[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
δηλαδη προσεχετε και αν εχει τριχες στο ρουθουνι ή μπιχλα στο αυτι?:P:P:P:P

Εννοείται χD Επίσης αν έχει τρίχες στο χέρι ή κάπου αλλού πιο χτυπητά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ούτε τα φρεσκοβαμμένα;
Τι μαθαίνει κανείς...:rolleyes:

Κοίτα, αν στη πέσει κάποια με τη βαφή στο κεφάλι, μην της χαϊδέψεις τα μαλλιά, γιατί ναι, θα ξεβάψει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
για τις κοκκινομαλλες τι γνωμη εχετε?(φυσικες και μη:P)

νομίζω ότι ιδιαίτερα όμορφες είναι οι καστανόξανθες με ανοιχτή επιδερμίδα..:redface:
τι κοκκινομάλλες και πράσινες παπαρούνες..
Ας είναι πρώτα καλή κοπέλα και μετά πάμε και στο μαλλί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Κοίτα, αν στη πέσει κάποια με τη βαφή στο κεφάλι, μην της χαϊδέψεις τα μαλλιά, γιατί ναι, θα ξεβάψει.:P

μπορεί να βάλει γάντι βαφής πασχαλινών αυγών...:P για να μην γίνει μαντάρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για τις φακίδες; όχι αυτές σε όλο το πρόσωπο και σώμα, εννοώ αυτές στη μύτη και στα μάγουλα :P
Σε φυσιολογική ποσότητα?
Συμπαθητικές είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Κυρίως με ελκύουν οι γυναίκες με καστανόξανθα μαλλιά και γαλάζια μάτια. Ειδικά τα μάτια ,είναι το πρώτο πράγμα που κοιτάω :) Και ΟΚ ,πείτε με τρελό ή ανώμαλο :P ,αλλα κερδίζουν πόντους ειδικά αυτές που έχουν φακίδες και ανοιχτόχρωμη επιδερμίδα :P

Αλλα γενικότερα ,θα με τραβήξει ο τρόπος που συμπεριφέρεται . Ο τρόπος που κινείται ,που χαμογελάει ,που μιλάει , που σε κοιτάει . Όλα αυτά παίζουν τον ρόλο τους ,σε συνδυασμό με τον ''εσωτερικό της κόσμο'' :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εγω κοιταω σχεδον τα παντα :) καταρχας κοιταω το προσωπο sto opoio κοιταω ματια πρωτα πρωτα,μετα δοντια και μαλλια..μαλλια προτιμω ξανθα πιστευω...μετα κοιταω τα ποδια και μετα τη κοιταω ολη μαζι σαν συνολο :)
απο προσωπικοτητα τρ...καταρχας χαρουμενο ατομο με καλη αισθηση τ χιουμορ :) 2ον να λεει και αυτη κακιες και να θαβουμε μαζι τους παντες :) :) αυτα πιστευω ειναι τα βασικα :) :P :P :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisED

Νεοφερμένος

Ο GiannisED αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εξωτερικα:θα προτιμουσα να ειναι κοκκινομαλλα ή μελαχρινη
με κανονικο σωμα και ωραιο προσωπο!
εσωτερικα:πρωτα απ ολα να μην την εχει δει και καλα οτι ειναι καποια(το λεω γιατι ξερω πολλες τετοιες)
αισθηση του χιουμορ,κατανοηση,εμπιστοσυνη!
και το σημαντικοτερο χωρις κομπλεξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για τις φακίδες; όχι αυτές σε όλο το πρόσωπο και σώμα, εννοώ αυτές στη μύτη και στα μάγουλα :P

είναι χαριτωμένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
εγω κοιταω σχεδον τα παντα :) καταρχας κοιταω το προσωπο sto opoio κοιταω ματια πρωτα πρωτα,μετα δοντια και μαλλια..μαλλια προτιμω ξανθα πιστευω...μετα κοιταω τα ποδια και μετα τη κοιταω ολη μαζι σαν συνολο :)
απο προσωπικοτητα τρ...καταρχας χαρουμενο ατομο με καλη αισθηση τ χιουμορ :) 2ον να λεει και αυτη κακιες και να θαβουμε μαζι τους παντες :) :) αυτα πιστευω ειναι τα βασικα :) :P :P :p

