αθλητισμός είναι, δεν είναι εφεύρεση. Μόνο το πρώτο που λες ευσταθεί. Με την λογική που λες το δεύτερο, θα έπρεπε να έχουμε κόψει τα παραπάνω που σου είπα. Το ότι πολλοί το εκμεταλλεύονται, δεν είναι λόγος για να πάψουμε να το αγαπάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Πρωτη επιλογη . Και ξερω και αλλους 3 σιγουρους.
Το ντοντο , το μητσο και τον ζεντ.Μια χαρα παδακια btw.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ένα έχω να πω! Μάλλον δύο! Μπάλα δεν είναι μόνο η ασπρόμαυρη. Είναι και η σπυριάρα :D Και το δεύτερο. Ήμουν σίγουρος ότι η SCULLY θα απαντούσε στο θέμα αυτό, αφιερώνοντας ύμνους στον Κακά και τον Παπασταθόπουλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Όσο και η μουσική που μπορεί να ακούς, η τηλεόραση που μπορεί να βλέπεις, τα μπαρ στα οποία μπορεί να πηγαίνεις για διασκέδαση κλπ. Αθλητισμός είναι, δεν είναι εφεύρεση. Μόνο το πρώτο που λες ευσταθεί. Με την λογική που λες το δεύτερο, θα έπρεπε να έχουμε κόψει τα παραπάνω που σου είπα. Το ότι πολλοί το εκμεταλλεύονται, δεν είναι λόγος για να πάψουμε να το αγαπάμε.


προφανως το γεγονος οτι ειστε πωρωμενοι με τις ομαδες δεν σας επιτρεπει να βλεπετε το νοημα του ποστ της κοπελας. ναι ο επαγγελματικος οργανομενος πρωταθλητισμος ειναι κατι που οργανωθηκε, και αυτο φανηκε εκ του αποτελεσματος, ως αρτος και θεαματα. δε σου ειπε κανενας μην αγαπας το ποδοσφαιρο, αλλα για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους, εχει καταντισει αηδια αυτο που ακουγεται συνεχεια για παραγκες για διαιτησιες για πληρωμες. αμαν πια. σκασιλα μου τι γινεται. αναγουμε σε εθνικο ζητημα αν θα προκριθει ο παναθηναικος-ολυμπιακος-αεκ στην ευρωπη γιατι ταχα θα αποκτησουμε τι? κυρος?
αντι να κατσουμε να ανοιξουμε το στραβο μας και να αντιμετωπισουμε τα προβληματα, καθομαστε και σκοτωνομαστε για το ποιος ειναι καλυτερος παικτης, ποιος αξιζει το πρωταθλημα και τα λοιπα.
το ποδοσφαιρο ως αθλημα δεν ειναι κακο. η οπαδοποιηση και ο φανατισμος παντα ηταν

Υ.Γ. εξισου εκνευριστικες ειναι οι εκπομπες που συνοδευουν τους αγωνες....
στατιστικα αναλυση κτλ κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
προφανως το γεγονος οτι ειστε πωρωμενοι με τις ομαδες δεν σας επιτρεπει να βλεπετε το νοημα του ποστ της κοπελας. ναι ο επαγγελματικος οργανομενος πρωταθλητισμος ειναι κατι που οργανωθηκε, και αυτο φανηκε εκ του αποτελεσματος, ως αρτος και θεαματα. δε σου ειπε κανενας μην αγαπας το ποδοσφαιρο, αλλα για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους, εχει καταντισει αηδια αυτο που ακουγεται συνεχεια για παραγκες για διαιτησιες για πληρωμες. αμαν πια. σκασιλα μου τι γινεται. αναγουμε σε εθνικο ζητημα αν θα προκριθει ο παναθηναικος-ολυμπιακος-αεκ στην ευρωπη γιατι ταχα θα αποκτησουμε τι? κυρος?
αντι να κατσουμε να ανοιξουμε το στραβο μας και να αντιμετωπισουμε τα προβληματα, καθομαστε και σκοτωνομαστε για το ποιος ειναι καλυτερος παικτης, ποιος αξιζει το πρωταθλημα και τα λοιπα.
το ποδοσφαιρο ως αθλημα δεν ειναι κακο. η οπαδοποιηση και ο φανατισμος παντα ηταν

Υ.Γ. εξισου εκνευριστικες ειναι οι εκπομπες που συνοδευουν τους αγωνες....
στατιστικα αναλυση κτλ κτλ

