[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
longoria till i die


I died too ;)



βρε μην παραμυθιάζεστε, είστε και έξυπνοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Χείλη, μάτια, πόδια, κώλο αλλά επίσης πολύ σημαντικό είναι το στυλ, ο τρόπος που ντύνεται, κινείται, συμπεριφέρεται, μιλάει..

Αλλά πρέπει να τα βρίσκουμε πνευματικά και ιδεολογικά (σαφώς και μπορεί να έχουμε διαφορετικές απόψεις για κάποια θέματα αλλά όχι ακραίες περιπτώσεις) και θέλω αληθινά αισθήματα.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis_grc

Νεοφερμένος

Ο stathis_grc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Χείλη, μάτια, πόδια, κώλο αλλά επίσης πολύ σημαντικό είναι το στυλ, ο τρόπος που ντύνεται, κινείται, συμπεριφέρεται, μιλάει..

Αλλά πρέπει να τα βρίσκουμε πνευματικά και ιδεολογικά (σαφώς και μπορεί να έχουμε διαφορετικές απόψεις για κάποια θέματα αλλά όχι ακραίες περιπτώσεις) και θέλω αληθινά αισθήματα.

:)


δηλαδη εσυ θες κατι σε στυλ ζιζελ με angelina jolie....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
I died too ;)



βρε μην παραμυθιάζεστε, είστε και έξυπνοι :P

τσουφου ευστοχη φωτο:P


λιγο πολυ ολες εχουμε,κυτταριτιδα και τις ραγαδες μας και τις ατελειες μας,ιδανικο δεν υπαρχει

αγορια ξυπνατε:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
τσουφου ευστοχη φωτο:P


λιγο πολυ ολες εχουμε,κυτταριτιδα και τις ραγαδες μας και τις ατελειες μας,ιδανικο δεν υπαρχει

αγορια ξυπνατε:whistle:

νομίζουν ότι οι παπαρατσίστικες φωτογραφίες δεν είναι ρετουσαρισμένες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ναι ειναι αληθινες,εκτος αν κανουν και αυτες καποιο ρετουσαρισμα προς το αρνητικο για να πωλησουν περισσοτερες φυλλαδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Λοιπόν η τέλεια γυναίκα για μενα ειναι μια γυναίκα που:

Είναι απλή, έξυπνη, αληθινή, δεν λεει κάτι για να το πεί και να προκαλέσει αλλα γιατι το πιστεύει. Ψαχνεται σε θέματα της ζωής. Εχει στόχους. Δεν κοιτάει αλλους. Είναι πιστή και της έχω εμπιστοσύνη. Να μην προκαλεί. Να μην μου μιλάει για αλλους ποτε.

Απο εμφάνιση, με προϋποθεσή οτι εχει τα παραπάνω
Κανονική σε βάρος. Γλυκούλα, χωρις να βάφεται, απλή. Και ύψος ποιο κοντή απο μενα (δηλαδη κατω απο 180) με ιδανικό το 10 πόντους κάτω αλλα και 15-20 να ειναι δεν πειράζει.

τώρα +θετικα στοιχεια ειναι τα ιδιαίτερο χρώμα ματιών, το καστανόξανθο μαλλί το προτιμώ περισσότερο απο τα αλλα , αλλα δεν θα παιξει μεγαλο ρολο

δεν ζητάω πολλά τελικα, ποιο πολυ ο χαρακτηρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
για τις κοκκινομαλλες τι γνωμη εχετε?(φυσικες και μη:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
για τις κοκκινομαλλες τι γνωμη εχετε?(φυσικες και μη:P)
Οι φυσικές σε ελκύουν κάπως λόγω των μαλλιών.
Οι ΜΗ φυσικές δε μου αρέσουν γιατί όπου και να ακουμπάνε τα μαλλιά τους θα ξεβάφει! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Οι φυσικές σε ελκύουν κάπως λόγω των μαλλιών.
Οι ΜΗ φυσικές δε μου αρέσουν γιατί όπου και να ακουμπάνε τα μαλλιά τους θα ξεβάφει! :/:

εξαρταται τη βαφη και ποσο τα φροντιζει :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Απο ενα μαλλι βρε κοριτσι μου,περιμενεις αποψη αγοριων?

Δηλ οκ αν γουσταρουν αλλα αν εχει η αλλη μαπα σκατα τι να λεει και το μαλλι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Απο ενα μαλλι βρε κοριτσι μου,περιμενεις αποψη αγοριων?

Δηλ οκ αν γουσταρουν αλλα αν εχει η αλλη μαπα σκατα τι να λεει και το μαλλι?

εδω που διαβασα ολες τις σελιδες τα αγορια κοιταν πολυ το μαλλι των γυναικων.(λες και ολα τα αλλα θεματα λυθηκαν αλλα τεσπα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εδω που διαβασα ολες τις σελιδες τα αγορια κοιταν πολυ το μαλλι των γυναικων.(λες και ολα τα αλλα θεματα λυθηκαν αλλα τεσπα :P)

Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι που δεν κοιτάμε στις γυναίκες.:P Εννοείται πως και το μαλλί σας είναι μέσα σ'αυτά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ε πως, έχουν μια γοητεία οι gingers , κάτι το διαφορετικό από το κλασσικό βαμμένο ξανθό της ελληνίδας με την κατάμαυρη ρίζα να βγαίνει από μέσα κάθε 10 μέρες. Θεέ μου τι θέαμα :P

Τι γνώμη έχετε για τις φακίδες; όχι αυτές σε όλο το πρόσωπο και σώμα, εννοώ αυτές στη μύτη και στα μάγουλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,083 μηνύματα.
Οι φυσικές σε ελκύουν κάπως λόγω των μαλλιών.
Οι ΜΗ φυσικές δε μου αρέσουν γιατί όπου και να ακουμπάνε τα μαλλιά τους θα ξεβάφει! :/:

Δεν ξεβάφει ρε. -.-''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι που δεν κοιτάμε στις γυναίκες.:P Εννοείται πως και το μαλλί σας είναι μέσα σ'αυτά.:D

δηλαδη προσεχετε και αν εχει τριχες στο ρουθουνι ή μπιχλα στο αυτι?:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,822 μηνύματα.
όπως και την μπίχλα αλλού ioanna...βέβαια πολύ μετά όταν έχεις πατήσει την πεπενόφλουδα ;)

νομίζω ότι ιδιαίτερα όμορφες είναι οι καστανόξανθες με ανοιχτή επιδερμίδα..:redface:
τι κοκκινομάλλες και πράσινες παπαρούνες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
απο το μαλλι κρινεται η ομορφια?

δηλαδη αν μια καστανοξανθη με ανοιχτη επιδερμιδα ειναι στη μαπα χεσε μεσα θα σε προσελκυσει περισσοτερο απο μια ομορφη ξανθια ή μια ομορφη μελαχρινη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top