:confused:
Να και κάποιο πρωτότυπο κριτήριο επιλογής....:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Τι κοιτάω σ'ένα κορίτσι?!Χμ,ενδιαφέρον ερώτηση με πολλές απαντήσεις.Αρχικά,παρατηρώ την εξυπνάδα της.Μ'αρέσουν οι έξυπνες και ετοιμόλογες κοπέλες.Έπειτα έρχεται ο χαρακτήρας.Ξέρετε τώρα,εμπιστοσύνη κλπ.Τέλος η εμφάνιση,δε θέλω να είναι θεά αλλά ούτε και να μην πλησιάζεται.Μια απλά εντυπωσιακή εμφάνιση προτιμώ.Ίσως η σειρά χαρακτηριστικών που έχω θέσει να είναι κάπως...περίεργη αφού τα περισσότερα αγόρια κοιτούν την εμφάνιση πρώτα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τι κοιτάω σ'ένα κορίτσι?!Χμ,ενδιαφέρον ερώτηση με πολλές απαντήσεις.Αρχικά,παρατηρώ την εξυπνάδα της.Μ'αρέσουν οι έξυπνες και ετοιμόλογες κοπέλες.Έπειτα έρχεται ο χαρακτήρας.Ξέρετε τώρα,εμπιστοσύνη κλπ.Τέλος η εμφάνιση,δε θέλω να είναι θεά αλλά ούτε και να μην πλησιάζεται.Μια απλά εντυπωσιακή εμφάνιση προτιμώ.Ίσως η σειρά χαρακτηριστικών που έχω θέσει να είναι κάπως...περίεργη αφού τα περισσότερα αγόρια κοιτούν την εμφάνιση πρώτα. :)

χαχά όντως πρωτότυπη σειρά... βέβαια και άλλοι δε ξέρουν πως τα έχουν στο μυαλό τους... το απλά και το εντυπωσιακή είναι λίγο οξύμωρο :P
"ενδιαφέρουσα" ερώτηση :P μαλλον ήθελες να πεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
I died too ;)

https://www.skinnyvscurvy.com/wp-con...ikini-various-perspectives-plus-cellulite.jpg
βρε μην παραμυθιάζεστε, είστε και έξυπνοι :P

ειλικρινα με πληγωσες....:(:(:(:(:(

Λοιπόν η τέλεια γυναίκα για μενα ειναι μια γυναίκα που:

Είναι απλή, έξυπνη, αληθινή, δεν λεει κάτι για να το πεί και να προκαλέσει αλλα γιατι το πιστεύει. Ψαχνεται σε θέματα της ζωής. Εχει στόχους. Δεν κοιτάει αλλους. Είναι πιστή και της έχω εμπιστοσύνη. Να μην προκαλεί. Να μην μου μιλάει για αλλους ποτε.

Απο εμφάνιση, με προϋποθεσή οτι εχει τα παραπάνω
Κανονική σε βάρος. Γλυκούλα, χωρις να βάφεται, απλή. Και ύψος ποιο κοντή απο μενα (δηλαδη κατω απο 180) με ιδανικό το 10 πόντους κάτω αλλα και 15-20 να ειναι δεν πειράζει.

τώρα +θετικα στοιχεια ειναι τα ιδιαίτερο χρώμα ματιών, το καστανόξανθο μαλλί το προτιμώ περισσότερο απο τα αλλα , αλλα δεν θα παιξει μεγαλο ρολο

δεν ζητάω πολλά τελικα, ποιο πολυ ο χαρακτηρας.