Κάνεις λάθος. Η υγειής οπαδοποίηση ποτέ δεν ήταν κάτι κακό. Παλιότερα οι φίλαθλοι διαφορετικών ομάδων πήγαιναν και βλέπανε τα ματς δίπλα δίπλα.
Για τα υπόλοιπα, συγχαρητήρια Φάνη, ανακάλυψες την Αμερική. Επαναλαμβάνω, μπορώ να πω τότε, αν το δούμε από αυτήν την πλευρά, ότι και το επαγγελματικό τραγούδι οργανώθηκε ως άρτος και θεάματα, άρα κι εσύ που ακούς μουσική παίζεις το τριπάκι των δισκογραφικών, όπως άλλοι παίζουν το τριπάκι των παραγόντων. Κι αυτό είναι ένα μόνο παράδειγμα. Αλλά δεν είναι έτσι τα πράματα. Κι εσύ δεν βλέπεις το νόημα του δικού μου post, γιατί είσαι κολλημένος σε κάποια θέματα. Τι να κάνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Όσο και η μουσική που μπορεί να ακούς, η τηλεόραση που μπορεί να βλέπεις, τα μπαρ στα οποία μπορεί να πηγαίνεις για διασκέδαση κλπ. Αθλητισμός είναι, δεν είναι εφεύρεση. Μόνο το πρώτο που λες ευσταθεί. Με την λογική που λες το δεύτερο, θα έπρεπε να έχουμε κόψει τα παραπάνω που σου είπα. Το ότι πολλοί το εκμεταλλεύονται, δεν είναι λόγος για να πάψουμε να το αγαπάμε.

αγαπητε ζεντ φυσικα και δεν εννοω οτι το αθλημα ποδοσφαιρο ειναι ''εφευρεση''...το επαγγελματικο εμποριο ποδοσφαιρο ομως ειναι.Θα εχεις ακουστα τι τεραστια ''ανθιση'' ειχε το ποδοσφαιρο στη χωρα μας τον καιρο της δικτατοριας του 1967( για ευνοητους λογους)...χαρακτηριστικη ειναι κ η φραση που εχει μεινει : «Τοσο μπαλα και τοσους αστυνομικους εχουμε να δουμε απο την επταετια...».
Σχετικα με την εμπορευματοποιηση της μουσικης και της διασκεδασης που ανεφερες σου λεω απλως οτι κρατω την ιδια σταση που κρατω κ για τον εμπορευματοποιημενο αθλητισμο.Η μουσικη ειναι πολιτισμος και οχι εμποριο.Πρεπει να στηριζουμε τους αξιους δημιουργους αγοραζοντας ή πηγαινοντας στις συναυλιες τους,παρολαυτα αρνουμαι να δεχομαι κ να ακουω οτι σαβουρα προωθει η καθε δισκογραφικη..οχι δε μου αρεσουν τα ''εμπορικα κομματια'' οπως δεν μου αρεσουν κ τα εμπορικα αθληματα κ καθετι εμπορικο..(μουσικη δεν ειναι μονο να ακους ομως...)Το ιδιο ισχυει κ με τη διασκεδαση.Μπορεις να περασεις ομορφα με τη παρεα σου χωρις να ακουμπησεις ενα εκατοσταρικο οπως απαιτει μοδα στο καθε ''φτωχαδακι'' ..Δε λεω προς θεου να μη ξαναπαμε σε μπαρ ή σε ξερω γω τι ,λεω απλως να κραταμε μια πιο κριτικη σταση στις ξενοφερτες αυτες εξεις που μας ωθουν στον υπερκαταναλωτισμο κ στην αποχαυνωση του νου...
Η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο δυσκολο να βγουμε εξω απο αυτο το ''εμπορικο παιχνιδι'' που εχουν στησει..τουλαχιστον ας προσπαθησουμε να αντισταθουμε...

τελοςπαντων παλι οφ τοπικ βγηκα..συγγνωμη..


παντα φιλικα ζεντ..

