Αθλήματα για τα ΤΕΦΑΑ

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Σοβαρα μιλάς;στο σχολείο μας είχαν πει ότι αρκεί να τ δηλώσουμε!κ ένας φίλος μου έλεγε πρόσφατα ότι άμα περνάει ξέρω γω τεφαα με τα γραπτά δε θα παει στα αθλήματα...
Ο φίλος σου κάνει λάθος! Για να μπεις Τ.Ε.Φ.Α.Α. τα αθλήματα είναι υποχρεωτικά, όμως δεν χρειάζεται να περάσεις κάποια όρια. Είναι σαν bonus. Άμα έχεις γράψει καλά στα γραπτά και 0 να πάρεις στα αθλήματα πάλι περνάς Τ.Ε.Φ.Α.Α., αλλά τα αθλήματα είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ να τα δώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
και ποια σχολη τεφαα στην ελλαδα θεωρειτε <<καλυτερη>>;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
ενας ενας παιδια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Free_Soul

Νεοφερμένος

Η Free_Soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Πόσο εύκολο είναι κανείς να περάσει τα αθλήματα με καλό βαθμό για τα ΤΕΦΑΑ;;
Πόσο καιρό χρειάζεται για την προετοιμασία;;
Κάποιος που είναι σχετικά καλά ενημερωμένος, ας μου απαντήσει. Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top