με τετοια περιγραφή φιλε,δεν ζητας γυναικα ειναι σαν να παραγγελνει γυναικα σε εστιατοριο...:P


για τις κοκκινομαλλες τι γνωμη εχετε?(φυσικες και μη:P)
παιδια εγω τρελενομαι για κοκκινομαλες ειλικρινα πρεπει να ειναι πολυ ασχημη η κοπελα για να μην μου αρεσει ενω ειναι κοκινομαλα.πω ρε πως και το ξεχασα αυτο αν το αναφερω:hmm:
α και δεν με ενοχλουν και οι φακιδες(ισα ισα i like it μου θυμιζουν Ιρλανδεζες,ετσι μια εξωτική ομορφιά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
χαχά όντως πρωτότυπη σειρά... βέβαια και άλλοι δε ξέρουν πως τα έχουν στο μυαλό τους... το απλά και το εντυπωσιακή είναι λίγο οξύμωρο :P
"ενδιαφέρουσα" ερώτηση :P μαλλον ήθελες να πεις

Όχι,εγώ ξέρω πως τα έχω στο μυαλό μου.Δεν είναι καθόλου οξύμωρο αν σκεφτείς τι αναζητούν τα περισσότερα αγόρια.Δηλαδή κουκλάρες,ντίβες κλπ.Έχεις δίκιο,"ερώτημα" ήθελα να γράψω απλά το μυαλό μου πήγε στην "κοπέλα" που περιέγραφα και ξεχάστηκα. :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Όχι,εγώ ξέρω πως τα έχω στο μυαλό μου.Δεν είναι καθόλου οξύμωρο αν σκεφτείς τι αναζητούν τα περισσότερα αγόρια.Δηλαδή κουκλάρες,ντίβες κλπ.Έχεις δίκιο,"ερώτημα" ήθελα να γράψω απλά το μυαλό μου πήγε στην "κοπέλα" που περιέγραφα και ξεχάστηκα. :P :)

Μα πως μπορεί μια κοπέλα απλή να θεωρείται εντυπωσιακή; Για να εντυπωσιαστούν τα περισσότερα αγόρια θέλουν βύζο έξω κλπ :P
Πιστεψέ με, ούσα αδιάφορη προς αυτά και γενικά "απλή" κάτι ξέρω... οι περισσότερες απλές περνάνε απλώς απαρατήρητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εμένα με προσελκύει περισσότερο μια σεμνά ντυμένη κοπέλα,χωρίς πολλά εφέ (βλ.βαψίματα,χτενίσματα,αξεσουάρ κλπ.)Αυτό εννοώ με το απλά εντυπωσιακή.Ο βύζος που πετάγεται έξω δε με προσελκύει ιδιαίτερα,τουλάχιστον όταν δεν έχω πιεί. :P Ξέρεις,τα περισσότερα κορίτσια που πετούν τον βύζο έξω δε μπορούν να με πείσουν για τη σοβαρότητά τους και την εμπιστοσύνη τους,αξίες που επίσης αναζητώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εμένα με προσελκύει περισσότερο μια σεμνά ντυμένη κοπέλα,χωρίς πολλά εφέ (βλ.βαψίματα,χτενίσματα,αξεσουάρ κλπ.)Αυτό εννοώ με το απλά εντυπωσιακή.Ο βύζος που πετάγεται έξω δε με προσελκύει ιδιαίτερα,τουλάχιστον όταν δεν έχω πιεί. :P Ξέρεις,τα περισσότερα κορίτσια που πετούν τον βύζο έξω δε μπορούν να με πείσουν για τη σοβαρότητά τους και την εμπιστοσύνη τους,αξίες που επίσης αναζητώ.

Σε συγχαίρω για τις αντιλήψεις σου ;)
Δεν αντιστέκονται πολλοί σε ένα ελκυστικό μπούστο που δίνεται απλόχερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Σε συγχαίρω για τις αντιλήψεις σου ;)
Δεν αντιστέκονται πολλοί σε ένα ελκυστικό μπούστο που δίνεται απλόχερα.
Κανένας δεν αντιστέκεται:whistle:
Δε θα συνάψεις όμως και σχέση με το μπούστο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ. :) Τα περισσότερα αγόρια φαίνεται πως είναι "τεμπέληδες" στον τομέα σχέσεις.Προτιμώ να ταλαιπωρηθώ για να δω/βρω έναν κρυμμένο μπούστο παρά να αρπάξω κάποιον από αυτούς που εμφανίζονται μπροστά μου. Άλλωστε τον κρυμμένο θα τον δουν όσοι αξίζουν κι όχι όλοι.Αυτό με τιμά περισσότερο απ'όλα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top