Αθήνα ή Θεσσαλονίκη;

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
ΟΚ τώρα κολλήσατε εμένα στον τοίχο!!
:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Εγώ δεν είμαι που σου μιλάω με στοιχεία ; Εσύ μιλάς για πράγματα, τα οποία δεν γνωρίζεις. Πες μου ένα επιστημονικό περιοδικό που έχει γράψει καθηγητής της ΑΣΣΟΕ. Έλεος. Είσαι πολύ πωρωμένος. Στο κάτω κάτω όλα είναι θέμα τύχης. ΑΣΣΟΕ, ΠΑΜΑΚ, ΠΑΠΕΙ... Όλα είναι σχετικά. Οι ικανότητες κάποιου δεν κρίνονται από πού έχει πτυχίο. Συμφωνείς ; Πάντως θα με ενδιέφερε να μου έδινες κ άλλες πληροφορίες, γιατί δεν αρνούμαι ότι είσαι καταρτισμένος.

κοιταξε οσα σου ειπα παραπανω δεν τα λεω επειδη μου ηρθαν αλλα επειδη ισχυουν.αν ειχες κοιταξει λιγο τι ειναι ασοεε πριν αρχισεις να λες για το παμακ θα τα ηξερες και εσυ...αν μπεις εκει που σου εδειξα πριν θα δεις γιατι η βαση της ασοεε ειναι υψηλη...και τα περιοδικα στα οποια δημισιευσαν καθηγητες της ασοεε μπορεις να τα βρεις ευκολα και στα βιογραφικα τους και στο google...οπως βλεπεις εγω μιλαω με στοιχεια...ενω εσυ οχι...για παραδειγμα το οτι το mba international της ασοεε ειναι το 10καλυτερο στην ευρωπη και το 30 καλυτερο του κοσμου δεν το λεω εγω αλλα το γραφει εδω https://www.i-mba.aueb.gr/news/news58.htm δεν συνεχιζω την συζητηση γιατι δεν υποτιμω τιποτα ενω εχω στοιχεια ενω εσυ υπατιμας ενα απ τα καλυτερα πανεπιστημια της χωρας χωρις στοιχεια:)
-----------------------------------------
ΟΚ τώρα κολλήσατε εμένα στον τοίχο!!
:lol::lol::lol:

οχι βρε τι να σε κολλησουμε στον τοιχο μια διαφωνια ειχαμε και ζητω συγνωμη γιατι ισως εγινα και λιγο εκνευριστικος...
-----------------------------------------
α και κατι τελευταιο δεν ειναι ΑΣΣΟΕ ειναι ΑΣΟΕΕ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
α και κατι τελευταιο δεν ειναι ΑΣΣΟΕ ειναι ΑΣΟΕΕ!!

Είπαμε άσχετος με οικονομικά!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Είπαμε άσχετος με οικονομικά!! :D

δεν το λεω για σενα αλλα για τον ZIGFRID που υποτιμαει την ασοεε ενω δεν ξερει ουτε πως γραφεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Καλά οκ... Απλά ούτε εσύ όπως κιόλας παραδέχτηκες γνωρίζεις τι σημαίνει ΠΑΜΑΚ. Η προσκόλληση σε στοιχεία χρόνων δεν σου δίνει επιχειρήματα. Ποτέ δεν είπα ότι η ΑΣΟΕΕ δεν είναι στις κορυφαίες ελληνικές σχολές. Για να καταλάβεις ότι γνωρίζω αρκετά περισσότερα απ'όσα μου καταλόγισες, ο πατέρας μου είναι απόφοιτος της και μου έχει πει πράγματα που ούτε καν φαντάζεσαι. Ζήσε στην ιδανική σου πλάνη λοιπόν. Χάρηκα που τα είπαμε. Καλή σου νύχτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Καλά οκ... Απλά ούτε εσύ όπως κιόλας παραδέχτηκες γνωρίζεις τι σημαίνει ΠΑΜΑΚ. Η προσκόλληση σε στοιχεία χρόνων δεν σου δίνει επιχειρήματα. Ποτέ δεν είπα ότι η ΑΣΟΕΕ δεν είναι στις κορυφαίες ελληνικές σχολές. Για να καταλάβεις ότι γνωρίζω αρκετά περισσότερα απ'όσα μου καταλόγισες, ο πατέρας μου είναι απόφοιτος της και μου έχει πει πράγματα που ούτε καν φαντάζεσαι. Ζήσε στην ιδανική σου πλάνη λοιπόν. Χάρηκα που τα είπαμε. Καλή σου νύχτα.