Υ.Γ το γεγονος οτι καποιοι το εκμεταλλευονται για μενα ειναι λογος παντως να κρατω το επαγγελματικο ποδοσφαιρο σε αποσταση κ να το απεχθανομαι...γιατι ο,τι αποτελει μεσο για τις βρωμοδουλειες των μεγαλοκαρχαριων μου ειναι απεχθες...παρολαυτα αγαπω το ποδοσφαιρο ως αθλημα κ παιζω κ στη σχολικη ομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
ΠΑΟΚ και δεν ειμαι καθολου καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koka

Νεοφερμένος

Ο Αγαθαγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γεράκι (Ηλεία). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
παναθα:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
μονος μου το περασα κι αυτο. για τους απανταχου απογοητευμενους φιλαθλους και για μας που δε πα να τραβιομαστε πρωταθλημα δε βλεπουμε ουτε σε αλλα 10 χρονια... παναθα και με ψηλα το κεφαλι!:bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
αγαπητε ζεντ φυσικα και δεν εννοω οτι το αθλημα ποδοσφαιρο ειναι ''εφευρεση''...το επαγγελματικο εμποριο ποδοσφαιρο ομως ειναι.Θα εχεις ακουστα τι τεραστια ''ανθιση'' ειχε το ποδοσφαιρο στη χωρα μας τον καιρο της δικτατοριας του 1967( για ευνοητους λογους)...χαρακτηριστικη ειναι κ η φραση που εχει μεινει : «Τοσο μπαλα και τοσους αστυνομικους εχουμε να δουμε απο την επταετια...».
...
Υ.Γ το γεγονος οτι καποιοι το εκμεταλλευονται για μενα ειναι λογος παντως να κρατω το επαγγελματικο ποδοσφαιρο σε αποσταση κ να το απεχθανομαι...

Εμένα πάλι αντί να με κάνει να ξεχνώ τα πολιτικά δρώμενα, μου θυμίζει κάθε μέρα σε μεγάλο βαθμό την ξεφτίλα της σημερινής "δημοκρατίας". Είναι ο καθρέφτης του πολιτικού συστήματος. Όπως το πάρει κανείς...

Με βάση την τελευταία σου πρόταση, θα πρέπει όλοι να απομακρυνθούμε και από την πολιτική και να αδιαφορούμε παντελώς για το τι γίνεται σε αυτόν τον χώρο. Σκέψου το. Σκέψου τις συνέπειες που θα έχει και τότε θα καταλάβεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Εμένα πάλι αντί να με κάνει να ξεχνώ τα πολιτικά δρώμενα, μου θυμίζει κάθε μέρα σε μεγάλο βαθμό την ξεφτίλα της σημερινής "δημοκρατίας". Είναι ο καθρέφτης του πολιτικού συστήματος. Όπως το πάρει κανείς...

Με βάση την τελευταία σου πρόταση, θα πρέπει όλοι να απομακρυνθούμε και από την πολιτική και να αδιαφορούμε παντελώς για το τι γίνεται σε αυτόν τον χώρο. Σκέψου το. Σκέψου τις συνέπειες που θα έχει και τότε θα καταλάβεις.

Στο πρωτο παω πασο (αν κ δεν συμφωνω) γιατι ειναι η αποψη σου κ τη σεβομαι οποια κι αν ειναι αυτη.

Οσον αφορα τη πολιτικη που ανεφερες.Η αληθεια ειναι οτι οπως κ στο επαγγελματικο ποδοσφαιρο η διαφθορα που επικρατει στο πολιτικο χωρο με αηδιαζει κ με απομακρυνει.Με ωθει στο να μην υποστηριζω κανενα κομμα.Παρολαυτα δεν με ωθει στην κοινωνικη απραξια .Δε σημαινει λοιπον οτι μενω αδιαφορη και αμμετοχη στα κοινα.Ισα ισα με οσα διαθεσιμα μεσα εχω προσπαθω να εναντιωθω κ να στηλιτευσω τη διαφθορα αυτη.

Για ενα τετοιου ειδους λοιπον εμπορευματοποιημενο αθλημα που εξυπηρετει απωτερους σκοπους μεγαλοκεφαλαιουχων, το λιγοτερο που μου μενει να κανω ειναι να το κρατω σε αποσταση.
Δε πιστευω εξαλλου να υπονοεις οτι οποιος αδιαφορει για την ''αθλητικη ποδοσφαιρικη επικαιροτητα'' σημαινει οτι αδιαφορει κ για τα κοινα του τοπου του επειδη οι τοπικοι αρχοντες ειναι εξισου διεφθαρμενοι?Λιγο ατυχης ο παραλληλισμος λοιπον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss K

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμπάκι (Δράμα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καημενα μου...
Μια ειναι η ομαδα..

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!


