Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Παιδια μην ασχολειστε με ελληνικο ποδοσφαιρο !!! Στησιμο, βρωμια και παραγκα απο την Σουπερ λιγδα μεχρι τα παιδικα πρωταθληματα... Αν και Ολυμπιακος, εχω παρατησει το ποδοσφαιρο και ασχολουμαι μονο με μπασκετ, που εκει την ομαδα την χαιρομαι!!! Μπαλα πλεον μονο ευρωπη βλεπω.... Οποιος ασχολειται και λιγο με στοιχημα, ευκολα καταλαβαινει τι παραγκα υπαρχει και οχι μονο απο τον ολυμπιακο

Αυτο λεω και γω . Αλλα υπάρχουν φανατικοί που δεν πιστεύουν οτι " η καψούρα μου δεν ειναι έτσι ρε αδερφέ" και μα@@@ ! Αυτο εκμεταλλεύονται κ βάζουν λεφτα στην τσέπη τους ! Και κατσε εσυ μα@@@α να πληρώνεις εισιτήρια κλπ για να σε κοροϊδεύουν στα μούτρα σου! Μικρογραφία της σύγχρονης ελληνικής κοινωνίας το ελληνικό ποδόσφαιρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το κακό με το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι ότι έχουμε τραγικές ομάδες..
Δηλαδή και στα ξένα πρωταθλήματα υπάρχουν στημένα σίγουρα αλλά εκεί έχουν ομαδάρες, μεγάλα ονόματα κτλ οπότε έχεις να δεις καλό ποδόσφαιρο.. Εδώ τι να δεις;
Τώρα εγώ είμαι ΠΑΟΚ πχ οκ η αγάπη δεν αλλάζει η αλήθεια να λέγεται απλά πλέον πάω γήπεδο σε ευρωπαϊκά παιχνίδια και στα ντέρμπι. Τα άλλα από το ραδιόφωνο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Το κακό με το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι ότι έχουμε τραγικές ομάδες..
Δηλαδή και στα ξένα πρωταθλήματα υπάρχουν στημένα σίγουρα αλλά εκεί έχουν ομαδάρες, μεγάλα ονόματα κτλ οπότε έχεις να δεις καλό ποδόσφαιρο.. Εδώ τι να δεις;
Τώρα εγώ είμαι ΠΑΟΚ πχ οκ η αγάπη δεν αλλάζει η αλήθεια να λέγεται απλά πλέον πάω γήπεδο σε ευρωπαϊκά παιχνίδια και στα ντέρμπι. Τα άλλα από το ραδιόφωνο. :P
Κοίτα και εγώ παο είμαι απλά το πρώτο μου ματς από κοντά στο ποδόσφαιρο θα το δω όταν θα είμαι φοιτητής.
Τώρα βλέπω μεσω διαδυκτίου και πάλι όχι όλα τα ματς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κοίτα και εγώ παο είμαι απλά το πρώτο μου ματς από κοντά στο ποδόσφαιρο θα το δω όταν θα είμαι φοιτητής.
Τώρα βλέπω μεσω διαδυκτίου και πάλι όχι όλα τα ματς
Είναι ωραία να βλέπεις την ομάδα σου στο γήπεδο της πάντως..
Και εγώ συνήθιζα να βλέπω ματς μέσω διαδικτύου απλά ώρες ώρες κολλάνε και δεν αντέχονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Πολυ σημαντικη νικη χθες για τον ΠΑΟ. Πολυ δυσκολο επομενο Ευρωπαικο παιχνιδι, μακαρι αν το παρουμε. Το πιο σημαντικο νομιζω οτι ειναι το τελευταιο παντως, που θελει μονο νικη.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Μπαρτσελόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης
Ρεάλ Μαδρίτης-Ντόρντμουντ
Παρί Σεν Ζερμέν-Τσέλσι
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μπάγερν Μονάχου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Φωστήρας - Παναιγιάλειος : 0 - 0

Μεγάλο βήμα για τον Παναιγιάλειο ο οποίος με την εκτός έδρα ισοπαλία έρχεται πιο κοντά στα μπαράζ και στην άνοδο στην Α' εθνική!