ξεχασα να σου πω οτι συμφωνω για αυτο που ειπες πριν οτι ειναι θεμα τυχης σε ποιο πανεπιστημιο θα σπουδασει κανεις και μαλιστα στην εποχη που διανυουμε που το μεταπτυχιακο καθριζει το επαγγελμα...παντως αυτα που σου ειπε ο πατερας σου δεν ειναι στοιχεια για να υποτιμας την ασοεε!!!μπορει να βρεθουν ατομα που να δυσφημισουν ακομα και το εμπ αλλα αυτο δεν θα αλλαξει το γεγονος οτι αποτελει το κορυφαιο αει της Ελλαδας...αλλωστε σε ολα τα στοιχεια που παρουσιασα η ασοεε παρουσιαζεται ως το καλυτερο οικονομικο πανεπιστημιο της Ελλαδας και δεν εχει μεινει στο επιπεδο που ηταν πριν 30 χρονια που σπουδαζε εκει ο πατερας σου...η εντυπωση που εχεις οτι επειδη η ασοεε φαινεται παλια απ'εξω(κτηριο) το ιδιο συμβαινει και με τις σπουδες εκει ειναι εντελως λανθασμενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Το ότι ο πατέρας μου ήταν καθηγητής για τρία χρόνια σε πείθει ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Το ότι ο πατέρας μου ήταν καθηγητής για τρία χρόνια σε πείθει ;;;

να με πειθει σε τι??στο οτι η ασοεε δεν ειναι τοσο καλη οσο το παμακ???οχι δεν με πειθει,αυτο το λεει μονο ο πατερας σου!πιστεψε με το 2008 το εψαξα το θεμα για το αν αξιζει να σπουδασω στην ασοεε και να θυσιασω το αλλο μου ονειρο που ηταν η πληροφορικη....ολα τα στοιχεια που συγκεντρωσα εδειχναν και δειχνουν οτι η ασοεε ειναι το καλυτερο οικονομικο πανεπιστημιο της χωρας και με καλες προοπτικες στο μελλον(μετα τις μεταπτυχιακες σπουδες φυσικα).ομολογω οτι μου κεντρισες το ενδιαφερον με το παμακ και θα ψαξω οχι αν ειναι καλυτερο απ την ασοεε γτ σ ξεκαθαρισα τι πιστευω αλλα αν ειναι καλυτερο απ το παπει γιατι σου ειπα μονο απο εσενα και απ τον πατερα σου ακουω οτι το παμακ ειναι τοσο καλο πανεπιστημιο που ξεπερναει και το παπει για το οποιο εχω ακουσε παρα πολυ καλα λογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Mπες στο www.topapi.gr/oldversion/252meta3.htm/ για να σου λυθούν οι απορίες...
-----------------------------------------
Α και κάτι άλλο το ότι προφανώς φοιτείς στην ΑΣΟΕΕ σε κάνει μην αντικειμενικό. Δεν οφείλω, αλλά για να ξέρεις εγώ θα είμαι στους Πολιτικούς Μηχανικούς ΕΜΠ. Έ όπως και να το κάνουμε αυτό δεν εξασφαλίζει μια άλφα αντικειμενικότητα.... ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
α και κατι τελευταιο δεν ειναι ΑΣΣΟΕ ειναι ΑΣΟΕΕ!!
Ουτε ΑΣΣΟΕ ειναι ουτε ΑΣΟΕΕ.Ειναι ΟΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Εκεί κόλλησες κ εσύ τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Mπες στο www.topapi.gr/oldversion/252meta3.htm/ για να σου λυθούν οι απορίες...
-----------------------------------------
Α και κάτι άλλο το ότι προφανώς φοιτείς στην ΑΣΟΕΕ σε κάνει μην αντικειμενικό. Δεν οφείλω, αλλά για να ξέρεις εγώ θα είμαι στους Πολιτικούς Μηχανικούς ΕΜΠ. Έ όπως και να το κάνουμε αυτό δεν εξασφαλίζει μια άλφα αντικειμενικότητα.... ;;;