δεν γινεται αλλιως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Δε πιστευω εξαλλου να υπονοεις οτι οποιος αδιαφορει για την ''αθλητικη ποδοσφαιρικη επικαιροτητα'' σημαινει οτι αδιαφορει κ για τα κοινα του τοπου του επειδη οι τοπικοι αρχοντες ειναι εξισου διεφθαρμενοι?Λιγο ατυχης ο παραλληλισμος λοιπον.

Αφού λες ότι δεν πιστεύεις να το εννοώ, τι το ολοκληρώνεις? :)

Εννοώ ότι δεν σημαίνει πώς πρέπει να πάψουμε να ασχολούμαστε με αυτό. Δεν είπα να είμαστε όλη μέρα πάνω από τα αθλητικά δρώμενα, αλλά όπως και με την πολιτική δεν είναι σωστή η πλήρης αποχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Αφού λες ότι δεν πιστεύεις να το εννοώ, τι το ολοκληρώνεις? :)

Εννοώ ότι δεν σημαίνει πώς πρέπει να πάψουμε να ασχολούμαστε με αυτό. Δεν είπα να είμαστε όλη μέρα πάνω από τα αθλητικά δρώμενα, αλλά όπως και με την πολιτική δεν είναι σωστή η πλήρης αποχή.
Καλα μην τρελαθουμε κιολας αλλο πολιτικη αλλο ποδοσφαιρο...Επισης στην πολιτικη ακομα και η μικρη αποχη αν οχι πληρης μπορει να φερει πολυ δυσαρεστα αποτελεσματα και αυτο γιατι η ιδια η ζωη περιστρεφεται γυρω απο αυτο και αγγιζει ολους μας σε καθημερινη βαση...ο αθλητισμος οκ δεν λεω πολυ καλος και βοηθαει και στο σωμα και στην ψυχη και οταν γινεται σε μη υπερβολικα πλαισια οπου σκοπος δεν ειναι η προβολη,η δοξα και το χρημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ποια αγορια... σε εμας εγινε χαμος με ολα τα κοριτσια να σχολιαζουν τον αγωνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αφού λες ότι δεν πιστεύεις να το εννοώ, τι το ολοκληρώνεις? :)

Εννοώ ότι δεν σημαίνει πώς πρέπει να πάψουμε να ασχολούμαστε με αυτό. Δεν είπα να είμαστε όλη μέρα πάνω από τα αθλητικά δρώμενα, αλλά όπως και με την πολιτική δεν είναι σωστή η πλήρης αποχή.

excuse moi???μα νομιζω οτι εσυ συνεκρινες τη πολιτικη με το ποδοσφαιρο ετσι δεν ειναι..?ειπα οτι ηταν λιγο ακυρος ο παραλληλισμος αυτων των δυο..δε ειμαι σιγουρη οτι καταλαβα τι θες να πεις ακριβως με το''τι το ολοκληρώνεις'':what:

ενταξει αλλα αυτο ειναι η δικη σου αποψη..εγω το βρισκω μια χαρα υγειες κ σωστο να απεχει καποιος απο τετοιου ειδους ''αθληματα'' (χωρις σε καμια περιπτωση να σνομπαρω αυτους που ασχολουνται)...Μου αρεσει ο αθλητισμος κ οχι το εμποριο..
Αποψεις ειναι αυτες κ διιστανται,τι να κανουμε?..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Παρακαλώ
Αλλάξτε
Ομάδα

Μία είναι ομάδα!

:bravo:ΟΣΦΠ:bravo::yeah:GATE 7:yeah:​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
E, καλό είναι για όσους τους αρέσει (και για να ελέγχουν οι Βαρδινογιάννηδες και οι Κοκάληδες την αγορά πιο εύκολα), κι άμα έχει κάποιον έτσι σπουδαίο τελικό/ημιτελικό (π.χ. Μουντιάλ ή Euro) ίσως κάτσω να τον δω αν δεν έχω άλλο τίποτα να κάνω, αλλά δεν ασχολούμαι σοβαρά, ούτε είμαι οπαδός καμιάς ομάδας.
Τα ιδια ακριβως, μονο που εγω ΛΕΩ οτι ειμαι Παναθηναικος. Ισως λογω της περιοχης που ζω επι 15 χρονια (Αμπελοκηποι). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Διαφωνώ:) Υπάρχουν και αγόρια που δεν πολυασχολούνται και είναι 10 φορές πιο άντρες από τους ψευτομάγκες των γηπέδων:P
Πέσ' τα!:bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top