Πάμε Αιγιάρααααα!



Μόνο εμείς ακουγόμασταν!500 άτομα για την ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ 1927!



:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Μόλις το ανέβασα! :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Time for ... Clasico!

Real de Madrid CF VS Barcelona FC

Hala Madrid OR Visca Barça ? Madridistas OR Barcelonistas ?

Ποιος πιστεύετε ότι θα είναι ο νικητής και ποιος επιθυμείτε εσείς να είναι; Θα φτάσει στο +7 η Ρεάλ από την Μπάρτσα φτάνοντας πιο κοντά στον φετινό τίτλο ή θα ροκανίσει τη διαφορά η δεύτερη στον ένα βαθμό;
Ότι και αν γίνει εύχομαι να απολαύσουμε όμορφο ποδόσφαιρο από δύο κορυφαίες ομάδες!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Εντ δε γουινερ ις Ρεάλ !:)


Edit: Το παίρνω πίσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Barcaaaaaaa <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Συγχαριτηρια στην μπαρτσα παντως ωραιο παιχνιδι με τελικο σκορ 3 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
https://youtu.be/F64hmYovDwk
Μιας και χτες είχε επιτυχία ο νομός μου στο βόλλει ε είπα να ανεβάσω και εγώ κάτι :p
(Δε κάνω διαφήμιση εε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδη δεν βλεπω γενικα Ισπανικο πρωταθλημα (φετος μονο το ενα el classico εχω δει και καποιες φορες την Ατλεντικο γιατι θαυμαζω οπως την εχει στησει ο Σιμεονε) πιστευετε οτι ο Μπειλ εχει ''πιασει'' στην Ρεαλ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ούτε εγώ βλέπω αλλά με αυτά που ακούω και διαβάζω, ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Στα αθλητικά τώρα, πιστεύετε ότι θα κερδίσει ο Ολυμπιακός τη Μάλαγα σήμερα; Είναι δύσκολο και αμφίρροπο παιχνίδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολυ δυσκολο το σημερινο παιχνιδι του Ολυμπιακου νομιζω θελει μονο νικη. Δεν ξερω τι παιζει ακριβως με τις βαθμολογιες... Παντως δεν θα παιζει ο Περπερογλου και ο Πριντεζης που σιγουρα ειναι απωλειες που μετρανε για τον Ολυμπιακο. Για αυριο παντως εχω καλο προαισθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Πολυ δυσκολο το σημερινο παιχνιδι του Ολυμπιακου νομιζω θελει μονο νικη. Δεν ξερω τι παιζει ακριβως με τις βαθμολογιες... Παντως δεν θα παιζει ο Περπερογλου και ο Πριντεζης που σιγουρα ειναι απωλειες που μετρανε για τον Ολυμπιακο. Για αυριο παντως εχω καλο προαισθημα!

Εγώ πιστεύω ότι εύκολα ή δύσκολα θα το πάρει το παιχνίδι ο Ολυμπιακός σήμερα. Ίσως να είναι ντέρμπι μέχρι τέλους, αλλά νομίζω θα τα καταφέρει.
Αν δεν κάνω λάθος αύριο θα κατέβει η ομάδα στο Palau χωρίς απουσίες. Μακάρι να δώσει ο καθένας από τους παίκτες το 100% !
Άσχετο , αλλά πόσο δύσκολο θεωρείτε να περάσουν και οι δύο ομάδες μας στους 8;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Άσχετο , αλλά πόσο δύσκολο θεωρείτε να περάσουν και οι δύο ομάδες μας στους 8;

Πολύ δύσκολο. Πιο πιθανό είναι να μην περάσει καμιά παρά και οι 2. Εγώ ελπίζω ότι θα περάσει ο Παναθηναϊκός πάντως. Ο Ολυμπιακός αν χάσει σήμερα, δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λοιπόν, έγιναν 2 αποτελέσματα που δεν περίμενα και τώρα με μια νίκη περνάνε και οι 2 ελληνικές ομάδες αν νικήσουν έναν αγώνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top