τιποτα δεν με κανει μη αντικειμενικο γιατι δεν εβγαλα τιποτα απ το μυαλο μου ενω εσυ ανεβασες ΠΑΜΑΚ στην πρωτη θεση των Ελληνικων πανεπιστημιων υποβαθμιζοντας ολα τα αλλα επειδη ετσι σου ηρθε το οτι μπορει να εισαι στο ΕΜΠ δεν σε κανει καθολου αντικειμενικο....αν δεις το πρωτο σου μηνυμα φαινεται καθαροτατα η υποκειμενικοτητα της αποψης σου.ο αδερφος σου μας ειπες ειναι στο ΠΑΜΑΚ...ειναι ανωφελο να συνεχιζουμε τη συζητηση, δεν θα μου αλλαξεις ουτε θα σου αλλαξω γνωμη...:)
-----------------------------------------
και ο συνδεσμος που μας εδωσες δεν ανοιγει...
-----------------------------------------
Ουτε ΑΣΣΟΕ ειναι ουτε ΑΣΟΕΕ.Ειναι ΟΠΑ

ειναι ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ(ΠΡΩΗ ΑΣΟΕΕ):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
μακριά από Αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Μπες στο google και πάτα στη μηχανή αναζήτησης ΠΑΜΑΚ ενάντια ΠΑΠΕΙ ή κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι και είναι στο τρίτο αποτέλεσμα...
-----------------------------------------
ΠΑΜΑΚ !!!!! Κορυφή... !!!! Όπως βλέπεις έχεις καταντήσει γραφικός να λες και να ξαναλές ότι η ΑΣΟΕΕ είναι κορυφή κτλ. Αλλά ταυτόχρονα ασχολείσαι και ψάχνεις τα οσα λεω, γιατί ξέρεις ότι έχω δίκιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ειναι ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ(ΠΡΩΗ ΑΣΟΕΕ):)
Ακριβως αυτο ειπα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Μπες στο google και πάτα στη μηχανή αναζήτησης ΠΑΜΑΚ ενάντια ΠΑΠΕΙ ή κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι και είναι στο τρίτο αποτέλεσμα...
-----------------------------------------
ΠΑΜΑΚ !!!!! Κορυφή... !!!! Όπως βλέπεις έχεις καταντήσει γραφικός να λες και να ξαναλές ότι η ΑΣΟΕΕ είναι κορυφή κτλ. Αλλά ταυτόχρονα ασχολείσαι και ψάχνεις τα οσα λεω, γιατί ξέρεις ότι έχω δίκιο...

εσυ εχεις καταντησει γραφικος φιλε μου να λες να λες να λες για το παμακ και κατι που να ισχυει δεν βλεπω...ελεος
-----------------------------------------
αλλωστε το οτι τοποθετειται ιεραρχικα μετα το ΕΜΠ λεει πολλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Το βρήκες αυτό που σου είπα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Το βρήκες αυτό που σου είπα ;

οχι πατησα αυτο π μ ειπες αλλα δεν το βρηκα αν μπορεις στειλε την σελιδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Αυτή ήταν η σελίδα. Δεν σου έβγαλε αποτελέσματα... Μπες με τη σειρά. Είναι ένα μπλε πλαίσιο και λέει :Σύγκριση ΠΑΜΑΚ και ΠΑΠΕΙ. Θα το βρει δεν υπάρχει περίπτωση. Πάτησε και διάφορους συνδυασμούς στη μηχανή ανάζήτησης για να στο βγάλει.
-----------------------------------------
ΠΑΜΑΚ
-----------------------------------------
σύγκριση
-----------------------------------------
με ΠΑΠΕΙ πρώτο αποτέλεσμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Αυτή ήταν η σελίδα. Δεν σου έβγαλε αποτελέσματα... Μπες με τη σειρά. Είναι ένα μπλε πλαίσιο και λέει :Σύγκριση ΠΑΜΑΚ και ΠΑΠΕΙ. Θα το βρει δεν υπάρχει περίπτωση. Πάτησε και διάφορους συνδυασμούς στη μηχανή ανάζήτησης για να στο βγάλει.
-----------------------------------------
ΠΑΜΑΚ
-----------------------------------------
σύγκριση
-----------------------------------------
με ΠΑΠΕΙ πρώτο αποτέλεσμα

το βρηκα:):):):no1:αλλα εκει μιλανε για την υλικοτεχνικη υποδομη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top