Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
ποιος νικοπολιδης ρε!εκανε μια καλη εμφανηση και το κανατε θρυλο?

Ποια καλή εμφάνιση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
σε σχεση με αλλες ενοω

πχ euro 2008
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Επειδή όμως το θέμα αναφέρεται στο τώρα συνεχίζουμε ΝΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΚΗΠΟΥΡΟ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Και ο Σάχα έκανε πολύ καλή εμφάνιση... Δεν το περίμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
εγω δεν περιμανα να κανει η αεκ γενικα καλη εμγανηση

(τι ομαδα εισαι?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
εγω δεν περιμανα να κανει η αεκ γενικα καλη εμγανηση

(τι ομαδα εισαι?)

Χε χε, δεν φαίνεται? ΑΕΚ !!!:jumpy::jumpy:

Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Παντως ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα, ευχαριστηθηκαμε μπαλα!!! Θρυλος 4 Ever!!! Ε, δεν θα την αντεχα 2η πικρα στη σειρα, ελεος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Μετά από 4 goal και 36 σκορ, μου φάνηκε αιώνας μέχρι να τελειώσει η κολλητή μου παραλίγο να μου μείνει στα χέρια που είναι αεκ και εγώ ολυμπιακός. Ηταν η τρίτη φορρα που σας νικήσαμε φέτος ή μου φαίνετε?:hmm:
Πάντως καλός αγώνας και για τις δύο ομάδες, η τύχη έπαιξε πολύ μεγάλο ρόλο αυτήν την φορά μου φαίνετε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Πάντως όλοι οι Ολυμπιακοί, ήσαστν πολύ τυχεροί... Την τελαιυτέα στγμή ρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Μετά από 4 goal και 36 σκορ, μου φάνηκε αιώνας μέχρι να τελειώσει η κολλητή μου παραλίγο να μου μείνει στα χέρια που είναι αεκ και εγώ ολυμπιακός. Ηταν η τρίτη φορρα που σας νικήσαμε φέτος ή μου φαίνετε?:hmm:
Πάντως καλός αγώνας και για τις δύο ομάδες, η τύχη έπαιξε πολύ μεγάλο ρόλο αυτήν την φορά μου φαίνετε..:)

|| αι ||

Πάντως ναι, η τύχη τα έκανε όλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Το φαίνεται με αι... αλλά συγχωρείσαι λόγο ομάδας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Είδα το μισό αγώνα, σχετικά με άλλους αγώνες της φετινής χρονιάς καλός ήταν. Και για άλλη μια φορά σε ποιον πάει? Στον Ολυμπιακό. Έτσι πάμε…Καλά όσο για το Νικοπολίδη απορώ πώς δε τα κρέμασε ακόμη τα παπούτσια του. Τέσπα τουλάχιστον βοήθησε στη νίκη τους…


Σημείωμα άσχετο από εμένα: Το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι βαρετό, το ξένο πάντα καλύτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Καλά αφού συγχωρούμαι...
Πάντα τα μπερδεύω αυτά,παρ'όλο που δεν είμαι πολύ ανορθρογραφη.
Παιδιά μην κάνετε παρατηρήσεις για τα ορθρογραφικά γιατί μου τη σπάει, έχετε δει πως γράφουν μερικοί-μερικοί εδω μέσα? Δύο |αι| πείραξαν :P

Τεσπά πολύ καλός ο αγώνας αλλά μας στείλατε στο νοσοκομείο όλους τους παίκτες, ο ένας με την μύτη του, ο άλλος με το πόδι του,είχαμε μείνει 8-11 στο τέλος. έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Πω πω! Δεν περίμενα να είχε τόση επιτυχία το ποστ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
και ξαναπηγαμε για ακομη μια φορα τελικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Πω πω! Δεν περίμενα να είχε τόση επιτυχία το ποστ!
Εδώ μιλάμε για τελικό κυπέλλου και για το μεγάλο κόλλημα των Ελλήνων, το ποδόσφαιρο. Γιατί δε το περίμενες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
πω!πω!μια σειρα εκανε καποιον να το βουλωσει και να παρει δρομο.δεν το περιμενα αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Λοιπον,καταρχας ποσο τσουγμενος πρεπει να ναι ενας βαζελος που στο τοπικ για τον τελικο κυπελλου αναφερει ως απαντηση το φαιναλ φορ?Τιγκα γραφικος..Γενικα συμπασχω με ολους τους βαζελοπαοκτσιδοαρειανοηρακληδεις που μονο για σημερα οπως συνηθως γιναν Αεκτζηδες.Και που βεβαια σημερα οσο και να ψαξουν δε μπορουν να βρουν κατι για να μας τα ζαλισουν παλι για "κατεστημενα" και τα λοιπα.

Τωρα για το ματς.Δεν εχω διαθεση να δουλεψω κανεναν Αεκτζη γιατι καλυτερο ποδοσφαιρικο ματς στην Ελλαδα δεν εχω δει στη ζωη μου.Καλο και το 5-4 με τον Ηρακλη η το 4-3 με τη ΑΕΚ η το 2-2 με το βαζελο που παλι ειχαμε ισοφαρισει με Αλεξανδρη τελευταια φαση η το 2-3 μεσα στη Φιλαδελφεια αλλα αυτο το σημερινο δε ξαναγινε..Καλα εννοειται οτι ειναι και με διαφορα ο πιο ωραιος τελικος κυπελλου στα χρονικα του ελληνικου ποδοσφαιρου..Απο ενα ημιχρονο οι ομαδες,στη παραταση απο ενα ημιχρονο παλι ε τωρα στα πεναλτι ηταν σε ποιον θα καθοταν.(Αν και θα ταν παραμυθενιο αν το τελειωνε εκει ο Τζολε,αλλα ετσι ειναι η μπαλα.Συγκινηση στη συγκινηση).Αυτα για το ματς..

Τωρα απλα να πω πως για τη κοκκινη δε φταιει ο Λουτσι.Στη φαση που παιρνει τη πρωτη κιτρινη κανει τη προβολη και γυρναει αμεσως πλατη και τρεχει πισω.Ο Κακος αντι να τον καλεσει κοντα του,τη δειχνει στη πλατη του κι ο παικτης δε παιρνει πρεφα για τη πρωτη κιτρινη.Γιατι ο Γκαλετι πανω απο ολα ειναι πανεξυπνος παικτης και μου κανε εντυπωση που εβγαλε τη φανελα.

Κλεινοντας να πω οτι συμφωνα με πληροφοριες ο Κυριακος τελικα το σκισε το καλτσον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Υποκλιθείτε στν ομαδάρα... Νικήσαμε... Άξια όλη η ομάδα!!!!!!!!!!!

Τρομερός αγώνας..............:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top